Skocz do zawartości
IGNORED

Eurowizja 2015 - Kolejna porażka Polski


Shrek777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak oceniacie występ przedstawicielki Polski ?

Sam festiwal ?

Czy on jest uczciwie oceniany, czy lista wygranych Waszym zdaniem jest ustawiona z góry ? Czy rządzi nim polityka ?

Głosowaliście SMS-ami ? Pytam ponieważ w zeszłym roku, zgodnie z regulaminem SMS zostały całkowicie zignorowane i europejczycy swoje, a towarzystwo wzajemnej adoracji swoje...

 

A i serdeczna prośba, przy ocenach (nawet negatywnych) naszego występu, wykażmy się poszanowaniem czyjejś niepełnosprawności. Nie namawiam do poprawności politycznej która mnie brzydzi, a tylko do szacunku do drugiego homo sapiens...

 

Wyniki finału konkursu Eurowizja 2015:

 

1. Szwecja – Måns Zelmerlöw "Heroes" – 365 pkt

 

2. Rosja – Polina Gagarina "A Million Voices" – 303 pkt

 

3. Włochy – Il Volo "Grande Amore" – 292 pkt

 

4. Belgia – Loic Nottet "Rhythm Inside" – 217 pkt

 

5. Australia – Guy Sebastian "Tonight Again" – 196 pkt

 

6. Łotwa – Aminata "Love Injected" – 186 pkt

 

7. Estonia – Elina Born i Stig Rästa "Goodbye to Yesterday" – 106 pkt

 

8. Norwegia – Mørland i Debrah Scarlett "A Monster Like Me" – 102 pkt

 

9. Izrael – Nadav Guedj "Golden Boy" – 97 pkt

 

10. Serbia – Bojana Stamenov "Beauty Never Lies" – 53 pkt

 

11. Gruzja – Nina Sublatti "Warrior" – 51 pkt

 

12. Azerbejdżan – Elnur Huseynov "Hour of the Wolf" – 49 pkt

 

13. Czarnogóra – Knez "Adio" – 44 pkt

 

14. Słowenia – Maraaya "Here for You" – 39 pkt

 

15. Rumunia – Voltaj "De la Capat" – 35 pkt

 

16. Armenia – Genealogy "Face the Shadow" – 34 pkt

 

17. Albania – Elhaida Dani "I’m Alive" – 34 pkt

 

18. Litwa – Monika Linkyte i Vaidas Baumila "This Time" – 30 pkt

 

19. Grecja – Maria Elena Kyriakou "One Last Breath" – 23 pkt

 

20. Węgry – Boggie "Wars for Nothing" – 19 pkt

 

21. Hiszpania – Edurne "Amanecer" – 15 pkt

 

22. Cypr – John Karayiannis "One Thing I Should Have Done" – 11 pkt

 

23. Polska – Monika Kuszyńska "In the Name of Love" – 10 pkt

 

24. Wielka Brytania – Electro Velvet "Still in Love With You" – 5 pkt

 

25. Francja – Lisa Angell "N’oubliez pas" – 4 pkt

 

26-27. Niemcy – Ann Sophie "Black Smoke" – 0 pkt

 

26-27. Austria – The Makemakes "I’m Yours" – 0 pkt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest muzyka dla mnie. Osobiście uważam ten cyrk jako porażkę. Nie mogę na to patrzeć bo widzę must be the music, a nie znoszę tego programu. Rozhisteryzowana Rosjanka przeszła samą siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noji 25 milijonów erosów zgarło się przy okazji tego cyrku -

 

to so kręcone lody po prostu - a że ludożerka na to płaci -

czy chce czy nie - to ci od lodów będą kręcić następne sto lat

 

(chyba że wojna uspokoi wszystko wcześniej)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci od wystawiania piosenkarza to jacyś zakręceni na stałe chyba.Takich piosenek,które śpiewała Monika Kuszyńska jest jak nasrał a fakt,że to ona wystąpiła jest co najmniej dziwny.Widocznie wzięto przykład z Marit Bioergen myśląc,że jeśli ona chora na astmę może wygrywać to i Monika Kuszyńska.......... też może.Qrwa kto tym krajem zarządzi do normalności?Kto skieruje go na właściwe tory?Jeśli ktoś chciał uhonorować Panią Monikę,to są inne sposoby.

 

A miejsce dla nawiedzonych przygłupów .......to wariatkowo.Po sukcesie Edyty Górniak i czasie,który upłynął ....można już tak mówić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja to kompletnie nie mój klimat, nie moja muzyka, ale zawsze staram się patrzeć obiektywnie na wykonawców i ich utwory. Powiem tak. Ludzie, którzy wysyłają SMS`y to nie tylko bezguście nie potrafiące ocenić walorów muzycznych, czy technicznych, ale także nie potrafi wyciągnąć wniosków ze zdobytych informacji.

 

Mówiąc o "swojakach", Pani Monika Kuszyńska ma na prawdę niezły głos. Z racji tego, że zajęła 23 miejsce świadczy tylko o tym co napisałem wyżej.

 

Takimi ocenami powinni się zająć ludzie, którzy się na tym znają, dlatego ten festiwal jest tak mały jak jego jurorzy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam sie spiew i piosenka najmniej liczyc.

Brodatej baby o twarzy Jezusa bylo wczoraj znowu za duzo.

 

Trzeba kogos kontrowersyjnego na czasie...albo uchodzca albo pedała (ale takiego z wyzszymi aspiracjami- uduchowionego by tak rzec)

Gdyby spiewała Grodzka(i) to bylibysmy w czołowce...

 

A Niemcy Rosji najwiecej pkt dali...to tak haha w kontekscie kto kogo nie lubi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w wygrywają takie gnioty jak piosenka szwedzka i rosyjska to o czym w ogóle tu mówić.

No cóż od lat jest to tylko festiwal szmiry i nic ponadto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurowizję oglądam tylko dla komentarzy Artura Orzecha np. "to byłaby całkiem fajna piosenka, gdyby nie ten epileptyczny taniec". Myślę, że do tego "wydarzenia" trzeba podchodzić tak, jak on to robi. A co do M. Kuszyńskiej: to po prostu słaba piosenka była.

 

A swoją drogą: naprawdę chcielibyście TO wygrać. I potem sfinansować finał tej szmiry w Polsce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Cycate wieśniaczki były lepszym wyborem.

To jest seksizm. Powinieneś napisać Cycate mieszkanki ze WSI.

 

No cóż od lat jest to tylko festiwal szmiry i nic ponadto.

I bezguścia. Ale może jak by posłali jakiegoś Konczita Kiłbasę czyli faceta bez jaj lub bez strun głosowych, to by coś wygrał. Przynajmniej zdobyłby współczucie i fundusze na leczenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Właściwie to mniej żenujące jest czytanie relacji ze spotkania z UFO niż opowieści słyszących kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Cycate wieśniaczki były lepszym wyborem.

 

Dużo lepszym. Dziś to wiemy.

Wiemy też że Polski nikt w Europie nie szanuje i nie liczy się z nią.

Tylko IRL i GB oraz Francja dały jakieś punkty z litości, bo dużo Polaków tam mieszka.

Reszta kompletnie Polskę zignorowała.

Nawet gdybyśmy tam wystawili polski odpowiednik Abby to i tak wygra ktoś lepiej umocowany politycznie - przecież to widać.

Piosenki ruska i szwedzka to było rzadkie g***. Naprawdę dobry występ włoski - w rankingu dopiero po nich. Genialny występ zawodniczki z Łotwy - też klapa. Bo kogo obchodzi jakaś Łotwa?

Na uwagę zasługiwała kosmiczna scenografia i jakość transmisji w HD - zaliczyłem opad szczeny nawet na moim tanim TV. Coś pięknego!

Tak dawniej definiowano Zachód - byle g*** ale w złotku! :)

Fajnie nawet to by się oglądało, gdyby nie Kobieta z Brodą. Prawdziwa obraza dla normalnych ludzi - myślałem, że się porzygam.

A Polski występ? Cóż - wózki inwalidzkie nie śpiewają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze wygrywa czy zajmuje wysoką lokatę naprawdę dobra piosenka, a jest to spowodowane sposobem głosowania na dany utwór. Bardziej dają tu o sobie znać wzajemne (państwowe) animozje czy sympatie. Tu już dawno się nie (d)ocenia samych piosenek. Nie mówiąc już o tym, że to nie jest już festiwal piosenki tylko szoł. Z roku na rok coraz większą liczbą (o)szoł(omów).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za piosenki czy mówicie o tłumaczeniu ale Róska była świetna w odbiorze a Szwedzka jeszcze lepsza.Od razu jak Róske usłyszałem to wiedziałem że pewnie 1 miejsce.

 

A Polska na dole bo się nie wykazała a nie ze względów politycznych, Monika była fajna ale jak już to 15 lat temu albo dawniej,nie pamiętam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róske usłyszałem to wiedziałem że pewnie 1 miejsce.

 

Może gdybyś zobaczył Ruske a nie Róske, to byłoby pewne pierwsze miejsce.

 

Róska była świetna w odbiorze a Szwedzka jeszcze lepsza.Od razu jak Róske usłyszałem to wiedziałem że pewnie 1 miejsce.

 

 

Skoro szwedzka piosenka była lepsza od ruskiej, to dlaczego ruska miałaby mieć pierwsze miejsce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kuzyn murzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdybyś zobaczył Ruske a nie Róske

 

A ja czułem że coś jest nie tak,to przez ten poranek.

Skoro szwedzka piosenka była lepsza od ruskiej, to dlaczego ruska miałaby mieć pierwsze miejsce?

 

Nie oglądałem od początku,tylko od niemieckiego występu mniej więcej.Nie widziałem Szwedów,dopiero na samym końcu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bycie członkiem ( za przeproszeniem ) tego forum chyba wyklucza kontakt z tego typu imprezami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bycie członkiem ( za przeproszeniem ) tego forum chyba wyklucza

 

Niczego nie wyklucza...dlatego ono jest jakie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bycie członkiem ( za przeproszeniem ) tego forum chyba wyklucza kontakt z tego typu imprezami ?

 

Absolutnie wyklucza! ;)

Ja oglądałem przypadkiem, bo żona nie chciała mi oddać pilota i musiałem poczekać aż konkurs się skończy i będę mógł obejrzeć sobie "Chappie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem,że wy tam w tej Irlandii to żony bijecie i pilotem zarządzacie.To jakiś wyjontek jezdeś.

 

W takim razie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem,że wy tam w tej Irlandii to żony bijecie i pilotem zarządzacie.To jakiś wyjontek jezdeś.

 

W takim razie.

 

Ręka mnie wczoraj bolała, musiałem kończynę oszczędzać... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie miejsce dla Putina, na pewno spisek!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu wątku.Czyżby znowu spisek?

 

Czyli jak Polska ponosi porażkę to od razu spisek ???

Hmmmm....................

Od razu wiedziałem patrząc na polską reprezentację w piłce nożnej że to musi być spisek....

Tak kiepsko nie da się grać !!!

 

A z ostatniej chwili: ponoć Putin wysyła zielone ludziki do Skandynawii, Matuszka Rosija przegrała ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego porażka ? przegrac w takim "konkursie" to sukces !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.