Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, soundchaser napisał:

Egzekucja nożem, który nie musiał być skuteczny, ale niestety był?

Nie rozumiesz, że nożem, maczetą jest SPEKTAKULARNIE? Jest najbardziej brutalnie i lekceważąco dla ofiary/ofiar. O jakich zabójstwach jest najgłośniej?  W bezpośredniej odległości i odpowiednich umiejętnościach, odpowiedni nóż, to narzędzie zbrodni równie skuteczne jak np. pistolet.

K...a przepraszam.  Nie powinienem dłużej tłumaczyć. To chyba kolejny odcinek z serii - mówił dziad do obrazu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zukzukzuk napisał:

K...a przepraszam.  Nie powinienem dłużej tłumaczyć. To chyba kolejny odcinek z serii - mówił dziad do obrazu...

Uwielbiam teorie spiskowe, ale tej nie kupuję.
Moim zdaniem to był atak chorego psychicznie człowieka. Nic poza tym.

Atak nożem mógł sobie zaplanować...jak najbardziej, ale tylko dlatego, że nie miał "lepszej" alternatywy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak uważasz - to głosuj dalej na tych oszołomów, co rządzą. Masz tutaj kilku kumpli...

Ja uważam, że inspiracja i ciche przyzwolenie jest. Wystarczy śledzić fakty.

A czy to był przypadek? Tego się nigdy nie dowiemy. Nie mniej - ten czyn obciąża BARDZO rządzących.

O już naradę zrobili:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak sądzisz. o czym tam było?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, soundchaser napisał:

Egzekucja nożem, który nie musiał być skuteczny, ale niestety był?

egzekucja bo wybrany idealny czas i moment kiedy sa na wizji plus komentarz do mikrofonu

noz służył do zabijania /widziałem noz/ ciosy zadane z bardzo duza siłą wielokrotne , celowane 

to nie był przypadkowy oklep w stylu zony kłujacej nozem kuchennym meza pijaka 

3 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Jak sądzisz. o czym tam było?

układali swój biuletyn na jutro -co mozna ugrac 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cir napisał:

egzekucja bo wybrany idealny czas i moment kiedy sa na wizji plus komentarz do mikrofonu

noz służył do zabijania /widziałem noz/ ciosy zadane z bardzo duza siłą wielokrotne , celowane 

to nie był przypadkowy oklep w stylu zony kłujacej nozem kuchennym meza pijaka 

Szkoda czasu. On nie jest w stanie tego pojąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, arkadowski napisał:

To jest właśnie to działanie, jak w bolszewizmie. Zohydzić innych, wykazać ich życie jako niegodne "naszego". Z tego rodzą się demony zbrodni. Tak powstawał bolszewizm, faszyzm, nazizm.

ok tyle ze wtedy ludzie umierali z głodu a ta polityka była jedyna szansą na przezycie i dawali sie omotać 

a teraz co ? 500, znizka na prąd,podwyzka emerytury 30 zł ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem mocno walnięty, jak wiecie. A o winylach i igiełkach gramofonowych...aż  mi się nie chce.

I - wyobrażacie sobie, że ja (podpierany przez Renatkę - Kobiecinkę wchodzimy z naręczem kwiatów i ...

Wina organizacji i , niestety - naszej ufności. Wariatów mnóstwo.

 

 

Podzieli, Panie Arkadowski. Podzieli mocniej i głębiej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić.

I ja nie umiem. Ale - zobaczycie. Prezes miał to zawsze na podorędziu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, cir napisał:

a teraz co ? 500, znizka na prąd,podwyzka emerytury 30 zł ????

 500+ jest z naszych, prąd to też z budżetu, który wypracowuje społeczeństwo, emerytury należą się GODNE za lata ciężkiej pracy. Wiesz to Ty, wiem to ja. Ludzi szczują przeciwko lekarzom (za dużo zarabiają), na nauczycieli (za dużo zarabiają, nic nie robią), szczują na sądy, szczują na wszystkich co myślą inaczej.

I taki tego efekt. Straszny, tragiczny, smutny. Przy okazji umarła gdzieś otoczka wspaniałego, radosnego, ludzkiego WOŚP.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, stench napisał:

Łał. Ciekawe kto zlecił ? Putin czy Kaczyński ?

 

Kał.

Spytaj jeszcze o coś. Wpadnie Oskar i odpowie ci może 

A może dopiero jutro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, arkadowski napisał:

Ludzi szczują przeciwko lekarzom (za dużo zarabiają), na nauczycieli (za dużo zarabiają, nic nie robią),

na własne oczy widziałem liste płac młodych nauczycieli 2 tys zł

jak młody czowiek ma założyc rodzine i sie utrzymac ? ucząc w szkole i wmawiac uczniom  ze warto sie uczyc i pracowac ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, zukzukzuk napisał:

Jeśli tak uważasz - to głosuj dalej na tych oszołomów, co rządzą. Masz tutaj kilku kumpli...

Już nawet nie dociekam, czy to do mnie. Ale jeśli - mylisz się bardzo. Tak co do moich poglądów, tak jak i do moich wyborów politycznych.

Co do "kolegów" - tak, uważam tutaj wszystkich za kolegów forumowych, z częścią się nie zgadzam w wielu kwestiach. 

Wielu uważam za kolegów z którymi kontakt sprawia mi przyjemność czysto ludzką, a jest kilku, których cenię i darzę wielką sympatią.

To nie zmienia jednak mojej oceny, że daleki jestem od snucia teorii o zamachu inspirowanym gdzieś z góry. Już takie szaleństwo przezywaliśmy i zwało się Smoleńsk. Rzecz jasna nie odbieram Ci prawa głosu i posiadania własnego przekonania.

Ale nie mając dowodów, nie ferujmy teorii spiskowych. Tego oczekiwaliśmy od PiS w temacie Smoleńska, by przestali tworzyć chore teorie spiskowe nie mając żadnych dowodów. Tego oczekujmy od siebie.

I na koniec - musimy obudzić społeczeństwo wokół siebie, pokazać na przykładzie WOŚP i ostatnich 27 lat, że to za PiS i jego działalności stała się taka tragedia, że to za ich rządów doszło do morderstwa na tle politycznym w czasie, kiedy cała Polska świętowała i cieszyła się ze wspólnego dobra.

Musmy zmobilizować młodych ludzi, którym się nie chce. Bo dalej z PiS będzie tylko gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sine Metu napisał:



NIE, nas się nie da zabić jednym ciosem noża.

 

Oby Twoje słowa były prorocze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Oby Twoje słowa były prorocze!

My, stare pryki, wiemy jak walczyć by wygrać - wygraliśmy z komuną, wygramy i z PiS. 

My nie patrzymy na zaszczyty, władzę. Bezradność młodego pokolenia nas obudziła i znowu walczymy o nasz kraj.

 

1d42c894467640d6921d2599e4d73810.jpg

 

https://ptaszekstaszek.cupsell.pl/produkt/3521997-2019-Nowy-Rok.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobno straszecznie chory.

I, jak to gdzieś napisałem - Nadziei nie ma żadnej.

 

 

Wyzdrowieje.

 

 

Taki siny matoł - a bystry i niegłupi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Koty. Wciąż koty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, arkadowski napisał:

Przy okazji umarła gdzieś otoczka wspaniałego, radosnego, ludzkiego WOŚP.

I dlatego też nie mogę powstrzymać swoich żali i oskarżeń (czas pokaże czy słusznych). Bezmyślnie i bezczelnie zgasili przedostatnie światełko dobra i nadziei w życiu.

Dziś, gdy oglądałem i słuchałem oświadczenia Owsiaka, to czułem jego żal, rozpacz i rozgoryczenie. Jakby stracił dziecko! To se ne vrati. Tak już będzie od teraz ZAWSZE i do końca życia. Niesłychany smutek i żałość.

Te słowa, o które mnie posądzasz, nie były do Ciebie.

Nie mniej - tak na szybko i gorąco - myślę, że jesteś w błędzie. PiS DOSKONALE zdaje sobie sprawę i wie, że żadnych dowodów w sprawie Smoleńska nie ma i nie będzie. Więc pogrywa z ciemnym ludem. Ci robi teraz podkomisja? Chyba nadal istnieje i bierze ciężkie pieniądze!  A jej szef, zwyczajnie sp...ił za ocean. Chociaż nikt go nie ściga.

I teraz jest tak samo. Nie można ich bezpośrednio posądzić czy oskarżyć. To samo powtarzają ich zwolennicy. Są czyści. Jak Piłat niegdyś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Sine Metu napisał:

NIE, nas się nie da zabić jednym ciosem noża.

 

Dziękuję za inspirację! Wielkie jeszcze raz DZIĘKUJĘ. Leci do sieci!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Przyznam szczerze że lubię ten wątek poczytywać .

 |Zrozumieć nie mogę jednego .

|Miast wniosek wyci.agnąc jeden |Wy ciągle prowadzicie przeróżne dywagacje ..

 |Wniosek jest jeden . |Moim zdaniem.

 |Ktoś nabroił -ogólnie piszac - i Ktoś |Musi ponieść konsekwencje .

\

 |Z bandytami rozmawia się po bandycku.

 |Ciągle czytam że rozciągacie sprawę prostą w jakąś ciągłość .

\ |Ludzie nie oczekuj kolejnych mądrali .

 |Ludzie chcą |Czynów..

 |Za mordę i do pierdla..

 |Czyżbyście zamierzali być kolejnymi durniami którzy-łaknący wladzy- gadają a niewiele robią|?.

\|Czy nie wystarczy że sejm - celowo- gada a nic nie robi|?

 |Dla dobra ogółu.

\

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba Pana Jurka naciskać, i starać się  Mu wytłumaczyć, że to zła decyzja. Pod wpływem chwili. Gdy się będzie wahał - w ucho!

Moje prawie trzydziestoletnie puszek noszenie... jak zerwać z taką tradycją?

Kto, gdy nie Jurek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Oczywiście że |Owsiak powinien decyzję wycofać .

 |Jest |Tejże twarzą . |Bez niego pewnie będzie całkiem innaczej .

Z |Nim to się urodziło i trwać powinno,\

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Dlatego trzeba Pana Jurka naciskać, i starać Mu się wytłumaczyć, że to zła decyzja. Pod wpływem chwili.

Kto, gdy nie Jurek?

Jacku. Nie sądzę, żeby to była jednoznacznie zła decyzja. Na pewno - emocjonalna. Spróbujcie wejść w Jego buty.  NIE DA SIĘ.

Dulon>>>

Pewno i masz rację:)

Lecz niektórzy nadają się tylko do pisania. Wystarczy, że mocniej zawieje i już się wywracają....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Tak myślę czy wszelkich hejterów i krychy nie da się zwyczajnie za każdy wpis podawać do sądu..

 |Podobnie winno się robić z każdym politykiem ktory o przecinek zrobił b łąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dulon184 napisał:

Z |Nim to się urodziło i trwać powinno,\

Ach, żeby tak Jurek myślał. Lecz, któż Go teraz pojmie? Facet jest załamany sytuacją. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, żakżaczku ?

Prawie pół życia Orkiestra była mi bliska i znakomita. Nie umiem sobie wyobrazić - bez Pana Owsiaka.

Jutro zasiądę przy biurku, papeterię otworzę i list napiszę. Piórem na papierze. Z prośbą i wołaniem .

Może przeczyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Jest wstrętnym obrażanie gościa który tak wiele dobra uczynił.\

 O|by tylko następcy potrafili do cna rozliczyć ..

 Z powagą deklaruję się na stażnika - w pierdlu winnych-owych nbicności.

\|Za 2-3 tygodnie byście ujrzeli sprawnych szczuplutkich i znających na pamięć cała |Konstytucję .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Dlatego trzeba Pana Jurka naciskać, i starać się  Mu wytłumaczyć, że to zła decyzja. Pod wpływem chwili. Gdy się będzie wahał - w ucho!
Moje prawie trzydziestoletnie puszek noszenie... jak zerwać z taką tradycją?
Kto, gdy nie Jurek?


MY, nasze dzieci - bo to jest Orkiestra. Do końca świata i jeden dzień dłużej.

On to przewidział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.