Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, asterix1 napisał:

a co w nim jest nie tak ?

 

To, że nie tylko ta spółka bierze kredyty w PKO SA jak mniemam, ja tez tam mam kredyt, to znaczy że jestem złodziejem ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez chick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, chick napisał:

To, że nie tylko ta spółka bierze kredyty w PKO SA jak mniemam, ja tez tam mam kredyt, to znaczy że jestem złodziejem ?

to cie dziwi?

zrobili sobie "afere" z normalnej ekonomii

teraz jesli masz cos wspólnego z pko to jestes pisowiec i okradasz kraj:)

nasza"opozycja" aesowa przechodzi juz sama siebie:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, chick napisał:

To, że nie tylko ta spółka bierze kredyty w PKO SA jak mniemam, ja tez tam mam kredyt, to znaczy że jestem złodziejem ?

Przeczytaj dokładnie co tam jest napisane a potem dopowiedz sobie czy napisałem o Tobie czy o prezesie partii teraz najczęściej wspominanej i o kulisach tej tzw repolonizacji

 

Moze chcesz jeszcze odpowiedzi jakie plany miał prezes ze srebrnej związanych z wygrana Jakiego w wyborach samorządowych

8 minut temu, slawek.xm napisał:

to cie dziwi? 

zrobili sobie "afere" z normalnej ekonomii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, chick napisał:

ja tez tam mam kredyt,

U, to bym się poważnie zastanawiał gdzie go refinansować. I to już, bo jedną z pierwszych decyzji nowej władzy będzie wywalenie na zbity pysk Krupińskiego i bardzo szczegółowy audyt kredytowy. Zgadnij komu wymówią kredyt?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, asterix1 napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nawet jakbyś mu publicznie prosto w twarz powiedział, że łże - uznałby to za komplement i nie zrozumiał przekazu.

Taki człowiek... wprost idący do nieba. Z Kaczyński Tower zapewne byłoby mu bliżej. To o 190 metrów bliżej wiecznej szczęśliwości. Jak mu pokazano w innym temacie, że kłamie - uciekł nie podejmując się odpowiedzi na ten zarzut.

A my oczekujemy, że w tym temacie zrozumie o czym piszemy i dlaczego Kaczyński udowodnił, że jest centrum mafijnego układu? Niewykonalne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie władza i koryto z nią związane, to byłby z niego taki biznesmen, jak koziej d..y trąba. i tyle w temacie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, arkadowski napisał:

 

A my oczekujemy, że w tym temacie zrozumie o czym piszemy i dlaczego Kaczyński udowodnił, że jest centrum mafijnego układu? Niewykonalne.

 

Jak udowodnicie to wykonacie. Jak na razie to pod wrażeniem POmediów serwujecie ich papkę medialną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, chick napisał:

No nius  z Faktu, czy GW ?

A konkretnie to o co ci chodzi?

41 minut temu, chick napisał:

To, że nie tylko ta spółka bierze kredyty w PKO SA jak mniemam, ja tez tam mam kredyt, to znaczy że jestem złodziejem ? 

Ale tylko ta bierze w taki sposób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jacchusia napisał:

Jak udowodnicie to wykonacie. Jak na razie to pod wrażeniem POmediów serwujecie ich papkę medialną.

Jaką papkę, gapcio?

Rozumiem, że w TV reżimowej nie było rozmowy z J.Dubois i dlatego NIE WIESZ, o co chodzi. Może niejaki Cymański jest dla Ciebie wzorem i krynicą prawdy? Może Skurkiewicz?

Swoją drogą ciekawe, co Kurski nawciskał alkolitom PiS-u?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, zukzukzuk napisał:

 

Rozumiem, że w TV reżimowej nie było rozmowy...

 

Trzeba ogldać i to i tamto, ja tak właśnie robię. Oglądasz propagandę TVN/wyborczą, a najwięcej do powiedzenie masz o mediach publicznych. To jest twoje zdanie o nich, czy powtarzasz jak papuga POgadkę? 

A dzisiaj w TVN-owskich Faktach jakaś taka niepełna informacja o pośle Niesiołowskim była, gdybyś wyjrzał gdzieś poza swoje kółko zainteresowań to byś wiedział o czym pisze.

No, ale skoro w TVN tego nie powiedzieli to to nie istnieje. Prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, slawek.xm napisał:

to cie dziwi?

zrobili sobie "afere" z normalnej ekonomii

teraz jesli masz cos wspólnego z pko to jestes pisowiec i okradasz kraj:)

nasza"opozycja" aesowa przechodzi juz sama siebie:)

 

W sumie to mi wszystko jedno czy obaj jesteście głupkami czy tylko udajecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowym manewrem PiSowców jest hasełko - a bo GW, a bo coś tam.

Ale w sprawie biznesu ze Srebrną są nagrania, są dokumenty, są świadkowie, jest całe mnóstwo faktów. Tego nie da się zagadać tradycyjną gadką dla intelektualnie niewydolnego elektoratu PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jacchusia napisał:

Trzeba ogldać i to i tamto, ja tak właśnie robię. Oglądasz propagandę TVN/wyborczą, a najwięcej do powiedzenie masz o mediach publicznych. To jest twoje zdanie o nich, czy powtarzasz jak papuga POgadkę? 

A dzisiaj w TVN-owskich Faktach jakaś taka niepełna informacja o pośle Niesiołowskim była, gdybyś wyjrzał gdzieś poza swoje kółko zainteresowań to byś wiedział o czym pisze.

No, ale skoro w TVN tego nie powiedzieli to to nie istnieje. Prawda?

 

Pytałem jak to pokazali w TVP.

Ty, jako wytrawny żołnierz propagandy, najpierw przysrałeś. A potem zmieniłeś temat (typowe). Nie zrozumiałeś pytania (za trudne?) - to nie odpowiadaj. Nie męcz siebie i mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Trzeba ogldać i to i tamto, ja tak właśnie robię.

I zapewne uczysz sie całe życie, jak Duda zwany przy okazji prezydentem. Czy już wiesz dlaczego wycofano zwykłe żarówki ze sklepów? Tak tylko pytam...

A jak już wiesz, to może odkryj tajemnicę...dlaczego panie prokuratorki dostały nakaz z góry "nie ruszac Kempy" w związku z przekrętami w Caritasie? Tak tylko pytam...

Bo wiesz - oglądasz i to, i tamto - ale jednak fakty omijają Cię i to bardzo. Może nie oglądaj, a zacznij rozumieć? Może się czegoś wreszcie dowiesz, jak tego - że w tym przypadku kaczyński złamał prawo jako polityk - sterował wprost fundacją i robił w jej imieniu transakcje -nie mając do tego żadnych podstaw pranych, wręcz przeciwnie - jako polityk nie miał prawa podejmowac sie tego typu rozmów o inwestycjach na kwotę ponad 1.3 mld złotych.

Jak dotrze do Ciebie czym jest funkcja polityka i kreowanie się na czystego - może dotrze do Ciebie prawda otaczającego nas świata. Kaczyński ma ręce brudne aż po łokcie. Od lat 90 do dziś, a wszystko jak zawsze pod magicznym szyldem "Srebrna".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chłopiny popierające rząd, będą już całkowicie obiektywne, bo TV Kurskiego Sejm przyznał  uchwałą (pod osłoną nocy) dodatkowe środki. "Tylko" 1260 mln zł. Wydaje się niemało. Ale, cóż to jest w porównaniu do prawdy, którą pokazuje reżimowa TV. Ale teraz będzie jeszcze lepiej -  sama prawda i tylko prawda:) Oczywiście za nasze pieniądze.  Tyle tylko, że prawdopodobnie TVPiS za bardzo o tym nie wspomni...

Bym zapomniał. Nasz Sejm, uchwalił również ustawę o zarobkach w NBP, zwaną też "Lex-Wojciechowska". 

Wspaniale skwitował to G. Długi. Tak to mniej więcej brzmiało: robi się specjalne, dodatkowe dwudniowe posiedzenie i uchwala ustawę dla.. dwóch pań!

Wspaniała, baśniowa i srebrna kraina PIS:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jacchusia napisał:

A dzisiaj w TVN-owskich Faktach jakaś taka niepełna informacja o pośle Niesiołowskim była, gdybyś wyjrzał gdzieś poza swoje kółko zainteresowań to byś wiedział o czym pisze.

No, ale skoro w TVN tego nie powiedzieli to to nie istnieje. Prawda?

oj tam, mówili, mówili. Nawet mówili, że CBA miała to wszystko przygotowane już 3 lata temu. Ale dziwnym trafem, zupełnie przez przypadek, Prokuratura zajęła się tym dzisiaj:-))) Tak dużo mają roboty, że nie wcisnęli wcześniej w grafik, tylko w czasie afery z Kaczyńskim

 

28 minut temu, zukzukzuk napisał:

Wspaniała, baśniowa i srebrna kraina PIS:)

SREBRNA, ale skromna!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, dulon184 napisał:

|Aż strach pomyśleć co się odkryje kiedy władztwo się zmieni

zapewne nie przebiją tego, choć kto wie?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie ten artykuł, do którego link podaję  - w głowie się nie mieści. ziobro rozwalając transplantologię, kardiochirurgię, kardiologię inwazyjną przyczynił się do śmierci tysięcy ludzi - moim zdaniem do końca swoich rządów dobije do ilości  zgładzonych przy udziale  SS-Hauptsturmführer-a   Rudolfa Höß -a  (tamten też nikogo nie mordował osobiście).   Sądzę, że do tej pory ziobro dorównał co do ilości ofiar, do których śmierci się przyczynił,  SS-Brigadeführer-owi Otto Ohlendorf-owi, NB koledze po fachu (tyle, że lepiej wykształconemu, bo ów skończył bez trudu prawo i ekonomię, a potem był asystentem w Instytucie Gospodarki Światowej;  ziobrze udało się zdać egzamin na aplikację prokuratorską za drugim razem i to w Katowicach, a nie w Krakowie)  Zaczynając karierę zbrodniarza SS-Brigadeführer Otto Ohlendorf miał 34 lata, czyli był o rok młodszy od ziobry, kiedy ten zaczynał swoją. Otto Ohlendorf został za swoje działania powieszony, a przed ziobrą rysuje się świetlana przyszłość - nawet gdyby (w co nie wierzę) odszedł z polityki, to na pewno ma tyle pieniędzy, aby żyć w luksusie do końca życia (teraz przyznaje się do zarabiania 27,5 tysięcy miesięcznie, a ile ma naprawdę to pewnie wie jedynie ziobro i prezes). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, slawek.xm napisał:

zapewne nie przebiją tego, choć kto wie?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i co z tego wynika?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak nazwać takie coś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pani Beato Mazurek!

Ja, Jurek Owsiak, proszę o natychmiastowe przeprosiny za "namiot Jurka Owsiaka". Po prostu słowo „przepraszam” - i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze.

I uprzejmie proszę dać znać, że Pani to uczyniła. Zobaczę–odpuszczę. Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, do której należy pokazany przez Panią budynek, gdzie prowadzone są szkolenia wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Na świadków powołam ponad 10 tysięcy osób, które tutaj w budynku Uniwersytetu WOŚP w Ośrodek Szkoleniowy Szadowo-Młyn ukończyły kursy wolontariackie.

Zresztą co ja mówię! Bardzo proszę wszystkich, którzy tam kończyli szkolenia WOŚP, aby już pisali do Pani Beaty na adres Biura Poselskiego.

Pani Beato, oczekuję słowa „przepraszam” w ciągu 48 godzin!!

Pozdrawiam, Jurek Owsiak, Fundacja WOŚP i społeczność Pokojowy Patrol."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, osimar napisał:

i co z tego wynika?

dla mnie duzo dla ciebie nie mam pojecia:)

moze bardziej polubisz opozycje moze stwierdzisz ze zbyt mało nakradli i nalezy im sie trzeci raz koryto, wybierz sobie:)

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, osimar napisał:

i co z tego wynika?

Że nasz Sławuś wspiera aferzystów.

My kradniemy? Zobaczcie co robili tamci. Typowe...

3 minuty temu, slawek.xm napisał:

moze bardziej polubisz opozycje moze stwierdzisz ze zbyt mało nakradli i nalezy im sie trzeci raz koryto, wybierz sobie:)

Chłopie, a tak się zarzekałeś. D...a z Ciebie, a nie tajniak:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Chłopie, a tak się zarzekałeś. D...a z Ciebie, a nie tajniak:)

jak czytam tu pełnoetatowego propagandzistę i brak jego reakcji na fakty to sam podaje nastepne dla przypomnienia

jesli sumienie pozwala ci przejsc nad tym do porzadku dziennego wybaczyc i zaglosowac ponownie to twoja sprawa ja pamietam i to i jeszcze wiecej

i wlasciwie to wkurza mnie ze dysuksja o srebrnej umacnia pis ale dla wielu to potezna afera i niech tak mysla

opozycja kompromituje sie coraz bardziej:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, slawek.xm napisał:

dla mnie duzo dla ciebie nie mam pojecia:)

moze bardziej polubisz opozycje moze stwierdzisz ze zbyt mało nakradli i nalezy im sie trzeci raz koryto, wybierz sobie:)

 

Ty zastanowiłeś się co napisałeś?

Wszystkie afery obecnie rządzących staracie się zagłuszyć nadymanymi aferami PO-PSL. Nie wiem czy zauważyliście, ale PO-PSL słusznie została odsunięta od władzy prawie 4 lata temu. Ilość afer PiS-u przebiła je wszystkie razem wzięte z tych "ośmiu ostatnich lat". Ostatnie dni to już prawdziwy wysyp świństw ze strony władzy, a Wy bez namysłu powtarzacie wciskaną Wam propagandę produkowaną właśnie przez tych przy korycie. WIELKIM KORYCIE. Takiego koryta jeszcze nie było. Nie dość, że są przy korycie, to psują Państwo, aby być przy tym korycie jak najdłużej i bez konsekwencji. Nieprawdopodobne, że ktoś może z własnej, nieprzymuszonej woli wspierać to bagno.

Kiedyś ktoś powiedział/napisał, że zwolennicy PiS to wyznawcy religii PiS. Naprawdę coś w tym jest. Tylko religia ma swoje dogmaty i aksjomaty, których się nie weryfikuje, tylko zakłada, że to prawda objawiona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, osimar napisał:

Ilość afer PiS-u przebiła je wszystkie razem wzięte z tych "ośmiu ostatnich lat". Ostatnie dni to już prawdziwy wysyp świństw ze strony władzy

prawdziwy wyznawca nowej wielkiej opozycji

szanuje twój poglad ale kompletnie sie z nim nie zgadzam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zwolennik opozycji. Na pewno przeciwnik tych, którzy dymają naród, który ich wybrał a swoją pozycję polityczną bronią wstrętną i natrętną propagandą w TVPiS robioną za pieniądze obywatela (a i tak im brakuje). Żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.