Skocz do zawartości
IGNORED

Modyfikacje komputera do celów audio


Przemysław_51508

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w pcaudio są wibracje gramofonu? Odstaw te wibracje. Bardzo wyraźnie odniosłem się to plugów analnych pod kable. Potem ty zajarałeś się podstawkami antywibracyjnymi. Ja zapytałem o jakie wibracje ci chodzi, ty do mnie że się ośmieszam, by w końcu stwierdzić że chodzi o gramofony i urządzenia lampowe. Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę. No i zmniejsz wibracje w plugach bo ci szkodą.

 

Naucz się formułować sądy ogólne. Teraz ci wychodzi, że gramofon to pcaudio i że w pcaudio trzeba mieć urządzenie lampowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstaw, poczekaj do jutra, pomyśl jeszcze raz: jaki jest sens pisać o gramofonach w pcaudio i dlaczego zakładasz, że mam lampowca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gramofon na wkladce poprzez wibracje wytwarza dzwiek, urzadzenia lampowe sa wrazliwe na wszelkie wibracje, oraz wiele innych czynnikow ma mniejsze lub wieksze znaczenie

 

Czy do mojego Della Optiplex 740 też powinienem podłożyć te antywibracyjne podkładki?

A może pod DAC-a?

Na razie używam podkładek z gumki myszki, które kupiłem w sklepie papierniczym za kilka PLN i one też znakomicie tłumią wibracje. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysł wyprowadzenia sygnalu przez adapter do kart rozszerzen usb, jako rozszerzenie dla laptopa lub innych komputerow w ktorych bezposrednio nie mozna instalowac kart pci -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) do posta

 

podobnie moglbym to podlaczyc u siebie

 

konfiguracja to Akasa Euler z płytą Intela DH61AG z zintegrowanym systemem zasilania.

Do tego: procesor pentium ivy bridge g2020t 35W, pamięć jedna kość 8GB patriot 1333MHz cl9, dysk ssd samsung 840 120GB, Zasilacz stabilizowany 19V 4,74A 90W Seasonic SSA-0901-19

 

akasa nie ma miejsca na karty pci, na plycie DH61AG sa rozne zlacza, cos pewnie mozna wykombinowac

 

ostatnio konwertuje w locie muzyke do formatu dsd w jriver i dsd odtwarzam w Lampizatorze, przy tym rozszerzeniu jest mozliwosc dodatkowej poprawy wyjscia usb, moze zadzialac na+ jednak przed tymi zmianami wypada pozyczyc jakis inny komputer z tego rodzaju karta usb zeby porownac do tego co jest i nie ladowac sie w modyfikacje jesli nie bedzie roznicy

 

obciazenie procesora G2020T przy konwersji do 2xDSD pokazalem w poscie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak rozwiązanie jest ciekawe a co najważniejsze jego zastosowanie ma wpływ na jakość wysyłanego sygnału cyfrowego do DACa (w moim przypadku to konwerter HiFace EVO z HiFace sygnał idzie optykiem ST do DACa).

A tu finalny "produkt".

post-9599-0-13462800-1429903848_thumb.jpg

 

Właśnie ze względu na dedykowaną do audio kartę USB myślałem o rezygnacji z rozwiązania mobilnego jakie zapewniał mi mój laptop . Ale to byłby duży kompromis jak dla mnie a i złożenie nowego kompa wiązało by się ze znacznym wydatkiem. Wbrew wielu opiniom komputer do audio musi być powerfulny.

Najlepiej i7 quad core (można dzięki softwerowi stworzyć coś w rodzaju dual PC w jednym PC), GHZ na procesorze ile fabryka mogłaby dać (upsampling do DSD i inne tam takie) i RAM tak min 12 gb (wtedy bez problemu pliki 2xDSD można do niego ładować, HDD za 4000 zł nie potrzebny, sory że to psuje biznes kolegom).

 

Wygląda na to że udało mi się zbudować całkiem niezłą czytarkę plików właśnie poprzez modyfikacje softwerowo hardwerowe laptopa. Tak zastanawiam się czy warto o tym wszystkim pisać.

 

Pozdrawiam kolegów. Tych sceptycznie nastawionych do PC czytarek też :)

 

Tylko jak to przeskoczyć... walka z dostawcami energii w tej kwestii to raczej walka z wiatrakami...

Z dostawcami energii to nie wygrasz. Ale możesz miec ich w dupie jak zastosujesz cóś takiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

post-9599-0-52003300-1429906092_thumb.jpg

 

Większość z tych UPS jest pieruńsko głośna jak na zastosowania w audio ale rada na to jest wymiana wiatraków, postawienie za scianą lub zamkniecie np w klimatyzowanej szafce. (im większa obudowa takiego UPSa tym łatwiej zastosować duże ciche wiatraki np. Noctuy)

 

Tylko koniecznie musi być online bo wtedy cały czas prąd płynie z baterii. Tu obrazkowo wytłumaczone o co chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udajcie się do lekarza, wszyscy jak leci !

 

ile można gadać o tym samym ?

 

Ja już byłem i przepisał mi słuchanie muzyki z highendowego sprzętu. Koniecznie highendowego bo inny nie pomaga. A że na taki pełną gębą nie każdego stać to się kombinuje. Wiem wiem powinienem zmienić lekarza. Ale czy warto?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem właśnie HDD w laptopie (bo zdechł) na SSD 256GB.

Czy mój laptop jest teraz audiofilski? :)

Bo tak: zasilanie bateryjne czyli megaaudiofilskie no i twardziel bez części ruchomych. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze jeden system awaryjnie postawiony na HDD, gdyż jestem Windowsowcem a Windows miewa swoje awarie unieruchamiające PC, ale na co dzień używam SSD.

 

SSD ma chyba nieco mniejsze szumy albo jak głuchy i nie słysze ich po prostu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie robicie jaja, ok ja to rozumiem bo trudno to traktować serio ale w ten sposób zabiliście tematy i informacje które były naprawdę wartościowe.

 

Jednym słowem zrobiliście z tego działu (a inni analogicznie w innych tematach / działach) gówno, banda niedowartościowanych dzieciaków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno z tematu zrobili ci, którzy pisali tu o rewelacjach jakich doznali po modyfikacjach robionych na "słuch". Pytani o zasadność tej czy innej modyfikacji i sposób jej działania nabierali wody w usta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzeczam ale po co im wtórować ? z całym szacunkiem ale myślisz że jesteś od nich lepszy ? też mówisz że Twoja prawda jest wyższa od ich prawdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mówisz że Twoja prawda jest wyższa od ich prawdy.

Nie ale liczą się argumenty gdy jedynym argumentem jest ja słyszę to pomijając fakt czy czy modyfikacja jest poprawą czy degradacją dźwięku to nawet nikomu z modyfikatorów nie chciało się sprawdzić czy takie zmiany mają miejsce. Do tej pory nikt (poza jedną osobą, która do ślepego testu użyła żony w charakterze osoby oceniającej) nie zrobił testu ABX by wykluczyć wpływ czynników zewnętrznych na to co słyszymy.

Dlatego jak do tej pory nikt nie ma argumentów na to że te modyfikację działają w sposób słyszalny.

Dlatego na dzień dzisiejszy 1-0 dla sceptyków. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemysław,może napisz na jakim sprzęcie słuchasz muzyki.Chodzi mi o cały set,włacznie z kablami.

Jezeli potwierdzi się to co przypuszczam,

Ciekawy jestem twoich przypuszczeń?

Set masz w o mnie kable 4 x Die Hard DH 240 LU3 XLR usb jakiś Lindy podwójnie ekranowany zasilające to co fabryka dała.

Słucham twoich teorii z nieukrywanym zaciekawieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem właśnie HDD w laptopie (bo zdechł) na SSD 256GB.

Czy mój laptop jest teraz audiofilski? :)

Bo tak: zasilanie bateryjne czyli megaaudiofilskie no i twardziel bez części ruchomych. :)

 

A windowsa Server 2012 masz, a Audiophile Optymizera zainstalowałeś, a windows fidelizera zainstalowałeś, a clock timera masz ustawionego na min (przważnie 0,5 ms), a audiofilską kartę USB masz zainstalowaną aaaaaaaaaaaaaa. Dysk twardy jak raz najmniej potrzebny mój po 5 min się wyłącza i go nima. Jak nie masz to co ma audiofilski PC to nie masz audiophilski PC. Ale to nie znaczy że nie możesz mieć. Powodzenia życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie znaczy że nie możesz mieć

 

Z tych wynalazków to mam Fidelizera. Zawsze go odpalałem bo darmowy i nie szkodzi ale różnic wielkich nie słyszałem.

Ostatnio coś zatrybiło bo po włączeniu Fidelizera - różnica ogromna na plus. Z takiej bezdusznej syfry zrobił się w jednej chwili gładziutki jak d*** niemowlaka analog.

To nie złudzenie - Fidelizer zadziałał.

Może komputer miał gorszy dzień? NIe wiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Irlandii -- szkocka? Bez przesady!

 

PS Dottore deklaruje pobyt w Irlandii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to tamto. Kupuję ten kabel usb:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przekonał mnie ten opis:

 

Sprawdzona i zastrzeżona przez Nordosta konstrukcja FEP Micro Mono-Filament zapewnia minimalne straty dielektryka i ogranicza indukowane przez przewód błędy precyzji przesyłu sygnałów cyfrowych. Kabel jest celowo zbudowany z czterech przewodników OFC, optymalnie dobranych do parametrów pracy. Są one precyzyjnie nawinięte, podwójnie chronione i zakończone, co zapewnia spójność, zarówno geometryczną, jak i brzmieniową. W pełni metalowa obudowa końcówek zwiększa precyzję i ochronę, natomiast pozłacane wtyki zapewniają optymalny transfer sygnału. Rezultatem jest kabel wyróżniający się niesamowitą szybkością i niskimi stratami przesyłu i zaprojektowany specjalnie do tego, by zapewnić najlepsze możliwe parametry z komputerowych źródeł dźwięku. Doskonała technologia, doskonałe materiały i doskonała jakość wykonania: wszystko to tworzy jedną rzecz – doskonały dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1399zł i wtyczka nie ze złota - pozłacana ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak się waham trochę bo to chyba jest dla biedaków, ale z drugiej strony:

 

AudioQuest Cinnamon USB 3m to cyfrowy interkonekt, który projektanci wyposażyli w posrebrzane (1,25%) lite przewodniki, co pozwala ograniczyć zniekształcenia i zredukować jitter. Przewody otoczone są przez piankową polietylenową izolację, która zapewnia bardzo precyzyjny sygnał dźwiękowy. Kabel Cinnamon USB z obu stron zakończony jest pozłacanymi wtykami USB: typ A i typ B.

 

Czy jest taka opcja, że to ktoś kupił i odsprzedał mi za 1000 zł? Wtedy cena nie będzie dla biedaków. Ta pianka pioetylenowa co zapewnie precyzyjny sygnał brzmi kusząco.

 

A może ten kabel:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tu z kolei jest minimalny jitter

 

 

Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję do rozmywania taktowania sygnału, zaokrąglając czoło sygnału. Powoduje to powstanie błędów taktowania, znanych jako jitter, wpływający na pogorszenie dźwięku. Kable USB Wireworld zostały zbudowane w unikalny sposób, dzięki czemu jitter jest minimalizowany – krawędzie sygnału mają idealne, wyraźne, ostre czoło.

Kable Wireworlda gwarantują najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, poprawiając tym samym dźwięk, przede wszystkim dynamikę i barwę, czystość, a także rozmiary sceny dźwiękowej.

 

No i oprócz tego jest jeszcze to:

 

Współpracując z najnowszymi przetwornikami USB Platinum Starlight USB daje dramatyczną poprawę brzmienia z każdym rodzajem muzyki.

 

W sumie dramatyczna poprawa za 1839 zł to jak darmo. Za dramatyczną poprawę i minimalny jitter jestem w stanie dać nawet 10.000 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio powoli upgradowałem mojego PC'ta do audio.

 

Najpierw karta USB PPA v2, potem liniowy zasilacz do niej, potem liniowy zasilacz do całego komputera, kabelek USB Wireworld Starlight miałem już wcześniej, do tego Windows Server 2012 + Audiophile Optimizer.

 

Oba zasilacze od Tomanka, dla ktorego duży ukłon za perfekcyjne wykonane, pakowanie, kontakt, ech....żeby zawsze można było współpracować z takimi ludźmi...

 

Powiem tak: każda z tych rzeczy przyniosła zdecydowaną poprawę dźwięku. Jak ktoś poważnie myśli o PC audio, to trzeba to wszystko zrobić, a może nawet więcej.

 

W sumie był to koszt około 3400, nie licząc samego PC oczywiście i Windows Server (jest trial), ale zdecydowanie warto.

 

Oczywiście w tym wątku jest cały sztab "fachowców", którzy będą to kwestionować. Ale oni nigdy nie mieli możliwości usłyszeć tych zmian, a nawet nie mają na czym usłyszeć, ani też nie mają za co, ani nawet ich nikt nie zaprosi, bo i po co zapraszać aroganckich typów, którzy wszystko wiedzą o sprawach, z którymi się nigdy nie zetkneli?

 

Dla tego moja rada jest taka: jak chcesz jeździć do końca życia 15 letnim golfem, to gadaj z właścicielami 15 letnich golfów. Jak myślisz o Ferrari, to olej tych gości od starych rupieci, bo jakie mogą mieć zdanie o czymś czego nie znają?

 

PS: Separator galwaniczy też mam w szufladzie, ale to nie jest to, to tak dobrze nie działa. Jak zwykle w tym audiohobby: nie ma dróg na skróty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a budzik na którą ustawiłeś i czym go zasilasz ?

 

Budzik ma też zasilacz liniowy i na dodatek jest taktowany zgarem atomowym :)

 

Tak trzymać dd6. To o czym napisałeś to podstawa jeżeli ktoś na poważnie myśli o odtwarzaniu muzyki z PC.

 

Nie rozumiem po co się odzywają Ci sceptycznie nastawieni, którzy tak naprawdę nie są w ogóle zainteresowani słuchaniem muzyki z dobrego sprzętu. Gdyby chodziło im o odtwarzanie muzyki na wysokim poziomie wierności to by przynajmniej z części rad i wskazówek sami skorzystali i wtedy podzielili się uwagami. Trzeba pamiętać jednak, że gra cały tor. Jeżeli na jogo końcu masz głośniki lub słuchawki pierdziawki to nic nie usłyszysz oprócz pierdzenia.

 

Z drugiej strony sam autor stwierdził, że wątek miał być prowokacją.

 

Chyba trzeba będzie założyć inny wątek, w pełni merytoryczny i chronić go przed trolami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony sam autor stwierdził, że wątek miał być prowokacją.

Do myślenia.

Najpierw karta USB PPA v2

Karta z zasilanym zewnętrznie zegarem cała reszta zasilana z pci. Zero możliwości poprawy dla konwertera zasilanego z usb tak jak w przypadku autora postu.

potem liniowy zasilacz do całego komputera

A potem parę przetwornic dc/dc zyska z zasilania linowego poszedł się j...ać.

Windows Server 2012 + Audiophile Optimizer

oczywiście jedyny system do audio zwłaszcza że brakuje mu natywnej obsługi UAC 2.0 i zanosi się na to że w najnowszej też to oleją. ;)

Powiem tak: każda z tych rzeczy przyniosła zdecydowaną poprawę dźwięku.

Potwierdzone przez najbardziej czułą i obiektywną aparaturę czyli słuch audiofila. Test nie do podważenia.

W sumie był to koszt około 3400, nie licząc samego PC oczywiście i Windows Server (jest trial), ale zdecydowanie warto.

Zdecydowanie warto przecież system dział i został stworzony właśnie do tego by audiofile mogli wszystko w nim powyłączać czego oczywiście nie da się zrobić w cywilnej wersji systemu ;)

Ale oni nigdy nie mieli możliwości usłyszeć tych zmian, a nawet nie mają na czym usłyszeć, ani też nie mają za co, ani nawet ich nikt nie zaprosi, bo i po co zapraszać aroganckich typów, którzy wszystko wiedzą o sprawach, z którymi się nigdy nie zetkneli?

Przypomina to trochę skargę przedszkolaka - "Mamo oni się ze mnie śmieją a to ja mam najlepsze zabawki i dlatego to ja się nimi najlepiej umiem bawić".

 

Gdyby chodziło im o odtwarzanie muzyki na wysokim poziomie wierności to by przynajmniej z części rad i wskazówek sami skorzystali i wtedy podzielili się uwagami.

Które wg. Ciebie są warte i dlaczego przy okazji jaki jest powód tego zbawiennego działania bo nie chodzi chyba o to że maja namaszczenie mistrza Wojciecha. P. i jemu podobnych pomniejszych naganiaczy.

 

Chyba trzeba będzie założyć inny wątek, w pełni merytoryczny i chronić go przed trolami.

Najlepiej na hiend z banowaniem prewencyjnym będzie merytorycznie i w miłej atmosferze bez zbędnych pytań i wątpliwości;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje założyć kościółek waszego wyznania w klubach i sie tam wymieniać poglądami o barwie Windowsa, płyt głównych i latencjach Ram. Zaprosić resztę lmpotentow i troglodytów technicznych i zamknać się od świata dla normalnie myślących i słyszących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w tym wątku jest cały sztab "fachowców", którzy będą to kwestionować. Ale oni nigdy nie mieli możliwości usłyszeć tych zmian, a nawet nie mają na czym usłyszeć, ani też nie mają za co, ani nawet ich nikt nie zaprosi, bo i po co zapraszać aroganckich typów, którzy wszystko wiedzą o sprawach, z którymi się nigdy nie zetkneli?

 

A czy jesteś gotów do publicznego skonfrontowania tego co mówisz w ślepym teście ? Jeżeli tak to skontaktuj się z forumowiczem popej, to jest profesjonalista który jako pierwszy w Polsce przeprowadzał publicznie takie testy. Myślę że raczej powinien być chętny bo lubi takie tematy związane z PC audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy jesteś gotów do publicznego skonfrontowania tego co mówisz w ślepym teście ? Jeżeli tak to skontaktuj się z forumowiczem popej, to jest profesjonalista który jako pierwszy w Polsce przeprowadzał publicznie takie testy. Myślę że raczej powinien być chętny bo lubi takie tematy związane z PC audio.

Każdy audiofil, który słyszy dramatyczną poprawę powie Ci, że test ślepy jest niedobry. W nim już nie słychać dramatycznej poprawy, bo najpierw trzeba wsłuchać w zmiany. Albo jakoś tak to wytłumaczenie szło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

It doesn't matter what we're losing,

It only matters what we're going to find.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.