Skocz do zawartości
IGNORED

Amare Musica Diamond - transport plików


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj wpis też zniknął? Dziwne tu panują zwyczaje.

Pan z Amare zamiast obrażać przedmowce lepiej niech się skupi nad własnym sprzętem bo prezentacja slabiutka straszliwie. To co usłyszałem to było totalnie chaotyczne granko. Te monitory to ponoć jakieś harpie, albo one takie kiepskie albo sprzęt towarzyszący. Prosze wyjaśnić o co chodzi z tym plikograjem bo 30000zl za komputer w cenie 140$ w ładnej skrzynce to się w głowie nie mieści. Widać za stary jestem bo tego nie pojmuje.

Dziwnie sie tu dzieje zaiste ostatnio. Jak widac nawet Stary musi pisac pod obcym nickiem. Na szczescie ten "unikalny" i jakze komunikatywny styl oraz swojska " dialektyka" sa nie do podrobienia!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku Amare jakoś kulawo się prezentuje na AS z tego wynika. Poprzednie prezentacje też zbyt udane nie były.

Moim zdaniem to byla lepsza prezentacja niz rok i dwa lata temu- dzieki kolumnom mz.

Na moj gust bylo za duzo srebra w torze, ale az tak krtyczny jak WLM bym nie byl.

Mi sie podobalo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wpis też zniknął? Dziwne tu panują zwyczaje.

Pan z Amare zamiast obrażać przedmowce lepiej niech się skupi nad własnym sprzętem bo prezentacja slabiutka straszliwie. To co usłyszałem to było totalnie chaotyczne granko. Te monitory to ponoć jakieś harpie, albo one takie kiepskie albo sprzęt towarzyszący. Prosze wyjaśnić o co chodzi z tym plikograjem bo 30000zl za komputer w cenie 140$ w ładnej skrzynce to się w głowie nie mieści. Widać za stary jestem bo tego nie pojmuje.

 

Nie ma to jak wbić startującym kolegom siekierę w plecy, co? Zawsze można potem powiedzieć, że to była konstruktywna pomoc, żeby się tak nie męczyli...

Mnie tam się podobało. A Harpia coś chyba zrobił z tą swoją ulubioną kopułką, bo mi zupełnie nie przeszkadzała. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój debiut tutaj, więc witam Szanowne Forum.

 

Po przeczytaniu recenzji w/w urządzenia w HiFidelity.pl , zaciekawiony opiniami

na jego temat, trafiłem na Państwa Forum. Przeczytałem praktycznie wszystko, wraz

z wątkami pobocznymi dot. tego urządzenia, a dodatkowo większość wpisów dokonanych

przede wszystkim przez tych, którzy mocno zachwalali to urządzenie, ale także i tych,

którzy mieli zgoła odmienne zdanie. Do tego zajęcia skłonił mnie zaskakujący wpis:

 

 

 

Podążając za tą myślą, a także czytając wpisy użytkowników z podobnym nastawieniem

lekko się zirytowałem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie w końcu leży prawda? Czy recenzje w HiFidelity.pl i innych miejscach w sieci

są rzetelne, czy to kolejne potwierdzenie nabijania w butelkę? Odpowiedź zwala z nóg!

 

Jak ktoś już tutaj sugerował, to taka konstrukcja nie ma prawa zaistnieć w wykonaniu

firmy "garażowej" bez wspomagania się zaawansowanymi rozwiązaniami firm zewnętrznych.

Oczywiście można wszystko zamówić, ale można także iść na totalną łatwiznę przybraną

w pawie pióra, a przy tym wprowadzać w bardzo kosztowny błąd potencjalnych nabywców.

 

Przez kilka dni ten temat zaprzątał mi głowę, a rozwiązanie przyszło dość przypadkowo.

Podczas pobytu w ASO na stanowisku obok stało koreański SUV przy którego bagażniku

grzebał mechanik. Chodziło o zawieszanie się multimedialnego komputera zamontowanego

w tym aucie. Komputer sterował całą zabawą podczas podróży.Wyświetlacze w zagłówkach,

internet, radio, filmy, GPS i kto go tam wie co jeszcze. Małe wymiary,bierne chłodzenie.

 

Kilkanaście minut poszukiwań i KRÓL JEST NAGI!

 

A wygląda toto mniej więcej tak:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Gdy zdejmiemy obudowę napotkamy na taki widok:

 

post-60768-0-70302200-1446840476_thumb.jpg

 

A po zdemontowaniu dysku i płyty rozszerzeń oczom naszym ukaże się taka konstrukcja:

 

post-60768-0-56276900-1446840517_thumb.jpg

post-60768-0-94385100-1446840547_thumb.jpg

 

BINGO, EUREKA - oto mamy przedmiot naszych poszukiwań, hi-endową platformę sprzętową!

SZOK! Przy zakupie pow. 10 szt cena tego cudu to 140$/szt. (sto czterdzieści USD)!

Sprawdziłem i porównałem dokładnie, nie może być najmniejszej pomyłki. To dokładnie to.

Nie ukrywam, że zlał mnie zimny pot. Produkt do nabycia via. internet www.alibaba.com

 

post-60768-0-21309000-1446840581_thumb.jpg

 

Co na to pomysłodawca i Pan Konstruktor?

 

 

 

To może w imię prawdy warto opublikować fotografię płyty bazowej w pełnej krasie, bez

maskującej ją obudowy z kolejnej płytki! Udawanie że to bardzo ważny ekran jest naiwne.

 

Może teraz warto przyjrzeć się dokładnie tej subtelnej mistyfikacji?

 

Zasilanie to nic wyczynowego, bo tutaj nawet nie jest to potrzebne, płyta wymaga jedynie

samochodowego 12V i dalej sobie sama z tym robi co chce, czyli jakość na wejściu nie ma

znaczenia, ponieważ wewnętrzne przetwornice zrobią z tą jakością dowolną sieczkę jakiej

można się spodziewać w urządzeniu za takie pieniądze. Mamy więc 4 osobne linie zasilania

do: płyty głównej, elektroniki wyświetlacza, samego wyświetlacza, a także do płytki SPDIF.

Na samej płycie nie widać żadnych specjalnych części, najtańsze kwarce i inne elementy.

Xmosa żadnego oczywiście tam nie ma, wszystko co związane z audio obsługiwane jest przez

klasyczne kości, także nadajniki USB z ich kiepskimi zegarami, a to te sygnały służą do

exportu jak i z nich robiony jest SPDIF na osobnej płytce. Sposób okablowania tej płyty

widać na fotografii i pomimo chęci aby to jakoś wyglądało, to jest to zwykłe sztukowanie.

Nie ukrywam, że jestem mocno zszokowany tym, co ta firma wymyśliła za blisko 30 000 pln.

Fakt, obudowa jest efektowna, ale to nie może być jedynym atutem. W pełni zgadzam się z

 

 

 

post-60768-0-00568800-1446840616_thumb.jpg

 

Ładna obudowa,słabe wnętrzności, darmowa platforma i soft do odtwarzania z firmową nakładką.

Jednak ci, którzy wypowiadali się negatywnie, mają rację. Niech nikt nawet nie odważy się

napisać "bez słuchania nie ma oceny", bo samo to zakrawa na duży skandal. Nie dziwi teraz

to, że nikt tutaj nie zdecydował się na przetestowanie tego urządzenia u siebie aby przez

przypadek nie narazić się na ew. śmieszność, bo przecież to jest poziom ubogiego laptopa,

a patrząc na funkcjonalność tej platformy, to musi jej towarzyszyć niebywały elektroniczny

smog, nawet od niewykorzystywanych bloków, a jak pomyślę, że można tam także zainstalować

kartę SIM i mamy telefon,internet,Wi-Fi, to ręce same opadają! To jest mega-dziadostwo!

W kilka dni zafundowałem sobie zimny prysznic i dodatkowo wyrobiłem sobie nową opinię nt.

fachowych recenzentów i artykulików wypoconych w sponsorowanych tekstach. Obrzydliwość!

 

Internet i telefon samochodowy w jednym - to slot na SIM stosowany w takich rozwiązaniach.

 

post-60768-0-37868400-1446840653_thumb.jpg

 

 

 

Liczę na kilka słów wyjaśnienia ze strony konstruktora, ale także na to, że ten wpis nie

będzie przedmiotem ataku (usunięcia),lecz będzie zaczynem do poważnej dyskusji o stanie

pomysłowości cwanych producentów, którzy w taki sposób są o krok od wyrobienia polskiej

marki na wszystkich rynkach, przy okazji przyklejając innym niezasłużoną łatkę w stylu:

 

 

 

Chciałoby się powiedzieć - I KTO TO MÓWI ?

 

Myślę, że najodpowiedniejszym miejscem dla tej konstrukcji powinien być dział PC,

a zachwyty nad samą obudową można wyrażać w dziale DIY, bez zaśmiecania Hi-Endu.

 

Dawno nie czytałem tak oszczerczego wpisu. Chętnie odpowiem, ale już po Audio Show. Na szybko proszę tylko, aby nie manipulować moimi cytatami, w szczególności - aby nie przypisywać moich cytatów mówiących o innych urządzeniach, produktom firmy Amare. To już nawet nie jest niesmaczne.

 

PS. Tak, jedną z części wchodzących w skład serwera Amare, jest komputerowa płyta główna, którą każdy może sobie kupić. Nie inaczej jest w przypadku wielokrotnie droższych serwerów firm Burmester czy Aurender. Aby to jednak wiedzieć, trzeba mieć trochę większe pojęcie o computer audio. Samą płytkę, bez wszystkich elementów towarzyszących (zasilanie, płytka konwertera USB/SPDIF, płytka USB Audio) można sobie wsadzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AS Amare z Harpią podłogową to jakieś nieporozumienie. Przypomniały mi się czasy Diory.

 

Wszystko podzielone na niewspółgrające pasma, jasno, płasko, bez wypełnienia i basu. Wysokie grają z własną manierą i identycznie w każdym nagraniu. Nie ma aspektu, który możnaby wziąć w obronę. A cena z kosmosu. Warto coś zmienić w tej układance.

Dla mnie należy się malina. Dźwięk koszmarny zwłaszcza te male harpie, które później zmienili na inny model. Monitor buczal a nie grał. Ktoś tego słuchał przed wystawą?

 

Dawno nie czytałem tak oszczerczego wpisu. Chętnie odpowiem, ale już po Audio Show. Na szybko proszę tylko, aby nie manipulować moimi cytatami, w szczególności - aby nie przypisywać moich cytatów mówiących o innych urządzeniach, produktom firmy Amare. To już nawet nie jest niesmaczne.

 

PS. Tak, jedną z części wchodzących w skład serwera Amare, jest komputerowa płyta główna, którą każdy może sobie kupić. Nie inaczej jest w przypadku wielokrotnie droższych serwerów firm Burmester czy Aurender. Aby to jednak wiedzieć, trzeba mieć trochę większe pojęcie o computer audio. Samą płytkę, bez wszystkich elementów towarzyszących (zasilanie, płytka konwertera USB/SPDIF, płytka USB Audio) można sobie wsadzić.

Kultura godna podziwu.

 

Tak Stary Audiofil, stary jesteś.

Tak jestem już leciwy. Tym Starym to straszycie tu dzieci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ją lepiej widać:

04.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Czytam , czytam i czytam. Mam wielką prośbę o bliskie zdjęcie kości X-MOS. Pokażcie ją- bardzo proszę. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVP-A1 HDCI, Denon POA-A1 HDCI, Marantz UD-7007 Dac Master , kolumny YB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym Starym to straszycie tu dzieci?

Biedny stary.

Wzzzzz, para poszła w .........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skrobnę coś pomijając Wasze rozgrywki bardziej lub mniej osobiste, mniej lub bardziej biznesowe..

 

byłem dzisiaj posłuchać i usiadłem dłuższą chwilę bo wiedziałem że będę chciał tutaj napisać parę słów... a więc krótko i na temat - d..y nie urywa ale i wstydu też nie.. czy warte swoich pieniędzy..? jeżeli ktoś będzie chciał zapłacić to zapłaci więc będzie warte..

osobiście chciałbym pożyczyć na odsłuch do domu bo cały czas szukam dac-a a od 2 lat nie znalazłem niczego lepszego od wbudowanego dac-a po usb w moim cd metronome cd8t (co wyrwało by z butów i spowodowało niekontrolowane otwarcie portfela) :) jak ktoś szuka prywatnej opinii o paru rozsławionych dacach typu Auralic, PS Audio albo Calyx to zapraszam na priv.

 

co do budowy i użytych komponentów to taki przykład ze świata IT - takie same komponenty są w Macbooku i notebooku Della, HP czy Lenovo a ceny są mocno różne.. podobno wrażenia z użytkowania też ;) podobnie z samochodami - ten sam silinik znajdziecie w Seacie, Skodzie, VW i Audi ale cenę za efekt finalny każdy z Was jest gotowy zapłacić inną :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydu też nie

 

 

Oczywiście,że nie.

 

Dzisiaj jak byłem w ich pokoju,akurat leciała Sabina Sciubba z Antonio Forcione,grało znacznie powyżej średniej tego Audio Show,

naprawdę przyjemne, dobre granie,dźwięki ładnie "zawieszone" w powietrzu,kolumny całkowicie znikały w pokoju.

Pierwszy raz w życiu podobały mi się Harpie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do budowy i użytych komponentów to taki przykład ze świata IT - takie same komponenty są w Macbooku i notebooku Della, HP czy Lenovo a ceny są mocno różne.. podobno wrażenia z użytkowania też ;) podobnie z samochodami - ten sam silinik znajdziecie w Seacie, Skodzie, VW i Audi ale cenę za efekt finalny każdy z Was jest gotowy zapłacić inną :)

 

Nie obraź się ale porównanie jest zupełnie nietrafione. W świecie komputerów mówimy o sprzęcie który dostarcza jedynie mocy obliczeniowej a co z nią zrobimy zależy od strony softwarowej dlatego inne doświadczenia masz posiadając OSX, Linuxa czy Winde (pomijając już obcowanie z jakością wykonania). Oczywiście mówimy o tej samej specyfikacji sprzętowej.

 

W świecie audio to Hardware ma znaczenia bo to on wpływa na brzmienie głównie bo mało kto używa programowalnych modułów jak np kości FPGA w dacach (jak np Meitner MA-1 ;)) gdzie część softwarowa miał by też jakieś znaczenie.

 

Co do samochodów to akurat jest to, mam nadzieję, również zły przykład (dla dobra Amare) bo tak się składa, że dopiero co kupowałem auto z segmentu C i przejechałem się wszystkimi średnimi i premium markami (bo jestem wielkim fanem motoryzacji i też będę czasami prowadził to auto więc musi mi odpowiadać) i wszystkie auta z grupy VAG jeżdżą praktycznie tak samo (z tym samym silnikiem) czy był to Golf GTD, Seat leon FR, czy Skoda Octavia VRS... ogólnie nie w moim stylu (ale to już inna historia)... także dlatego ten przykład był by może bardziej trafiony ale tak jak pisałem lepiej żeby jednak nie był dla dobra dobrego imienia Amare, choć wszystko wskazuje na to, że niestety ale dali ciała z doborem elektroniki i sposobem jej zasilania...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sebna

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykłady służyły właśnie po to żeby uświadomić że to może iść w obie strony... biorę pod uwagę że jakiś wnikliwy forumowicz odnalazł element za $140 na którym bazuje produkt ale to jeszcze nie znaczy jak to finalnie zagra... w międzyczasie może pojawić się wiele elementów wpływających/zmieniających. ja w każdym razie chce osobiście temu urządzeniu "dać szansę" i posłuchać w domu a jak się uda posłuchać to i podzielić wrażeniami tutaj z innymi...

 

pozdrawiam serdecznie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 2socks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skrobnę coś pomijając Wasze rozgrywki bardziej lub mniej osobiste, mniej lub bardziej biznesowe..

 

byłem dzisiaj posłuchać i usiadłem dłuższą chwilę bo wiedziałem że będę chciał tutaj napisać parę słów... a więc krótko i na temat - d..y nie urywa ale i wstydu też nie.. czy warte swoich pieniędzy..? jeżeli ktoś będzie chciał zapłacić to zapłaci więc będzie warte..

osobiście chciałbym pożyczyć na odsłuch do domu bo cały czas szukam dac-a a od 2 lat nie znalazłem niczego lepszego od wbudowanego dac-a po usb w moim cd metronome cd8t (co wyrwało by z butów i spowodowało niekontrolowane otwarcie portfela) :) jak ktoś szuka prywatnej opinii o paru rozsławionych dacach typu Auralic, PS Audio albo Calyx to zapraszam na priv.

 

co do budowy i użytych komponentów to taki przykład ze świata IT - takie same komponenty są w Macbooku i notebooku Della, HP czy Lenovo a ceny są mocno różne.. podobno wrażenia z użytkowania też ;) podobnie z samochodami - ten sam silinik znajdziecie w Seacie, Skodzie, VW i Audi ale cenę za efekt finalny każdy z Was jest gotowy zapłacić inną :)

 

 

Mam podobne zdanie. Ok , i da sie wysiedziec. Ale zeby z otwartymi ustami siedziec i sluchac to jeszcze cos brakuje.

Jak juz zamowilem Aqua la Scala MK2 , ( jeszcze przed odsluchem na AS - co mi sie bardzo podobalo ) i moge tez cos po 1-2 tygodniach napisac o tym pudelku na priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

 

 

Mam podobne zdanie. Ok , i da sie wysiedziec. Ale zeby z otwartymi ustami siedziec i sluchac to jeszcze cos brakuje.

Jak juz zamowilem Aqua la Scala MK2 , ( jeszcze przed odsluchem na AS - co mi sie bardzo podobalo ) i moge tez cos po 1-2 tygodniach napisac o tym pudelku na priv.

 

czekamy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Wpis MarkoCrakena, który jest dość mocno krzywdzący, w którym pisana jest nieprawda i wydaję się być „hejtem” na zlecenie pozostawiamy samemu sobie. Dodamy jedynie że płyta główna nie posiada przetwornic i zasilana jest ze stabilizowanego zasilacza liniowego. Posiada modyfikowany przez producenta do naszych potrzeb BIOS i niektóre podzespoły .

Pytania o XMOS: Załączamy okrojone zdjęcie układu. Bez XMOS’a nie była by możliwa obsługa DOP przez S/PDIF oraz „gęstych” plików po AES/EBU. Cały układ S/PDIF, AES/EBU zasilany jest napięciem podwójnie stabilizowanym z liniowego zasilacza.

 

Podsyłamy linka jak to wygląda z konsoli ssh

 

root@AmareMusicaDiamond:/proc/asound# cat `find . | grep stream0`

Amare Musica Amare Musica Digital Outputs at usb-0000:00:1d.7-6, high speed : US B Audio

 

Playback:

Status: Running

Interface = 1

Altset = 1

Packet Size = 63

Momentary freq = 44099 Hz (0x5.8328)

Feedback Format = 16.16

Interface 1

Altset 1

Format: S32_LE

Channels: 2

Endpoint: 1 OUT (ASYNC)

Rates: 44100, 48000, 88200, 96000, 176400, 192000, 352800, 384000

Data packet interval: 125 us

root@AmareMusicaDiamond:/proc/asound#

 

Co do kosztów produkcji to jest to tajemnica firmy i nie zamierzamy jej zdradzać, natomiast 140$ to oczywiście dobry żart. Tyle to kosztuje FlightCase lub pilot.

 

Dystrybutorzy z Europy Zachodniej oraz Azji bardzo chwalą nasz produkt gdzie cena servera jest dużo niższa niż cena produktów konkurencji oferujących brzmienie na podobnym poziomie. Z tego względu oraz z tego, że się rozwijamy komuś zależy by chyba nas osłabić. I teraz nasz DAC bez DAC.. kompletna nasza produkcja, czy to kogoś boli? Robimy wszystko by postępować uczciwie (może to naiwne) i wierzę w wolną konkurencję, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że w naszym kraju jest o to bardzo trudno. Jest to przykre.

 

Poniżej recenzja z HongKongu, gdzie nasz Serwer jest w doborowym towarzystwie. (niestety w języku chińskim)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

LeszekTrader:

Nieprawdą jest, że system grał na monitorach "Jantar" Harpia Acoustics. Fizycznie były u nas w pokoju jednak całość prezentacji odbywała się na kolumnach "LIVE 2" Harpia Acoustics. Przy okazji dziękujemy Harpia Acoustic za użyczenie nam na wystawę swoje kolumny LIVE 2.

 

Pozdrawiam

Maciej Lenar

post-5385-0-06698800-1447083233_thumb.jpg

post-5385-0-89604000-1447084687_thumb.jpg

post-5385-0-27167000-1447084692_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Matthew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, nie zrazajcie sie opiniami wypowiadanymi w zlej wierze, najlepiej je olac cieplym moczem.

Zawsze jest cos do poprawienia ale dla mnie to byla Wasza najlepsza prezentacja w ciagu ostatnich trzech AS.

Znajac monosy i pre z prezentacji u mnie w domu sadze, ze macie jeszcze duze rezerwy w kwestii zgrania zestawu.

Ogolnie dobrze, moze byc tylko lepiej:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marslo, nie chodzi nam czy system brzmiał świetnie czy nie, chodzi o szerzenie nieprawdy.

Dlatego mowie, zebyscie olali ludzi zlej woli. Jestescie ambitni i idziecie do przodu, wielu to uwiera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to nikt z wypowiadających się na forum Amare Diamonda w domu nie miał co jak widać nie przeszkadza a nawet powiedziałbym pomaga sadzić kocopoły na forum na temat tego urządzenia.

To jest właśnie poziom tego forum :(

Wcale się nie dziwię ,że Panowie z Amare olali polski rynek.

Będąc na ich miejscu też bym tak zrobił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Axolotl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozmawiałem z człowiekiem od Amare i wolałbym już kupić sony PS4... Gdyby zamienić na szole gdzieś za kotarą te urządzenia to nikt by się nie zorientował :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie było trochę za jasno, przez to grało trochę zbyt metalicznie, bez blasku. Jak na razie, najlepiej zagrał zestaw razem z kolumnami Clockwork Twonk`a :) Także Amare, jest o co walczyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do opinii że Amare Musica wybije się jako bardzo dobra firma w świecie Audio. Samo wykonanie obudowy to czysta przyjemność dla oka.

Gdybym nie zamawiał mojego DACA pokusilbym się o załatwienie odsłuchu i siebie.

Trzymajcie tak dalej a wytrwałość zawsze się opłaci!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlowikPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew, nóżki, które widać tam wyżej na fotce to jakieś też specjalne? Guma? Jakiś materiał w środku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Matthew, nóżki, które widać tam wyżej na fotce to jakieś też specjalne? Guma? Jakiś materiał w środku?

 

Franc audio

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marslo, nie chodzi nam czy system brzmiał świetnie czy nie, chodzi o szerzenie nieprawdy.

 

System grał w tym roku lepiej niż w zeszłym nawet Harpie grały w tym systemie lepiej niż w innych gdzie było granie za ostre! co zdaniem konstruktora Harpii jest niemożliwe? ;)

 

Skończyła się w Amare ta naleciałość cyfrowa co już jest niezłym wynikiem patrząc na działania konkurentów.

 

Czekam na przyszłoroczny pokaz i podniesienie poprzeczki tak żebym mógł bez oporów polecić taki dźwięk jak na razie nie widzę powiązania ceny do poziomu grania!

 

Drogi są dwie albo cena zejdzie w dół albo poziom grania będzie adekwatny do obecnej ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nasze klocki graja z taka towarzysząca "bida " audio show to raczej do pomacania ,a nie do szastaniem wyroków czy coś gra ,szczegolnie w sobieskim :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marcin-utopia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nasze klocki graja z taka towarzysząca "bida " audio show to raczej do pomacania ,a nie do szacowania wyroków czy coś gra ,szczegolnie w sobieskim :)

 

 

 

Nie osłabiaj tamtym graniem :)

 

Staram się pisać bardzo wyważonym tekstem, tam to jakiś nieznany mi świat jakiś dźwięków.

 

Przepraszam ale lubię muzykę :P

 

Mała errata tamten system na drugim zdjęciu coś tam zaczynał tworzyć, zobaczymy może za rok? Oni też będą pracować nad soundem, tak ze UWAŻAJ !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.