Skocz do zawartości
IGNORED

co zamiast transportu cd? serwer?


Sentinel44

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden patent nie chroni przed faktycznym kopiowaniem. Przykład zsrr sprzed lat, a potem chin najlepiej o tym świadczy. Autor zabezpiecza swoje interesy tak jak uważa za stosowne i nikomu nic do tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden patent nie chroni przed faktycznym kopiowaniem. Przykład zsrr sprzed lat, a potem chin najlepiej o tym świadczy. Autor zabezpiecza swoje interesy tak jak uważa za stosowne i nikomu nic do tego.

 

Patent zabezpiecza nasze interesy na danych rynkach. Co z tego że ZSRR skopiował coś amerykańskiego czy europejskiego skoro nie mógł tego sprzedawać w Europie Zachodniej czy w USA...zresztą te kopie zawsze były obarczone wadami i niższa jakością...co z tego, że dziś Chinole zrobią mi kopie BMW... Nikt im tego normalny nie kupi... Sami Chinole wariują na punkcie autentyków... Hermes i inne luksusowe marki mają tam żniwa...

 

Chinole produkują dziś masę sprzętu audio aspirującego do High Endu...i co z tego...kto to kupuje? 90 procent ludzi zawsze wybierze oryginał a nie kopię... Po to sa patenty aby budować prestiż marki, pozyskiwać wiarygodność...itd...każdy myślący wie o co chodzi...

 

Muszę przyznać rację Moreno, choć ciężko mi z tym... :-)

 

Życie jest pełne niespodzianek;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To was zmartwię:-) 90% ludzi wybierze podróbkę - jeśli będzie za 10-20% ceny. Dlatego tak rozwijał się przemysł piratowania i przemytu od tysiącleci :-) . Naprawdę nic się nie zmieniło od starożytności, gdzie fałszowano i monety, i wino i co tam akurat szło na rynkach ościennych i krajowych. Połowa z tych 90% w ogóle nie wie co kupiła, ćwiartki to nie interesuje a druga ćwiartka jest skazana na taniość z przyczyn ekonomicznych i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ma tu wrzucać jak podobno cała produkcja sprzedaje się na pniu za granicą...tam klient jest dużo mniej awanturujący się...pod majtasy zaglądać nie chce;-)

Ach ten mityczny hagramaniczny klient. Demony PRL nadal żywe :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To was zmartwię:-) 90% ludzi wybierze podróbkę - jeśli będzie za 10-20% ceny. Dlatego tak rozwijał się przemysł piratowania i przemytu od tysiącleci :-) . Naprawdę nic się nie zmieniło od starożytności, gdzie fałszowano i monety, i wino i co tam akurat szło na rynkach ościennych i krajowych. Połowa z tych 90% w ogóle nie wie co kupiła, ćwiartki to nie interesuje a druga ćwiartka jest skazana na taniość z przyczyn ekonomicznych i tyle.

 

Człowieku piszesz w zakładce High-End a nie start...ludzie kupujący produkty High-End nie patrzą na kwestie ceny tak jak to przedstawiasz. Tu cena nie gra kluczowej roli...I to niezależnie czy mówimy o audio, zegarkach czy o garniturze...jeśli tego nie rozumiesz to polecam aby ktoś taki jak Sly Tobie to wytłumaczył w rozmowie prywatnej na pw...bo tu już dość tego pisania poza tematem wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Patent zabezpiecza nasze interesy na danych rynkach. Co z tego że ZSRR skopiował coś amerykańskiego czy europejskiego skoro nie mógł tego sprzedawać w Europie Zachodniej czy w USA...zresztą te kopie zawsze były obarczone wadami i niższa jakością...co z tego, że dziś Chinole zrobią mi kopie BMW... Nikt im tego normalny nie kupi... Sami Chinole wariują na punkcie autentyków... Hermes i inne luksusowe marki mają tam żniwa...

 

Chinole produkują dziś masę sprzętu audio aspirującego do High Endu...i co z tego...kto to kupuje? 90 procent ludzi zawsze wybierze oryginał a nie kopię... Po to sa patenty aby budować prestiż marki, pozyskiwać wiarygodność...itd...każdy myślący wie o co chodzi...

 

Życie jest pełne niespodzianek;)

Bardzo dobry przykład to lumin i lin

 

PANOWIE nie wpadające w paranoję fotki są udostępnione, specjalnie dla audiostereo mam robi 4k? Tyle dla mnie w temacie. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry przykład to lumin i lin

 

PANOWIE nie wpadające w paranoję fotki są udostępnione, specjalnie dla audiostereo mam robi 4k? Tyle dla mnie w temacie. Pozdrawiam

 

Tyle w temacie. Masz zrobić nie dla audiostereo tylko dlatego, że klienci albo JA klient Cię o to proszą. Jesli dalej tego nie rozumiesz to nic po Tobie w tym temacie.

 

Pozdrawiam i zyczę powodzenia na lepszych rynkach zbytu, zachodnich i skosnych. Nam Polakom pozostana LINNy i Luminy. Też dobre urządzenia gdzie człowiek widzi co kupuje i gdzie i jak było robione. BTW polecam politykę upgradeów LINNa, było już o tym. Dlatego mam LINNa i widzę, że przy LINNie pozostanę. Bo polski producent ma swoja wizję i "honor" i mnie polskiego klienta ma w doopie. Niech ma, na zdrowie MU, ja będę z tym żyć.

 

BTW wspomniany przeze mnie Zontek nic nie ukrywa ze swojego gramofonu. Koncepcja jest prosta jak cep. Każdy może kopiować. Wydawało mi się, że kluczem do dźwieku Amare jest software ale widocznie mam blade pojęcie. Jak Chińczyk będzie chciał skopiować Wasz hardware to ... już go na nocnej zmianie dawno skopiował. Co z tego, że dobrze brzmi tylko marki nie macie. Oni kradną globalnie, w ilościach paletowych.

 

PS. toszkę szacunku. Nie lumin i lin tylko Lumin i Linn. Lin to taka słodkowodna ryba

 

lin11.jpg

 

o czym tak zacny producent jakigoś musikamarka powinien wiedzieć ;).

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE nie wpadające w paranoję fotki są udostępnione, specjalnie dla audiostereo mam robi 4k? Tyle dla mnie w temacie. Pozdrawiam

Nic nie musisz Pan robić dla Audiostereo...mógłbyś to Pan zrobić dla użytkowników forum...kiedyś wydawali się Panu całkiem ważni...ale to upierdliwi klienci...więc lepiej sobie odpuścić....

Co do wpadania to na pewno nie wpadniemy w objęcia Amare Musica:)...przynajmniej niektórzy...Tyle dla mnie w temacie. Pozdrawiam paranoików...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To was zmartwię:-) 90% ludzi wybierze podróbkę - jeśli będzie za 10-20% ceny. Dlatego tak rozwijał się przemysł piratowania i przemytu od tysiącleci :-) . Naprawdę nic się nie zmieniło od starożytności, gdzie fałszowano i monety, i wino i co tam akurat szło na rynkach ościennych i krajowych. Połowa z tych 90% w ogóle nie wie co kupiła, ćwiartki to nie interesuje a druga ćwiartka jest skazana na taniość z przyczyn ekonomicznych i tyle.

 

I dlatego nasz kraj i społeczeństwo są tam gdzie są ... w czarnej, pirackiej doopie (:.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ludzie kupujący produkty High-End nie patrzą na kwestie ceny tak jak to przedstawiasz. Tu cena nie gra kluczowej roli..."

 

 

Oczywiście - odpowiednia jakość za adekwatną cenę. Tylko że niezależnie czy to hi-end czy nie - zasady które opisałem istnieją czy to się komuś podoba czy nie. Dlatego hi-end też jest kopiowany :-) Jest też trochę wysoko wycenianego sprzętu, który nie jest adekwatny jakościowo. Teraz już napisałem hi-endowo? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz Pan robić dla Audiostereo...mógłbyś to Pan zrobić dla użytkowników forum...kiedyś wydawali się Panu całkiem ważni...ale to upierdliwi klienci...więc lepiej sobie odpuścić....

Co do wpadania to na pewno nie wpadniemy w objęcia Amare Musica:)...przynajmniej niektórzy...Tyle dla mnie w temacie. Pozdrawiam paranoików...

 

Kiedyś audiostereo było potrzebne, teraz niech się goni.

 

" ludzie kupujący produkty High-End nie patrzą na kwestie ceny tak jak to przedstawiasz. Tu cena nie gra kluczowej roli..."

 

 

Oczywiście - odpowiednia jakość za adekwatną cenę. Tylko że niezależnie czy to hi-end czy nie - zasady które opisałem istnieją czy to się komuś podoba czy nie. Dlatego hi-end też jest kopiowany :-) Jest też trochę wysoko wycenianego sprzętu, który nie jest adekwatny jakościowo. Teraz już napisałem hi-endowo? :-)

 

Miałes w rękach te hi-endowe chińskie podróbki? Np. Marantza 7, Audio Note itp.?

Ja miałem. Są dobrą bazą do tego żeby z nich zrobić "oryginał" wymieniając 80% elementów na dobre. Bo tam ukradziony jest projekt i zrobiony tanim kosztem żeby zarobić.

 

Najlepszym dla mnie przykładem są chińskie wspólczesne wzmaki lampowe. Myśl techniczna za darmo w necie, a wykonanie takie że gra jak gra. Ale ładnie wygląda i gawiedź nie mająca kasy na prawdziwy sprzęt potem robi upgrade'y. A wcześnie dziwi się, że coś się sfajczyło.

To są k**wa marki ??? To są złodzieje pomysłów.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Wnioski są jasne. Ale one nie zmieniają rzeczywistości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Wnioski są jasne. Ale one nie zmieniają rzeczywistości

 

W takim razie Amare Musica ma w doopie polskiego klienta i boi się tych 80-90% co chcą tanio kradzione zamiast celować w 3% potencjalnych i prawdziwych klientów.

I wtedy zaoszczędzają na specu od rodzimego marketingu. Ja to doradztwo zrobiłem za free, niech mają.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o kopiowaniu, nie o markach. Marki mnie nie interesują. Dzisiaj jest ta, jutro inna gdzieś na orbicie hi-endu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki są udostępnione, specjalnie dla audiostereo mam zrobić 4k?

Tyle dla mnie w temacie.

 

A ja myślę, że niechęć do pokazania fotek, to dowód na ukrywanie OEM-owego rozwiązania - niestety.

Dostałem PM z informacją, że "podobno" są tylko podmienione stabilniejsze oscylatory - to tyle plotek.

Nie rozumiem tylko tego uporu - przecież to żaden wstyd, a wręcz powód do dumy za pomysłowość.

Umiejętność sprzedania ładnej obudowy z fajną galanterią za 6 900 Euro, to nie lada sztuka - szacun. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo Was Panowie rozumiem. Jaki to problem zwrócić się do producenta z prośbą o udostępnienia streamera do odsłuchu. Mimo, że mieszkam w Gdyni panowie Marcin i Maciej pofatygowali się do mnie. Sprzęt u mnie pozostał nie dlatego, że miał taką, a nie inną płytę, tylko dlatego, że zagrał jak zagrał. Nie wydaje mi się, żeby "zdjęcia" grały. Nawet te zrobione w trybie makro. Szkopuł w tym, że nie bardzo jest chyba komu odsłuchiwać - fotki i krytyka jest zdecydowanie łatwiejsza, bo nie wierzę, że los sprawił, iż do mnie p. Maciej i Marcin dotarli, a całą resztę polskiego rynku olali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja myślę, że niechęć do pokazania fotek, to dowód na ukrywanie OEM-owego rozwiązania - niestety.

Dostałem PM z informacją, że "podobno" są tylko podmienione stabilniejsze oscylatory - to tyle plotek.

Nie rozumiem tylko tego uporu - przecież to żaden wstyd, a wręcz powód do dumy za pomysłowość.

Umiejętność sprzedania ładnej obudowy z fajną galanterią za 6 900 Euro, to nie lada sztuka - szacun. :)

 

jakie fotki mam ci pokazc !nasz serwer w recenzji jest rozebrany i wszystko widac,a ja na priv dostalem ze kosmici sa u ciebie :)

 

Udowodnij mi ze tak nie bylo ? Mam wiadomosc na priv

 

Tyle w tym temacie. A propo audiostereo nikomu z forum nic nie sprzedalem tyle w temacie ostatni moj wpis w tym watku .Nie bede kopal sie z koniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo Was Panowie rozumiem. Jaki to problem zwrócić się do producenta z prośbą o udostępnienia streamera do odsłuchu. Mimo, że mieszkam w Gdyni panowie Marcin i Maciej pofatygowali się do mnie. Sprzęt u mnie pozostał nie dlatego, że miał taką, a nie inną płytę, tylko dlatego, że zagrał jak zagrał. Nie wydaje mi się, żeby "zdjęcia" grały. Nawet te zrobione w trybie makro. Szkopuł w tym, że nie bardzo jest chyba komu odsłuchiwać - fotki i krytyka jest zdecydowanie łatwiejsza, bo nie wierzę, że los sprawił, iż do mnie p. Maciej i Marcin dotarli, a całą resztę polskiego rynku olali.

 

No wiesz, u ciebie bryza wieje, zapach smażonych ryb, plaże, mewy i przez płot można przeskoczyć. To inny świat, lepszy, taki....Sztos... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że chodziło o serce urządzenia, czyli płytę główną, a nie grupowy striptease.

Obrażanie się nie jest najlepszym sposobem na rozwianie wątpliwości i szczere intencje.

Ja swoje zdanie już wyraziłem i nie doszukuj się w nim ataku, bo go tam nie ma. Gorzej za to

widzę ew. nabywców, do których dotrze, że kupują OEM-owy player na płycie za 50 Euro, jakich

pełno w azjatyckich playerach, ale w ładnej obudowie i z efektownymi dodatkami, gniazdkami, OLEDem.

Zamiast toczyć bzdurne przepychani, prościej i wiarygodniej byłoby pokazać awers i rewers płyty i po temacie.

Tak się buduje wiarygodność ...

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, u ciebie bryza wieje, zapach smażonych ryb, plaże, mewy i przez płot można przeskoczyć. To inny świat, lepszy, taki....Sztos... :-)

 

+100.

I do Szwecji może spróbowac uciec ;).

Pozdro

 

Gorzej za to widzę ew. nabywców, do których dotrze, że kupują OEM-owy player na płycie za 50 Euro, jakich

pełno w azjatyckich playerach, ale w ładnej obudowie i z efektownymi dodatkami, gniazdkami, OLEDem.

 

A jesli tak jest to może wtedy lepiej zapłacić te 1100 EUR w Europie tej francuskiej firmie (patrz post #149) zamiast polskiej 6.900 EUR? I wyświetlacz większy i VUsy można pooglądac ;).

Patriotą można być ale za jaką cenę?

BoDeX, Twoja teoria spiskowa jest bardzo prawdopodobna.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że chodziło o serce urządzenia, czyli płytę główną, a nie grupowy striptease.

Obrażanie się nie jest najlepszym sposobem na rozwianie wątpliwości i szczere intencje.

Ja swoje zdanie już wyraziłem i nie doszukuj się w nim ataku, bo go tam nie ma. Gorzej za to

widzę ew. nabywców, do których dotrze, że kupują OEM-owy player na płycie za 50 Euro, jakich

pełno w azjatyckich playerach, ale w ładnej obudowie i z efektownymi dodatkami, gniazdkami, OLEDem.

Zamiast toczyć bzdurne przepychani, prościej i wiarygodniej byłoby pokazać awers i rewers płyty i po temacie.

Tak się buduje wiarygodność ...

 

.

Wiesz z przekory nic nie pokaze dlatego ze ty tak chcesz ,napisz do dcs,lampizatora,amplifona niech ci pokaza w duzej rozdzielczosci bo tak chcesz a ,nie zapomnij dodac ze jestes z audiostereo to zobowiazuje.

 

Dodam ze nie narzekamy na brak pracy bo serwer gra .End

 

 

 

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z przekory nic nie pokaze ...

 

Bądź więc konsekwentny - po co wklejasz wszystko,co jest mało istotne, bawisz się w Goldmunda ?

 

 

BTW - wymienione firmy nie wstydzą się wnętrz swoich produktów, dokładnych fotek jest od groma ...

 

tyle w temacie ostatni moj wpis w tym watku .

 

Hmmm ... i uszy też sobie na złość odmroź w lodówce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lepiej zapłacić te 1100 EUR w Europie tej francuskiej firmie

 

Firma chyba ciągle jest azjatycka - język można zmieniać, to opcja.

 

Był tam kiedyś taki transport za 599 $ - niestety,grał tylko z kart i nie wszystko.

System był napisany tylko pod niego, żaden Linux itp - czysty zestaw komend i mega precyzja sprzętowa.

Kiedyś z takim pomysłem wyszedł Ancient Audio, ale mieli zbyt duże zakusy, bo chcieli stworzyć standard.

Niestety, nie przyjął się i zniknął z oferty, ale czytałem opinię Z AVF jednego gościa i piał z zachwytu twierdząc,

że ma Aurendera za 1/30 jego ceny ... szczęściarz ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo audiostereo nikomu z forum nic nie sprzedalem tyle w temacie ostatni moj wpis w tym watku .Nie bede kopal sie z koniem

 

No a kolega marecros twierdzi, że u niego sprzęt został. Czyli został wypożyczony na całą wieczność...?

 

Z AVF jednego gościa i piał z zachwytu twierdząc,

że ma Aurendera za 1/30 jego ceny ... szczęściarz ! :)

 

Nie ufaj mu... kosmici robili na nim eksperymenty i wrócił już nie ten co przedtem...omamy miał;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden patent nie chroni przed faktycznym kopiowaniem. Przykład zsrr sprzed lat, a potem chin najlepiej o tym świadczy. Autor zabezpiecza swoje interesy tak jak uważa za stosowne i nikomu nic do tego.

 

Ta wypowiedż jest nie na miejscu,bo jak tam siedzi chińczyk to jak to będzie?

Chińczycy chińczyka będą kopiować?

Myślę,że się nie znam i idę sobie pograć w chińczyka.

Tam tez jest potrzebna kostka do grania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wklejasz wszystko,co jest mało istotne, bawisz się w Goldmunda ?

 

Witam.

 

A Ty w kogo się bawisz ? W Macierewicza ?

Zamiast bić pianę i snuć fantasmagorie wpłać kaucję , pożycz urządzenie i posłuchaj to może nie będziesz się ośmieszał.

Życzyłbym sobie żeby inne wielokrotnie droższe urządzenia audio były tak wykonane jak Amare Musica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk jak zobaczy, że po dodaniu solidnego zasilacza, wyświetlacza, interface-ów, obudowy i pilota, można

kroić naiwniaków na grubą kasę, to chyba mocno podniesie ceny na OEM-owe płyty główne - też chce zarobić.

Gorzej jak odbiorcy końcowi uświadomią sobie na czym polega biznes - mogą zignorować produkt na wieki ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.