Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jezz napisał:

Nooo, a jaką można było mieć odpowiedź😀

Zajrzałem do swojej poczty.

Wiadomość wysłana w grudniu, do dziś nie przeczytana.

Dlatego pozostaje mi co najwyżej śmiać się z pracy moderacji.

Nie wiem tylko, czy nie jest to zabronione.

Patrz wyżej. To była też metoda arkadowskiego.

Trwała dyskusja na kilka stron. Szanowny moderator np. w sytuacji gdy nie radził sobie w niej ogłaszał urbi et orbi, że np. "dalsza dyskusja na ten temat będzie skutkowała banem kub punktami".

I wychodzi na to, że wątki trzeba czytać od końca.

Przecież do żałosne.

Dokladnie tak. Na Berdyczow.

4 minuty temu, Espectro napisał:

Przez formularz kontaktowy proszę pisać.

Wiadomości na PW jest dość sporo i nie daje sie tego przerobić.

Wielokrotnie pisalem. Gdyby nie twoje reakcje na pewne problemy nikt by nie odpowiedzial. Takze darujmy sobie. Na jakies 20 razy, moze raz dostalem odpowiedz. I to jest regula.

Szkoda czasu. Berdyczow i tyle.

Gdyby nie twoje reakcje jeden z panow modow zbanowalby mnie wielokrotnie, i kazdy mialby to w du....

I dotyczy to nie tylko mnie. Moglbym sobie potem pisac, pisac, i jeszcze raz pisac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
3 minuty temu, bubusia napisał:

Dokladnie tak. Na Berdyczow.

Wielokrotnie pisalem. Gdyby nie twoje reakcje na pewne problemy nikt by nie odpowiedzial. Takze darujmy sobie. Na jakies 20 razy, moze raz dostalem odpowiedz. I to jest regula.

Przepraszam bardzo ale spamowanie po jednym zdaniu co kilka minut formularzem jest słabe.

A jeżeli treść była odpowiednio sporządzona to odpowiedz zawsze była jak nie drogą e-mailową to na pw odpowiadałem żeby szybciej.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Espectro napisał:

Przepraszam bardzo ale spamowanie po jednym zdaniu co kilka minut formularzem jest słabe.

A jeżeli treść była odpowiednio sporządzona to odpowiedz zawsze była jak nie drogą e-mailową to na pw odpowiadałem żeby szybciej.

 

 Nigdy nie spamowalem po jednym zdaniu. Probujesz byc adwokatem diabla niepotrzebnie.

Inni zapewne mieli podobnie. Znam takie przypadki. I nie jednego zdania, tylko calych elaboratow. I to na temat, a nie spamu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, bubusia napisał:

 Nigdy nie spamowalem po jednym zdaniu. Probujesz byc adwokatem diabla niepotrzebnie.

To są odpowiedzi z ostatnich 14 dni. 

image.png

Każda sprawa była wyjaśniana.

Podkreślam opis sprawy musi być rzeczowy.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Espectro napisał:

To są odpowiedzi z ostatnich 14 dni. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Każda sprawa była wyjaśniana.

 

Nie pisze o korespondencji z toba. Tylko z administracja. Napisalem, ze gdyby nie Ty, to kazdy mialby to w d.....

A jeden z modow banowalby sobie na potege. Tyle.

Zorientowaliscie sie, ze przegina, i troche go pohamowaliscie. Proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, cir napisał:

a czy jest szczególna kulturą po raz setny mimo upływu dwóch lat zaatakowac byłego moderatora którego nawet nie ma na forum i według starej zasady bez szansy na obrone  i jednoczesnie moderowac ten wątek ?

 

My nie krytykujemy, my piszemy ich historię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet nie chodzi o jakies tam zale. Bylo minelo, ale nie czarujmy sie tym pisaniem do administracji.

Poza tym przeez ostatnie 14 dni to ja niczgo do administracji nie wysylalem(oficjalna droga kontaktowa). Pomijam Espectro, ktory jest wyjatkiem od reguly nieodpowiadania. Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espectro, czytaj prosze co pisze. Nie mowilem o tobie. Wczesniej kazdy mial to gdzies- tzn odpowiadanie na korespondencje uzytkownika. O tym pisal kolega jezz, i do tego sie odnioslem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Espectro napisał:

Wiadomości na PW jest dość sporo i nie daje sie tego przerobić.

W swojej pracy m.in. muszę odpowiadać na bardzo dużą ilość maili.

Nie mam zaległych odpowiedzi z grudnia. Nie mam nawet zaległych odpowiedzi z zeszłego tygodnia, zatem chyba jest to wykonalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, jezz napisał:

W swojej pracy m.in. muszę odpowiadać na bardzo dużą ilość maili.

Nie mam zaległych odpowiedzi z grudnia. Nie mam nawet zaległych odpowiedzi z zeszłego tygodnia, zatem chyba jest to wykonalne.

Maila tak ale nie odpowiadam za wiadomości PW kont administracji na forum.

Dlatego mówię o pisaniu po przez formularz kontaktowy bo do tego mam dostęp lub zawsze ktoś z administracji przeczyta i poda dalej do rozwiązania.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy gadacie. Zaden formularz kontaktowy nic nie daje. Jedyne odpowiedzi jakie mozna dostac, to od Espectro. Badzmy uczciwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Espectro napisał:

Dalej swoje. 

To komu administracja odpisuje na te maile ?.

 

Nie wiem. Ja dostawalem info tylko od ciebie. Przepraszam, raz dostalem od jakiegos innego admina kilka miesiecy temu. Pytalem moze ze 100 razy.

Espectro, gdyby nie twoje pojawienie sie, nikt by nadal na nic nie odpowiadal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
4 minuty temu, bubusia napisał:

Zaden formularz kontaktowy nic nie daje.

@bubusia

 

 

1 minutę temu, bubusia napisał:

Nie wiem. Ja dostawalem info tylko od ciebie. Przepraszam, raz dostalem od jakiegos innego admina kilka miesiecy temu

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bubusia napisał:

Nie wiem. Ja dostawalem info tylko od ciebie. Przepraszam, raz dostalem od jakiegos innego admina kilka miesiecy temu. Pytalem moze ze 100 razy.

Espectro, gdyby nie twoje pojawienie sie, nikt by nadal na nic nie odpowiadal.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Espectro napisał:

Maila tak ale nie odpowiadam za wiadomości PW kont administracji na forum.

Dlatego mówię o pisaniu po przez formularz kontaktowy bo do tego mam dostęp lub zawsze ktoś z administracji przeczyta i poda dalej do rozwiązania.

Ok, ty w ogóle odpowiadasz i dobrze, że się tu pojawiłeś.

Moja odpowiedź była na post cir.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jezz napisał:

Nie wiem tylko, czy nie jest to zabronione.

Wkraczasz na kruchy lód..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, bubusia napisał:

Jedyne odpowiedzi jakie mozna dostac, to od Espectro. Badzmy uczciwi.

Brawo On.

Ja tam nie narzekam, ostatnio w ramach "poczucia humoru" (?) dostałem (nie od faceta w kapeluszu) cztery odznaki "braku poczucia humoru".
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, bubusia napisał:

O czym wy gadacie. Zaden formularz kontaktowy nic nie daje. Jedyne odpowiedzi jakie mozna dostac, to od Espectro. Badzmy uczciwi.

Również podzielam taką opinii. Odpowiedzi Espectro oceniam jako sensowne i rzeczowe, do tego nie ma w nich ducha wyższości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zyzol napisał:

Nie podzielam takiej opinii. Odpowiedzi Espectro oceniam jako sensowne i rzeczowe, do tego nie ma w nich ducha wyższości.

Czyli podzielasz😀
 

Przeczytaj dokładnie co napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bubusia napisał:

Czyli podzielasz😀
 

Przeczytaj dokładnie co napisałem.

Oczywiście, że podzielam. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. 😎

Z miejsca poprawiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to bardzo lubię jak moderator zaczyna swoją wypowiedź od słowa "Kłamstwo", i od razu wiesz gdzie twoje miejsce w szeregu.

To chyba pochwała.🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, bubusia napisał:

O czym wy gadacie. Zaden formularz kontaktowy nic nie daje. Jedyne odpowiedzi jakie mozna dostac, to od Espectro. Badzmy uczciwi.

Ja właśnie otrzymałem odpowiedź i sprawę rozpatrzono. Miejmy nadzieję, że będzie to standardem, a całą korespondencję bez odpowiedzi określę słowem "historia".

-----

21 godzin temu, stench napisał:

Mam moderować wątki i tematy, których nie znam i nie rozumiem ???

Moim zdaniem tak. Bo każdy, niezależnie od posiadania racji ma takie samo prawo do wypowiedzi i taki sam obowiązek stosowania się do tych samych zasad. Moderator też człowiek, o choć przekonamy o racji, to może się mylić. A może mylić się sromotnie, bo bywało i tak (jak chcesz to szczegóły na prv), że to ja pod pretekstem trolingu zostałem ukarany, choć jako jedyny napisałem na zadany w pierwszym poście problem.

21 godzin temu, stench napisał:

Odkąd ja działam forum nie ma nadmiaru moderatorów...

Ale niedoboru chyba też nie ma.

Ps.

Taki paradoks, że podstawą dyskusji są wypowiedzi błędne, bo można udzielić na nie prawidłowej odpowiedzi. Albo obie przeczytać. A nawet przekonać się, że samemu było się w błędzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
47 minut temu, szymon1977 napisał:

Moim zdaniem tak.

Przypomnę, że moderacja działa non profit i nikt nie będzie poświęcał życia na czytanie temetów które go nie interesują.

Oczywiście jesli wpis jestt zgłoszony to trafia na panel moderatora i zostaje odpowiednio potraktowany lub zostawiony moderatorowi, który bardziej jest zaangażowany w dany dział.

Oczywiście wpisy z bluzgami są załatwane bez rozgraniczenia, natomiast jeśli jest sam wpis z którego niewiele wynika , a zgłaszający nie zadał sobie trudu by dodać do zgłoszenia notatkę o co kaman to często leci do kosza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, stench napisał:

Przypomnę, że moderacja działa non profit i nikt nie będzie poświęcał życia na czytanie temetów które go nie interesują.

Nikt od nikogo tego nie oczekuje... chociaż nie, było kilku co oczekiwało.

Nemo iudex in causa sua (łac. Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Moim zdaniem tak. Bo każdy, niezależnie od posiadania racji ma takie samo prawo do wypowiedzi i taki sam obowiązek stosowania się do tych samych zasad. Moderator też człowiek, o choć przekonamy o racji, to może się mylić. A może mylić się sromotnie, bo bywało i tak (jak chcesz to szczegóły na prv), że to ja pod pretekstem trolingu zostałem ukarany, choć jako jedyny napisałem na zadany w pierwszym poście problem.

Moderator nie powinien wnikać w merytoryczną stronę wpisu, bo nawet sąd (osoba wykształcona w tym kierunku) powołuje biegłych i opiera swój wyrok na ich ekspertyzach, moderator takich narzędzi nie ma, a na wszystkim sie znac nie moze. Powinno się reagowac na wulgaryzmy, obrzucania wyzwiskami  itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jacchusia napisał:

Moderator nie powinien wnikać w merytoryczną stronę wpisu... Powinno się reagowac na wulgaryzmy, obrzucania wyzwiskami  itp.

Zakazu bycia w błędzie w Regulaminie nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
33 minuty temu, Jacchusia napisał:

Moderator nie powinien wnikać w merytoryczną stronę wpisu, bo nawet sąd (osoba wykształcona w tym kierunku) powołuje biegłych i opiera swój wyrok na ich ekspertyzach, moderator takich narzędzi nie ma, a na wszystkim sie znac nie moze. Powinno się reagowac na wulgaryzmy, obrzucania wyzwiskami  itp.

To jak ma ocenić czy ktoś się zna na temacie czy trolluje i pisze głupoty.

To o czym mówisz to może chodzi o bocznice ? ale na pewno nie tematy audiostereo.

Nie powinien wnikać ale jeżeli ma wiedzę i potrafi zinterpretować wpis czy jest trollerski czy też nie, to dlaczego by nie miał tego oceniać ?. Chroni tym samym wątki przed anty kablarskimi grupami itd.

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.