Skocz do zawartości
IGNORED

co zamiast transportu cd? serwer?


Sentinel44

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz każdy orze jak może; nie można wymyślać wszystkiego samemu bo to dużo kosztuje!

 

Chcieliśmy wioski, mamy światowa wioskę; wszyscy się doskonale znają :)

 

To co taki szerszy ranking wspólnych bebeszków prosimy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare to też ten chiński transport plików? Sądziłem, że mają wszystko zrobione od zera pod swój projekt. Tak przynajmniej swego czasu pisali. W ogóle z tym Amare to dziwna sprawa. Było wielkie halo, wielkie oczekiwania i jak już jest to jest cisza. Jakoś zainteresowania nie widać. Ponoć dużo sprzedają na zachód ale ile w tym prawdy to nie wiem. Każdy kto nie sprzedaje w Polsce może powiedzieć, że w Polsce to nie, ale na zachód idzie tyle, że ho ho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam LINNa ;). Z niego producent Lumina też troszku zerżnął.

A na tej globalnej wiosce kradną wszyscy wszystkim.

 

Własnie przytaskałem i podłączyłem LINN Akurate DS. Będzie pojedynek Akurate DS vs. Majik DS tylko jako transporty. Aż sam jestem ciekaw czy warto będzie dopłacić.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hmmmmmm.

Czy ktoś wie czy część streamera w obu tych grajkach jest taka sama czy różna?

Bo ja mam omamy i ew. efekt placebo. Raczej slepy test nic by nie dał. Jesli są róznice to są na granicy percepcji i na moje uszy jedynie w scenie, jej gładkości i interferowaniu. Wszystko inne jak dla mnie jest identyczne.

Przyjedzie po południu miniabyr, zobaczymy co Jego uszy powiedzą. Jesli to są tylko moje omamy to jest dobra wiadomość, zaoszczędzę parę złotych na wymianie streamera, a raczej jej braku.

 

Tutaj porównanie budowy grajków LINNa:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale Akurate jest w starej wersji DS/0 bez wyjścia cyfrowego.

Tutaj płyta z wyjściem cyfrowym:

 

Audio187-Linn-DS-Int-Gen.png

 

Tu płyta Majika DS:

 

200909072138058205.jpg

 

Jak widac z rozmieszczenia elementów płyty części streamera są podobne ale nie identyczne.

 

Natomiast widać z linku, że płyty DS/0 Majika I Akuratea sa baaaardzo podobne.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Classe,Ayon,Project ,Opera etc.

wklep w google: j.feng hdm-3,to znajdziesz.

Ayon to przebrany chińczyk? Nie może być :)

Taki był jełropejski...

Ciekawe skąd taki wysyp ogłoszeń ze sprzedażą, ludziska widać przejrzeli na oczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Nie mam omamów i nie zaoszczędzę kasy. Jest różnica pomiędzy Majikiem i Akuratem. Czy warta przesiadki to już inna sprawa.

Co najciekawsze Akurate gra po gorszym kablu cyfrowym z dwoma przelotkami po drodze.

Ale ... dźwiek z niego jest bardziej ... akuratny ;). Bardziej jedwabisty, płynny, wciągający, spójny. Cholera wie jakich jeszcze przymiotników mozna uzyć. Diabeł tkwi w szczegółach na górze. Znakomicie słychac to na moich big bandach na blachach perkusji. Z Akuratea są bardziej gładkie, z Majika bardziej dobitne, wyraźniejsze. To tak jak z drapaniem. Mozna to robić dając przyjemnośc, muskać opuszkami palców, delikatnie wodzić. A mozna też robić to bez serca, mechanicznie. I taka tu jest mniej więcej róznica. Akurate uwaodzi, a Majik drapie ;). Jeśli celem było zabicie swędzenia to majik górą, jesli danie dojście do orgazmu to Akurate lepszy ;). Nie ma tu nic do tego ilość szczegółów. Jest ich tyle samo, są tylko inaczej pokazywane. Z Akuratea piękniej, z Majika wyraźniej. Jest jeszcze pewna różnica w niskich rejestrach jeszcze jej nie mogę nazwać. Musze posłuchać małych składów z dobrym kontrabasem, niskim fortepianem czy stopą perkusji.

Scena z Akuratea jest też lepsza, jakby dokładniejsza. Wyszło to na dużej orkiestrze symfonicznej.

Mirek doradził mi, żebym potem na spokojnie jak pierwsze emocje opadną posłuchał na spokojnie na słuchawkach. Akurat te różnice, które opisałem mój system słuchawkowy powinien pokazać bardzo wyraźnie.

Niedługo wpada miniabyr, zrobię mu ślepy test :).

 

Czy dźwięk z Majika jest zły? Absolutnie nie. Jest inny, jest inaczej podawany. Diabeł tkwi w szczegółach. ktoś inny może napisać, że z Majika jest lepszy. I będzie miał rację. Bo Jemu bardziej sie spodoba i trafi w jego gusta.

 

Róznica pomiędzy tymi dwoma playerami jest mniej więcej jak wymiana lamp w moim DACu. Tylko że wymiana lamp kosztuje ok. 600 zł różnicy pomiędzy dwoma różnymi sposobami prezentacji, a różnica w cenie pomiędzy Majikiem i Akuratem (nowe klocki) to ok. 12 tys zł.

 

I to jest cały hi-end !!!

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz - co skrywa ekran w Amare Musica transport , jakieś autorskie rozwiązanie ?

O ile w przypadku Jajona i Classe nie ma wątpliwości, że to przebrane chinolce to powyższe twierdzenie jest dość szokujące.

 

Myślę, że koledzy z Amare powinni to czym prędzej wyjaśnić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Nie mam omamów i nie zaoszczędzę kasy. Jest różnica pomiędzy Majikiem i Akuratem. Czy warta przesiadki to już inna sprawa.

Co najciekawsze Akurate gra po gorszym kablu cyfrowym z dwoma przelotkami po drodze.

Ale ... dźwiek z niego jest bardziej ... akuratny ;). Bardziej jedwabisty, płynny, wciągający, spójny. Cholera wie jakich jeszcze przymiotników mozna uzyć. Diabeł tkwi w szczegółach na górze. Znakomicie słychac to na moich big bandach na blachach perkusji. Z Akuratea są bardziej gładkie, z Majika bardziej dobitne, wyraźniejsze. Nie ma tu nic do tego ilość szczegółów. jest ich tyle samo, są tylko inaczej pokazywane. Z Akuratea piękniej, z Majika wyraźniej. Jest jeszcze pewna różnica w niskich rejestrach jeszcze jej nie mogę nazwać. Musze posłuchać małych składów z dobrym kontrabasem, niskim fortepianem czy stopą perkusji.

Scena z Akuratea jest też lepsza, jakby dokładniejsza. Wyszło to na dużej orkiestrze symfonicznej.

Mirek doradził mi, żebym potem na spokojnie jak pierwsze emocje opadną posłuchał na spokojnie na słuchawkach. Akurat te różnice, które opisałem mój system słuchawkowy powinien pokazać bardzo wyraźnie.

Niedługo wpada miniabyr, zrobię mu ślepy test :).

 

Pozdro

 

Akurate DS jako transport z dobrym kablem cyfrowym BNC->BNC lub BNC->RCA, tak żeby nie było przelotek to świetny transport plików. Można jeszcze kilkoma tweekami trochę poprawić i wtedy jest rewekacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam LINNa ;). Z niego producent Lumina też troszku zerżnął.

A na tej globalnej wiosce kradną wszyscy wszystkim.

 

Własnie przytaskałem i podłączyłem LINN Akurate DS. Będzie pojedynek Akurate DS vs. Majik DS tylko jako transporty. Aż sam jestem ciekaw czy warto będzie dopłacić.

 

Pozdro

 

A możesz przy okazji kilka słów o porównaniu Majik vs. Akurate po ichnich analogach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz przy okazji kilka słów o porównaniu Majik vs. Akurate po ichnich analogach?

 

Tu nie ma co pisać. Majik DS po analogach jest słaby. Akurate DS dużo lepszy i to z różnicy w DACach wynika moim zdaniem cenowa różnica pomiędzy nimi. Testować i opisywać dokładnie teraz to szkoda mi czasu. Wolę posłuchac muzyki. Tym bardziej że docelowo po analogach słuchać Akurate DS nie zamierzam. Dlaczego? Bo Majik DS + AN DAC4 mordują grające po analogach zbalansowanych zarówno Akurate DS, Kilmaxa DS jak i Lumina T1. Majik DS + AN DAC4 + lampy i upgrade kosztowały mnie taniej niż wszystkie trzy (nowe) wspomniane playery. A wygląda na to, że Akurate DS + AN mordują jeszcze bardziej ;).

W skali bezwzględnej oczywiście bez patrzenia na ceny. A moja cyfrowa poprzeczka poszła teraz mocno do góry.

Zapewne jakiś tam DAC z przedziału 50-200 tys zł plus jakiś streamer lub transport za kolejne 50-100 tys zagrałby lepiej ale mój audiopierdolec już tam nie sięga. I nie zamierza.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był miniabyr, posłuchalismy, wyrok wydany.

Różnica w brzmieniu Majika i Akuratea leży na ... sposobie prezentacji wyższej średnicy. W Majiku jest ładnie podcięta co powoduje, że u Akuratea wydaje jej sie więcej co rzutuje m.in. na brzmienia blaszanych instrumentów perkusyjnych. I co ważniejsze to Akurate podaje średnicę bardziej prawidłowo. Oba sposoby prezentacji sa akceptowalne i będą miały swoich zwolenników i przeciwników. Jak napisałem moim zdaniem ta różnica nie jest warta róznicy w cenie 12 tys. Ale już może 3-4 tysięcy i owszem. Moim zdaniem i w moim systemie.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare to też ten chiński transport plików? Sądziłem, że mają wszystko zrobione od zera pod swój projekt. Tak przynajmniej swego czasu pisali. W ogóle z tym Amare to dziwna sprawa. Było wielkie halo, wielkie oczekiwania i jak już jest to jest cisza. Jakoś zainteresowania nie widać. Ponoć dużo sprzedają na zachód ale ile w tym prawdy to nie wiem. Każdy kto nie sprzedaje w Polsce może powiedzieć, że w Polsce to nie, ale na zachód idzie tyle, że ho ho.

 

Prosze o nie wypisywaniu nie potwierdzonych informacji nasz serwer jest autorskim rozwiazaniem bazujacym na linux ,wszystko zostalo wykonane w polsce przez nas procz plyty glownej specjalnie zrobiona dla Amare Musica

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procz plyty glownej specjalnie zrobiona dla Amare

 

To chyba jest kluczowy element każdej konstrukcji.

A czy "specjalnie", czy też "zaadaptowano", to nie jest powód do wstydu.

Wiadomo przecież, że opracowanie od podstaw, uruchomienie linii produkcyjnej

pod jeden model to rzecz praktycznie wzięta z kosmosu - to nie są tanie sprawy.

Łatwiej jest zaadaptować istniejące rozwiązanie, niż wyważać otwarte drzwi.

Niestety, mała fotka nie pozwala na precyzyjne zidentyfikowanie i nazwanie dawcy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba jest kluczowy element każdej konstrukcji.

A czy "specjalnie", czy też "zaadaptowano", to nie jest powód do wstydu.

Wiadomo przecież, że opracowanie od podstaw, uruchomienie linii produkcyjnej

pod jeden model to rzecz praktycznie wzięta z kosmosu - to nie są tanie sprawy.

Łatwiej jest zaadaptować istniejące rozwiązanie, niż wyważać otwarte drzwi.

Niestety, mała fotka nie pozwala na precyzyjne zidentyfikowanie i nazwanie dawcy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak kupisz 100 sztuk to zrobią ci jaka płytę potrzebujesz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz 100 sztuk to zrobią ci jaka płytę potrzebujesz

 

Tak to u pana Kazia, a nie na taśmie SMD, chociaż dla upartego (jak zapłaci furę), to i sztukę zrobią. :)

W sumie, to nie rozumiem jakiegoś wstydu przy korzystaniu z rozwiązań OEM, wstyd może być jedynie

wtedy, gdy ktoś się uprze i udowodni swoje zdanie. Jeśli to nie tajemnica, to czy możesz wrzucić dobre

fotki tej płyty będącej sercem urządzenia - awers i rewers ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak to u pana Kazia, a nie na taśmie SMD, chociaż dla upartego (jak zapłaci furę), to i sztukę zrobią. :)

W sumie, to nie rozumiem jakiegoś wstydu przy korzystaniu z rozwiązań OEM, wstyd może być jedynie

wtedy, gdy ktoś się uprze i udowodni swoje zdanie. Jeśli to nie tajemnica, to czy możesz wrzucić dobre

fotki tej płyty będącej sercem urządzenia - awers i rewers ?

OCZYWIŚCIE nie masz bladego pojęcia, uruchomienie taśmy smd zazwyczaj jest od około 20 sztuk. Nie bardzo mam potrzeby robić zdjęć bo i poco zawsze możesz kupić serwer i sobie rozkręcić.

Pozdrawiam Marcin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZYWIŚCIE nie masz bladego pojęcia, uruchomienie taśmy smd zazwyczaj jest od około 20 sztuk. Nie bardzo mam potrzeby robić zdjęć bo i poco zawsze możesz kupić serwer i sobie rozkręcić.

Pozdrawiam Marcin.

 

Ale Pan branżysta stał się jakiś taki ..............chyba nijaki.tzn . dla mnie tylko mielenie językiem .

Czy to jest odpowiedz w pełni wyczerpująca?

Jak ten pański serwer gra?

Można go do testow wypożyczyć,bo chciałbym go rozkrecić i zobaczyć co tam jest.w środku.

Cz więc muszę najpierw go kupić a potem go rozkrecić,czy może Pan go nam rozkręci i zdjęcia wrzuci,będzie dużo łatwiej dla wszystkich.

Ile ten serwer kosztuje,ile jest wart i na jakim poziomie cenowym gra-te pytania mnie bardzo nurtują.

Proszę o odpowiedż,może być na pw,bo widzę ,ze Pan się dość smiało już sam rozkręcił w tym wątku.Dziekuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OCZYWIŚCIE nie masz bladego pojęcia, uruchomienie taśmy smd zazwyczaj jest od około 20 sztuk. Nie bardzo mam potrzeby robić zdjęć bo i poco zawsze możesz kupić serwer i sobie rozkręcić.

Pozdrawiam Marcin.

Takie stwierdzenie raczej nie rozwiazuje sprawy. Prosze o sprecyzowanie czy to jest gotowa plyta czy projektowana od nowa przez Was? Wrzuccie dokladne foty jesli to w 100% wasz produkt i sprawa bedzie zalatwiona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZYWIŚCIE nie masz bladego pojęcia, uruchomienie taśmy smd zazwyczaj jest od około 20 sztuk. Nie bardzo mam potrzeby robić zdjęć bo i poco zawsze możesz kupić serwer i sobie rozkręcić.

Pozdrawiam Marcin.

 

Brawo, gratuluję rynkowego podejścia.

Czyli odpowiedź w stylu ... pieprz się kliencie ??? Nieładnie.

Przypomnę ... a kto parę miesięcy wchodził userom do doopy i podgrzewał atmosferę na forum? Wtedy userzy byli potrzebni a teraz piperzcie się ???

Własnie zamierzam zrobić wymianę mojego grajka z LINNa na streamer z wysokiej półki, czy szanowny producent ma ochotę na klienta czy raczej nie ???

To od opinii z tego forum niestety zzależy czy klocek sie w naszym zaścianku przyjmie czy nie. Patrz przykład gramofonu Zontek. Chyba, że producent ma nasz grajdoł w czterech literach. Tak jest ???

Czy szanowny producent myśli, że w dobie internetu potencjalny kupiec nie chce dokładnie wiedzieć co kupuje?

Dźwiek to nie wszystko. Kupiec chce wiedzieć czy nie sprzedaje mu się taniej chińszczyzny opakowanej w ałdjofilski złoty papier w zajebistej obudowie. To juz nie te czasy gdy marka i cena gwarantowały światowy poziom, opatentowane własne rozwiązania i super dźwięk. To sie nie wróci. Skończnyło sie wraz z zeszłym wiekiem.

Jak dla mnie wielki minus dla producenta za takie podejście. Wszystkim forumowiczom nalezy się magiczne słowo na literkę p.

 

Pozdro

 

Ale Pan branżysta stał się jakiś taki ..............chyba nijaki.tzn . dla mnie tylko mielenie językiem .

Czy to jest odpowiedz w pełni wyczerpująca?

Jak ten pański serwer gra?

Można go do testow wypożyczyć,bo chciałbym go rozkrecić i zobaczyć co tam jest.w środku.

Cz więc muszę najpierw go kupić a potem go rozkrecić,czy może Pan go nam rozkręci i zdjęcia wrzuci,będzie dużo łatwiej dla wszystkich.

Ile ten serwer kosztuje,ile jest wart i na jakim poziomie cenowym gra-te pytania mnie bardzo nurtują.

Proszę o odpowiedż,może być na pw,bo widzę ,ze Pan się dość smiało już sam rozkręcił w tym wątku.Dziekuję.

 

Stary, język ci złagodniał. Bierzerz lekcje ;)?

Ale styl wciąż nie do podrobienia, he, he.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brawo, gratuluję rynkowego podejścia.

Czyli odpowiedź w stylu ... pieprz się kliencie ??? Nieładnie.

Przypomnę ... a kto parę miesięcy wchodził userom do doopy i podgrzewał atmosferę na forum? Wtedy userzy byli potrzebni a teraz piperzcie się ???

Własnie zamierzam zrobić wymianę mojego grajka z LINNa na streamer z wysokiej półki, czy szanowny producent ma ochotę na klienta czy raczej nie ???

To od opinii z tego forum niestety zzależy czy klocek sie w naszym zaścianku przyjmie czy nie. Patrz przykład gramofonu Zontek. Chyba, że producent ma nasz grajdoł w czterech literach. Tak jest ???

Czy szanowny producent myśli, że w dobie internetu potencjalny kupiec nie chce dokładnie wiedzieć co kupuje?

Dźwiek to nie wszystko. Kupiec chce wiedzieć czy nie sprzedaje mu się taniej chińszczyzny opakowanej w ałdjofilski złoty papier w zajebistej obudowie. To juz nie te czasy gdy marka i cena gwarantowały światowy poziom, opatentowane własne rozwiązania i super dźwięk. To sie nie wróci. Skończnyło sie wraz z zeszłym wiekiem.

Jak dla mnie wielki minus dla producenta za takie podejście. Wszystkim forumowiczom nalezy się magiczne słowo na literkę p.

 

Pozdro

 

 

 

Stary, język ci złagodniał. Bierzerz lekcje ;)?

Ale styl wciąż nie do podrobienia, he, he.

 

Pozdro

Napisalem wszystko, pokazałem zdjęcia czy mam podać ceny i gdzie i za ile kupuje?

Polecam napisać do Linna dcs, aurendera jakie wystawiają kości uc do swoich urządzeń w dobie internetu KAŻDY powinien wiedzieć. Pewnych rzeczy nie zdradza by się zabezpieczyć przed kopiowaniem. Tak ciężko to zrozumieć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie stwierdzenie raczej nie rozwiazuje sprawy. Prosze o sprecyzowanie czy to jest gotowa plyta czy projektowana od nowa przez Was? Wrzuccie dokladne foty jesli to w 100% wasz produkt i sprawa bedzie zalatwiona.

 

A po co ma tu wrzucać jak podobno cała produkcja sprzedaje się na pniu za granicą...tam klient jest dużo mniej awanturujący się...pod majtasy zaglądać nie chce;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale Pan branżysta stał się jakiś taki ..............chyba nijaki.tzn . dla mnie tylko mielenie językiem .

Czy to jest odpowiedz w pełni wyczerpująca?

Jak ten pański serwer gra?

Można go do testow wypożyczyć,bo chciałbym go rozkrecić i zobaczyć co tam jest.w środku.

Cz więc muszę najpierw go kupić a potem go rozkrecić,czy może Pan go nam rozkręci i zdjęcia wrzuci,będzie dużo łatwiej dla wszystkich.

Ile ten serwer kosztuje,ile jest wart i na jakim poziomie cenowym gra-te pytania mnie bardzo nurtują.

Proszę o odpowiedż,może być na pw,bo widzę ,ze Pan się dość smiało już sam rozkręcił w tym wątku.Dziekuję.

Nie rozumiem, pisze Pan meila do nad wpłaca kaucję wypożycza i słucha.

 

Wszystkie zdjęcia środka są na stronie u nas na Facebooku i w ostatniej recenzji nie mamy czego się wstydzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnych rzeczy nie zdradza by się zabezpieczyć przed kopiowaniem. Tak ciężko to zrozumieć?

 

Ochrona przed kopiowaniem nazywa się PATENT. Śmiesznym jest chronienie swojego dzieła poprzez publikowanie maleńkich fotek płyty głównej. Przecież w obecnych czasach ludzie rozkręcą całe Pańskie urządzenie i obfotografują je raz dwa...

 

Zaufanie do producenta zdobywa się także publikacją zdjęć środka urządzenia...zdjęć w jak najwyższej rozdzielczości...każdy sobie może to obejrzeć ale nie każdy może skopiować...bo jeśli na prawdę COŚ NOWEGO stworzyliśmy to chronimy to patentem. Wtedy mamy poważną firmę z PRAWDZIWYMI autorskimi technologiami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.