Skocz do zawartości
IGNORED

nc+


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak jest w nc+ ale na przykład w UPC jest zakonspirowany Dział Utrzymania Klienta. Najpierw należy złożyć wymówienie i czekać na odpowiedź, bez tego nic się wcześniej nie załatwi. Zrobiłem to i obnizyłem sobie rachunek za pakiet TV HD Max z HDD i Internet 120Mb/s + Canal+HD Full z prawie 200 złotych na 140 miesięcznie. Można? Można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyliczenie kosztów UPC z dwoma modułami (zamiast tunerów), wychodzi miesięcznie 51zł taniej za max pakiet :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nc+ nie zmieniło zdania co do nowej oferty i nadal proponują to samo za 10 zł więcej. Pozostaje więc wypowiedzenie i jak dalej pójdą w zaparte to się pożegnamy. A szkoda, no ale to samo ma polsat za 50 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ na starcie abonentom n dają bliźniaczy pakiet (+filmboxy na 1/2 roku za zerówkę) za 49 zł. Więc pewnie śmiało mogą zaproponować jeszcze lepsze warunki "niezdecydowanym".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chociaż w jednym przypadku okazało się że podczas robienia ludności w jajo, nie warto sikać do basenu z trampoliny.

 

A mam też partykularne zapytanko. Nie wiecie czy na długotrwałym i silnym deszczu konwerter może zamoknąć? Czasowo albo całkowicie się utopić ?

Wczoraj obraz zaczął stopniowo coraz bardziej się ciąć, zaczynając od kanałów o najlepszym obrazie. A po jakimś czasie i Siła i Jakość spadły na zero, i sprzęt nie działa, nawet po ustaniu deszczu. Nie za bardzo mam ochotę na wzywanie dachowca, bo okno jest u sąsiadów a serwis 30 kilometrów stąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może zamoknąć. Pogorszenie odbioru nawet do całkowitej utraty obrazu w związku z pogodą to normalka.

Może był silny wiatr i antenę przestawiło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie może zamoknąć

Ja bym powiedział że nie powinien, ale nie że nie może.

Wszystko jest możliwe. Może się mu obudowa rozszczelniła i faktycznie puścił wodę.

Lub na wejście kabla antenowego masz zwarcie spowodowane zamoknięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wtyk nie jest wodoszczelny! W środku konwertera pewnie cusik jest i jeśli woda tam dotrze to pewnie nie pozostanie to bez wpływu. Ale "toto" jest wodoszczelne, zamknięte na :amen" więc tylko jakiś wyjątkowy pech...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Przecież wtyk nie jest wodoszczelny!

A powinien być. Dlatego jest od spodu żeby woda po nim spływała i zaślepiony gumką na kablu.

Ale jak się tam woda jednak dostanie i zrobi zwarcie to działać nie będzie.

Konwerter teoretycznie jest szczelny, ale jest zrobiony z dwóch zgrzanych połówek plastikowych. Więc nie można wykluczyć jego rozszczelnienia na zgrzewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinien być. Dlatego jest od spodu żeby woda po nim spływała i zaślepiony gumką na kablu.

Ale jak się tam woda jednak dostanie i zrobi zwarcie to działać nie będzie.

Bzdura, ja nie mam żadnego kondoma tylko zwykłe nakręcane na kabel wtyczki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, ja nie mam żadnego kondoma tylko zwykłe nakręcane na kabel wtyczki.

Wewnątrz obudowy plastikowej jest jeszcze hermetyczna, odlewana obudowa aluminiowa, zatem konwerter z definicji powinien być szczelny. A wtyk powinien być zabezpieczony opaską gumową (zwykle starannie okleja się taśmą z gumy samowulkanizującej - inaczej porowata izolacja kabla rzeczywiście może zamoknąć z wszystkimi tego przykrymi skutkami).

Jeśli nie masz gumy na wtyku to znaczy, że instalator skopał robotę i nie dopatrzył uszczelnienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i instalator spartolił ale to ja nim byłem:), mimo to nie ma problemów nawet podczas ulewy.

Masz rację HQ, sorki, że się uniosłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

No, po prawie 6 tygodniach wreszcie naprawione. Już się odzwyczajałem od telewizji, a od reklam na pewno.

 

Tak jak przypuszczałem, zamókł konwerter, ...bo pękł. Antenat twierdzi że teraz zaczęli je robić z tworzywa wrażliwego na UV, więc trzeba się będzie przyzwyczajać do częstrzej wymiany konwerterów. Wstępne oględziny potwierdziły jego słowa. Plastik po prostu rozsypywał mi się w dłoniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)

 

Nie diagnostyka trwała 6 tygodni tylko próby znalezienia jaśnie panów fachowców gotowych łaskawie się pojawić. Zacząłem nawet podejrzewać że to jakieś fatum, i zastanawiać się co opatrzność chce mi przez to powiedzieć. Umawiali się kolejno jeden po drugim na jakiś dzień, aby następnie odwołać bo chory, bo nie ma czasu, albo najczęściej nie odbierać telefonów. Dlatego gdy już wreszcie przyszedł, jakiś emeryt, to starałem się mieć go na dachu w zasięgu ręki bo bałem się że spadnie, i trzeba będzie szukać następnego.

Chyba zakupię ten cały miernik sygnału, i sam nauczę się to naprawiać, bo szkoda zachodu. Zrobiłem tak z hydrauliką i malowaniem ścian, i wyszło na dobre. zwłaszcza jakość wykonania. Tylko boję się jedynie wiercić dziur, aby nie natrafić na jakieś rury.

 

Temu antenatowi od razu kazałem włazić na dach, ale uparł się jak dziecko aby robić wszystko po kolei. Najpierw robił sajgon w pokoju bo musiał sprawdzić tuner który właśnie sobie oglądałem, później wybebeszył jakąś skrzynkę rozdzielczą, później majstrował przy jakimś starym spalonym niepotrzebnym słiczu, i dopiero na końcu zrobił coś co było od razu oczywiste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na to też już są mierniki:-)

 

Ostatnio natrafiłem na aplikację na androida do smartfona pt. 'czujnik metalu'. Oczywiście to tylko orientacyjnie, ale czujniki metalu profi są dość drogie.

 

A takie pytanie instalacyjne: czy ma ktoś z Was wysoki masz antenowy wystający ponad dach? Uziemiacie go, macie instalację piorunochronową/odgromową? Zadałem pytanie na Elektrodzie o uziemienie masztu, ale odpowiedział tylko jeden gościu i to nie do końca... ;/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt strzalu pioruna w odleglosci ok 100-130m od domu: jeden router + jeden monitor do smieci. 'Oberwaly" tylko sprzeta na najwyzszym pietrze nie zasloniete domami sasiadow. U tychze polecialo wszystko co podlaczone bylo do gniazdka, tyle ze odleglosc byla mniejsza. Podarowalbym sobie uziemianie anteny - pewnie rownie skuteczne jak swiece i obraz Matki Boskiej wystawiony w oknie ;)

 

A tak w temacie - na lamach tego forum chcialbym wyrazic gleboka wdziecznosc nc+, ich oferta przejscia z "n" do nc+ na nowych warunkach (pomimo moich obaw i objekcji) okazala sie rewelacyjna....

 

... dzieki niej i dzieki wizycie w BOK Cyfrowego Polsatu zrezygnowalem z telewizji innej niz naziemna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

I już nie jestem w nc+ !!!! adieu badziew !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.