Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Espectro napisał:

Nie powinien wnikać ale jeżeli ma wiedzę i potrafi zinterpretować wpis czy jest trollerski czy też nie, to dlaczego by nie miał tego oceniać ?. Chroni tym samym wątki przed anty kablarskimi grupami itd.

Powiem szczerze, ze tak na to nie patrzyłem. Sam nie raz takie "starcia" prowadziłem ostatnio o wibracje w sprzęcie i nie wiem jak by mogło takie zgłoszenie wygladac? W końcu jeden trwał przy swoim drugi też i był impas w dyskusji 🙂 Ale fakt, takich negowaczy od urodzenia i dla zasady trzeba eliminować i wiedzę do tego trzeba mieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jacchusia napisał:

nie wiem jak by mogło takie zgłoszenie wygladac?

Niektóre przypadki są ewidentne. Na przykład gość pyta jaką sieciówkę zastosować do odtwarzacza ABC i prosi by antykablarze się nie wypowiadali, a tu zlatuje się ich całe stado i kraczą że słuchanie kabli to głupota. 
I tym podobne kwiatki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, McGyver napisał:

Niektóre przypadki są ewidentne. Na przykład gość pyta jaką sieciówkę zastosować do odtwarzacza ABC i prosi by antykablarze się nie wypowiadali, a tu zlatuje się ich całe stado i kraczą że słuchanie kabli to głupota. 
I tym podobne kwiatki.

Takie cos się dzieje/działo (bo nie wiem jak teraz) notorycznie i tutaj bezdyskusyjnie wiedza do interwencji jest potrzebna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, McGyver napisał:

kraczą że słuchanie kabli to głupota. 
I tym podobne kwiatki.

a nie ? . Każdy Mc ma prawo do wyrażenia swojego zdania , a to czy autorowi , czy komu innemu , to na rękę , czy nie - to nie sprawa moderacji.

 

3 minuty temu, Jacchusia napisał:

wiedza do interwencji jest potrzebna.

jakby faktycznie ktoś to mógł naukowo udowodnić , że sieciówki grają , to taka reakcja moderatora miała by sens. A tak to chyba nie bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bolo_senor napisał:

a nie ? . Każdy Mc ma prawo do wyrażenia swojego zdania , a to czy autorowi , czy komu innemu , to na rękę , czy nie - to nie sprawa moderacji.

Skoro pytający prosi by antykablarze się nie udzielali, a oni mają tą prośbę w rzyci, to nie jest tak jak piszesz. 

11 minut temu, bolo_senor napisał:

jakby faktycznie ktoś to mógł naukowo udowodnić , że sieciówki grają

Przecież i bez nauki gołym okiem widać że sieciówki grają. Grają jak cholera ... antykablarzom na nerwach 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

37 minut temu, Espectro napisał:

To jak ma ocenić czy ktoś się zna na temacie czy trolluje i pisze głupoty.

Można trolować mając rację - można bedąc w błędzie pisać z poszanowaniem wszelkich zasad. BTW jak ocenisz kto ma rację w sprawie, w której w środowisku 50/50?

-----

22 minuty temu, McGyver napisał:

Niektóre przypadki są ewidentne. Na przykład gość pyta jaką sieciówkę zastosować do odtwarzacza ABC i prosi by antykablarze się nie wypowiadali...

Nie wszystkie. Drugi pytał o sieciówkę na poprawę kontroli basu. Gdy złotouchy odpowiedział "zmień wzmacniacz" to usłyszał "nie, dziękuję". A gdy to samo odpowiedział głucholec, to zlecieli się audiofile z całego Forum i ptzez wiele stron trolowali swój własny wątek uwagami nt autora, i to pomimo licznych zgłoszeń, a więc za zgodą moderacji.

4 minuty temu, McGyver napisał:

Skoro pytający prosi by antykablarze...

Nie identyfikuję się jako antykablarz - ja ich tylko nie słucham.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, bolo_senor napisał:

to taka reakcja moderatora miała by sens. A tak to chyba nie bardzo.

Jeżeli wątki są permanentnie zaśmiecane i sprowadzane do antykablarskiego hejtu, to takie reakcje moderatorów nie tylko mają sens, ale są wręcz konieczne. 
Od wyrażania poglądów na temat bezsensowności słuchania kabli są stosowne wątki i tam można o tym pisać swobodnie.

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Nie identyfikuję się jako antykablarz - ja ich tylko nie słucham.

Zatem nie masz także o nich pojęcia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bolo_senor napisał:

a nie ? . Każdy Mc ma prawo do wyrażenia swojego zdania , a to czy autorowi , czy komu innemu , to na rękę , czy nie - to nie sprawa moderacji.

 

jakby faktycznie ktoś to mógł naukowo udowodnić , że sieciówki grają , to taka reakcja moderatora miała by sens. A tak to chyba nie bardzo.

Tu chodzi o intensywność i gorliwość w wypowiadaniu swojego zdania. Niektórym to tak dobrze wychodzi, ze reszta nie ma "czym oddychać" i jak w spokoju porozmawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, McGyver napisał:

Zatem nie masz także o nich pojęcia. 

Brawo! I właśnie dlatego nie piszę, że nie grają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
19 minut temu, bolo_senor napisał:

a nie ? . Każdy Mc ma prawo do wyrażenia swojego zdania , a to czy autorowi , czy komu innemu , to na rękę , czy nie - to nie sprawa moderacji.

Moim zdaniem niekoniecznie. Jeśli założyciel wątku z góry prosi aby sceptycy się nie wypowiadali, to powinno się to uszanować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Moderator nie powinien wnikać w merytoryczną stronę wpisu, bo nawet sąd (osoba wykształcona w tym kierunku) powołuje biegłych i opiera swój wyrok na ich ekspertyzach

Najśmieszniejsze jest to jak londyński sąd rozstrzygnął spór o to słynne 440 Hz.

Wg mnie to akurat nie był temat dla sądu - tam chyba muzycy i fizycy się spierali.

Dość dziwaczny spór i kompletnie nienormalny.

Podobnie i z moderowaniem - kiedy posty zbaczają od tematu i zmierzają do osobistych zarzutów - wtedy reakcja byłaby uzasadniona, ale po zgłaszaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
poprawka

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marcinus napisał:

Moim zdaniem niekoniecznie. Jeśli założyciel wątku z góry prosi aby sceptycy się nie wypowiadali, to powinno się to uszanować

A 2+2 też przestaje być równe 4 gdy napisze to @szymon1977? Bo tak wyszło gdy wymianę wzmacniacza poradził audiofil i @szymon1977: audiofil przeczytał "nie, dziękuję", a @szymon1977wpierd.l na 10 stron.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xetras napisał:

Najśmieszniejsze jest to jak londyński sąd rozstrzygnął spór o to słynne 440 Hz.

Wg mnie to akurat nie był temat dla sądu - tam chyba muzycy i fizycy się spierali.

Nie słyszałem nawet że o te 440 jakiś proces był.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, McGyver napisał:

Linkę poproszę.

Muszę poszukać, bo to na jakimś blogu było.

 

Pomyłka - konferencja w Londynie w 1953 (dyskusje były przez cały XX wiek, a wcześniej nie było standardu strojenia).

Dopiero:

W 1975 roku standard A = 440 Hz został potwierdzony normą ISO16.

O batalii tutaj (długi tekst, ale niezwykle wciąga).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jeszcze co Angole piszą o tym galimatiasie :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
poprawka

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szymon1977 napisał:

A 2+2 też przestaje być równe 4 gdy napisze to @szymon1977? Bo tak wyszło gdy wymianę wzmacniacza poradził audiofil i @szymon1977: audiofil przwczytał "nie, dziękuję", a @szymon1977wpierd.l na 10 stron.

Sam sobie jesteś winien. Swoim zachowaniem nauczyłeś ich tak reagować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, McGyver napisał:

Skoro pytający prosi by antykablarze się nie udzielali, a oni mają tą prośbę w rzyci, to nie jest tak jak piszesz.

rozumiem to , ale temat kabli nie jest czarno-biały i tworzenie wątków bez udziału anty-kablarzy , jest jakoby potwierdzeniem , że kable grają skoro nikt nie napisze , że jest to sprawa dyskusyjna.

17 minut temu, Jacchusia napisał:

Tu chodzi o intensywność i gorliwość w wypowiadaniu swojego zdania. Niektórym to tak dobrze wychodzi, ze reszta nie ma "czym oddychać" i jak w spokoju porozmawiać.

fakt , co za dużo to nie zdrowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, McGyver napisał:

Sam sobie jesteś winien. Swoim zachowaniem nauczyłeś ich tak reagować.

Ale nie ja ich uczyłem, że za łamanie Regulaminu nie będzie kary - to pozostałość po starych czasach. Szkoda, że oduczona tylko połowa.

-----

8 minut temu, bolo_senor napisał:

rozumiem to , ale temat kabli nie jest czarno-biały

Obstawiam 50/50. Więc jakim prawem ocena, że właśnie to 50 jest właściwe, a tamto 50 to troling? A może na odwrót?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bolo_senor napisał:

temat kabli nie jest czarno-biały i tworzenie wątków bez udziału anty-kablarzy , jest jakoby potwierdzeniem , że kable grają skoro nikt nie napisze , że jest to sprawa dyskusyjna.

Skoro proszą by kablosceptycy nie brali udziału w danym wątku, to znaczy że proszący są aż nadto świadomi istnienia poglądów przeciwstawnych. 

6 minut temu, szymon1977 napisał:

Ale nie ja ich uczyłem, że za łamanie Regulaminu nie będzie kary - to pozostałość po starych czasach. Szkoda, że oduczona tylko połowa.

Zatem należy uznać że jesteś winien zaistniałej sytuacji przynajmniej w połowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, McGyver napisał:

Zatem należy uznać że jesteś winien zaistniałej sytuacji przynajmniej w połowie

Ja ponoszę karę gdy ja łamię zasady, a gdy zasady łamie audiofil to karę ponosi... też ja. Tak tak, szymona je... to 100% a nie 50% A dopiero przy temacie V było o dzieleniu userów na dobrych i lepszych. Ehhh...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, McGyver napisał:

Skoro proszą by kablosceptycy nie brali udziału w danym wątku, to znaczy że proszący są aż nadto świadomi istnienia poglądów przeciwstawnych. 

może kryptoreklamę robią , ja aż tak ludziom to bym nie ufał.

proszący - tak

a czytający ? Mają znać tylko jedną stronę medalu ? Bo autor poprosił.

w każdym bądź razie , jakaś informacja powinna (nawet krótka) , się znaleźć , że kable jednym grają innym nie . Inaczej będzie to voodoo forum gdzie będzie można poczytać o grających podstawkach pod kable.

Zresztą zakładka hi-end jest chyba wydzielona na pisanie tam takich "odkryć"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, bolo_senor napisał:

w każdym bądź razie , jakaś informacja powinna (nawet krótka) , się znaleźć , że kable jednym grają innym nie . 

A na forach wędkarskich powinna być krótka informacja że łowienie ryb na wędkę jest bez sensu 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, McGyver napisał:

A na forach wędkarskich powinna być krótka informacja że łowienie ryb na wędkę jest bez sensu 😜

Ale to nie jest forum kablarskie, a z satysfakcją słuchać muzyki na swoim systemie można nie łowiąc ryb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, McGyver napisał:

A na forach wędkarskich powinna być krótka informacja że łowienie ryb na wędkę jest bez sensu 😜

to nie o info , czy coś ma sens , czy go niema - chodzi . 

Bagatelizując problem sam stajesz się jedną ze stron konfliktu , potem dziwisz się , że są pretensje o stronniczość. Na głupiego nie wyglądasz , więc postrzegane są takie działania , jako umyślne. Oczywista to oczywistość i bez urazy , bo nie o krytykę mi chodzi a istotę działania tego mechanizmu.

 

Godzinę temu, McGyver napisał:

łowienie ryb na wędkę jest bez sensu 😜

Niemniej na forach motocyklowych i rowerowych zamieszczał bym informację , że nie odpowiedzialna jazda kończy się ☠️ (wiadomo czym) i wyskakujące reklamy zakładów pogrzebowych bym dawał . Serio

Dożyliśmy takich czasów , że takie ostrzeżenia przestały być głupie.

Przykład: ilu rowerzystów widziałeś u siebie w kasku ? Ja jak w miesiącu zobaczę 4 osoby to dobrze , a ruch rowerowy mam spory , szkoda że na chodniku pod blokiem , choć dwa metry dalej jest ścieżka rowerowa.

Tak samo jest z forum , jak dbasz tak masz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bolo_senor napisał:

Bagatelizując problem sam stajesz się jedną ze stron konfliktu , potem dziwisz się , że są pretensje o stronniczość. Na głupiego nie wyglądasz , więc postrzegane są takie działania , jako umyślne. Oczywista to oczywistość i bez urazy , bo nie o krytykę mi chodzi a istotę działania tego mechanizmu.

To nie o ten problem chodzi. Ty ignorujesz problem rozwalania wątków przez wojujących kablosceptyków. Przez lata bezkarnie grasowali po forum nawracając ogniem i mieczem, poinformowali już wszystkich przymusowo. Dlatego twierdzę że problem rzekomego braku informacji o tym że niektórym kable nie grają jest problemem sztucznym i wydumanym. 

 

8 minut temu, bolo_senor napisał:

Niemniej na forach motocyklowych i rowerowych zamieszczał bym informację , że nie odpowiedzialna jazda kończy się ☠️ (wiadomo czym) i wyskakujące reklamy zakładów pogrzebowych bym dawał . Serio

Po pierwsze, "nieodpowiedzialna" pisze się razem. 
Po drugie, nieodpowiedzialna jazda nie zawsze się kończy tragicznie, choć zawsze stwarza takie ryzyko więc nie manipuluj. 
Po trzecie, przywiązywanie wagi do okablowania nie stwarza żadnego zagrożenia przed którym trzeba byłoby obowiązkowo ostrzegać. 

 

14 minut temu, bolo_senor napisał:

Przykład: ilu rowerzystów widziałeś u siebie w kasku ?

A co mnie to obchodzi? To ich problem, a nie mój. Tacy co mają zapędy do uszczęśliwiania innych na siłę są gorsi od zarazy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, McGyver napisał:

To nie o ten problem chodzi. Ty ignorujesz problem rozwalania wątków przez wojujących kablosceptyków. Przez lata bezkarnie grasowali po forum nawracając ogniem i mieczem, poinformowali już wszystkich przymusowo. Dlatego twierdzę że problem rzekomego braku informacji o tym że niektórym kable nie grają jest problemem sztucznym i wydumanym. 

A ci nie poinformowani , to będzie te nowe pokolenie , co będzie czytać recenzje audio-redaktorów , zamiast parametry mierzalne i jak potulne barany kupować wszystko jak leci ?

Po posprzątaniu , w wątkach archiwalnych już nie ma tych niedobrych kablosceptyków - znając życie.

 

 

38 minut temu, McGyver napisał:

Po drugie, nieodpowiedzialna jazda nie zawsze się kończy tragicznie, choć zawsze stwarza takie ryzyko więc nie manipuluj. 

zawsze jak się coś już skończy , to znaczy że nie można tego znowu zacząć - bo , by to się nie skończyło. 

a , że nikt wiecznie nie żyje , więc wszystko kończy się tym samym.

Gdzie tu manipulacja.

49 minut temu, McGyver napisał:

Po trzecie, przywiązywanie wagi do okablowania nie stwarza żadnego zagrożenia przed którym trzeba byłoby obowiązkowo ostrzegać. 

dobierać te kable mają pod kolor , bo jak kablosceptyków pogonisz to o parametrach nikt im nic nie powie.

Godzinę temu, McGyver napisał:

Tacy co mają zapędy do uszczęśliwiania innych na siłę są gorsi od zarazy. 

pamiętaj , że punkt widzenia zmienia się w raz z punktem siedzenia.

Część osób myśli to samo o tobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, McGyver napisał:

...ignorujesz problem rozwalania wątków przez wojujących kablosceptyków.

Z tym problemem na moje oko już sobie poradziłeś.

Godzinę temu, McGyver napisał:

Przez lata bezkarnie grasowali po forum nawracając ogniem i mieczem...

Grasowaliśmy, bo robiły to obie strony.

Godzinę temu, McGyver napisał:

...poinformowali już wszystkich przymusowo. 

Jeśli ktoś zamierza poprawić kontrolę basu wymieniając sieciówkę, to po prostu wypada zapytać, czy wie, że za kontrolę basu to głównie wzmacniacz jest odpowiedzialny. I o kolumny zapytać, bo może ma tak mulaste, że nie tylko sieciówka ale i wzmacniacz nie pomoże.

Godzinę temu, McGyver napisał:

Po trzecie, przywiązywanie wagi do okablowania nie stwarza żadnego zagrożenia przed którym trzeba byłoby obowiązkowo ostrzegać. 

Co najwyżej rozczarowanie gdy system i ucho okażą się za słabe by usłyszeć.

Godzinę temu, McGyver napisał:

Tacy co mają zapędy do uszczęśliwiania innych na siłę są gorsi od zarazy. 

Kilka for dyskusjnych na moich oczaach upadło, gdy moderator lepiej od userów wiedział o czym i co należy pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od teraz wolno tylko chwalić? Serduszko lub pucharek? Jaja sobie robicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Misio38 napisał:

Od teraz wolno tylko chwalić? Serduszko lub pucharek? Jaja sobie robicie?

zrobi się ankietę , czy taki system przypadł do gustu , będą odpowiedzi

1- jest super

2- tak , oczywiście

3-nie mam zdania , ale jestem za.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Espectro napisał:

To jak ma ocenić czy ktoś się zna na temacie czy trolluje i pisze głupoty

Ale co to znaczy znać się w temacie?

Jak grają kable, co jak wibruje i jak to wpływa na dźwięk, czy może coś o wyższości rocka progresywnego nad hip hopem?

Kaman, tu nie trzeba wiedzy żeby moderować.😀

 Podobnie z wyborem wzmacniacza.

Ludzie sobie mogą dyskutować a moderator powinien pilnować żeby guano nie fruwało w powietrzu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.