Skocz do zawartości
IGNORED

"te dni"


fxx

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, więcej nie będę prosić. Posypią się bany i to nie tylko na wątek.

Palton, a może tak dla odmiany coś w temacie byś napisał?

Czy według Ciebie za różnice w brzmieniu tego samego materiału na tym samym systemie w tym samym pomieszczeniu

są odpowiedzialne pływy oceaniczne, fazy księżyca, wybuchy na słońcu albo może jeszcze coś innego o czym nie wiem?

Czy na przyjemniejszą jazdę czystym samochodem ma wpływ zmniejszony opór aerodynamiczny umytego nadwozia?

Czy za to, że jednego dnia mogę od rana do nocy słuchać metalowego łomotu, innego jedynie chilloutowego plumkania,

a jeszcze innego najlepiej nic, bo zaraz mam agresję, odpowiada słaby prąd w gniazdku czy zakłócenia z fabryki frytek,

która pracuje bez przerwy na trzy zmiany przez siedem dni w tygodniu i mimo to czasem gra mi lepiej, a czasem gorzej?

A co według Ciebie odpowiada za to, że leżąc w łóżku o drugiej w nocy przy zamkniętych oknach i z łbem na poduszce

mogę policzyć koła pociągu jadącego po torach oddalonych w linii prostej o jakieś 500 metrów od mojej chałupy,

za to w dzień przy otwartych zwykle oknach w ogóle tego nie rejestruję i słyszę jedynie lekki szum od czasu do czasu,

a i to tylko wtedy jak akurat od strony torów wiatr mi w okna zawieje, bo w spokojne dni kompletnie nic nie słychać.

Może masz jakąś ciekawą teorię na ten temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na przyjemniejszą jazdę czystym samochodem ma wpływ zmniejszony opór aerodynamiczny umytego nadwozia?

Brud sporo waży :D A więc opór + waga ! :D

Dodam, że czasem subiektywnie różnica nawet w samej pracy silnika jest wyczuwalna po myciu :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było przywrócić zasadę, że prawo do banowania i usuwania postów w wątku ma tylko jego założyciel. Obecnie moderacja, po pretekstem sprzątania, usuwa posty kompromitujące niektórych użytkowników, które to posty mogłyby być ostrzeżeniem dla potomnych. Poza tym wpływa to na ogólny wydźwięk dyskusji.

Czy na prawdę muszą być tutaj takie lewacko-komunistyczne zasady, że państwo chce wszystko kontrolować? Nie lepiej dać ludziom narzędzia do ręki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że czasem subiektywnie różnica nawet w samej pracy silnika jest wyczuwalna po myciu :D

A to też :)

Że nie wspomnę o diametralnej poprawie osiągów oraz komfortu podróżowania

po założeniu o cal większych felg aluminiowych i dwa cale szerszych opon.

To nic, że takie koło ma znacznie większą masę i jeszcze większy opór toczenia

niż zwykła stalówka na zwykłej oponie z fabrycznego montażu.

Ważne że wszyscy jak jeden mąż odczuwają wyraźną poprawę w prowadzeniu auta

i choćbyś na rzęsach stawał, to nie przetłumaczysz, że fizycznie nie ma takiej możliwości,

żeby auto na większych i cięższych kołach jeździło lepiej niż to samo auto na kołach z fabryki.

W najlepszym wypadku będzie jeździło dokładnie tak samo, co i tak jest nie do "zmierzenia"

przez kierowcę, który nie po to wydał 10 tysięcy na ładne koła, żeby mieć teraz gorzej albo tak samo.

Dlatego jestem w stanie zrozumieć posiadaczy urządzeń poprawiających prąd z gniazdka

oraz różnej maści czarodziejskich amuletów odstraszających zakłócenia wszelakie,

a nawet jestem skłonny uwierzyć, że oni słyszą jakąś poprawę w brzmieniu swoich systemów,

tak jak ją słyszę po odkurzeniu dywanu (albo wyraźnie czuję po umyciu samochodu)

Jednak nadal będę się upierał przy tym, że posiadanie lub nieposiadanie w tych systemach

audiofilskiej listwy zasilającej z wbudowanym akceleratorem wolnych elektronów

i platformy niwelującej wpływ grawitacji czarnych dziur na działanie domowego sprzętu audio

nie ma absolutnie najmniejszego nawet związku ani żadnego wpływu na to,

że ten sam system jednego dnia gra słabiej, innego gra lepiej, a w nocy gra jeszcze lepiej.

 

P.S.

A propos rzekomego uprawiania przeze mnie zawodowo handlu używanym sprzętem i zarabiania na tym kokosów,

to bardzo często łapałem się na tym, że im bliżej było sprzedaży tych czy innych kolumn, tym lepiej one grały.

Praktycznie wszystkie bez wyjątku, które u siebie miałem, nabierały takich właśnie przedziwnych właściwości.

Dopiero po jakimś czasie skojarzyłem to z tym, że o ile porównywanie różnych sprzętów sprawia mi mega radochę

i mógłbym to robić do końca życia, a gdybym na tym zarabiał, to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi...

o tyle pakowanie później tych gratów do wysyłki, znoszenie ich do auta, wożenie do kuriera czy do klienta

doprowadza mnie do rozpaczy i szczerze mówiąc mało czego w życiu aż tak bardzo nienawidzę robić.

Wnioski dlaczego sprzęt przed sprzedażą zaczyna grać u mnie lepiej wydają się chyba oczywiste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako jeden z najstarszych forumowiczów mimo że specjalnie się na nim nie udzielałem ale systematycznie forum czytam stanowczo protestuję przeciwko cenzurowaniu postów ( czytaj : usuwaniu niewygodnych postów jak to miało miejsce w niedawno minionej epoce - PRL-u ). Jest to jakże haniebna praktyka która na tym forum nie powinna mieć miejsca.

Palton - dziwił się będę jak Vittorio będzie chciał z Tobą rozmawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie moderacja, po pretekstem sprzątania, usuwa posty kompromitujące niektórych użytkowników, które to posty mogłyby być ostrzeżeniem dla potomnych.

Tego akurat można było się spodziewać, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się wielkimi krokami AudioShow 2013 :)

Ale spokojnie Panowie w przyrodzie nic nie ginie. Rozchodzi się o te na przykład posty?

 

P.S.

Ten też sobie na dysku zatrzymam w razie gdybym jutro rano nagle zapomniał hasła do forum...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-6358-0-35625900-1380117850_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat wpis Vittorio opisywał stan zastany w pokoju DIY co zreszta i ja potwierdziłem kilka miesięcy temu dwoma podobnymi wpisami

zarzuty o faworyzowanie kogos mysle że sa bezpodstawne , mysle ze palton chciał powrotu do dyskusji w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarzuty o faworyzowanie kogos mysle że sa bezpodstawne , mysle ze palton chciał powrotu do dyskusji w temacie

Za to ja myślę, że zbieżność osoby Paltona jako współorganizatora i gospodarza pokoju DIY na AudioShow

oraz osoby Stasiop jako jednego z wystawców prezentujących swoje dokonania w tym samym pokoju

nie jest przypadkowa, podobnie jak nie jest przypadkowe znikanie tylko tych wpisów z których jasno wynika,

że Stasiop to internetowy fantasta, który urządzenia Hi-End oraz ich konstrukcję zna jedynie z obrazków w sieci,

a pytany o konkrety odpowiada w kółko - w dupie byłeś i gówno widziałeś, więc nie jesteś partnerem do dyskusji.

Dziwnym trafem wielce zatroskany o powrót do dyskusji w temacie Palton zostawił w spokoju inne wpisy

w których Stasiop wraz z dwoma innymi kolegami przez bite dwie strony wątku zachodzili w głowę

po co ten parantulla tyle tych kolumn kupuje i ile na nich zarabia, pewnikiem to jakiś ukryty handlarz być musi...

A może i handlarz, a może i zarabia, nie ma to żadnego związku z tematem i jakoś nikomu nie przeszkadza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat, czego chciał Palton to powszechnie wiadomo i to niezależnie od pory dnia czy promieniowania kosmicznego :)

Cenzura ma zawsze jako główny cel, ukrywanie prawdy i przykrywanie głupoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat wpis Vittorio opisywał stan zastany w pokoju DIY co zreszta i ja potwierdziłem kilka miesięcy temu dwoma podobnymi wpisami

Ale ci których tam nie było i przez przypadek nie czytali Twoich wpisów sprzed kilku miesięcy mogą tego nie wiedzieć,

ja sam nie miałem o tym zielonego pojęcia, dopóki kolega Vittorio nie popełnił wpisu, po którym już śladu nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja myślę, że zbieżność osoby Paltona jako współorganizatora i gospodarza pokoju DIY na AudioShow

oraz osoby Stasiop jako jednego z wystawców prezentujących swoje dokonania w tym samym pokoju

nie jest przypadkowa, podobnie jak nie jest przypadkowe znikanie tylko tych wpisów z których jasno wynika,

że Stasiop to internetowy fantasta, który urządzenia Hi-End oraz ich konstrukcję zna jedynie z obrazków w sieci,

a pytany o konkrety odpowiada w kółko - w dupie byłeś i gówno widziałeś, więc nie jesteś partnerem do dyskusji.

Dziwnym trafem wielce zatroskany o powrót do dyskusji w temacie Palton zostawił w spokoju inne wpisy

w których Stasiop wraz z dwoma innymi kolegami przez bite dwie strony wątku zachodzili w głowę

po co ten parantulla tyle tych kolumn kupuje i ile na nich zarabia, pewnikiem to jakiś ukryty handlarz być musi...

parantulla

oczywiście nie jestem tu stroną aby coś ręczyć za paltona , może sam odpowie

chciałbym zaznaczyc że moje wpisy w tym watku są prywatnymi wpisami niezwiazanymi w jakikolwiek sposób z moderacją

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna strona medalu. Bardziej chodzi mi o to, aby każdy był gospodarzem w swoim wątku. A nie, że wpada ktoś z butami nie proszony, lub proszony przez kogoś do kogo dany wątek nie należy i sobie wycina to na co ma ochotę. Moderacja powinna interweniować, w rażących przypadkach łamania prawa lub regulaminu. A od oceny tematyczności wpisów w wątku, jest jego założyciel.

 

Zresztą same sobie takie osoby wystawiają ocenę... żałosną.

 

Nie mam na myśli tej konkretnej sytuacji, ale tego co dzieje się na całym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? wystawcą w pokoju dyi jest stasio? Nie zmyślacie tego gówna? :D

 

MUSZĘ iść na tegoroczny audioshow :]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ten parantulla tyle tych kolumn kupuje i ile na nich zarabia, pewnikiem to jakiś ukryty handlarz być musi...

A może i handlarz, a może i zarabia, nie ma to żadnego związku z tematem i jakoś nikomu nie przeszkadza.

Za to twoje wpisy sa jak zwykle 'zgodne z tematem' :/ :D

Ban dla parantulli, ponawiam kolejny raz prosbe ten czlowiek nigdy nic sensownego nie powie w temacie bo nie ma nic do powiedzienia, to frustrat ktory lubi tylko narzekac krytykowac i przede wszystkim macic! Taki jest jest jego prawdziwy cel, tylko jakos malo kto sie na tym jeszcze poznal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSZĘ iść na tegoroczny audioshow :]

to może się poznamy;-)

 

nie chciałbym nikogo bronić, ani tym bardziej atakować, ale nie w tą stronę co trzeba idą te forumowe dyskusje....

 

Moim osobistym zdaniem moderacja jest zbyt tolerancyjna tam gdzie nie powinna i za mało tolerancyjna tam gdzie powinna robić prawdziwy porządek....

 

Ale to tylko w Erze, a jej już nie ma........................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość amidas

(Konto usunięte)

Za to twoje wpisy sa jak zwykle 'zgodne z tematem' :/ :D

Ban dla parantulli, ponawiam kolejny raz prosbe ten czlowiek nigdy nic sensownego nie powie w temacie bo nie ma nic do powiedzienia, to frustrat ktory lubi tylko narzekac krytykowac i macic.

 

A kim Ty jesteś żeby mówić kto ma dostać bana, a kto nie. Poza tym niestety lub stety Palton jest w tej niezręcznej sytuacji, że kiedy zbanuje wszystkich którzy o Tobie maja jasno sprecyzowane (nie pochlebne) określenie, nazwany zostanie peerelowskim Robin Hoodem. A Ciebie zbanować mu niezręcznie bo przecież koledzy z pokoju AS jesteście. Więc jak się Palton nie obróci dupa zawsze z tyłu.

Więc nie tylko moim zdaniem jedynie co mu zostaje to usiąść na jednej ze swoich kanap nad szlachetnym trunkiem i podjąć decyzję czy moderacja założonych wątków przez założyciela nie jest mądrym rozwiązaniem.

Jeśli temat "klepnie" przysłuży się wielu tu powstańcom, a i sobie kłopot z głowy zdejmie.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym niestety lub stety Palton jest w tej niezręcznej sytuacji, że kiedy zbanuje wszystkich którzy o Tobie maja jasno sprecyzowane (nie pochlebne) określenie, nazwany zostanie peerelowskim Robin Hoodem. A Ciebie zbanować mu niezręcznie bo przecież koledzy z pokoju AS jesteście. Więc jak się Palton nie obróci dupa zawsze z tyłu.

Stety Palton to gosc z klasa i jesli mnie zbanuje nie bede mial mu za zle bo wiem ze gra fair w stosunku do wszystkich jak malo kto! I nie jest wybiorczy i ksenofobiczny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość amidas

(Konto usunięte)

Stety Palton to gosc z klasa i jesli mnie zbanuje nie bede mial mu za zle bo wiem ze gra fair w stosunku do wszystkich jak malo kto! I nie jest wybiorczy i ksenofobiczny

 

Ty chyba nie wiesz co mówisz...No, ale poczekamy i zobaczymy jaki to on będzie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, za co bana ma dostać parantulla i inni, którzy po prostu nie zgadzają się z wywodami i fantazjami Stasia.

Przecież Stasio z tymi swoimi kosmicznymi zakłóceniami to tak jak kolega 747 ze swoją Huiną, czy jak jej tam. Ale tam przynajmniej Bocznica....niech se facet wali dyrdymały.

Jedynym argumentem Stasia jest wyzywanie innych od głupich i niedouczonych, gdy sie z niego stara wyciagnąc coś konkretnego. A jak to mało i nie działa, to żąda zbanowania oponentów. Jakież to miałkie i prymitywne....

Zwykły pucuś...I to ma stanowić o poziomie zakładki Hiend? Żenujące.

 

Stasiu, bądź mężczyzna i przyjmuj na klatę a nie histeryzuj jak stara baba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla

oczywiście nie jestem tu stroną aby coś ręczyć za paltona , może sam odpowie

chciałbym zaznaczyc że moje wpisy w tym watku są prywatnymi wpisami niezwiazanymi w jakikolwiek sposób z moderacją

A możesz takim jednym prywatnym wpisem niezwiązanym w jakikolwiek sposób z moderacją

chociaż spróbować wyjaśnić jak to kurka wodna jest, że nikt na całym tym forum nie ma żadnych zastrzeżeń

do pracy moderatorów cira, jozwy czy na przykład misiomora, a gdzie tylko Palton się nie pojawi

tam jest zaraz dym i rozpierducha, a wątek dokumentnie rozpieprzony spada w odmęty Bocznicy?

Była ciekawa dyskusja na ciekawy temat (ostatnio to prawdziwa rzadkość na forum audiostereo.pl)

z humorystycznymi akcentami w postaci wpisów kolegi Stasiop (w głębi duszy wierzę, że on tylko jaja sobie robi)

nagle ni z tego ni z owego wpada Palton i mamy to co mamy czyli jak zwykle zajmowanie się jego widzimisię

i muchami w nosie zamiast dyskusji na temat, który był jednym z ciekawszych tematów w całym roku 2013

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vittorio

(Konto usunięte)

Ponieważ, jak dobrze rozumiem intencje moderacji, wątek zostanie niebawem zamknięty, postanowiłem zapoznać kolegów z ubiegłorocznym dorobkiem Stasiop'a przedtawionym na AS2012, co prawda jest to tylko fotografia - ale za to wiele mówiąca fotografia - zamieszczona na naszym forum w reportażu z AS2012 w zakładce Artykuły pt: " Pokój 608, czyli twierdza DiY .." autorstwa Paltona (myślę, że za ten wpis dostanę bana nie tylko na ten wątek),

 

post-46916-0-18786800-1380142893_thumb.jpg

 

no i dla wątpiących w istnienie samego Stasiop'a, sam Stasiop we własnej osobie (na pierwszym planie), również foto z tego samego artykułu,

 

post-46916-0-48249500-1380142932.txt

 

inne fotografie w artykule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz takim jednym prywatnym wpisem niezwiązanym w jakikolwiek sposób z moderacją

chociaż spróbować wyjaśnić jak to kurka wodna jest, że nikt na całym tym forum nie ma żadnych zastrzeżeń

do pracy moderatorów cira, jozwy czy na przykład misiomora, a gdzie tylko Palton się nie pojawi

tam jest zaraz dym i rozpierducha, a wątek dokumentnie rozpieprzony spada w odmęty Bocznicy?

Była ciekawa dyskusja na ciekawy temat (ostatnio to prawdziwa rzadkość na forum audiostereo.pl)

z humorystycznymi akcentami w postaci wpisów kolegi Stasiop (w głębi duszy wierzę, że on tylko jaja sobie robi)

nagle ni z tego ni z owego wpada Palton i mamy to co mamy czyli jak zwykle zajmowanie się jego widzimisię

i muchami w nosie zamiast dyskusji na temat, który był jednym z ciekawszych tematów w całym roku 2013

niestety po części poziom niezadowolenia jest zwiazany z ilością zgłoszeń które załatwia palton - " jest go dużo "

 

jesli mówimy o tym watku i moderacji w nim- ja akurat traktuje go troche z dystansem. Można miec absolutnie własne i niepowtarzalne pomysły na osiagnięcie tego idealnego dnia więc obecność Stanisława jest niejako nieunikniona :)

kiedys był pomysl aby istniał w tej zakladce jakis wątek na luzie , poprzedni za zwykłe chamstwo userów wyleciał na bocznice

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto jest zrobione po zawodach Staś przegrał a Krzych wygral o ile pamiętam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pastwmy się tak na Stasiem, bo jednak po prostu wyraził swoje zdanie. Swego rodzaju lincz, nie jest natomiast niczym dobrym. Też mnie irytują niektóre wpisy Stasiopa, zwłaszcza te w stylu: "Nie powiem bo i tak nie zrozumiesz" albo "Nie powiem bo za dużo do tego dochodziłem" i jego protekcjonalny ton, ale dajmy już mu spokój, zwłaszcza, że ograniczył pisanie.

 

Zdjęcie (sprzętu) jak zdjęcie. To pokój DIY, nie wszystko musi być skończone. Puszki są OK, na pewnym etapie i spełniają jeszcze inne cele. Nieco natomiast plączą się kable.

 

A wracając do tematu moderacji to powyższy przykład jest kolejnym dowodem na potrzebę usprawnienia procesu moderacji przez założyciela wątku. Jeżeli taka osoba uznałaby, że Stasiop, Ja lub ktokolwiek inny niszczy dyskusję, lub pisze nie na temat to miałby od razu go prawo zbanować i byłoby po problemie. Nie ma ryzyka, że takie narzędzie będzie nadużywane, bo po prostu po jakimś czasie wątki takich osób będą umierać śmiercią naturalną. Ponadto np. w wątkach kablarskich zostaną same osoby zainteresowane tematem, bez konieczności toczenia wojny słychać vs nie słychać. Takich przykładów można podać więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.