Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy interkonekt


mikel

Rekomendowane odpowiedzi

chyba coś widać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-33201-0-04153500-1492692952_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś widać...

Mam coś takiego jak na zdjęciu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego jak na zdjęciu.

 

wygląda apetycznie ;-) ale nie mam kompletnie rozeznania z Transparentami

u mnie na Phono jest Transparent Ref mm...co, jak, która generacja nie wiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... teraz coś w temacie....Diogenes wcześniej napisał że zachwalany przeze mnie Transparent

u niego zagrał za ostro ...w moim systemie pokazał się z innej strony...określenie ,,ostrość,,

zamieniłbym raczej na ,, z większym pazurem,, ;-) ....i właśnie ta cecha też mi się podoba

wiem że kolega tb82 zrobi porównanie IC Transparenta phono ze zwykłym... ciekaw jestem tych różnic

...a przy okazji...z apelem i zarazem prośbą .....polecę tekstem Edwarda ... ,, pomożecie ,, ;-)

może jest jakaś dobra dusza na forum która pożyczyć mi na kilka dni IC Transparenta Ref mm (zwykły)?

cobym mógł porównać u siebie z wersją phono ;-)

 

Specjalnie dla Mirka moje spostrzeżenia z porównania Transparenta Ref. Phono oraz XL Ref. Pierwszy gra wyraźnie odchudzonym, bardziej jednostajnym basem, z większym konturem, góra mocniejsza, podkreślona, jest jej więcej niestety monotonna i nie tak szczegółowa jak XL Ref. Średnica podana lżej, brakuje dociążenia, robi się trochę krzykliwa. Brakuje mi również spójności i spokoju/wyrafinowania XL Ref. Dynamika na podobnym poziomie.

Reasumując, duża różnica na plus dla XL Ref. Testowane na następującym materiale ;)

 

Herbie Hancock Possibilities

O-Zone La Bamba

Straussfest 2

Manu Katche Neighbourhood

Casandra Wilson New Moon Daughter

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Pierwszy gra wyraźnie odchudzonym, bardziej jednostajnym basem, z większym konturem, góra mocniejsza,

Takie porównania to są ...wiesz;)

Pożycz Mirkowi tego swojego IC i wtedy będzie wiadomo ..

Ja mogę napisać , że topowe Kimbery albo drogie Siltechy w moim systemie wypadły krzykliwie , bez masy , wypełnienia z zapiaszczoną górą i co ?

I nic , kabel musi pasować do reszty .

U mnie sprawdzały się Mity , które Mirek przeklął ..i co ..i nic .

U mnie Neotechy przebiły Mity i to mocno , każdy system jest inny .

Inny system , inne wymagania co do okablowania.

W kablach właśnie chodzi o to , żeby dostroić nimi system ...trzeba samemu posłuchać .

Nie ma prostych rozwiązań ..typu kup Pan kabel za 40 tys. to system odleci w kosmos .

U mnie ten Transparent w porównaniu do taniego Neotecha wypadł słabo , ale ja potrzebowałem dociążenia , a nie pazura .

Mirek ma ciepły system i być może tego pazura brakowało . Skoro zagrał lepiej niż dedykowany kabel Jadisa to warto podrapać się po głowie ...

 

Kablami niwelujemy braki systemu lub szukamy tego czego brakuje .

Jak jest zbyt ostro próbujemy ciepłe kable , jak tego ciepła jest zbyt wiele to szukamy bardziej precyzyjnego kabla .

To przedszkole audio .

 

Vlado to już nie był trolling , prawda ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Mirka moje spostrzeżenia z porównania Transparenta Ref. Phono oraz XL Ref. Pierwszy gra wyraźnie odchudzonym, bardziej jednostajnym basem, z większym konturem, góra mocniejsza, podkreślona, jest jej więcej niestety monotonna i nie tak szczegółowa jak XL Ref. Średnica podana lżej, brakuje dociążenia, robi się trochę krzykliwa. Brakuje mi również spójności i spokoju/wyrafinowania XL Ref. Dynamika na podobnym poziomie.

Reasumując, duża różnica na plus dla XL Ref. Testowane na następującym materiale ;)

 

Herbie Hancock Possibilities

O-Zone La Bamba

Straussfest 2

Manu Katche Neighbourhood

Casandra Wilson New Moon Daughter

 

Tomek, dziękuję za precyzyjny opis...;-)

 

Takie porównania to są ...wiesz;)

Pożycz Mirkowi tego swojego IC i wtedy będzie wiadomo ..

Ja mogę napisać , że topowe Kimbery albo drogie Siltechy w moim systemie wypadły krzykliwie , bez masy , wypełnienia z zapiaszczoną górą i co ?

I nic , kabel musi pasować do reszty .

U mnie sprawdzały się Mity , które Mirek przeklął ..i co ..i nic .

U mnie Neotechy przebiły Mity i to mocno , każdy system jest inny .

Inny system , inne wymagania co do okablowania.

W kablach właśnie chodzi o to , żeby dostroić nimi system ...trzeba samemu posłuchać .

Nie ma prostych rozwiązań ..typu kup Pan kabel za 40 tys. to system odleci w kosmos .

U mnie ten Transparent w porównaniu do taniego Neotecha wypadł słabo , ale ja potrzebowałem dociążenia , a nie pazura .

Mirek ma ciepły system i być może tego pazura brakowało . Skoro zagrał lepiej niż dedykowany kabel Jadisa to warto podrapać się po głowie ...

 

Kablami niwelujemy braki systemu lub szukamy tego czego brakuje .

Jak jest zbyt ostro próbujemy ciepłe kable , jak tego ciepła jest zbyt wiele to szukamy bardziej precyzyjnego kabla .

To przedszkole audio .

 

Vlado to już nie był trolling , prawda ?;)

 

Grzesiu, Transparent spisuje się u mnie znakomicie i jestem z niego cholernie zadowolony

wiem że kiedyś sprawię sobie Transparenta (oczko wyżej) ale puki co cieszę się tym co mam

u Ciebie było ,,ostro,, u mnie ,, z pazurem,, u Ciebie mogło być za ,,szczupło ,, a u mnie taki delikatny

lifting może być mile widziany ;-)

 

Panowie, mam Harbethy m40.1, te mamuty nie boją się delikatnego wyszczuplenia

no chyba że takie jak oferują Sulek ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie porównania to są ...wiesz;)

Pożycz Mirkowi tego swojego IC i wtedy będzie wiadomo ..

Ja mogę napisać , że topowe Kimbery albo drogie Siltechy w moim systemie wypadły krzykliwie , bez masy , wypełnienia z zapiaszczoną górą i co ?

I nic , kabel musi pasować do reszty .

U mnie sprawdzały się Mity , które Mirek przeklął ..i co ..i nic .

U mnie Neotechy przebiły Mity i to mocno , każdy system jest inny .

Inny system , inne wymagania co do okablowania.

W kablach właśnie chodzi o to , żeby dostroić nimi system ...trzeba samemu posłuchać .

Nie ma prostych rozwiązań ..typu kup Pan kabel za 40 tys. to system odleci w kosmos .

U mnie ten Transparent w porównaniu do taniego Neotecha wypadł słabo , ale ja potrzebowałem dociążenia , a nie pazura .

Mirek ma ciepły system i być może tego pazura brakowało . Skoro zagrał lepiej niż dedykowany kabel Jadisa to warto podrapać się po głowie ...

 

Kablami niwelujemy braki systemu lub szukamy tego czego brakuje .

Jak jest zbyt ostro próbujemy ciepłe kable , jak tego ciepła jest zbyt wiele to szukamy bardziej precyzyjnego kabla .

To przedszkole audio .

 

Vlado to już nie był trolling , prawda ?;)

 

Ty to tak wszystko na poważnie, czy jaja sobie robisz? ( nie śledzę wszystkich wpisów i może nie załapałem dowcipu, ale ktoś (wielu) jeszcze gotowych jest wziąć ( nadal brać) to na serio i powielać ten bzdurny do cna kablowy stereotyp )

 

Naprawdę w to wierzysz i nie znasz bardziej racjonalnych metod prawidłowej kalibracji systemu audio niż kable???

Jest jakiś cel tych poszukiwań po omacku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

 

Ty to tak wszystko na poważnie, czy jaja sobie robisz? ( nie śledzę wszystkich wpisów i może nie załapałem dowcipu, ale ktoś (wielu) jeszcze gotowych jest wziąć ( nadal brać) to na serio i powielać ten bzdurny do cna kablowy stereotyp )

 

Naprawdę w to wierzysz i nie znasz bardziej racjonalnych metod prawidłowej kalibracji systemu audio niż kable???

Jest jakiś cel tych poszukiwań po omacku?

 

Żartujesz, że nie załapałeś...prawda?;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroslav1 nadużyłeś mojego zaufania - dlatego skreślam Ciebie z listy znajomych...klientów.

Hulaj ile wlezie, używaj sobie i nadużywaj. Kolesiów już masz...

Niepowetowana strata, Mirek nie łam się wspólnie zrobimy gracioły. Mam kilka łóżeczek, lakier dobierzemy podczas wspólnego odsłuchu w noc wiosennego przesilenia. Tylko Pan jafi tak pięknie grozić potrafi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroslav1 nadużyłeś mojego zaufania - dlatego skreślam Ciebie z listy znajomych...klientów.

Hulaj ile wlezie, używaj sobie i nadużywaj. Kolesiów już masz...

 

...w tym roku na Audio Show również Ciebie odwiedzę - przyjdę w sobotę przed zamknięciem

przyniosę coś dobrego ;-)....a Sulek jak będzie filozofował to dostanie kuksańca ;-)

musisz przyznać że nie ja zabiegałem o to aby odsłuchać kable Sulka

jak również że po odsłuchu wpierw zadzwoniłem do Ciebie aby wyrazić swoją opinie

dopiero wtedy coś napisałem na forum......Jafi, postaraj się byc uczciwym wobec siebie...

..czy to aby nie twoje słowa są że Sulek brzmi zbyt ... ''zwiewnie'' ....''lekko'' ?

dlatego w rozmowie usłyszałem że Sulek zrobił kable które dzwiękowo mają wszystko

ale cena wywindowała do...IC 18tys a głośnikowe 22tys...czy nie tak było ?

 

Diogenes przesłał mi trzy IC, dwa zrobione przez siebie i Transparenta

u niego w systemie te dwa lepiej się spisały niż zachwalany przeze mnie Transparent

myslał że może u mnie będzie podobnie, ale okazało się inaczej...i to opisałem..

....tylko jest jedna różnica i to zasadnicza....

Diogenes cieszy się z tego że trafiłem na ''swój'' kabelek a Ty się obrażasz

Sulki lepiej grają niż wyglądają ;-) ....trochę kabli już dane było mi przerzucić i uwierz mi na słowo

że pierwszy raz widziałem kierunkowość kabla jest oznaczona długopisem (głośnikowe) a przecież

jest to kabel wykonany profesjonalnie ;-)

....do zobaczenia na Audio Show....trzymaj się zdrowo ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znasz bardziej racjonalnych metod prawidłowej kalibracji systemu audio niż kable???

 

Mógłbyś szczegółowo i konkretnie nam laikom napisać, tak kawa na ławę, na czym ta kalibracja systemu audio polega(wkładek gramofonowych wiem więc o tym nie pisz) Podaj przykład świetnie skalibrowanego własnego systemu i jakie parametry(przykład) brałeś pod uwagę poszczególnych elementów toru audio by to wszystko dało "super skalibrowanie". Rozumiem, że to jest "super skalibrowane" z akustyką JBN. Jakieś zdjęcia sprzętu i kanciapy z pewnością wkleisz na poparcie swojej fachowej i specjalistycznej wiedzy. Lubię uczyć się od innych więc czekam niecierpliwie na odpowiedź. Oby ta odpowiedź nie było w "typie" tego" elelektryka" co do mnie napisał na PW wymądrzającego(powoływanie się na naukę bez konkretów) się na każdy temat, wieszającego psy na każdym, a to, co zobaczyłem to był obraz bidy, nędzy i rozpaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie porównania to są ...wiesz;)

Pożycz Mirkowi tego swojego IC i wtedy będzie wiadomo ..

Ja mogę napisać , że topowe Kimbery albo drogie Siltechy w moim systemie wypadły krzykliwie , bez masy , wypełnienia z zapiaszczoną górą i co ?

I nic , kabel musi pasować do reszty .

U mnie sprawdzały się Mity , które Mirek przeklął ..i co ..i nic .

U mnie Neotechy przebiły Mity i to mocno , każdy system jest inny .

Inny system , inne wymagania co do okablowania.

W kablach właśnie chodzi o to , żeby dostroić nimi system ...trzeba samemu posłuchać .

Nie ma prostych rozwiązań ..typu kup Pan kabel za 40 tys. to system odleci w kosmos .

U mnie ten Transparent w porównaniu do taniego Neotecha wypadł słabo , ale ja potrzebowałem dociążenia , a nie pazura .

Mirek ma ciepły system i być może tego pazura brakowało . Skoro zagrał lepiej niż dedykowany kabel Jadisa to warto podrapać się po głowie ...

 

Kablami niwelujemy braki systemu lub szukamy tego czego brakuje .

Jak jest zbyt ostro próbujemy ciepłe kable , jak tego ciepła jest zbyt wiele to szukamy bardziej precyzyjnego kabla .

To przedszkole audio .

 

Vlado to już nie był trolling , prawda ?;)

 

Grzesiu...ale mnie tego tłumaczyć nie musisz, oczywista oczywistość... ja tylko zareagowałem na prośbę Mirka i przepiąłem kable u siebie i sprawdziłem z czystej ciekawości. Wiadomo czym jest taki "test" obarczony i jaka jego wartość, aczkolwiek jeżeli jest możliwość z mojej strony choć drobnej pomocy, to próbuje jej udzielić ;) Mirek facet inteligentny swój rozum ma, w życiu by mi przez myśl nie przeszło, że moja opinia będzie dla niego jakąkolwiek wykładnią...raczej ciekawostką, i tak należy ją traktować ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Grzesiu...ale mnie tego tłumaczyć nie musisz, oczywista oczywistość... ja tylko zareagowałem na prośbę Mirka i przepiąłem kable u siebie i sprawdziłem z czystej ciekawości. Wiadomo czym jest taki "test" obarczony i jaka jego wartość, aczkolwiek jeżeli jest możliwość z mojej strony choć drobnej pomocy, to próbuje jej udzielić ;) Mirek facet inteligentny swój rozum ma, w życiu by mi przez myśl nie przeszło, że moja opinia będzie dla niego jakąkolwiek wykładnią...raczej ciekawostką, i tak należy ją traktować ;)

Wiem , wiem , ale chciałem coś merytorycznego napisać dla Vlada ;))) hi, hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Diogenesie.

Piszesz w otwartym wątku tematycznym. Czyli piszesz dla wszystkich, którzy to czytają i będą czytać w przyszłości. To co napiszesz pozostawi świadectwo o Tobie, nie o vlado czy całej moderacji. Ja w watkach pojawiam się wyłącznie, kiedy piszący mnie do tego zmuszają jako moderatora.

Nie jesteśmy tutaj aby w rozmowach Waszych przeszkadzać. Jedynie aby kontrolować, by były to rozmowy, a nie bójki.

Jeśli masz życzenie pisać coś dla vlado, bardzo proszę na PW :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.długo mógłbym pisać o tym kablu i pewnie tak będzie

kiedyś miałem Transparenta ale dopiero teraz doceniłem....myślę że jest to też kwestia upodobań

ale wiem jedno....Transparent to kabel który musi być u mnie.

a nie mówiem.....

do tego uważam od dość dawna, że to one sprawdzają system, a nie odwrotnie;-)

więc nie wszędzie się sprawdza...

 

może jest jakaś dobra dusza na forum która pożyczyć mi na kilka dni IC Transparenta Ref mm (zwykły)?

cobym mógł porównać u siebie z wersją phono ;-)

Mirku, trza było zadzwonić, albo przez priv - coś tam się znajdzię;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Mirku, trza było zadzwonić, albo przez priv - coś tam się znajdzię;-)

 

...nie zadzwoniłem bo jakoś tak głupio.... wolałem polecieć tekstem Edwarda ,,pomożecie,, ;-)

licząc że dobra dusza sama się odezwie i też tak się stało ;-)

 

to one sprawdzają system, a nie odwrotnie;-)

więc nie wszędzie się sprawdza...

 

 

 

 

pięknie a zarazem bardzo celnie powiedziane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w pierwszym poście zwróciłem uwagę na nerwowość która może wystąpić w trakcie rozmowy o kablach...

przecież kabel musi się wpasować do systemu i to jest jego główne zadanie....powinien zadziałać jak

przyprawa dodana do potrawy która powoduje jeszcze większe doznania smakowe ...;-)

nie mam pewności czy zrozumiale piszę...sam jakoś tego nie ogarniam...pewnie dlatego że jestem słabym

kucharzem.....może inaczej....wybrazmy sobie wyjątkowo piękną kobietę ubraną - od dołu

walonki dalej waciak i czapka uszanka...wątpię czy w takim stroju dostrzeżemy urok ;-)

coś czuję że jeszcze zaciemniłem sytuację...;-)

... może z innej mańki...

jeżeli tak na spokojnie spojrzymy co zostało napisane.... wygląda to następująco

moja ocena kabli od miejsca 1 do 6 jest znana, ale w przypadku Diogenesa wiem że ustawienie

będzie inne ....spokojne mogę szóste miejsce zarezerwować dla Transparenta ;-)

przecież nawet ten najtańszy IC za 300zł lepiej się zaprezentował niż wielokrotnie droższy Transparent

tak napisał Diogenes....tylko w tym przypadku nikt nie wspomniał o ,,ustawce,, czy ,, kolesiostwie ,, ;-)

dlatego jeden z zawodników a raczej jego trener trochę się zagalopował ;-)

nie ma świętych krów....mamy prawo wypowiedzieć słowa krytyki pod adresem każdej firmy kablarskiej

za kilka dni zrobię porównanie IC Transparenta phono ze zwykłym......dobra dusza się znalazła ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze MIrku napisałeś - też jestem ciekam twoich wniosków po odsłuchach....

A jak ktoś się obraża na prawdę - nie absolutną - tylko Twoją, do której masz pełne prawo, to już jego problem....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nawet ten najtańszy IC za 300zł lepiej się zaprezentował niż wielokrotnie droższy Transparent

tak napisał Diogenes

 

Trochę się w przeszłości wyśmiewałem z kolegi Diogenesa, tym niemniej wydaje mi się, że akurat w tej kwestii to ma on całkowitą rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się w przeszłości wyśmiewałem z kolegi Diogenesa, tym niemniej wydaje mi się, że akurat w tej kwestii to ma on całkowitą rację.

 

...dobrze że bierzesz to na śmiech.... bo mnie Diogenes tylko ciśnienie podnosi ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

...dobrze że bierzesz to na śmiech.... bo mnie Diogenes tylko ciśnienie podnosi ;-)

Ciśnienie to podniosło się ostatnio człowiekowi , który przyniósł do Fathera Pio głośnikowe Siltech-ki za naście tysięcy ..

Najpierw mu się podniosło , a następnie chłopisko miał uśmiech jak je sprzedał i kupił kabel w cenie 1000 zł za zestaw ...;)))

 

 

 

 

 

Trochę się w przeszłości wyśmiewałem z kolegi Diogenesa, tym niemniej wydaje mi się, że akurat w tej kwestii to ma on całkowitą rację.

"Bo" kabel ma pasować do systemu , a nie system do kabla ...;)

Zupełnie inaczej niż mówią sprzedający drogie kable ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość LTD12

(Konto usunięte)

 

Ciśnienie to podniosło się ostatnio człowiekowi , który przyniósł do Fathera Pio głośnikowe Siltech-ki za naście tysięcy ..

Najpierw mu się podniosło , a następnie chłopisko miał uśmiech jak je sprzedał i kupił kabel w cenie 1000 zł za zestaw ...;)))

 

Proszę na pw info o tym kablu, też chcę mieć uśmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Proszę na pw info o tym kablu, też chcę mieć uśmiech.

Ja nie wiem , czy będzie pasował do Twojego systemu ...;)

 

...szykuje się jakaś rewolucja..

ludzie o słabych nerwach (branża) proszeni są ......;-)

Żadna rewolucja ...zwyczajnie nie trzeba wydawać dzięsiątków tysięcy na kable , jak wie się co , jak i z czym połączyć .

Lepiej wydać róźnicę na zrobienie akustyki pomieszczenia.

Zostanie oczywiście niewykorzystane 1% potencjału systemu i wtedy wkroczą do akcji " kablarscy magicy";)

Udowodnią , że można lepiej , jak kupisz podkładkę pod podkładkę do kabla za " dychę ".

 

 

 

 

 

Trochę się w przeszłości wyśmiewałem z kolegi Diogenesa, tym niemniej wydaje mi się, że akurat w tej kwestii to ma on całkowitą rację.

Przecież ja o tego tutaj jestem , żeby się ze mnie pośmiać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Ciebie ..nigdy ;)

Melduję się jutro o 6 rano.

Jeden warunek, wyprowadzasz kobitę z dziećmi z domu :)

 

Fundament dopiero zaczął kopać...wolno idzie bo łopatka jest deko mała ;-)

Ty się nie wcinaj, widzimy się we wrześniu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo" kabel ma pasować do systemu , a nie system do kabla ...;)

Mądrego warto poczytać;-)

Masz rację , ale to nie znaczy, że nie ma dobrych kabli, i że czasami trochę nie kosztują....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.