Skocz do zawartości
IGNORED

nc+


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężar dowodu jest po stronie tego, kto z danego faktu wywodzi skutki prawne.

 

Udowodnij, że otrzymali oryginał z podpisem... gdy nie wziąłeś od nikogo potwierdzenia.

W korporacji, to nie pracownik ustala zasady, ale prawnicy - zazwyczaj niegłupi, bo o zbyt wielkie pieniądze chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym przypadku chodzi o to, że ten podpis był - dlatego wystarczy zażądanie przez sporządzającego jego okazania. Jeśli podpis będzie na miejscu- wina będzie ewidentnie po stronie korporacji, jeśli dokument zaginie - również. Bo nie wyobrażam sobie aby ktoś robił cuda z usuwaniem go z oryginału. Nawet głupi prawnik powinien być tego świadomy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Przez pomyłkę to oni mogą, co najwyżej, tego pracownika nie wywalić na zbity pysk.

Nic nie trzeba nagrywać- wystarczy że zażądasz udostępnienia oryginału, i po sprawie :-)

Nie wywalą go, celowo mu dali nie pełny skan dokumentu.

Łatwiej i prościej mi było złożyć rezygnację jeszcze raz, niż żądać i czekać kiedy mi udostępnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze zrobiłeś, bo byś się na reakcję nie doczekał.

Jeśli chciałbyś dowieść swojej racji, to byś musiał im błąd udowodnić. Pewnie założyć sprawę.

A jeśli by przystali na wgląd, to by zaprosili do swojej siedziby z prawem do wykonania kopii na koszt zainteresowanego. Podróż, koszty, czas i... wylewne przeprosiny za niezamierzoną pomyłkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszerni z ITI chyba faktycznie chcą nową platformę wykończyć,czyt.zaniżyć jej wartość,a później przejąć większość udziałów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz meczy nie będzie, tzn, trzeba będzie wybulić pln-y, eh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ale w tym przypadku chodzi o to, że ten podpis był - dlatego wystarczy zażądanie przez sporządzającego jego okazania. Jeśli podpis będzie na miejscu- wina będzie ewidentnie po stronie korporacji, jeśli dokument zaginie - również. Bo nie wyobrażam sobie aby ktoś robił cuda z usuwaniem go z oryginału. Nawet głupi prawnik powinien być tego świadomy.

 

zastanawia mnie (nie tylko w kontekście nc+ ) jak udowodnić, że w ogóle wysłało się wypowedzenie lub inny dokument jeśli odbiorca nie reaguje na treść pisma.

można mieć potwierdzenie nadania na poczcie, ale potwierdzenie potwierdza nadanie, a nie jego treść czyli odbiorca może twierdzić , że dostał np kartkę z życzeniami świątecznymi wysłaną poleconym a nie wypowiedzenie umowy

jedynie skuteczne i nie budzące wątpliwości jest dostarczenie do punktu odbioru czy kancelarii, gdzie dostajemy kopię dokumentu dostarczonego z potwierdzeniem odbioru stemplem i datą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wysłaś oświadczenie mailem lub faksem z zaznaczeniem, że jednocześnie oryginał wysyłasz pocztą polską. Dbająca o standardy firma wyśle mailem potwierdzenie otrzymania oryginału, jeśli taką prośbę zawrzesz w korespondencji mailowej lub w podpisanym piśmie.

 

Jeśli byłby kłopot z udowodnieniem skutecznego dostarczenia pisma, to wysłanie oświadczenia woli drogą elektroniczną (e-mailem), która bez dodatkowych zabiegów ze strony firmy daje jej możliwość zapoznania się z informacją (wypowiedzeniem) od ciebie, powinno wystarczyć do obronienia swojej racji. Szczególnie, gdy firma w umowie żąda dostarczenia pisemnego oświadczenia, a w twoim mieście nie ma przedstawicielstwa czy placówki, którą można odwiedzić. Posiadanie wydruku maila lub faksu załatwia sprawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cóż prostszego jak wysłać to samo pismo w kila miejsc, do wiadomości rzecznik..., kancelaria prawna mojego wujka Jurka ... i niech spróbują kręcić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli by przystali na wgląd, to by zaprosili do swojej siedziby z prawem do wykonania kopii na koszt zainteresowanego. Podróż, koszty, czas i... wylewne przeprosiny za niezamierzoną pomyłkę.

A po co jeździć? Wystarczy wskazać najbliższy nam BOK, gdzie centrala prześle dokumentację.

 

zastanawia mnie (nie tylko w kontekście nc+ ) jak udowodnić, że w ogóle wysłało się wypowedzenie lub inny dokument jeśli odbiorca nie reaguje na treść pisma.

Niestety nie udowodnisz, a czy będą się w to pchać? Przy obecnej arogancji korporacji teraz jest wszystko możliwe. Zawsze można też na osłodę walnąć skargę do Rzecznika Konsumenta przy UOKiK. Poza tym, że rozpatrują naszą to oni zbierają je i jeśli będzie dużo wszczynają z własnej inicjatywy postępowanie. A wtedy idzie nie o parę złotych a o setki tysięcy kary. Tego już się boją.

 

Najpewniejsze jest jednak gdy kwity składamy osobiście i potwierdzenie dane nam na kopii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Mam tym razem dobre wieści.

Dzwońcie na numer 122947879. Nie trzeba czekać bo łączy bezpośrednio z panienką z okienka.

Dostałem przeprosiny za złe wcześniejsze traktowanie i za dotychczasowe 70.99 dostałem pełen pakiet plus HBO i pełny Canal +( sześć kanałów).

Do tego bezpłatne użytkowanie Turbo Recordera. Umowa na rok.

Okazuje się ze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotychczasowe 70.99 dostałem pełen pakiet plus HBO i pełny Canal +( sześć kanałów).

 

Dziwię sie że chcesz jeszcze mieć cokolwiek wspólnego z tą firmą jak widać okazuje się że wystarczy przeprosić i dać coś taniej i bez urazy "głupi polak się cieszy"

Spaliłbym się ze wstydu pisząc o podpisaniu kolejnej umowy z tym śmiesznym tworem jakim jest nc+.

Szczerze kończ temat Wstydu oszczędź sobie i innym którzy pójdą Twoją drogą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Czy Wy nawet do głupiego zakupu TV musicie filozoficzne i światopoglądowe dysputy wprowadzać?

Jak dla mnie to tylko zakup jak innych tysiące. Na początku przycięli w bola i próbowali w chamski i niezgodny z przepisami sposób swoich klientów wydymać. W tym i mnie.

Ale teraz przyciśnięci do muru postawą klientów w Polsce widzą, że to nie będzie łatwe i z opuszczoną głową akceptują warunki klientów.

W moim przypadku tak właśnie się stało. Konsultantka mnie przeprosiła za ich wcześniejszą postawę i to nie w sposób sztampowy, szablonowy tylko po raz pierwszy od dłuższego czasu na infolinii miałem po drugiej stronie linii dziewczynę ,, z jajem'', która sama od siebie też co nieco o ,, Francuzach'' i ich praktykach powiedziała.

Przeprosiła mnie za wcześniejsze ich kontakty ze mną i zaproponowała pakiet za 70zł taki jaki w ofercie mają za 200zł.

To tylko informacja dla innych. Każdy wybiera rozwiązanie dla niego najwygodniejsze i do przyjęcia.

Nie rozumiem dlaczego miałbym osoby wybierające inne rozwiązanie nazywać ,, głupim polakiem''.

To było chamskie i obraźliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak w końcu wyegzekwujesz robotę od Zagry i ciebie przeprosi za długi okres oczekiwania i robienie w wała, to... zamówisz u niego następny klocek?

 

Jest taka przypowiastka: spytana kobieta, czy za milion dolarów pójdzie do łóżka odpowiedziała: - Za tyle kasy jeden raz, za nic nie znaczącą fizyczność, to bym się zgodziła.

No to facet pyta następnie: - A za 100 złotych pójdzie z nim do łóżka?

Ona na to: - A co ja k**wa jakaś jestem?

No to on: - To, czy nią jesteś ustaliliśmy już wcześniej. Zatem czy zgadzasz się na 100 złotych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Czyli jak w końcu wyegzekwujesz robotę od Zagry i ciebie przeprosi za długi okres oczekiwania i robienie w wała, to... zamówisz u niego następny klocek?

 

Masz temat w którym mnie możesz o to zapytać. Tu nie śmieć.

A to nie jest przypadkiem tak, że to powinien być powód dla nas klientów do zadowolenia?

Najpier Francuzik chciał nas potraktować bezprawnie, chamsko i bezczelnie, ale okazało się że wyjątkowo w tym przypadku klienci z Polski nie okazali się bezwolni ale świadomi swoich praw.

Dzięki nagonce w sieci, wrzawie na portalach tematycznych i społecznościowych, i w efekcie po otrzymaniu tysięcy wypowiedzeń złodziejskich warunków nowych umów, udało się zmusić ten duży koncern medialny do daleko idących ustępstw.

W moim konkretnym przypadku za to co na początku chcieli prawie 200zł, teraz dali za 70!

Przecież oni tego nie robią z własnej dobrej woli. Zostali przyciśnięci do muru.

I to jest zasługa nas wszystkich którzy ich praktyki pokazywali i piętnowali.

Na całym świecie tak zorganizowana akcja byłaby pokazywana jako przykład dobrej roboty. Jako przykład tego, że jako klienci nie jesteśmy bezsilni. Że potrafimy. Oby jak najczęściej się nam tylko chciało, to następny cwaniak mocno sie zastanowi zanim zrobi taki numer jak nc+.

No właśnie wszędzie by tak było tylko nie u nas.

Bo u nas mamy wypowiedzi o ,, głupich polakach'' i przypowieści o k....ach.

No to ja się z takim stawianiem sprawy nie zgadzam. Moim zdaniem Polacy w tym przypadku okazali się nie tacy głupi i nie dali sie wydymać jak k....y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty - tak . Ja również . I podwyżkę . Ale "główne szefy" takich instytucji - to zwykłe sqvysny są ; nie wiedziałeś ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Wszystkich nie znam. Paru jest O.K.

Może teraz zobaczą, że taka rozgarnięta dziewczyna, robi dla firmy więcej niż elegancik w garniturku.

Że to ona stała się na szczęście( przynajmniej dla mnie) twarzą firmy. Bo tylko dzięki niej udało się firmie, myślę że nie tylko w moim przypadku, tę twarz zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy w nowej umowie, którą Ci przyślą do podpisania będzie to wszystko co wynegocjowałeś...

Ja po negocjacjach z "w dupę uprzejmym" konsultantem dostałem do podpisania standardowe gówno...

Konsultant ma prowizję od ilości podpisanych umów, więc często ściemnia i obiecuje "gruszki na wierzbie" - potem mozesz się z nimi szarpać i powoływać się na nagrywane rozmowy, do których "nikt na tym szczeblu nie ma dostępu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całym świecie tak zorganizowana akcja byłaby pokazywana jako przykład dobrej roboty. Jako przykład tego, że jako klienci nie jesteśmy bezsilni. Że potrafimy. Oby jak najczęściej się nam tylko chciało, to następny cwaniak mocno sie zastanowi zanim zrobi taki numer jak nc+.

 

Widać bardzo mocno się zżyłeś z firmą która dostarcza ci PAYTV,to jest fenomen jak można "urobić człowieka" wciskając mu pudełko z pilotem i jeszcze kazać za to płacić. Szczerze zastanów się nad tym jakie mechanizmy tu zadziałały że bronisz tej firmy i godzisz się na ich warunki po czymś takim co Ci zrobili 3 tygodnie temu. Jeśli nie stać Cię na refleksję nad ww.mechanizmami i dalej idziesz w zaparte i bronisz korporacji to znaczy że już nie myślisz samodzielnie jesteś "sterowany".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Gdzie ja bronię nc+?!

Podaj przykład. Konkretny a nie Twoje p...nie bez sensu.

Ciebie nawet nie trzeba urabiać, sam z własnej woli piszesz o rodakach,, głupi polacy''.

Z której strony Ty jesteś sterowany bo chyba sam od siebie byś tak nas wszystkich nie obrażał?

 

Tylko czy w nowej umowie, którą Ci przyślą do podpisania będzie to wszystko co wynegocjowałeś...

Ja po negocjacjach z "w dupę uprzejmym" konsultantem dostałem do podpisania standardowe gówno...

To się okaże. Do tej pory już kilkukrotnie zawierałem umowę z N-ką telefonicznie i nie było żadnych nieporozumień.

No ale teraz to jest nc+, po tym co robili do tej pory faktycznie wszystkiego sie można spodziewać. Zobaczymy, będę czujny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pogadamy bo Ty nic a nic nie rozumiesz i nie łudź się że "coś jest na Twoich warunkach" bo tak nie jest.

 

Gdzie ja bronię nc+?!

Kilka przykładów oto Twoje wypowiedzi.

Może teraz zobaczą, że taka rozgarnięta dziewczyna, robi dla firmy więcej niż elegancik w garniturku.

Przecież oni tego nie robią z własnej dobrej woli. Zostali przyciśnięci do muru.

I to jest zasługa nas wszystkich którzy ich praktyki pokazywali i piętnowali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Raczej nie pogadamy bo Ty nic a nic nie rozumiesz i nie łudź się że "coś jest na Twoich warunkach" bo tak nie jest.

 

 

Kilka przykładów oto Twoje wypowiedzi.

To są przykłady na to że bronię tej korporacji?!

Przecież Twoja wypowiedź jest całkowicie bez sensu. Nie widzisz tego?

No tak się nie da dyskutować. Cieszę się że jak piszesz raczej nie pogadamy.

Tu pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pretensje do HQ150 więc mam pytanie do tych "walecznych". Jeśli ktoś rezygnuje z nc+ to jaką alternatywę proponuje? Można oczywiście postawić się i powiedzieć im, że się ich nie lubi tylko co w zamian? Czy inni operatorzy są tacy świetni? Mnie się wydaje że jednak nie, i przeważnie po kilku miesiącach u danego operatora wielu jest niezadowolonych i chciałoby się wiać. Więc kto? !!

 

Moim zdaniem należy wycisnąć jak najwięcej ze swojego, bo zamiana na innego nic nie da.

To są wielkie korporacje a pojedynczego klienta tak naprawdę mają gdzieś.

 

Jeśli jest okazja to trzeba dusić i nie popuszcza bo przeważnie to nas duszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.