Skocz do zawartości
qqrydza

ANALOG kupno/ sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Kolejny raz wystawiam do sprzedaży ten przedwzmacniacz.
Wersja ze specjalnie dobraną drabinką rezystorową (ręczna regulacja głośności), zamiast oryginalnego potencjometru, sterowanego z pilota (ów potencjometr w komplecie). Pilot zastępczy Logitech. Póki co, istnieją tylko 3 takie egzemplarze. Doskonały preamp liniowy i jeszcze lepsze wejście phono. Możliwość powrotu do oryg. potencjometru - cena niższa. Lecz brzmieniowo nie ma to sensu.
Od kilku lat, gra tylko gramofon z wkładką MC Lo.
Sugerowany odsłuch w Krakowie (egz. do sprzedania) lub k. Leszna. 

Ważna informacja dla użytkowników gramofonu i poszukujących doskonałego phono stage.
Oferowany tutaj Nakamichi CA 7E w bezpośrednim porównaniu, okazał się mieć lepiej brzmiące phono stage niż RCM Theriaa.

Cena: 6800 zł

Tel. 606 332 958, mail: zukzukzuk@wp.pl lub na pw.

Pozdrawiam, Jacek

1.jpg

3.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sprzedaż przedwzmacniacz gramofonowy CS BLUE, świetna relacja jakości do ceny.  Załączam kabel do zasilania z akumulatora. Wersja z tzw. stoliczkiem - możliwość korekty brzmienia poprzez wymianę Op-Ampów. Więcej informacji udzielę telefonicznie (609 523 946).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedam gramofon Sony PS-X65, opis i zdjęcia w dziale ogłoszeń

P2220009_zps3kbgbepe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KUPIĘ LP Veryovka (Ukraiński Chór Narodowy), chorwackie, bułgarskie czy rosyjskie oraz każde inne śpiewanie wielogłosowe, czasami z towarzyszeniem naturalnych instrumentów czy orkiestry (klasyczne również, jak najbardziej).  
Warunki: dobra realizacja, stan, cena i brak w moich zbiorach.

Pozdrawiam, Jacek 
Kontakt:
tel. 606 332 958, mail: zukzukzuk@wp.pl lub pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

sprzedam igłę ortofon 2m bronze przebieg mniej niż 10 godzin.

cena 600zł

Edytowane przez bolo_senor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kupię Gramofon do 300zł - używany. Preferowany kolor srebrny. Może być coś od Yamahy.

Proszę wiadomości na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Do sprzedania mam wkładkę Goldring 2400 Wkładkę mam od stycznia 2015r, grała na Ad Fontes  dokładnie do dnia 8.12.2016 bo Wtedy przesiadłem się na Ortofona 2mBlack.  Gra bardzo szczegółowo ale przez to z ostrą górą. Potem próbowałem ją zapiąć do Optonica RP 7100 ale to nie był dobry duet. Cena, mniej niż połowa nowej więc chyba nie jest wygórowana.900zł.

DSC_1758.JPG

DSC_1759.JPG

Edytowane przez kefas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://allegro.pl/oferta/lenco-l78-75-z-ramieniem-jelco-750lb-gratisy-7879528559

Nowa cena, zapraszam na odsłuch!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 3.02.2019 o 19:41, Bartek Bartoszewski napisał:

He na As moderacja słaba , najlepszego moderatora Vlado się pozbyli to taki Gramofonik vel Gerwazy młotkowy będzie tu hulał ze swoim handelkiem .

Rozwali w pył już i tak słabą zakładkę " Analog " .

Witam, dorzucę kamyczek go ogródka "Gramofonik, 1971malkow itp"

Kupił ode mnie na Allegro 2 wkładki Wega MC42 z igłą i headshellem Wega za 199 zł i Shure V15 IV bez igły za 249, w dniu otrzymania przesyłki otwiera spór o 9 wieczorem, że niesprawny towar, należy się rekompensata itp, nie pisze, co gdzie jak, po zapytaniu pisze, że WKŁADKA MCN 42 (typ MC) nie ma przejścia - ja mu na to, że nie ma prawa mieć bo to MC i przejście jest w igle. Zestaw MC 42 Wega grał na obu kanałach przed wysyłką, choć napisałem, że igla do wymiany bo znieksztacała na jednym kanale. Zapewne, przy próbie prostowania urwał połączenie cewki, niestety po przyjęciu wyżebranej 30-złotowej jałmużny okazał się człowiekiem bez honoru. Wystawił negatywny komentarz, targował sie , chciał choć 40 zł wydębić, - maile do wglądu. Do tego straszenie obciążeniem kosztów wysyłki zwrotnej - czysta socjotechnika - skorzystał z opcji Smart, gdzie zwrot ma darmowy.

Cały czas była oferta aktualna moja zwrotu towaru i zwrotu pieniędzy za zakup, tym bardziej, ze otrzymał paragon, zakup od firmy itp. Napisał, że uszkodzenie o wartości 300 zł do zakupu za 199 ;-))), więc przyjmie 30 zł rekompensaty, bo nie ma czasu na odsyłanie, ale ma czas na sprzedawanie kilkuset śmieci po 8,10 czy 15 zł, w tym podróbek płyt CD, o czym piszą również w jego komentarzach. Widziałem też cenę sprzedaży wkładki Shure kupionej ode mnie za 249,-,  https://allegro.pl/oferta/wkladka-gramofonowa-shure-v15-type-iv-7876839081. Oczywiście każdy ma prawo sprzedawać za ile mu się podoba, ale uszkadzając drugi zakup, należałoby się zachować z twarzą a nie z dupą. 

Sprzedaje uszkodzoną przez siebie igłę z wkładka - co widać na fotkach - tutaj: https://allegro.pl/oferta/wkaldka-audio-technica-wega-mc-42-7882464270

Zakupioną tutaj: https://allegro.pl/oferta/audio-technica-at-30-mc-moving-coil-headshell-wega-7869625309

Generalnie omijać szerokim łukiem i wciągnąć na czarną listę jako kupującego. Ani nie kupować nic od niego, wystarczy poczytać negatywne opinie.

Edytowane przez macrob
  • Lubię to 4
  • Dziękuję 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, macrob napisał:

Generalnie omijać szerokim łukiem i wciągnąć na czarną listę jako kupującego. Ani nie kupować nic od niego, wystarczy poczytać negatywne opinie. 

Ja mam go od dawna na czarnej liście, jeśli ktoś zna jego inne nicki na allegro, to proszę podajcie je.

W życiu nie chciałbym mieć do czynienia z tym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj go znamy, ale ilu leszczy złapie się w jego sieci na Allegro... ostatnio coś Gerwazy zamilkł na forum, pewnie robi karierę w handlu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Łukasz_62438 napisał:

Tutaj go znamy, ale ilu leszczy złapie się w jego sieci na Allegro... ostatnio coś Gerwazy zamilkł na forum, pewnie robi karierę w handlu :(

Zamilkł, bo został centralnie przez Moderację kopnięty oficerskim butem w cywilną dupę.

I tak będzie za każdym razem, gdy (pod jakimkolwiek nickiem) będzie próbował wleźć na Forum AS i kręcić te swoje śmietnikowe interesiki i wmawiać ludziom głupoty.

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupię: Helena Vondráčková ‎– Přelety (2xLP) i Karel Gott - My Czech favourites, w bardzo dobrym stanie i dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupię pre gramofonowe, do wkładek MM- może być DIY cena do dogadania:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.03.2019 o 09:43, macrob napisał:

Witam, dorzucę kamyczek go ogródka "Gramofonik, 1971malkow itp"

Kupił ode mnie na Allegro 2 wkładki Wega MC42 z igłą i headshellem Wega za 199 zł i Shure V15 IV bez igły za 249, w dniu otrzymania przesyłki otwiera spór o 9 wieczorem, że niesprawny towar, należy się rekompensata itp, nie pisze, co gdzie jak, po zapytaniu pisze, że WKŁADKA MCN 42 (typ MC) nie ma przejścia - ja mu na to, że nie ma prawa mieć bo to MC i przejście jest w igle. Zestaw MC 42 Wega grał na obu kanałach przed wysyłką, choć napisałem, że igla do wymiany bo znieksztacała na jednym kanale. Zapewne, przy próbie prostowania urwał połączenie cewki, niestety po przyjęciu wyżebranej 30-złotowej jałmużny okazał się człowiekiem bez honoru. Wystawił negatywny komentarz, targował sie , chciał choć 40 zł wydębić, - maile do wglądu. Do tego straszenie obciążeniem kosztów wysyłki zwrotnej - czysta socjotechnika - skorzystał z opcji Smart, gdzie zwrot ma darmowy.

Cały czas była oferta aktualna moja zwrotu towaru i zwrotu pieniędzy za zakup, tym bardziej, ze otrzymał paragon, zakup od firmy itp. Napisał, że uszkodzenie o wartości 300 zł do zakupu za 199 ;-))), więc przyjmie 30 zł rekompensaty, bo nie ma czasu na odsyłanie, ale ma czas na sprzedawanie kilkuset śmieci po 8,10 czy 15 zł, w tym podróbek płyt CD, o czym piszą również w jego komentarzach. Widziałem też cenę sprzedaży wkładki Shure kupionej ode mnie za 249,-,  https://allegro.pl/oferta/wkladka-gramofonowa-shure-v15-type-iv-7876839081. Oczywiście każdy ma prawo sprzedawać za ile mu się podoba, ale uszkadzając drugi zakup, należałoby się zachować z twarzą a nie z dupą. 

Sprzedaje uszkodzoną przez siebie igłę z wkładka - co widać na fotkach - tutaj: https://allegro.pl/oferta/wkaldka-audio-technica-wega-mc-42-7882464270

Zakupioną tutaj: https://allegro.pl/oferta/audio-technica-at-30-mc-moving-coil-headshell-wega-7869625309

Cały Gerwazogramofonnikomalkow 😄

Tu u nas na forum pisał że sprzedający nie umieją zdjęć wkładek robić a on tak .

Dlaczego więc np na tej aukcji nie pokazuje igły ?

https://allegro.pl/oferta/igla-gramofonowa-audio-technica-440mla-7905627843

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi