Skocz do zawartości
IGNORED

nc+


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli byś nie bronił to byś zrezygnował a tak dostaniesz do podpisania umowę która jest umowa jednostronną oczywiście może Tobie będzie się wydawać że coś wynegocjowałeś itd itp. ale i tak umowa jest jednostronna a Tobie nie pozostanie nic innego jak ją podpisać

i żadne "ciśnięcie operatora" tego nie zmieni.

Biznes korporacjom musi się opłacić jeśli Tobie wydaje się że wynegocjowałeś Super warunki a korporacja "wymiękła" to chyba śnisz. Czuję że będę musiał kupić na allegro Nboxa rozebrać go i sprawdzić czy nie wysyła podprogowych treści "Zostań ze mną"- Ale u nich wszystko jest możliwe wszak to Telewizja nowej Generacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Tommashi

Jak kupujesz benzynę to też bronisz nafciarzy?Też Tobą manipulują?

Czy w ramach Twojej samoświadomości jeździsz własnoręcznie wykonanym rowerem?

Nie masz w garderobie, w sprzęcie RTV jakichś chińskich wyrobów? Bo jak masz to bronisz wyzysk człowieka i wykorzystywanie nieletnich. Ale o to raczej bym Cię nie podejrzewał.

Mięsa, wędlin mam nadzieję też nie kupujesz. Bo na pewno nie popierasz niecnych praktyk masarni.

Swojej kobiecie mam nadzieję zadnej biżuterii nie kupujesz. Bo to dopiero szczyt wszystkiego. Przy wydobywaniu kruszców giną ludzie! Sam wykonujesz z drutu?

Ja zawarłem tą umowę na odległość więc spokojnie mam jeszcze czas żeby ją zerwać.

Dostarcz mi taki sam pakiet w tej samej cenie to od razu biorę od Ciebie. Po co mamy Francuzom napychać kieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz benzynę to też bronisz nafciarzy?Też Tobą manipulują?

 

Całe szczęście że nie mam podpisanej umowy z Orlenem że przez 18 miesięcy musze od nich kupować benzynę bo jakbym dostał kiedyś pismo że mam płacić 10 pln za litr to bym się delikatnie zdenerwował.

Co do reszty to mam tak zwany wybór konsumencki i czy coś kupię czy nie zależy tylko ode mnie od nikogo innego.

A Ty jaki masz wybór ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Jeśli byś nie bronił to byś zrezygnował a tak dostaniesz do podpisania umowę która jest umowa jednostronną

Ale to jest oświadczenie czy jednak umowa?

Poza tym jak wcześniej mi chcieli na siłę wepchnąć taką za prawie 200zł a teraz mnie grzecznie pytają czy bym nie chciał tego samego za 70zł, to przyznasz że jednak jakiś malutki postęp jest? Że coś tam udało mi sie wynegocjować?

 

Całe szczęście że nie mam podpisanej umowy z Orlenem że przez 18 miesięcy musze od nich kupować benzynę bo jakbym dostał kiedyś pismo że mam płacić 10 pln za litr to bym się delikatnie zdenerwował.

Co do reszty to mam tak zwany wybór konsumencki i czy coś kupię czy nie zależy tylko ode mnie od nikogo innego.

A Ty jaki masz wybór ?

Taki sam. Mogę kupić Polsat, NC+, kablówkę itd.

Nikt mnie do tego nie zmusza. Mój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam. Mogę kupić Polsat, NC+, kablówkę itd.

Nikt mnie do tego nie zmusza. Mój wybór.

 

Czyli nie masz wyboru :) Zawsze będziesz płacił za TV oglądał reklamy i finansował korporacje.Smutne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m się jeszcze raz. Co w zamian za nc+, ale konkretnie

Odpowiedź jest prosta za NC+ NTC resztę masz przez Internet i nie sponsorujesz "AJWAJ-ŻABOJADOWEGO" STWORA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Czyli nie masz wyboru :) Zawsze będziesz płacił za TV oglądał reklamy i finansował korporacje.Smutne...

Po to kupuję N-recorder z 500Gb dyskiem żeby nie oglądać reklam.

99% TV oglądam z nagrywarki.

I potwierdzam, tak zawsze będę oglądał TV. Tak to już jest jak się żyje w XXI w.

I co najgorsze gazety też kupuję.

I pokaż mi człowieka ze współczesnej Europy który nie finansuje korporacji. Może Ty nie?

A iternet za pomocą którego tu sobie miło rozmawiamy to bez udziału korporacji jest? Reklam w nim nie ma?

Dziwne że korzystasz z tego forum tak przesiąkniętego reklamami! Uciekaj stąd czym prędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać medialny moloch niektórym wylasował mózgi , Dali Ci nagrywarkę z dyskiem i się cieszysz i jeszcze za to płacisz że możesz używac sprzętu który nawet nie jest Twoją własnością.

Ty już naprawdę nie masz wyboru musisz podpisać tę umowę ---Żal mi Ciebie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta za NC+ NTC resztę masz przez Internet i nie sponsorujesz "AJWAJ-ŻABOJADOWEGO" STWORA.

To je klasyczny populizm i w życiu skuteczny jak niegdyś komunizm. Niby racja ale tylko w teorii. Dobierać tezy do swojej teorii jest bardzo prosto, gorzej jest stosować się do nich w życiu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta za NC+ NTC resztę masz przez Internet i nie sponsorujesz "AJWAJ-ŻABOJADOWEGO" STWORA.

 

A komu płacisz za internet? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A iternet za pomocą którego tu sobie miło rozmawiamy to bez udziału korporacji jest? Reklam w nim nie ma?

 

Ad-Block i po sprawie! :)

Testowo posiadam Internet Explodera (przyszedł razem z Winzgrozą i jakoś nie wykasowałem). W IE nie zamontowałem blokady reklam i stwierdzam, że bez blokady reklam internet nie nadaje się już do oglądania. Nawet na YT pojawiają się kretyńskie reklamy gdy testowo używam IE a Firefox od razu pokazuje mi filmik! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Farsy w nc+ ciąg dalszy.

Nawalił mi N-recorder. Ma problemy z odtworzeniem nagranego materiału. Resetowanie nie pomaga.

Na początku zeszłego tygodnia poszedłem do punktu serwisowego. Niestety nie mieli N-recorderów na stanie. W środę znowu zadzwoniłem do punktu w Cieszynie i dowiedziałem się że może będą w czwartek. Mam dzwonić. rano zadzwoniłem i dowiedziałem się ze jest, że mogę przyjść wymienić. No to poszedłem. Na miejscu ,, uprzejmy'' sprzedawca powiedział mi, że niestety mi nie wymieni bo mu ,, system nie działa''. Nie wiem w takim razie po co mi pół godziny wcześniej kazał do siebie jechać. poprosiłem żeby do mnie zadzwonił jak mu zadziała a TU UWAGA odpowiedź, że to ja mam do niego dzwonić i dowiadywać się kiedy mu zadziała!

Wczoraj znowu próbowaliśmy wymienić w tym punkcie a tu nowa informacja, że nie mają N-recorderów i przez najbliższy tydzień na pewno nie będą mieli. Może w przyszłym tygodniu.

Zgłaszanie sprawy na infolinii nic nie daję, bo konsultanci nie są kompetentni żeby takie zgłoszenia przyjmować. Otwarcie mówią, że, w TEJ SPRAWIE NIC NIE POMOGĄ. TO SPRAWA SERWISÓW A NIE nc+.

Acha i na koniec ,, miłej'' rozmowy słyszę :,, czy jeszcze coś dla Pana mogę zrobić?''

Tak jakby już coś zrobiła!

No normalnie paranoja. Dodam jeszcze że w najbliższych miastach albo nie ma wogóle punktów serwisowych, albo nie mają N-recorderów na stanie! Sprawdziłem w promieniu 25km od Cieszyna.

 

Dodam jeszcze że zadzwoniłem do Bielska-Białej i uzyskałem informację, że nigdzie w Bielsku też N-recordera nie dostanę. I nikt nie wie kiedy będą mieli. Mam sobie dzwonić d nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farsy w nc+ ciąg dalszy.

Nawalił mi N-recorder. Ma problemy z odtworzeniem nagranego materiału. Resetowanie nie pomaga.

Na początku zeszłego tygodnia poszedłem do punktu serwisowego. Niestety nie mieli N-recorderów na stanie. W środę znowu zadzwoniłem do punktu w Cieszynie i dowiedziałem się że może będą w czwartek. Mam dzwonić. rano zadzwoniłem i dowiedziałem się ze jest, że mogę przyjść wymienić. No to poszedłem. Na miejscu ,, uprzejmy'' sprzedawca powiedział mi, że niestety mi nie wymieni bo mu ,, system nie działa''. Nie wiem w takim razie po co mi pół godziny wcześniej kazał do siebie jechać. poprosiłem żeby do mnie zadzwonił jak mu zadziała a TU UWAGA odpowiedź, że to ja mam do niego dzwonić i dowiadywać się kiedy mu zadziała!

Wczoraj znowu próbowaliśmy wymienić w tym punkcie a tu nowa informacja, że nie mają N-recorderów i przez najbliższy tydzień na pewno nie będą mieli. Może w przyszłym tygodniu.

Zgłaszanie sprawy na infolinii nic nie daję, bo konsultanci nie są kompetentni żeby takie zgłoszenia przyjmować. Otwarcie mówią, że, w TEJ SPRAWIE NIC NIE POMOGĄ. TO SPRAWA SERWISÓW A NIE nc+.

Acha i na koniec ,, miłej'' rozmowy słyszę :,, czy jeszcze coś dla Pana mogę zrobić?''

Tak jakby już coś zrobiła!

No normalnie paranoja. Dodam jeszcze że w najbliższych miastach albo nie ma wogóle punktów serwisowych, albo nie mają N-recorderów na stanie! Sprawdziłem w promieniu 25km od Cieszyna.

 

Dodam jeszcze że zadzwoniłem do Bielska-Białej i uzyskałem informację, że nigdzie w Bielsku też N-recordera nie dostanę. I nikt nie wie kiedy będą mieli. Mam sobie dzwonić d nc+.

Nagrywaj sobie na WIDEŁO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie tę przegraną odbijemy...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Robi się wręcz pikantnie. Na forum HDTV pojawiły się informację o tym, że nc+ manipuluje treścią rozmów zawieranych telefonicznie. Obiecują podobno co im ślina na język przyniesie, a później tego nie ma. Podobno BOK-i oszukują. No to byłby szczyt wszystkiego. To już nie do UOKiK-u sprawa tylko do prokuratury. Miał już ktoś z Was taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Następny kwiatek.

Jak pisałem miałem problem z N-recorderem którego nigdzie nie mogłem wymienić, bo ich centrala do punktów serwisowych nie wysyła. Złożyłem reklamację. I została odrzucona na zasadzie nie bo nie. Żadnej argumentacji. Czyli jak Wam padnie sprzęt N-ki, to go nigdzie nie wymienicie bo nie mają, a płacić za abonament i tak musicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wysłałem do Krakowa pismo z rozwiązaniem umowy i dzisiaj odebrałem telefon z propozycją. Zostało to samo za 49 zł (było 48), dodatkowo na pół roku pakiet Filmbox i dodatkowe programy z Cyfry ( Planette i jakieś tam inne). I to mi wystarczy, a tak prawdę mówiąc mojej żonie. Jedynie należy pilnować, żeby znowu złożyć rezygnację bo przedłużenie automatyczne skutkować będzie wzrostem abonamentu do 78 zł. A, i ten pakiet Filmobox-u trzeba odwołać przed upływem promocji bo będą doliczać dychę miesięcznie. Nie chcieli zrobić adnotacji automatycznej.

Tak więc mam to co chciałem.

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Czyli jak Wam padnie sprzęt N-ki, to go nigdzie nie wymienicie bo nie mają, a płacić za abonament i tak musicie.

Eeee...

Padł mi n recorder turbo. Zadzwoniłem na infolinię, tam wskazali najbliższy punkt serwisowy (1km ode mnie). Po godzinie byłem w tym punkcie ze swoim "padłem" a tam czekał już przygotowany dla mnie nowy bo dostali informację z infolinii, że zaraz przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Kiedy to załatwiałeś?

Mnie dwa lata temu też tak błyskawicznie załatwili. Ja pisałem o sytuacji jaką miałem trzy tygodnie temu. W promieniu 50km od mojego miejsca zamieszkania nigdzie nie było turbo-recorderów od momentu fuzji i nikt nie wiedział kiedy będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwonił do mnie przedstawiciel z nc+ w związku ze zbliżającym się końcowym terminem umowy.

Dogadaliśmy się, że zostaje z tym samym pakietem przy obecnej cenie. Jakież było moje zdziwienie gdy powiedział cenę o 10 zł większą od dotychczasowej. Pech chciał, że nie sprawdził sobie, że posiadam dodatkowo wykupioną usługę "wimp". Wobec powyższego spytałem się dlaczego proponuje pozostanie z obecnym pakietem ale o 10 zł droższym i tu było lekkie zmieszanie konsultanta. Z tego widać działają chaotycznie bez żadnej analizy pakietu klienta do którego dzwonią. Grzecznie podziękowałem za taka propozycje i dałem im czas do przyszłego tygodnia - zobaczymy czy się lepiej przygotują. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.