Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak informuje “Super Express”, 60 mln zł z kontraktów z NFZ jest przeznaczanych na pensje duchownych pracujących w placówkach medycznych. Dla porównania, to praktycznie tyle, co roczny budżet małego szpitala.

 

A dla rezydentów kasy nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego te bany tak szybko mijają :(

 

Jędruś nie był zbanowany.

Proszę o powstrzymanie się od insynuacji że jest wciąż banowany.!

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niegodniśmy oj niegodni! ran jego całować!

 

Jędruś nie był zbanowany.

Nieco żal...ale co się odwlecze... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli GW bierze od Sorosa to znaczy, że nie kradnie z naszych kieszeni

 

Z kieszeni nie ale niektórym z głów już tak, jak widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widać, ale żebyś ty sobie na to pozwalał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Chcę powtórzyć, to co powiedziałem Jarosławowi Kaczyńskiemu - bez względu na to, co będę w życiu robił, bez względu na to, jaką pozycję społeczną czy zawodową będę zajmował, doprowadzę do dojścia do prawdy w sprawie tragedii smoleńskiej - niezależnie od tego co się stanie w najbliższej, czy dalszej przyszłości - powiedział b. minister obrony w TV Trwam."

 

Spadł mi kamień z serca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje “Super Express”, 60 mln zł z kontraktów z NFZ jest przeznaczanych na pensje duchownych pracujących w placówkach medycznych. Dla porównania, to praktycznie tyle, co roczny budżet małego szpitala.

 

A dla rezydentów kasy nie ma.

- A więc chcesz zostać lekarzem?

- Nie. Nie chcę.

- To dlaczego postanowiłeś zdawać na medycynę?

- Żeby nie zostać pacjentem.

 

(według Marka Raczkowskiego)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekli przed prześladowaniami Pana Zbyszka.

 

Dobre.....masz na myśli takich którzy liczyli tylko na łapówki porównywalne do tych jakie otrzymywał G.......tacy liczący tylko na łatwe pieniądze to niech uciekają, ale najpierw niech zwrócą koszty jakie państwo poniosło na ich wykształcenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najpierw niech zwrócą koszty jakie państwo poniosło na ich wykształcenie.

I od razu młode lata mi się przypomniały! (za komuny)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu młode lata mi się przypomniały! (za komuny)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez trebliG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Chcę powtórzyć, to co powiedziałem Jarosławowi Kaczyńskiemu - bez względu na to, co będę w życiu robił, bez względu na to, jaką pozycję społeczną czy zawodową będę zajmował, doprowadzę do dojścia do prawdy w sprawie tragedii smoleńskiej - niezależnie od tego co się stanie w najbliższej, czy dalszej przyszłości - powiedział b. minister obrony w TV Trwam."

 

Spadł mi kamień z serca.

 

Antoś źle sprecyzował swą deklarację. "Prawda" jest znana, on nie spocznie dopóki nie wymusi jej uznania pod karą więzienia :-)

 

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu młode lata mi się przypomniały! (za komuny)

 

Tak, wtedy to tacy mieli więcej możliwości....

A może pochwalasz dzisiejszych łapówkarzy, żałujesz ich jakby musieli oddać państwu to co w nich zainwestowało?

Rozumiem że można wszystko porównać do komuny, ale należy to robić z umiarem......

 

Byli tu na przykład tacy co z rządem łączyli podwyżki produktów żywnościowych (niczym za komuny).....skład rządu się zmienił, jajka i masło wyraźnie potaniało a tu taka (wymowna) cisza.

 

Ps. A jest o czym mówić, wcześniej za komuny decydowano jakie mają być ceny, mogło się to dziać pod wpływem "przyjaciół ze wschodu"....teraz mówią że tym steruje "niewidzialna ręka rynku"....ja odnoszę wrażenie, że tą ręką raz steruje drugi raz ją psuje banda (nomen omen) komisarzy, czyli "przyjaciół" z zachodu. :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe PiSowskie brednie nr. 2 - zestaw dla umysłowo niezbyt sprawnych. Ale dziękujemy i za to.

 

Mam nadzieję że Kolega wyłącznie przepisuje, gdyby to wymyślał byłoby to powodem do niepokoju o zdrowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem nadzieję, że umiesz rozmawiać na argumenty, bez takich tekstów które nieudolnie udają że nie są atakiem personalnym widać nie potrafisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli tu na przykład tacy co z rządem łączyli podwyżki produktów żywnościowych (niczym za komuny).....skład rządu się zmienił, jajka i masło wyraźnie potaniało a tu taka (wymowna) cisza.

To zależy czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy nie?

 

Jeśli produkty tanieją - tak. Jeśli drożeją - odpowiada wyłącznie "gra sił rynkowych" oraz "gospodarcze powiązania międzynarodowe".

 

Nie wiesz co napiszą etatowi funkcjonariusze frontu propagandowego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tych jakie otrzymywał G.

Jak już jesteśmy przy pieniądzach; może niech Chazan podliczy ile zarobił na skrobankach, których jest teraz takim przeciwnikiem, doliczy stosowne procenty i przekaże to na jakiś szczytny cel. Np. Owsiakowi, którego fundacja zebrała na sprzęt potrzebny do ratowania już narodzonych, dziesiątki milionów.

 

Antoś źle sprecyzował swą deklarację. "Prawda" jest znana, on nie spocznie dopóki nie wymusi jej uznania pod karą więzienia :-)

Antoś sobie może wygadywać co mu ślina, tym bardziej, że temat się już zgrał zupełnie i nikomu, nawet kaczorkowi cokolwiek co Antoś chce, nie chce, zrobi czy nie, nie jest już do niczego potrzebne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy pieniądzach; może niech Chazan podliczy ile zarobił na skrobankach, których jest teraz takim przeciwnikiem, doliczy stosowne procenty i przekaże to na jakiś szczytny cel. Np. Owsiakowi, którego fundacja zebrała na sprzęt potrzebny do ratowania już narodzonych, dziesiątki milionów.

 

Huk z kasą. Za 500 morderstw nienarodzonych należy mu się dożywocie w ciężkim pierdlu z automatu. Wszak sam żądał zaostrzenia kar za aborcję. A nie wywiady w tv i wygodne życie dla mordercy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez trebliG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo wymagasz.

 

A gdzie Tomek twoje wieczne wątpliwości? Co się stało się, rosołkiem się wzmocniłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanklub wita następnego wielbiciela! Chyba będę musiał zamówić jakieś dyplomy. Uwagi co do treści i wyglądu proszę na priva ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odsunięcie Macierewicza było swego rodzaju politycznym majstersztykiem prezesa Jarosława Kaczyńskiego". Tako rzecze Lisicki.

Ałotorytet.

 

Lisicki. Taaa...

 

Kiedyś, w sumie nie tak dawno potrafił powiedzieć coś sensownego. Od kiedy PiS doszedł do władzy i dał mu posmakować kasy Lisicki pożegnał się z uczciwością ba - nawet z rozumem.

Ostatnio stwierdził publicznie że wierzy w Kulsona. Mało się przez niego nie udławiłem przy śniadaniu.

Wyobrażacie sobie dorosłego, wykształconego człowieka który jest w stanie uwierzyć w coś tak głupiego i naciąganego? Ja nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jedyna sensowna hipoteza jest taka, że łże jak pies dla pieniędzy. Drugi Rysio Czarnecki.

 

Chociaż bo ja wiem? O Kulsonie mówił z takim przekonaniem, że może rzeczywiście w to uwierzył? Sam nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.