Jump to content
qqrydza

ANALOG kupno/ sprzedaż

Recommended Posts

Witam.
Kolejny raz wystawiam do sprzedaży ten przedwzmacniacz.
Wersja ze specjalnie dobraną drabinką rezystorową (ręczna regulacja głośności), zamiast oryginalnego potencjometru, sterowanego z pilota (ów potencjometr w komplecie). Pilot zastępczy Logitech. Póki co, istnieją tylko 3 takie egzemplarze. Doskonały preamp liniowy i jeszcze lepsze wejście phono. Możliwość powrotu do oryg. potencjometru - cena niższa. Lecz brzmieniowo nie ma to sensu.
Od kilku lat, gra tylko gramofon z wkładką MC Lo.
Sugerowany odsłuch w Krakowie (egz. do sprzedania) lub k. Leszna. 

Ważna informacja dla użytkowników gramofonu i poszukujących doskonałego phono stage.
Oferowany tutaj Nakamichi CA 7E w bezpośrednim porównaniu, okazał się mieć lepiej brzmiące phono stage niż RCM Theriaa.

Cena: 6800 zł

Tel. 606 332 958, mail: [email protected] lub na pw.

Pozdrawiam, Jacek

1.jpg

3.jpg

2.jpg

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Na sprzedaż przedwzmacniacz gramofonowy CS BLUE, świetna relacja jakości do ceny.  Załączam kabel do zasilania z akumulatora. Wersja z tzw. stoliczkiem - możliwość korekty brzmienia poprzez wymianę Op-Ampów. Więcej informacji udzielę telefonicznie (609 523 946).

Sprzedam gramofon Sony PS-X65, opis i zdjęcia w dziale ogłoszeń

P2220009_zps3kbgbepe.jpg

We stand in the Atlantic
We become panoramic

KUPIĘ LP Veryovka (Ukraiński Chór Narodowy), chorwackie, bułgarskie czy rosyjskie oraz każde inne śpiewanie wielogłosowe, czasami z towarzyszeniem naturalnych instrumentów czy orkiestry (klasyczne również, jak najbardziej).  
Warunki: dobra realizacja, stan, cena i brak w moich zbiorach.

Pozdrawiam, Jacek 
Kontakt:
tel. 606 332 958, mail: [email protected] lub pw.

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Sprzedam

20190219_131058.jpg

Heco The New Statement - AQ Type 4 - McIntosh MA252 + AQ Thunder + Kepler – Divine Acoustics / PAD Poseidon XLR - Moon 280D + AQ NRG-4  / Coaxial AQ Carbon - Emotiva ERC-3 + AQ NRG-4 + Orea Bronze - IsoAcoustics / + RCA Harmonix CI 230 MK2 Improved / AQ Carbon USB - PC (Tidal, iRiver) / GigaWatt PF-1 MK2 + AQ Blizzard /   (NAD D1050 DAC - tanio sprzedam)

sprzedam igłę ortofon 2m bronze przebieg mniej niż 10 godzin.

cena 600zł

Edited by bolo_senor

Witam

Kupię Gramofon do 300zł - używany. Preferowany kolor srebrny. Może być coś od Yamahy.

Proszę wiadomości na PW.

Posted (edited)

Do sprzedania mam wkładkę Goldring 2400 Wkładkę mam od stycznia 2015r, grała na Ad Fontes  dokładnie do dnia 8.12.2016 bo Wtedy przesiadłem się na Ortofona 2mBlack.  Gra bardzo szczegółowo ale przez to z ostrą górą. Potem próbowałem ją zapiąć do Optonica RP 7100 ale to nie był dobry duet. Cena, mniej niż połowa nowej więc chyba nie jest wygórowana.900zł.

DSC_1758.JPG

DSC_1759.JPG

Edited by kefas

https://allegro.pl/oferta/lenco-l78-75-z-ramieniem-jelco-750lb-gratisy-7879528559

Nowa cena, zapraszam na odsłuch!

Posted (edited)
W dniu 3.02.2019 o 19:41, Bartek Bartoszewski napisał:

He na As moderacja słaba , najlepszego moderatora Vlado się pozbyli to taki Gramofonik vel Gerwazy młotkowy będzie tu hulał ze swoim handelkiem .

Rozwali w pył już i tak słabą zakładkę " Analog " .

Witam, dorzucę kamyczek go ogródka "Gramofonik, 1971malkow itp"

Kupił ode mnie na Allegro 2 wkładki Wega MC42 z igłą i headshellem Wega za 199 zł i Shure V15 IV bez igły za 249, w dniu otrzymania przesyłki otwiera spór o 9 wieczorem, że niesprawny towar, należy się rekompensata itp, nie pisze, co gdzie jak, po zapytaniu pisze, że WKŁADKA MCN 42 (typ MC) nie ma przejścia - ja mu na to, że nie ma prawa mieć bo to MC i przejście jest w igle. Zestaw MC 42 Wega grał na obu kanałach przed wysyłką, choć napisałem, że igla do wymiany bo znieksztacała na jednym kanale. Zapewne, przy próbie prostowania urwał połączenie cewki, niestety po przyjęciu wyżebranej 30-złotowej jałmużny okazał się człowiekiem bez honoru. Wystawił negatywny komentarz, targował sie , chciał choć 40 zł wydębić, - maile do wglądu. Do tego straszenie obciążeniem kosztów wysyłki zwrotnej - czysta socjotechnika - skorzystał z opcji Smart, gdzie zwrot ma darmowy.

Cały czas była oferta aktualna moja zwrotu towaru i zwrotu pieniędzy za zakup, tym bardziej, ze otrzymał paragon, zakup od firmy itp. Napisał, że uszkodzenie o wartości 300 zł do zakupu za 199 ;-))), więc przyjmie 30 zł rekompensaty, bo nie ma czasu na odsyłanie, ale ma czas na sprzedawanie kilkuset śmieci po 8,10 czy 15 zł, w tym podróbek płyt CD, o czym piszą również w jego komentarzach. Widziałem też cenę sprzedaży wkładki Shure kupionej ode mnie za 249,-,  https://allegro.pl/oferta/wkladka-gramofonowa-shure-v15-type-iv-7876839081. Oczywiście każdy ma prawo sprzedawać za ile mu się podoba, ale uszkadzając drugi zakup, należałoby się zachować z twarzą a nie z dupą. 

Sprzedaje uszkodzoną przez siebie igłę z wkładka - co widać na fotkach - tutaj: https://allegro.pl/oferta/wkaldka-audio-technica-wega-mc-42-7882464270

Zakupioną tutaj: https://allegro.pl/oferta/audio-technica-at-30-mc-moving-coil-headshell-wega-7869625309

Generalnie omijać szerokim łukiem i wciągnąć na czarną listę jako kupującego. Ani nie kupować nic od niego, wystarczy poczytać negatywne opinie.

Edited by macrob
  • Like 4
  • Thanks 3

Jak powiedział pewien ślepy koń, stając na starcie Wielkiej Pardubickiej: "Nie widzę przeszkód" :-D

5 godzin temu, macrob napisał:

Generalnie omijać szerokim łukiem i wciągnąć na czarną listę jako kupującego. Ani nie kupować nic od niego, wystarczy poczytać negatywne opinie. 

Ja mam go od dawna na czarnej liście, jeśli ktoś zna jego inne nicki na allegro, to proszę podajcie je.

W życiu nie chciałbym mieć do czynienia z tym człowiekiem.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Tutaj go znamy, ale ilu leszczy złapie się w jego sieci na Allegro... ostatnio coś Gerwazy zamilkł na forum, pewnie robi karierę w handlu :(

9 godzin temu, Łukasz_62438 napisał:

Tutaj go znamy, ale ilu leszczy złapie się w jego sieci na Allegro... ostatnio coś Gerwazy zamilkł na forum, pewnie robi karierę w handlu :(

Zamilkł, bo został centralnie przez Moderację kopnięty oficerskim butem w cywilną dupę.

I tak będzie za każdym razem, gdy (pod jakimkolwiek nickiem) będzie próbował wleźć na Forum AS i kręcić te swoje śmietnikowe interesiki i wmawiać ludziom głupoty.

• Like 3

Kupię: Helena Vondráčková ‎– Přelety (2xLP) i Karel Gott - My Czech favourites, w bardzo dobrym stanie i dobrej cenie.

Kupię pre gramofonowe, do wkładek MM- może być DIY cena do dogadania:)

W dniu 5.03.2019 o 09:43, macrob napisał:

Kupił ode mnie na Allegro 2 wkładki Wega MC42 z igłą i headshellem Wega za 199 zł i Shure V15 IV bez igły za 249, w dniu otrzymania przesyłki otwiera spór o 9 wieczorem, że niesprawny towar, należy się rekompensata itp, nie pisze, co gdzie jak, po zapytaniu pisze, że WKŁADKA MCN 42 (typ MC) nie ma przejścia - ja mu na to, że nie ma prawa mieć bo to MC i przejście jest w igle. Zestaw MC 42 Wega grał na obu kanałach przed wysyłką, choć napisałem, że igla do wymiany bo znieksztacała na jednym kanale. Zapewne, przy próbie prostowania urwał połączenie cewki, niestety po przyjęciu wyżebranej 30-złotowej jałmużny okazał się człowiekiem bez honoru. Wystawił negatywny komentarz, targował sie , chciał choć 40 zł wydębić, - maile do wglądu. Do tego straszenie obciążeniem kosztów wysyłki zwrotnej - czysta socjotechnika - skorzystał z opcji Smart, gdzie zwrot ma darmowy.

Cały czas była oferta aktualna moja zwrotu towaru i zwrotu pieniędzy za zakup, tym bardziej, ze otrzymał paragon, zakup od firmy itp. Napisał, że uszkodzenie o wartości 300 zł do zakupu za 199 ;-))), więc przyjmie 30 zł rekompensaty, bo nie ma czasu na odsyłanie, ale ma czas na sprzedawanie kilkuset śmieci po 8,10 czy 15 zł, w tym podróbek płyt CD, o czym piszą również w jego komentarzach. Widziałem też cenę sprzedaży wkładki Shure kupionej ode mnie za 249,-,  https://allegro.pl/oferta/wkladka-gramofonowa-shure-v15-type-iv-7876839081. Oczywiście każdy ma prawo sprzedawać za ile mu się podoba, ale uszkadzając drugi zakup, należałoby się zachować z twarzą a nie z dupą. 

Sprzedaje uszkodzoną przez siebie igłę z wkładka - co widać na fotkach - tutaj: https://allegro.pl/oferta/wkaldka-audio-technica-wega-mc-42-7882464270

Zakupioną tutaj: https://allegro.pl/oferta/audio-technica-at-30-mc-moving-coil-headshell-wega-7869625309

Cały Gerwazogramofonnikomalkow 😄

Tu u nas na forum pisał że sprzedający nie umieją zdjęć wkładek robić a on tak .

Dlaczego więc np na tej aukcji nie pokazuje igły ?

https://allegro.pl/oferta/igla-gramofonowa-audio-technica-440mla-7905627843

Kupię gramofon dual cs455-1 w rozsądnych pieniądzach.

Dla zainteresowanych gotowy, polutowany i przetestowany projekt NUDAmini forumowego kolegi ahaja:

https://www.audiostereo.pl/topic/132043-nudamini-przedwzmacniacz-gramofonowy-mm-mcho-mclo/
W skład zestawu wchodzą:
Zasilacz z wstępną stabilizacja. Dodatkowo stabilizacja z osobnego uzwojenia dla sterowania np
przekaźnikami.
Sekcja MM/MCHO: układ zaczerpnięty z Nudy. Stabilizacja na pcb - 2 superregulatory.
Sekcja MCLO: podobnie j/w
Transformator.
Koszt: 550,00 PLN plus koszt przesyłki.

https://www.dropbox.com/sh/h86q0lhbtuddjh6/AACFxrA8HVlOYHBiQDn2HCv5a?dl=0

Proszę o rezerwację Nuda mini i wysyłam info na priv.

Dla zainteresowanych gotowy, polutowany i przetestowany projekt NUDAmini forumowego kolegi ahaja:

https://www.audiostereo.pl/topic/132043-nudamini-przedwzmacniacz-gramofonowy-mm-mcho-mclo/
W skład zestawu wchodzą:
Zasilacz z wstępną stabilizacja. Dodatkowo stabilizacja z osobnego uzwojenia dla sterowania np
przekaźnikami.
Sekcja MM/MCHO: układ zaczerpnięty z Nudy. Stabilizacja na pcb - 2 superregulatory.
Sekcja MCLO: podobnie j/w
Transformator.
Koszt: 550,00 PLN plus koszt przesyłki.

• Like 1

Monobloki DIY SET 300B/6SN7 kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS CD Fonica CDF 002R Lenco L-75 - ART DJ II

PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2 lub konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543,

Mam parę rzeczy na zbyciu

Kolumny KEF Reference model three/two

Magnetofon szpulowy AKAI GX 646

Wzmacniacz lampowy Xindak MT-3

Sporo zbędnych płyt winylowych, niektóre jeszcze zafoliowane.

Zainteresowanych proszę o kontakt na [email protected] 

Ze względu na to, że są to rzeczy dla mnie zbędne  ceny będą atrakcyjne

Posted (edited)

Kasety DAT, MiniDisci oraz sprzęt  audio i inne manele do wzięcia

Kasety DAT w bardzo dobrym stanie, MiniDisci, tuner Pionner F-91 także Pioneer PDR-05 i inne manele do wzięcia - serdecznie zapraszam.

https://allegro.pl/uzytkownik/63greg?bmatch=baseline-var-cl-n-dict-sort-sqm-uni-1-3-0312

Edited by GregWatson

W dniu 5.03.2019 o 09:43, macrob napisał:

Że jak ? Że jak wkładka jest typu MC, to nie ma prawa mieć przejścia , na kanałach, bo przejście jest w igle?

Bzdury Wać Pan piszesz. Jak cewki są sprawne, na obu kanałach, to będzie przejście na obu kanałach. W pana przypadku jedna z cewek widać była uszkodzona, sprzedał pan uszkodzoną wkładkę, jako sprawną. To że przerwa, to jest właśnie objaw uszkodzonej cewki.

Pana problem polega na tym, że pan nie ma pojęcia o tym, co pan sprzedaje. Gdyby pan miał, to by pan sprawdził, jaka jest wartość tej drugiej wkładki, i nie sprzedawałby by pan tego zestaw w śmiesznie niskiej cenie. Dowiedział się pan, jaką pan jaką gafę strzelił , dopiero po sprzedaży. Wiem zabolało , tak bardzo że postanowił się pan wyżalić publicznie.  

31 minut temu, Łukasz_62438 napisał:

A cóż to, Gramofonik znów się objawił pod nowym nickiem?

Gramofonikogerwazomalkow znowu na forum 😄