Skocz do zawartości
IGNORED

Wojna w Ukrainie | Na żywo z Ukrainy


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, OnionSkin napisał:

Tu masz doskonałe wytłumaczenie (ale wszystkie vlogi gościa polecam: dają więcej wiedzy jak naszych "znafców"):
 

 

szkoda,że nie tłumaczone..mało rozumiem z tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@triode

 

Spokojnie, jeszcze ich nie sprzedali... spokojnie. Transporty krytycznej broni są blisko, szkoda że nie wszyscy się dorzucają. Poza tym wiadomo było że ta wojna będzie długa i ciężka. Ruskich trzeba pokonać, nie wolno sprzedać Ukrainy jak Czechów w Monachium i to jest tutaj najważniejsze - pomoc!!! Każdy pomaga jak może, na codzień mam kontakt z wieloma młodymi ludźmi którzy wracają, jest ciężko ale to ich decyzja... i nasza wojna, nasza!!!!!

Nie będzie tak że ruskich zakopie się na 100 lat i rozwali w pisss... tak dobrze to chyba nie będzie. Dużym sukcesem będzie odbicie ziem zajętych po 24 lutego. Nie myślmy ma razie o Doniecku i o Krymie, ale ważne jest to że najlepszy scenariusz kremla nie sprawdza się, wydzierają kilometr po kilometrze... a potem to tracą. Dlatego potrwa to długo i wiele zależy od tego jak daleko zaangażują się Jankesi, Brytyjczycy i ich najwięksi i najbogatsi sprzymierzeńcy, na trzon UE jeszcze trochę poczekamy. Ta zrzutka jest mocno nierównomierna, nie wiadomo czy Biden (i jak długo) będzie chciał pokrywać 50-75 % wszystkich kosztów. Dla Amerykanów to ratowanie Europy, odcinek 101... i oby im się nie znudziło. Ze swojej strony mogę napisać tylko tyle, że na razie im się nie nudzi i to jest teraz najważniejsze. Żyjemy chwilą, ale najważniejsze że żyjemy! 

A ruscy jeszcze w tym roku poznają zalety broni termobarycznej, zrobi się wesoło. Najlepsze jest to że oni dobrze o tym wiedzą, odliczają minuty... Niby nie liczą się z własnymi stratami, tyle tylko że ludzie tez im się kończą. Ci "najlepsi", najsilniejsi już położyli głowy, do boju rzucają coraz więcej niezdecydowanych, przestraszonych dzieciaków. A Ukraińcy są zdecydowani, i szybko dojrzewają, bardzo szybko... to jest ich broń, być może - najważniejsza. Głowa do góry.👍

 

D.C.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

POZNACIE MNIE PO ŻÓŁTYM GARNITURZE - D.C.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, triode napisał:

szkoda,że nie tłumaczone..mało rozumiem z tego.

chcesz posłuchac zawodowego ruskiego szpiega na emeryturze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, cir napisał:

chcesz posłuchac zawodowego ruskiego szpiega na emeryturze ?

prawda jest gdzieś po środku...

chociaż nie jestem pewien czy chciałbym ją poznać.

Jestem za Ukrainą i za spokojną Europą dla naszych dzieci.

 

ps.j.ruski miałem w szkole,obowiązkowo i mało już w głowie zostało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, triode napisał:

prawda jest gdzieś po środku...

chociaż nie jestem pewien czy chciałbym ją poznać.

Jestem za Ukrainą i za spokojną Europą dla naszych dzieci.

 

ps.j.ruski miałem w szkole,obowiązkowo i mało już w głowie zostało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zawodowych oszustów  nie słucha sie nigdy dlatego zakładaja kanały w sieci 🙂 i łowia dusze do swojego koscioła

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, piramidon napisał:

Wszyscy się bogacą a my się zadłużamy i utrzymujemy 3 miliony Ukrainców.
Erdogan dostał kilka miliardów na uchodzców a my bierzemy na nich pożyczki. BRAWO MY.

Rząd polski stał się największym sponsorem wycieczek z Ukrainy do Polski i z powrotem. Przyjeżdżają, popatrzą- biorą kasę  i...wracają, by ich sąsiedzi nie okradli. Nie, nie Rosjanie. Wiem to od pracujących w Polsce Ukrainek.

Paru ślepców czujących tylko onuce tego nie widzi. I będzie to trwało, bo pisowska ochrona zdrowia dostrzegła 9 miliardów zł. dodatków covidowych, a na zwykłego okulistę trzeba czekać 9 miesięcy.

Wszędzie są ludzie dobrzy i źli, warto przy tym zaznaczyć, że wśród jaśnie panujących wszelkich nacji tych pierwszych nie ma. 😉 Na poziomie władzy liczyły się i nadal liczą wyłącznie interesy. Ukraina broni naszych tyłków, więc pomoc dla nich jest jak najbardziej zrozumiała. Trzeba jednak przy tym dodać, że w tej ludzkiej powodzi płynie wielu, których w Polsce w ogóle nie powinno być. Polska jak zwykle reaguje emocjonalnie, bez odrobiny pragmatyzmu. Jest to nasza cecha narodowa, która dodatkowo wzmacnia kolejny rząd, który zajmuje się przede wszystkim swoimi prywatnymi interesami i kolejną wygraną w wyborach.

Nie wiem co z tego wszystkiego wyniknie, ale nie mam najmniejszych złudzeń, co do naszych "koalicjantów". Jeśli wojna nie przerodzi się w konflikt globalny, zobaczycie kto po wszystkim będzie odbudowywał Ukrainę. 😉

Udział USA jest dla mnie zrozumiały, bo na zawłaszczenie polskiej ziemi od dawna ma chrapkę pewna nacja, której dla świętego spokoju tutaj nie wymienię. 😉

Co do tzw. przyjaciół i sojuszników. Państwa to są zbiorowiska ludzkie, więc w skali makro wygląda to identycznie jak w skali mikro. Po 60 latach życia ludzi którzy mienią się moimi przyjaciółmi znam setki (strach otworzyć lodówkę). Prawdziwych przyjaciół w tej zgrai mam kilku.

Zamiast szanować się wzajemnie, scalać coraz bardziej jako naród, wybierać mądrych i uczciwych(!) ludzi do władz, ujadając na siebie przytupujemy w chocholim tańcu, wygłaszamy kolejne płomienne oracje, a inni dupska nam jak obrabiali, taki obrabiają i obrabiać będą. Przeznaczeniem narodu który we współczesnym świecie nie potrafi się ogarnąć, jest taka czy inna forma niewolnictwa i obawiam się, że wcześniej czy później właśnie ona stanie się naszym udziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, cir napisał:

zawodowych oszustów  nie słucha sie nigdy dlatego zakładaja kanały w sieci 🙂 i łowia dusze do swojego koscioła

Fakt. Im więcej w necie tym bardziej sceptycznie.

Jurij Szwiec, były agent KGB, przeszedł na stronę USA, współpracuje niby z CIA .... A  tak pełno go wszędzie... i nic się nie boi...

A takiego Nawalnego Rosjanie to otruli....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jar1 napisał:

...

Jurij Szwiec, były agent KGB, przeszedł na stronę USA, współpracuje niby z CIA .... A  tak pełno go wszędzie... i nic się nie boi...

A takiego Nawalnego Rosjanie to otruli....

Ba: te głupie amerykańcy z kilku służb i instytucji to mu nawet płacą za analizy tyczące rosji.
Gość się potrafił ustawić  :)

A na poważnie: mnie z jego wywodów interesują fakty- po to natura dała mi mózgownice.
Typu: sam pojazd wyrzutnia M142 HIMARS- jako taki- to tylko kilka ton stali i nic więcej.
Potrzeba dużo więcej aby stworzyć system i aby tylko cztery takie systemy robiły miazgę kac*pom.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, OnionSkin napisał:

Ba: te głupie amerykańcy z kilku służb i instytucji to mu nawet płacą za analizy tyczące rosji.
Gość się potrafił ustawić  🙂

I te wszystkie służby wywiadowcze mu tak każą to wszystko publikować na jutubku 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Mrok napisał:

Ukraina broni naszych tyłków, więc pomoc dla nich jest jak najbardziej zrozumiała.

👌👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, triode napisał:

fakt..Polska nie ma szczęścia do rządzących.

dajemy nabierać się na puste obietnice i kiełbasę wyborczą.

 

Niestety, wojna spadła im z nieba (wiem że podle się kojarzy), kampania wyborcza pełną parą... więc trzeba przygotować się na kolejną rundę. U nas głupcy i sprzedawczyki... czasami dwa w jednym ( jak jeszcze niedawno pogrobowcy starego ładu) mają wielkiego farta. Taki kraj i trzeba z tym żyć.

W Polsce, jak zwykle - ciężkie wybory. Ja swoje już wybrałem, żyję tym co teraz uważam za najważniejsze... w długim trwaniu, jak to określali francuscy historycy. W skrócie: rodzina-wojna, wojna-rodzina.  Niech chociaż tego nasi obecnie rządzący nie spier... po całości. Na razie dają radę, przynajmniej z mojej perspektywy i to bez względu na to co o nich sądzę.😜 W takich chwilach nie mogę im życzyć źle, choćby tylko w tej jednej, arcyważnej sprawie. Rachunki? To później, to inne rządy... za lat dwadzieścia-trzydzieści... wiem że okrutne, może i głupie ale fakt, spłacą dzieci i wnuki. Niestety nie uciekniemy od tego, na razie, dzisiaj, jutro, pojutrze...

Mało miejsca na manewry, plus/minus... Jadę pomagać, to wybrałem. Amen.

 

D.C.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

POZNACIE MNIE PO ŻÓŁTYM GARNITURZE - D.C.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokolenie moich rodziców przeżyło wielki kryzys,wojnę światową,budowę socjalizmu...

ludzie chyba nie chcą pamiętać jaka była bieda w Polsce,w tamtych latach.

moje pokolenie nie opływało w dostatki ale przynajmniej poza stanem wojennym był spokój.

w ostatnich dekadach w Polsce zaczęło się żyć lepiej i się zaczyna wszystko sypać.

szczerze mówiąc chyba nikt nie jest na to przygotowany.na wyrzeczenia i zaciskanie pasa.

niezależnie od wojny w Ukrainie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, triode napisał:

martwi mnie co innego 😞

wojnę w mediach społecznościowych,Ukraina wygrywa-bez dwóch zdań.

natomiast pojawia się coraz więcej materiałów świadczących o ciężkich stratach w Donbasie.

film z ostrzelanego domu(z żołnierzami) bronią thermobaryczną jeży włosy na głowie.itd

na południu,ukraiński kontratak-pełznie.

Gdzie to przesilenie?

 

Przesilenie będzie jak roSSyjska gospodarka zacznie się poważniej sypać (już teraz swykły Rosjanin nie je w wyniku podwyżki cen statystycznie trzy dni w miesiącu a wzięte za mordę przez ruSSmanów sąsiadujące narody poczują że mogą się odłączyć i jest do tego właściwy moment bo z silnym nie mieli by szans!

Obecnie jest walka na wyniszczenie i niestety to musi potrwać żeby rosja znów stała się kolosem na glinianych nogach ale jeszcze bardziej niż za Jelcyna i co by z bandyckiego państwa zrobić kacapa którego można nakryć czapką gruszek i któremu imperialne pomysły przestają przychodzić do głowy bo musi myśleć o dniu codziennym

 

Co by spać spokojnie obecną chwilę dobrze aktualną sytuację można obejrzeć w tym flmie ale Ukrainie trzeba dalej pomagać co by zmienić nie tylko sytuację w Ukrainie ale tych wszystkich zajętych przez rosjan sąsiednich państw

 

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artyleria:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

..swoją drogą,taka telewizyjna wojna jest przerażająca...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cir napisał:

chcesz posłuchac zawodowego ruskiego szpiega na emeryturze ?

 

1 godzinę temu, cir napisał:

zawodowych oszustów  nie słucha sie nigdy dlatego zakładaja kanały w sieci 🙂 i łowia dusze do swojego koscioła

 

1 godzinę temu, jar1 napisał:

Fakt. Im więcej w necie tym bardziej sceptycznie.

Jurij Szwiec, były agent KGB, przeszedł na stronę USA, współpracuje niby z CIA .... A  tak pełno go wszędzie... i nic się nie boi...

A takiego Nawalnego Rosjanie to otruli....

Chłop tłumaczy kilkadziesiąt minut (jak chłop krowie na rowie) czym jest współczesna nowoczesna scyfryzowana armia zachodnia- że to nie to samo co tysiące ton ruskiego żelaza ściąganego w pośpiechu.
Tłumaczy całą logistykę dostaw i szkolenia całego tego systemu.
Ile to ton rakiet na jedną salwę zestawu i ile potrzeba by rozpocząć bitwę: BITWĘ nie potyczkę.

A wy tu jakąś spiskową teorię tworzycie :)
 

Jak już ogarną system to z ruskiem będzie jak z tym "deweloperem":

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez OnionSkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, triode napisał:

artyleria:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

..swoją drogą,taka telewizyjna wojna jest przerażająca...

 

2 minuty temu, OnionSkin napisał:


Tłumaczy całą logistykę dostaw i szkolenia całego tego systemu.
Ile to ton rakiet na jedną salwę zestawu i ile potrzeba by rozpocząć bitwę: BITWĘ nie potyczkę.

A wy tu jakąś spiskową teorię tworzycie 🙂
 

Andromeda tłumaczyła innego rosyjskiego dowódcę będącego w stanie spoczynku Girkina i strach myśleć jak by takiego skutecznego drania na który sam o sobie mówi że jak by trafił pod Trybunał w Hadze to by do końca życia nie wychodził (Ludobójstwo-Syria,Donbas) znów mianowano na czynnego dowódcę!!!

Istotne jest to co by planować i realizować taką politykę obrony co by wyprzedzały jego mordercze strategie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, OnionSkin napisał:

A wy tu jakąś spiskową teorię tworzycie 🙂

Podstawową zasadą przy fakcie wykrycia zdrady agenta na rzecz działania wrogich służb jest jego eliminacja. Skuteczna. Dlatego tego typu ludziom udziela się specjalnej ochrony daje, nową tożsamość itd,... i cisza...

Kuklińskiego nie mogli dorwać, to mu synów załatwili....

W tym przypadku facet sobie jawnie działa na jutubku.... i nic go nie rusza.... Dziwne to, co najmniej. Może jest pożyteczny dalej..  tylko dla kogo?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jar1

 

Sorry, ale nie rozumiem. Oni go tak przez tego jutubka, przez monitor otrują? Tak to dzisiaj działa? Jak mieliby go namierzyć? Z synami Kuklińskiego są różne teorie. Niewątpliwie gościu jest na liscie do eliminacji, od czasu do czasu ruskim udają się takie rzeczy... ale co ten jutub, jak przez jutub? Przecież on nadal jest głęboko ukryty, dlatego gada, co ma gadać, lub co chce gadać.😉

 

D.C.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

POZNACIE MNIE PO ŻÓŁTYM GARNITURZE - D.C.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, absinth3 napisał:

"Królestwo moje nie jest z tego świata"

A Schiller wziął banialuki o równości na poważnie. Ale poetą wielkim był.

Poza tym uprawomocnił rozbiór RON widząc w tym misję dziejową królestwa insektów (prusaków). 

"Wszyscy ludzie będą braćmi" heheheh

Nie , no wiem .To ,że chrześcijanie nie traktują poważnie słów swojego Boga to oczywista oczywistość .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co z tego wyjdzie..

"Wilno zablokowało tranzyt rosyjskich towarów przez Kaliningrad. Decyzja spotkała się z oburzeniem wśród rosyjskich polityków. Andriej Klimow z komisji spraw zagranicznych Rady Federacji Rosyjskiej stwierdził, że to "bezpośrednia agresja przeciwko Rosji", a Zachód powinien spodziewać się "zastosowania właściwej samoobrony""

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jar1 napisał:

Ciekawe, co z tego wyjdzie..

"Wilno zablokowało tranzyt rosyjskich towarów przez Kaliningrad. Decyzja spotkała się z oburzeniem wśród rosyjskich polityków. Andriej Klimow z komisji spraw zagranicznych Rady Federacji Rosyjskiej stwierdził, że to "bezpośrednia agresja przeciwko Rosji", a Zachód powinien spodziewać się "zastosowania właściwej samoobrony""

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To było piękne zagranie.👍

A po tym co przeczytałem w tym artykule... to za te kilka dni biorę popcorn, kolę i śledzę njusssy. Ruscy w kropce.😁 I Love This Game!🗽

 

D.C.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Cichy71

POZNACIE MNIE PO ŻÓŁTYM GARNITURZE - D.C.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jar1 napisał:

Ciekawe, co z tego wyjdzie..

"Wilno zablokowało tranzyt rosyjskich towarów przez Kaliningrad. Decyzja spotkała się z oburzeniem wśród rosyjskich polityków. Andriej Klimow z komisji spraw zagranicznych Rady Federacji Rosyjskiej stwierdził, że to "bezpośrednia agresja przeciwko Rosji", a Zachód powinien spodziewać się "zastosowania właściwej samoobrony""

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na razie Kaliningrad pyskuje ale w obecnej chwili tylko na tyle go stać i aż tyle

Teraz tak jak my uruchomiliśmy kanał w Mierzei Wiślanej tak oni niech sobie uruchomią zaopatrzenie statkami drogą morską; zła karma wraca…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy filmik który porusza pewne kwestie które na pewno będzie trzeba jakoś ustalić i przedyskutować, bo wojna kiedyś minie a te kwestie chcąc czy nie chcąc nagle cudownie nie znikną ale zaczną się powoli nasilać :

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, il Dottore napisał:

Czytała Krystyna Czubówna. 🙂

 

 

Ja tam widzę "Min niet" 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jar1 napisał:

Ciekawe, co z tego wyjdzie..

"Wilno zablokowało tranzyt rosyjskich towarów przez Kaliningrad. Decyzja spotkała się z oburzeniem wśród rosyjskich polityków. Andriej Klimow z komisji spraw zagranicznych Rady Federacji Rosyjskiej stwierdził, że to "bezpośrednia agresja przeciwko Rosji", a Zachód powinien spodziewać się "zastosowania właściwej samoobrony""

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja mam propozycję dealu. Ruscy odblokowują transport morski z Odessy, Litwini odblokują tranzyt z i do Kaliningradu (koniecznie w tej kolejności)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Cichy71 napisał:

 Ruscy w kropce.😁 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, costa brava napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No i co w związku z tym Waszeć proponujesz?🤔

 

BTW - Zabrakło potwierdzenia z Naszego Dziennika. 😉

 

D.C.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

POZNACIE MNIE PO ŻÓŁTYM GARNITURZE - D.C.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.