Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - wątek techniczny


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowujesz się jak rozpuszczona gówniara a nie człowiek!

Postępuj zgodnie z procedurą czyli napisz na adres [email protected] żądanie usunięcia konta i tyle.

 

 

fox.... chyba odrobinę przegiąłeś. Rydz ma rację. Usunięcie konta jest jego prawem, a jego wpisy są jego własnością intelektualną i tylko On ma do nich prawo.

Dawno tu nie zaglądałem, ale przyszła mi informacja na maila i zajrzałem.

Jeżeli chęć zysku przesłania rozsądek, można mieć dość. Reklama ponad wszystko.... Czy taką nazwę przyjmie AS.?

Jest to forum niszowe i właściciele powinni przyjąć to do wiadomości. Jeżeli znikną użytkownicy, ich przychody z reklam znikną.

Na moim forum nie ma reklam i żyję. Kosztuje mnie to parę złotych, ale taki jest mój wybór. Pieniądze nie są najważniejsze - ważny jest CZŁOWIEK.!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał tak chorobliwego pie...lca na punkcie reklam , które doprowadzaja cię do nerwicy wręcz , inaczej byś myślał

 

A powiem Ci, że coś o tym wiem, bo zajmowałem się reklamą w mediach przez lat 13 i wiem, że 90% to brednie, kłamstwa i oszustwa.

Sam je robiłem i musiałem w jakiś sposób naginać prawdę i oszukiwać potencjalnych odbiorców, by produkt sprzedał się lepiej.

Zarabiałem na chleb, ale to nie były takie oszustwa jak dzisiaj i to w żywe oczy: na soku Tymbark z granatów wielki napis z przodu: bez konserwantów i substancji słodzących, a po drugiej stronie w składzie drobnym druczkiem: emulgatory, guma baza, cukier, zawartość owoców granatu:1%.

To jest dopiero oszustwo, ale ile jest takich, o których nawet nie piszą na etykiecie, a człowiek myśli wtedy, że to dobre i zdrowe.

Żadna reklama na mnie nie działa, choć lubię je czasem oglądać pod kątem samej realizacji (np. z Żubrem są świetne).

Żadna też reklama mnie nie denerwuje, bo zdaję sobie sprawę, że inni też chcą na chleb zarobić, tylko dziś oszukuje się na potęgę.

Wkurza mnie tylko ta ich nachalność i czasem problem z wyłączeniem. Ktoś z tym musi coś zrobić...nie tylko na Audiostereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy! W regulaminie wyraźnie pisze, że pisząc tu na forum cedujemy prawa do wpisu na właściciela forum! Nawet usunięcie konta tego nie zmienia i wpisy zostają.

Po co takie ceregiele na otwartym forum? Pisać na maila i do Adminów na priwa, po 2 tygodniach bajabaj!

A nie jak rozwrzeszczany bachor:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy! W regulaminie wyraźnie pisze, że pisząc tu na forum cedujemy prawa do wpisu na właściciela forum! Nawet usunięcie konta tego nie zmienia i wpisy zostają.

Po co takie ceregiele na otwartym forum? Pisać na maila i do Adminów na priwa, po 2 tygodniach bajabaj!

A nie jak rozwrzeszczany bachor:)

 

Dobry adwokat Ci to podważy. Poczytaj ustawę i pokrewne. Odpowiedzialność cywilna i karna.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Żyję prawie 60 lat i dla mnie był i jest zawsze ważny Człowiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry adwokat Ci to podważy. Poczytaj ustawę i pokrewne. Odpowiedzialność cywilna i karna.

Pokaż mi choć jeden casus!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ciebie?

 

Pomogę ci. Administracja forum ma moje dane, wystarczy, że prokurator nakaże im je udostępnić,

 

Czekam na pozew:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie wyraźnie pisze

 

Naucz się pisać po "polskiemu". ;-)

 

A tak na marginesie - o co Ci chodzi? Coś taki inwazyjny akurat tutaj?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Jest napisane!

Jaki inwazyjny? Po prostu pisze to co w regulaminie pisze:)

 

A jak coś to ja tez w morde dać moge dać! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Panowie apeluję o zgłaszanie tutaj cennych uwag technicznych. Przez dyskusje niezwiązane z tematem umyka nam to co istotne. Łowicz został już zgłoszony, czy dalej jest jakiś problem z reklamami?

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowicz został już zgłoszony, czy dalej jest jakiś problem z reklamami?

 

Łowicz został zastąpiony reklamą jakiegoś mleka. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć, na jakiej podstawie zostałem zbanowany w "Wile (Sound Art)"???

Czy to jest wątek klubowy, że założyciel może banować kogo chce (choć i tam wydaje się to niezgodne z polskim prawem), czy założyciel ma jakieś ponadnormalne uprawnienia? Pisząc w nim nie złamałem ani jednego punktu regulaminu, nie ma też powodu, by w jakikolwiek sposób można mi było zarzucić pisanie nieprawdy, czy personalne ataki na kogokolwiek w wątku, tymczasem po zbanowaniu mnie byli tacy, co jechali po mnie, jak po łysej kobyle i wpisy nie zniknęły po tym, jak je zgłosiłem.

 

To jak jest? Są równi i równiejsi???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć, na jakiej podstawie zostałem zbanowany w "Wile (Sound Art)"???

Czy to jest wątek klubowy, że założyciel może banować kogo chce (choć i tam wydaje się to niezgodne z polskim prawem), czy założyciel ma jakieś ponadnormalne uprawnienia? Pisząc w nim nie złamałem ani jednego punktu regulaminu, nie ma też powodu, by w jakikolwiek sposób można mi było zarzucić pisanie nieprawdy, czy personalne ataki na kogokolwiek w wątku, tymczasem po zbanowaniu mnie byli tacy, co jechali po mnie, jak po łysej kobyle i wpisy nie zniknęły po tym, jak je zgłosiłem.

 

To jak jest? Są równi i równiejsi???

w imie wolnosci i polskiego prawa można na forum rozwalac watki tematyczne zamieniając je w pojedynki personalne ?

jak widze innych wpisy zostaly skasowane a Twoje nie i nie otrzymałes punktów więc jakos nie widze potwierdzenia dla złego traktowania usera porlick na tym forum

blokade zdejmuje i zachęcam jak zawsze do pisania jedynie w temacie watku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie trafiłem ani razu na Łowicz, za to TikTaki mi się wyświetlają, w zasadzie tylko pół i nie ma krzyżyka.

U mnie to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka potrawa ma 4000 kalorii?

Zapiekanka z dwóch tysięcy tiktaków.

 

U mnie też spoko. Ani zapić, ani zakąsić.

 

Żadnych reklam, choć niczego w telefonie nie instalowałem. Aż mi trochę głupio...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Kurde nie trafiłem ani razu na Łowicz, za to TikTaki mi się wyświetlają, w zasadzie tylko pół i nie ma krzyżyka.

Mobile czy desktop? Czy mogę prosić o jakiś zrzut ekranu i/lub link gdzie prowadzi? Najlepiej link po kliknięciu prawym myszy i "skopiuj link", a nie pod ten który przekieruje. Mając link ustalimy skąd to leci, bo nasza agencja twierdzi, że nic takiego nie puszcza, stąd jest problem ze zdjęciem tej reklamy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało sugeruję, aby Administracja raczyła zająć się sukinsynem, który rozwala Forum, a nie pierdołami.

 

Pozdrawiam. Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Kampanie zostały wyłączone. To powinny być kampanie tylko na telefon, więc bardzo dziwne, ze u kogoś na desktopie się pojawiały.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.