Skocz do zawartości
IGNORED

nc+


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

He, he co za frustrat. Ale w sumie rozumiem go. Dziś co 10 bezdomny w Londynie to Polak. Ale wstyd im przed sąsiadami wrócić.

 

 

HQ ty się marnujesz. Moderacja sobie nie radzi z klonami, reklamami, młotkami wylewajacymi żółć pokroju gastarbajtera Dottore. Mam dla ciebie porpozycję. Załóż duplikaty wszystkich tematów i je kontynuuj będziesz miał kontrolę nad wszystkim, będziesz banował i banował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge wtrącić dwa grosze do dyskusji :)

 

Oczywiście zagranie Francuzów strasznie chamskie,- buta arogancja i podejście zupełnie nie adekwatne do sytuacji.

 

Reakcja klientów na podwyżkę cen abonamentu też wydaje się zaskakująca.

 

 

Szkoda że nie podnieśliście takiego larum jak wam podnoszono wiek emerytalny,likwidowano OFE, wprowadzano coraz to nowe wyższe podatki ,---przy takim zaangażowaniu może coś by się udało uratować.

 

Co mogę doradzić --- to jest najlepszy moment dla was wszystkich aby pozbyć się Pay-TV i więcej czasu poświęcić Sobie Rodzinie ...............i Muzyce.

 

Życzę wam tego z całego serca zacznijcie myśleć samodzielnie - TV temu nie sprzyja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br /> jak wam podnoszono wiek emerytalny,likwidowano OFE, wprowadzano coraz to nowe wyższe podatki ,---<br />
I , gdy zamiast - jako JEDYNEJ DO TEGO UPRAWNIONEJ ! - Policji - wprowadzono dziesiątki służb , które bez dania racji mogą Was przeszukać i straszyć giwerą :) Zaiste - demokracja w Polsce pełną gębą ! A spróbujcie się komukolwiek poskarżyć na działania takowych "służb"... - państewko Was zgnoi do reszty w majestacie prawa , rzecz jasna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciagaja nie tylko w Polsce. Kupilem tutaj tv, sklep zglosil to do norweskiej tv, taki tutaju zwyczaj. Zaczeli mi rachunki przysylac, ze mam placic i to nie malo. najgorsze w tym wszystkim, ze tv uzywalem tylko i wylacznie jako monitora, nie mialem nawet gniazda antenowego ani anteny w pokoju. Pisalem do nich i nic, pozniej kupilem mieszkanie gdzie norweskie programy telewizyjne byly juz w czynszu...oczywiscie z czynszu wyrzucic sie nie dalo a norweska tv nadal przysylala rachunki. kazali mi placic 2 razy za to samo! Pisalem do nich, dzwonilem i nic. W koncu musialem fikcyjnie sprzedac znajomemu tv, ktory juz jeden mial(placi sie w mieszkaniu tylko za jeden odbiornik) i wyslac kopie umowy sprzedazy by sie odp...i. Dodatkowo kazda umowa, czy to silownia czy cokolwiek jest automatycznie przedluzana ponad czas na jaki zostala zawarta Nie wypowiesz...plac. Chciwosc na kazdym kroku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Co mogę doradzić --- to jest najlepszy moment dla was wszystkich aby pozbyć się Pay-TV i więcej czasu poświęcić Sobie Rodzinie ...............i Muzyce.

To też dobry moment do tego żebyś sie też opamiętał, wywalił z domu stereo i poświęcił sie rodzinie, bliskim i literaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, wywalił z domu stereo i poświęcił sie rodzinie, bliskim i literaturze.

I wciąż z utęsknieniem czekał na niedziałające pierdziny elektryczne.... Lem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem program i oferte nc+ i nie dowierzam....sport dostępny jest dopiero w pakiecie premium za......120zł.Paranoia.Gdzie jest UOKiK?To ewidentne działanie monopolisty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też dobry moment do tego żebyś sie też opamiętał, wywalił z domu stereo i poświęcił sie rodzinie, bliskim i literaturze.

 

Nie wiem jak u Ciebie w domu ale ja zdecydowanie wolę z rodziną posłuchac muzyki niż siedzieć przed TV, ale "wolnoć Tomku w swoim domku"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie sie zalogowac do strefy abonenta ICA N ?

Ja od kilku dni mam problem...

W dalszym ciagu nie dostalem zadnego listu - mam pakiet swiat hd bez umowy. Jestem ciekaw co mi zaproponuja i jak bedzie wygladac oferta bez umowy.

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stecko,czemu sie stresujesz?Każda zmiana warunków wymaga dostarczenia jej na piśmie i to z potwierdzeniem odbioru.Jeśli nie dostaniesz takiej,możesz nie przyjąć nowych warunków.Co do nowych warunków są w necie.Jak pisałem wyżej,sport za 120zeta...dopiero.Tylko lać i patrzeć jak puchną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie wiem jak u Ciebie w domu ale ja zdecydowanie wolę z rodziną posłuchac muzyki niż siedzieć przed TV, ale "wolnoć Tomku w swoim domku"

Właśnie o to chodzi. Nie narzucaj innym żeby się pozbyli TV. Ty wolisz muzykę inny woli pograć w gry, inny pospacerować, jeszcze inny podyskutować przy stole na temat literatury. Co kto lubi. Ale nie o tym tu rozmawiamy tylko o wszawej polityce nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie w domu ale ja zdecydowanie wolę z rodziną posłuchac muzyki niż siedzieć przed TV,

 

...a co na to rodzina? Moze się wypowiedieć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem program i oferte nc+ i nie dowierzam....sport dostępny jest dopiero w pakiecie premium za......120zł.Paranoia.Gdzie jest UOKiK?To ewidentne działanie monopolisty.

 

Jest tam, gdzie ma być i właśnie odbywa sie kontrola działań nc+.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten Canal + i ich właściciel to prawdziwy kanał .

Moja historyjka :

Miałem w latach 90-tych platformę nazywała sie Wizja TV i od nich dekoder do bezpłatnego użytkowania , Canal połknął Wizje i już musiałem za dekoder płacić haracz, przez rok korespondowałęm z nimi i niestety nie udało im się mnie przekonać ,że mają jakiekolwiek prawo/podstawę prawną do tej opłaty , ale OK ustąpiłęm bo bajki dla dzieciaka i szkoda czasu na walkę o grosze ...

Minęło parę ładnych lat i kilka podwyżek abonamentu, przeprowadziłem się do innego miasta i Canal nie był mi potrzebny , oddanie dekodera i karty to byłą gehenna trwająca 3 miesiące a na końcu i tak otrzymywałem przez ponad rok dziwne telefony i pisma,że karta nie oddana,karta którą facet w ich punkcie przy mnie traktował skanerem !

Później miałem Cyfrowy Polsat , może siermiężny sprzętowo i ciężki do kontaktu ale rozstanie przebiegło bez problemów , ostatnio była N-ka do której przeszliśmy tak jak np.kolega frywolny aby oglądać pakiet programów BBC i było OK ale teraz będzie wymówienie do NC plus i powrót do Polsatu bo CANAL jak widać jest niereformowalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Może mi ktoś polecić jakiś tuner sat z twardym dyskiem i dwoma głowicami?

Myślę nad przejściem do cp ale ten ich sagecom do mnie nie przemawia. Za dużo z nim problemów.

Czy jest na rynku jakiś tuner z taką samą funkcjonalnoscią i głównie z łatwością korzystania z programu EPG i nagrywarki, jak N-recorder z N-ki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam, gdzie ma być i właśnie odbywa sie kontrola działań nc+.

Chcesz powiedzieć,że to coś zmieni?Przeczytaj nowe umowy nc+.Żenada.Umowa zawarta na czas oznaczony bez zgody każdej ze stron nie może zostać zerwana ani skrócona,bez wyroku sądu.Kodeks Cywilny.Pisze to z doświadczenia osobistego.Wygrałem w sądzie taką sprawe.Mimo tego w piśmie do abonenta mimo trwania umowy zmienia mu się warunki a w przypadku braku akceptacji-nowych-umowe się jednostronnie zrywa.

Druga sprawa,to rówmoprawność umowy!Jeżeli wolno zmienić warunki umowy jednej stronie,to tak samo powinno być wolno drugiej.

Na myśli mam zmiane warunków i zerwanie umowy,czyli abonent też może w takim razie zminić sobie warunki(dowolnie)a w przypadku braku akceptacji ze strony operatora-rozwiązać umowe.Tak powinno być w państwie prawa.Inną sprawą jest czy takim państwem jesteśmy za Tuska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ty widzisz polityke?Zwyczajna prawda.Ktoś dopuścił do takiej sytuacji i śmiem twierdzić,że niewiele ustąpią w tej kwestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, wytrzymasz:) Tak jak z polityką pana lemura:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę byłem w centrum handlowym. Kolejki do nc+ jak się patrzy. Dekodery leżą w takich ilościach że nie mieli gdzie ich ustawiać w swoim małym punkcie w alejce. Dziś na fejsie nc+ napisało że w ciągu kilku dni będą mieli jakieś nowe informacje. A Solorz juz zaciera ręce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum antync+ :

..........................................

rozmawiałem z kolega ktory prowadzi punkt N a teraz NC+ na dzień 4.04.13r maja ponad 800 tyś wypowiedzeń zarejestrowanych w systemie czyli 1/3 abonentów. Jesli mu wierzyc a ja mu wierze :) Ide dzisiaj do pracy to sprzedam wam info jak sprawa wyglada :)

..........................................

 

Nie za bardzo wierzę w te liczby- chyba gość bajermistrz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................................

przepraszam za pomyłke... teraz jest to liczba ok miliona... w Krakowie w Siedzibie Nki jest taki sajgon ze nie da sie tego opisać, ale wypowiedzenia przychodzą tam pocztexem bo do osobówek sie nie mieszcza. Zeby było ciekawie od wczoraj punkty maja obowiazek przyjmowania wypowiedzeń wiec jak możecie walcie do punktów muszą przyjąc bo tak kazali mówić na infolini. Pracownicy punktów musza je sami wklepać do systemu i wysłać do centrali

.........................................

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem konto pod tym adresem i zablokowali ...BO - było ponad 1000 nie przeczytranych wiadomości .

Jakas paranoja .

 

Wskoczyła mi na kompa jakaś Delta Search

Jak to wywalić ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania- odinstaluj programy- tam znajdź delta i odinstaluj. te bingi pingi delty to zakała komputera,ciągle cos sie samo instaluje.

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć do kiedy mogę wysłać wypowiedzenie umowy? listu nie dostałem od nich a podobno wstrzymali już wysyłanie listów do abonentów.

 

Nie wiem nawet jak sprawy stoją znalazłem tylko szablon wypowiedzenia,wydrukuje i wyśle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania- odinstaluj programy- tam znajdź delta i odinstaluj. te bingi pingi delty to zakała komputera,ciągle cos sie samo instaluje.

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć do kiedy mogę wysłać wypowiedzenie umowy? listu nie dostałem od nich a podobno wstrzymali już wysyłanie listów do abonentów.

 

Nie wiem nawet jak sprawy stoją znalazłem tylko szablon wypowiedzenia,wydrukuje i wyśle.

. Do 19 kwietnia muszą miec na biórku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.