Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy interkonekt


mikel

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam Mit terminator cuś tam, cuś, coś go był komuś ożenił. Mówię ci wypas i swoje waży.

Mieniamy się?

A broń Bóg za nic nie oddam listwy Sulek! Ty mi tu z jakimś badziewiem Mita wyjeżdżasz, gdzie taka nędza do Pana Sułka. Zresztą jak mam kablem głośnikowym listwę zasilającą zastąpić, to jakaś wiedza tajemna jest :)

Kiedyś podpiąłem na próbę lodówkę pod Sulka to mi kurczaka zamroziło w 2 minuty. Innego razu wpiąłem projektor Ania i nie mogłem oczom uwierzyć obraz był niczym w Ultra HD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jafi, dwa lata temu na Audio Show odwiedziłem twój pokój....wtedy miałeś malutkie kolumny

i grały fantastycznym dzwiekiem...powiedziałem do Ciebie

,, że te maluchy bardziej mi się podobają niż Harbeth w pokoju obok ,,

na ostatnim Audio Show również odwiedziłem twój pokój....wtedy grały kolumny Sulka

pamiętasz co powiedziałem...

,, byłem we wszystkich pokojach w Tulipie i prawie we wszystkich w Sobieskim ale tak ch.....go dzwięku

jeszcze nie słyszałem ,, ....te kolumny to stu procentowy wyrób Sulka

....natomiast co do kabli ..... on tylko lutuje wtyczki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Chciałbym rozwiać wątpliwości , nie jestem żadnym konstruktorem kabli .

Te moje powstały trochę przez przypadek .

Kupiłem magnetofon Revoxa i brakowało mi IC , a szkoda mi było kupować kable w cenie magnetofonu ;)

Zrobiłem kable z Neotecha wychodząc z założenia , że są z super czystej miedzi i śmiesznej cenie .

Niestety okazało się , że nie przewidziałem jak duże są aktualnie produkowane wtyki RCA i nie ma szans na wpięcie ich do Revoxa .

Nie udało mi się podpiąć magnetofonu i tylko z ciekawości wpiąłem kabel do głównego systemu w miejsce MIT Magnum MA i zaliczyłem zonk ..;)

I to cała historia ...nic wielkiego .

Kabli o różnej konstrukcji ma Neotech kilka , a ponieważ sam jest producentem , a nie konfekcjonerem więc ceny są śmieszne.

Są jeszcze kable Jupitera , Yarbo , Duelunda można się pobawić .

Przy cenach rzędu 50-200 zł za metr kabla IC wystarczy umieć lutować ..albo dać komuś kto umie np. Raffaelowi .

Wile , Sułek , Verictum z tego żyją , więc muszą zarabiać i walą cenami .

Ja zrobiłem je z ciekawości ..tyle , nic wielkiego .

Producenci mogą spać spokojnie nie mam planów " ekspansji " rynkowej .

Zresztą taki kabel musiałby kosztować wtedy kilka tysięcy ;((((

 

 

A broń Bóg za nic nie oddam listwy Sulek!

Zobacz ja zrobiłem taką bardziej designerską ..zamienisz się za te topowe Transparenty głośnikowe ?;))))

post-59766-0-38929300-1492599384_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bzdura. Przy przeładowaniu domów i mieszkań sieciami WiFi i GSM tylko totalny dureń dokładały sobie kolejne takie "zdrowe" fale! Nie dość, że to niezdrowe, to jeszcze ułomne technicznie. Już teraz sieci GSM często zakłócają sygnał TV czy WiFi.

 

Można i tak ( nadal ezoterycznie ;)) zaklinać rzeczywistość! - Słabo śledzisz rynek i technologie.

Niezdrowe wg mnie to jest pchanie ludzi w kable po kilkadziesiąt tysiecy zł, zamiast w prawdziwą problematykę audio. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nic nie oddam listwy Sulek!

Nie chodziło mi o tego Mita, ale o to, że handlujesz kablami.

Dla jasności dodam inny przykład: sieciówka "no name" made by Szymon za parę tysi. Pominę milczeniem jak ona, owa grała, ale stawia to Twoje działania na tym forum w innym świetle.

 

Szydzisz z innych i sam możesz zostać wyszydzony.

Gdybyś wiedział coś o Australii, to byś się zastanowił...

BUMERANG

 

Handlować trzeba z głową!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Można i tak ( nadal ezoterycznie ;)) zaklinać rzeczywistość! - Słabo śledzisz rynek i technologie.

Niezdrowe wg mnie to jest pchanie ludzi w kable po kilkadziesiąt tysiecy zł, zamiast w prawdziwą problematykę audio. ;)

 

A gdzie tu ktoś namawia ludzi na drogie kable i odradza inne ważne kwestie audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A gdzie tu ktoś namawia ludzi na drogie kable i odradza inne ważne kwestie audio?

No właśnie, gdzie... ?! ;)

- Pewnie u mnie w domu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o tego Mita, ale o to, że handlujesz kablami.

Dla jasności dodam inny przykład: sieciówka "no name" made by Szymon za parę tysi. Pominę milczeniem jak ona, owa grała, ale stawia to Twoje działania na tym forum w innym świetle.

 

Szydzisz z innych i sam możesz zostać wyszydzony.

Gdybyś wiedział coś o Australii, to byś się zastanowił...

BUMERANG

 

Handlować trzeba z głową!

No popatrz popatrz ciągle się czegoś nowego o sobie dowiaduję. Teraz zostałem wytwórcą kabli Szymonquest a przypominam, że mam na koncie jeszcze kolumny SzymonFabery. Razem z Diogenesem otworzymy spółkę kablarską!

Strach jakikolwiek sprzęt używany sprzedać bo za 10 lat Pan jafi się trafi i to wypomni. Rozumiem, że bez problemu wskaże Pan te moje ogłoszenia o sprzedaży kabli wszelakich :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Nie chodziło mi o tego Mita, ale o to, że handlujesz kablami.

Dla jasności dodam inny przykład: sieciówka "no name" made by Szymon za parę tysi. Pominę milczeniem jak ona, owa grała, ale stawia to Twoje działania na tym forum w innym świetle.

 

Szydzisz z innych i sam możesz zostać wyszydzony.

Gdybyś wiedział coś o Australii, to byś się zastanowił...

BUMERANG

 

Handlować trzeba z głową!

Ja też , ja też chcę zostać handlarzem !!!!

Sprzedałem swoje MITy , 2 odtwarzacze w 2 lata , 1 gramofon i 2 kable to mogę już zostać nazywany handlarzem ???;)

 

Proszę ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że bez problemu wskaże Pan te moje ogłoszenia o sprzedaży kabli wszelakich :)

Ogłoszenia?:))

Z tego forum zrobił Pan jeden wielki słup ogłoszeniowy. Promocję swojej osoby.

Kalkulacja jest prosta: ca 10000 użytkowników zainteresowanych audio, Szymon - audio guru (najczęściej niewybrednymi metodami - obśmiewanie, wyszydzanie, jam najmądrzejszy), pokój pokazowy np. u Rafała i jedziemy.

 

Wracając do sieciówek, które sprzedaje Pan u siebie przy okazji wizyt mniej zorientowanych: kabel na wtyki Furutecha i gotowe? Czy są bardziej wyrafinowane, niewidoczne cechy owej konstrukcji własnej? Bo cena upoważnia by tak sądzić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kable grają wg. słuchaczy dobrze, to w czym problem ?

Można zawsze przynieść swoje własne i porównać, potem zastanowić się ile się za nie wcześniej zapłaciło i czy jest różnica za którą warto dopłacać i wszystko w temacie.

 

Są ludzie którzy robią cuda hobbystycznie i rozdają je "za darmo", a są ludzie prowadzący "firmy", którzy sprzedając 1 kabel muszą zarobić na cały miesiąc prowadzenia firmy i utrzymanie rodziny.

 

Jak ktoś ma troszkę rozumku, to łapie takie różnice w mig, a tylko ... reszta jest mocno zdziwiona i zaskoczona :-).

 

Od życie Panie, życie !

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia?:))

Z tego forum zrobił Pan jeden wielki słup ogłoszeniowy. Promocję swojej osoby.

Kalkulacja jest prosta: ca 10000 użytkowników zainteresowanych audio, Szymon - audio guru (najczęściej niewybrednymi metodami - obśmiewanie, wyszydzanie, jam najmądrzejszy), pokój pokazowy np. u Rafała i jedziemy.

 

Wracając do sieciówek, które sprzedaje Pan u siebie przy okazji wizyt mniej zorientowanych: kabel na wtyki Furutecha i gotowe? Czy są bardziej wyrafinowane, niewidoczne cechy owej konstrukcji własnej? Bo cena upoważnia by tak sądzić...

Tylko Pan jafi tak rozumować potrafi. Ogloszeń nie ma ale teoria spiskowa rodem z brzozy i Macierewicza jest. Muszę Pana zmartwić , od dawna nie mam czasu na wizyty towarzyskie w moich pieleszach. Mój stosunek do sieciówek jest ambiwalentny. Każdy kto mnie zna ten doskonale o tym wie.

Panu i podobnym trollikom polecam napisanie książki: Szymon zło objawione. Dystrybucję polecam zacząć od spamforum czyli wylęgarni talentów.

Sprzedawaną przez Pana tandetę i garażówę jak mam nazwać?

Znajdź Pan kolejnego frajera z Jajonem i ubierz go w Sulki będziesz bardziej wiarygodny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Szymon, że posłużę się pańskim cytatem: jaki koń jest każdy widzi i proszę nie próbować brzozami tego konia zasłaniać.

Rozumiem, że zrozumiał Pan korzyści z prowadzenia wojny hybrydowej i stosuje podobne zasady.

 

To jak z tą pańską sieciówką jest? Może jakiś teścik?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam Panów przed dalszym personalnym hejtem!

Kolege @jafi prosze o przedstawienie moderacji wspomnianej "tablicy ogłoszeń" z ilosciami sklepowymi oferowanych produktów user @Szymon1, upoważniającej do nazwania tego forum słupem ogłoszeniowym wyżej wymienionego użytkownika.

Cytuję:

"Z tego forum zrobił Pan jeden wielki słup ogłoszeniowy. Promocję swojej osoby."

 

Proszę o odpowiedź w tej rozmowie.

 

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Szymon, że posłużę się pańskim cytatem: jaki koń jest każdy widzi i proszę nie próbować brzozami tego konia zasłaniać.

Rozumiem, że zrozumiał Pan korzyści z prowadzenia wojny hybrydowej i stosuje podobne zasady.

 

To jak z tą pańską sieciówką jest? Może jakiś teścik?

Z "moją" sieciówką jest jak z bombą w Tupolewie. Tylko nieliczni w nią wierzą.

Jak masz jakiekolwiek dowody, że cokolwiek co posiadasz jest mojej twórczości to się nie krępuj. Chętnie je zobaczę. W szczególności te setki anonsów. Wystarczy ogłoszenie, foto z rzekomej prezentacji, zakątka kuchni z linią produkcyjną itd :)

Ostrzegam zeznania Misiewicza się nie liczą.

 

Póki co znalazłem jedynie taką ciekawostkę jak... Parawan akustyczny tworzony przez niejakiego Pana jafi :) Tajniki działania zna jedynie sam twórca, wciskanie 3,5 kg suszarki na ubrania jako elementu akustycznego to jest dopiero hardcore.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Rozumiem, że zazdrościsz mojej wieloletniej działalności w zakresie akustyki ale mógłbyś bardziej ukryć swoje zapędy w tej kwestii. Twoje ataki wyglądają dość komicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-58347-0-20752000-1492675823_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz popatrz ciągle się czegoś nowego o sobie dowiaduję. Teraz zostałem wytwórcą kabli Szymonquest a przypominam, że mam na koncie jeszcze kolumny SzymonFabery. Razem z Diogenesem otworzymy spółkę kablarską!

Strach jakikolwiek sprzęt używany sprzedać bo za 10 lat Pan jafi się trafi i to wypomni. Rozumiem, że bez problemu wskaże Pan te moje ogłoszenia o sprzedaży kabli wszelakich :)

 

Ja też , ja też chcę zostać handlarzem !!!!

Sprzedałem swoje MITy , 2 odtwarzacze w 2 lata , 1 gramofon i 2 kable to mogę już zostać nazywany handlarzem ???;)

 

Proszę ;)))

 

Panowie, to teraz aż strach coś wystawiać ;) a trochę tego zalega na półce...wypada chyba rozdać bo jeszcze nowy "zawód" zostanie mi przypisany ;))) :)))

 

Z "moją" sieciówką jest jak z bombą w Tupolewie. Tylko nieliczni w nią wierzą.

 

Oj Szymek, Szymek... ja tu nie mam czym żelazka podpiąć do kontaktu nie mówiąc o reszcie sprzętu, a Ty ukrywasz przede mną swoje kablarskie hajendowe wypasy??? ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ten chudziaczek na dwóch kopytkach (parawan akustyczny) to niby co to jest ?

coś tak myślę że ta bidula nawet przed słońcem nie ochroni ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

...ten chudziaczek na dwóch kopytkach (parawan akustyczny) to niby co to jest ?

coś tak myślę że ta bidula nawet przed słońcem nie ochroni ;-)

Nazywa się " Gracioł " ...czyli jak zagracić fajne pomieszczenie .

Ja pierdziulam ...prawie tak dobre jak kable Sułek i Verictum , hi, hi ..

Cena pewnie z 2000 zł za 1 sztukę ...tak, tak wiem specjalnie odsłuchiwany lakier na szczebelkach z dziecięcego łóżeczka.

Jak macie coś na Szymona to dawać , chętnie poczytamy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywa się " Gracioł " ...czyli jak zagracić fajne pomieszczenie .

 

...jakby mu zarzucić marynarkę na te wątłe ramionka i kapelusik to mógłby robić jako straszak w sadzie

tylko jeden warunek....musi też mieć spodnie bo w innym przypadku szpaki by go osrały ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem nie doczekam się od kolegi @jafi, odpowiedzi i dowodów stanowiących uzasadnienie nazwania naszego forum tablicą ogłoszeniową użytkownika @Szymon1.

Za to kłamstwo udzielam koledze kary za hejt naszego forum.

Waśnie na froncie branżowym i zwalczanie konkurencji, proszę prowadzić na płaszczyźnie prywatnej, pomiędzy sobą. Forum nie jest do tego właściwym miejscem.

Wobec powyższego, uczestnikom tej pyskówki udzielam kary regulaminowej za trolling w wątku.

Jest to tym razem ostrzeżenie słowne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Z Rafałem i Szymonem jest tak;

Rafał zaprasza niby na odsłuch , pitu , pitu kawka , herbatka , aż na koniec trzeba za posłuchanie zapłacić 1000 zł .

Jak ktoś nie chce ...zamykają go w ciemnej piwnicy do czasu , aż zmięknie i zapłaci albo kupi coś od Szymona ;)

I interes się kręci ..a Ci co byli nic nie piszą negatywnego , bo zostali zastraszeni ..Rafał ksywa Janosik i Szymon vel Prosiak to znani " gangsterzy audio";))) porywają dzieci itp..;)

Co innego Panowie branża , aniołki normalnie , uczciwi , solidni pomocni w każdym temacie ...nawet Ci prowadzący portale i trzepiący na tym kapuchę robią to przecież wyłącznie " charytatywnie "....

 

To ja Diogenes vel Wielbłąd ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni wzywam do ograniczenia się do wpisów wyłącznie w temacie wątku. A Ciebie drogi Diogenesie, szczególnie przestrzegam przed trollowaniem wątków, bo taka skłonność u Ciebie została już zauważona przez moderację.

 

To ja - moderator.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Po raz ostatni wzywam do ograniczenia się do wpisów wyłącznie w temacie wątku. A Ciebie drogi Diogenesie, szczególnie przestrzegam przed trollowaniem wątków, bo taka skłonność u Ciebie została już zauważona przez moderację.

 

To ja - moderator.

Jam chciał tylko spuścić trochę powietrza z tego " balona" ;)

Znaczy rozładować atmosferę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działając jako zapalnik nie rozładujesz ładunku inaczej, jak przez detonacje w której sam ulegniesz zniszczeniu :-) A jeśli tęsknisz za tym, abym dokładnie wykazywał ci gdzie trollujesz, to ja poświęcę troszkę więcej czasu na Twoje "rozładowywania atmosfery" :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... teraz coś w temacie....Diogenes wcześniej napisał że zachwalany przeze mnie Transparent

u niego zagrał za ostro ...w moim systemie pokazał się z innej strony...określenie ,,ostrość,,

zamieniłbym raczej na ,, z większym pazurem,, ;-) ....i właśnie ta cecha też mi się podoba

wiem że kolega tb82 zrobi porównanie IC Transparenta phono ze zwykłym... ciekaw jestem tych różnic

...a przy okazji...z apelem i zarazem prośbą .....polecę tekstem Edwarda ... ,, pomożecie ,, ;-)

może jest jakaś dobra dusza na forum która pożyczyć mi na kilka dni IC Transparenta Ref mm (zwykły)?

cobym mógł porównać u siebie z wersją phono ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.