Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adalbert, 

4 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Oczywiście, wam pisiorom nawet wspominanie o tym biestialskim politycznym mordzie jest wyjątkowo nie na rękę. To ociekające aż hipokryzją i zakłamaniem zawołanie ciszej nad ta trumną, które wydają z siebie wszystkie pisiory nie zrobi na nikim, najmniejszego nawet wrażenia. Wręcz przeciwnie, wrzawa, wręcz ryk będzie taki, że mam nadzieję, że was raz na zawsze zmiecie ze sceny.

A ty pod kamień i siedzieć tam cichutko i czekać co tam Nowogrodzka każe swoim trollom wypisywać.

Znowu mały zacietrzewiony człowieczku robisz to samo co  z Kornikiem, dzikiem i  koniem Arabskim - A to  człowiek nie żyje  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem się już pod berecikiem pokiełbasiło. Nie dziwię się zresztą. Widmo dojmującej klęski zajrzało w oczy. Tak mocno jak nigdy dotychczas. To i się boicie jak nigdy. I nie wycieraj sobie brudnej gęby pamięcią człowieka który zginął przez was. Wredny hipokryto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa, że mnie coś naprawdę zdumiewa i pojąć nijak nie umiem...

Takiego czegoś, jak niejaki chick - miesiącami na Forum nie było.

 

Dziś - jest. I mordę drze.

Ktoś mi wyłuszczyć może, o co chodzi?

...

A Pani Aleksandrze Dulkiewicz - powodzenia i zdrowia!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, Adalbert95 napisał:

Całkiem się już pod berecikiem pokiełbasiło. Nie dziwię się zresztą. Widmo dojmującej klęski zajrzało w oczy. Tak mocno jak nigdy dotychczas. To i się boicie jak nigdy. I nie wycieraj sobie brudnej gęby pamięcią człowieka który zginął przez was. Wredny hipokryto.

Pewnie niczym Beata Mazurek..."Nie pochwala, ale rozumie".
Mają krew tego człowieka na rękach.

Nie uciekną od tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cocacol
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sine Metu napisał:


 

 


261482cc6a9e0c9b7954c7c556479339.jpg

 

Od tego typu ludzi nie ma co oczekiwać zrozumienia i zadumy. Na nich, pewno od dziecka, działa jedynie strach. 

Bezkarność otwiera u nich  bramy nienawiści  w jakiej się pewno wychowali i niczego poza nią nie znają i nie potrafią. A przecież są identyfikowalni, każdy prawie się pokazuje ze zdjęciem...

W pale się nie mieści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dulon184 napisał:

\ Teraz czekamy na przekaż dnia z |Nowogrodzkiej w sprawie |Smierci |Prezydenta i |Owsiaka .

Zero znaczy Ziobro dał małą wstawkę, koło południa. A wynikało z tego że bandzior za krótko siedział, wiec to wina sądu. 

Robi się coraz mniej śmiesznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, jar1 napisał:

Bezkarność otwiera u nich  bramy nienawiści  w jakiej się pewno wychowali i niczego poza nią nie znają i nie potrafią. 

Elektorat PiS i słuchacze pewnej rozgłośni radiowej z Torunia oraz widzowie telewizji stamtąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Politycy, ale i wy, inne osoby publiczne. Od lat uczycie nas swoim zachowaniem, że przemoc jest dobra. Stosujecie ją na każdym kroku, przy każdej okazji. Gdy wydaje się nam, że nie można wymyślić bardziej obrzydliwego epitetu, bardziej wulgarnego wystąpienia, zaskakujecie. Z rozmysłem nie wymieniam nikogo z nazwiska, bo większość ma na tym polu dokonania – mniejsze, większe, ale ma. Zupełnie jakby bycie kulturalnym było dla was obrazą, a liczył się tylko bezpardonowy atak na przeciwników politycznych."

 

PS. Warto przeczytać całość.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

 

 

32 minuty temu, jar1 napisał:

Dobry tekst: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Politycy, ale i wy, inne osoby publiczne. Od lat uczycie nas swoim zachowaniem, że przemoc jest dobra. Stosujecie ją na każdym kroku, przy każdej okazji. Gdy wydaje się nam, że nie można wymyślić bardziej obrzydliwego epitetu, bardziej wulgarnego wystąpienia, zaskakujecie. Z rozmysłem nie wymieniam nikogo z nazwiska, bo większość ma na tym polu dokonania – mniejsze, większe, ale ma. Zupełnie jakby bycie kulturalnym było dla was obrazą, a liczył się tylko bezpardonowy atak na przeciwników politycznych."

 

PS. Warto przeczytać całość.

 

Zabrzmi brutalnie i chamsko, ale to tylko przytoczenie słów mego 'ulubieńca'  -Brudzińskiego. Wy na pewno, a może i Moderacja mi odpuści.

Gdy razu pewnego pewna pani zwróciła się z prośbą o dofinansowanie pewnej fundacji, Brudziński warknął:

"A skąd ci ,qwa, wytrzepię! Z kutasa?"

Koniec cytatu.

Raz jeszcze przepraszam.

 

Taką mamy waaaadzę, proszę Was. Chamy w garniturach. Fioletowych w prążki. I sandały na skarpetkach z dziurką.

 

O obrażaniu i pluciu na takich jak ja i na moich Rodziców i Przyjaciół przez Dudę, Kaczyńskiego i pomniejszych  - nawet nie wspomnę. Bo to wszystkim wiadomo.

Bo to przykre i okropne są zachowania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno w  tej sytuacji coś sensownego napisać.Okropna historia.Pomimo pewnych różnic widzę analogię z zabójstwem prezydenta Narutowicza.Ze względu na ogólną atmosferę nienawiści.

Natomiast nie wierzę ,że ta tragedia coś zmieni.Za parę tygodni wszystko wróci do "normy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 politycznych aktów zgonu, prezydentom różnych  miast, wystawiła Młodzież Wszechpolska w 2016 r. O rzeczonych "dokumentach" doniesiono do prokuratury - mówił P. Sutryk, która sprawy jednak nie podjęła (umorzyła śledztwo). Kto popełnił większe łajdactwo?
Wybaczcie, nie mogę milczeć. Chce się wyć!

15 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Natomiast nie wierzę ,że ta tragedia coś zmieni.Za parę tygodni wszystko wróci do "normy".

To dla mnie, niestety oczywiste:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni, Wojciechu, zmieni...

I Ty, zukjacku:-)

Polska już nie będzie taka sama. Porządni, mądrzy ludzie - nie zostaną w domach, gwarząc o "pińcet" i gotując zimioki na obiad. I  - narzekając na sąsiada, że mu się krowa oźrebiła, jak w Konopielce.

Kiedyś pisałem o "gwoździu do trumny PiS".

Dziś jest drugi i solidny.

A trzeci - ja wiem, Ty wiesz, boś lekarz. A i wszyscy wiedzą.

 

Ściskam.

A wszystkie te "popularności", gdzie PiS jest 'demorimportent', :-)przeprowadzane przez najróżniejsze agencje - między bajki włóżcie.

12 procent. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Drapanie za uchem kotka Ozziego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

że ta tragedia coś zmieni

Zmieni, zmieni. Tak jak Smoleńsk czy w mniejszym stopniu zabójstwo Rosiaka był dla pisorów darem niebios, bo bez niego już by ich dawno nie było, tak wczorajsza tragedia jest dla opozycji jak wygrana na loterii - jakby to cynicznie nie zabrzmiało. Niezależnie od tego, czy zabójca Adamowicza jest po prostu wariatem czy nie, słowa o tym, że morduje za krzywdy od PO padły i nie da się już ich "odusłyszeć" choć pisiory będą robić wszystko by do tego doprowadzić. Do tej pory opozycja nie miała męczennika który dla części jej potencjalnych wyborców jest pożądany czy konieczny. Teraz już ma, a na brutalnym mordzie politycznym (nawet jeśli takim w istocie nie był) na 10 miesięcy przed wyborami można ugrać bardzo, bardzo dużo. Co więcej uważam, że dla PiS mord Adamowicza jest większym ciosem niż gdyby został zabity którykolwiek z prominentnych pisiorów, nawet z kaczorkiem na czele. Czego ich wczorajsze i dzisiejsze reakcje i niespotykana od wielu wielu lat "spolegliwość" i naturalnie obłudne i fałszywe, ale jednak werbalnie wyrażone współczucie i potępienie najlepszym dowodem. Oni się panicznie boją i słusznie się boją, bo mają czego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.  

Sądzę, że w wierchuszce PiS-u się gotuje. Milczą. Nawet bojówki i trolle stanęły na chwilę. Nie ma rozkazów co robić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zukzukzuk napisał:

11 politycznych aktów zgonu, prezydentom różnych  miast, wystawiła Młodzież Wszechpolska w 2016 r. O rzeczonych "dokumentach" doniesiono do prokuratury - mówił P. Sutryk, która sprawy jednak nie podjęła (umorzyła śledztwo). ...)

Sprawa powieszenia portretów posłów również jest traktowana co najmniej dziwnie. Sfilmowano czyn, sprawców widać jak na dłoni i co? Nic. Przez rok prokuratura nie zdołała sporządzić aktu oskarżenia. Przecież to nie wynika z ociężałości umysłowej prokuratorów tylko z odgórnego polecenia. Ciekawe co teraz powie pan Zbyszek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Sprawa powieszenia portretów posłów również jest traktowana co najmniej dziwnie. Sfilmowano czyn, sprawców widać jak na dłoni i co? Nic. Przez rok prokuratura nie zdołała sporządzić aktu oskarżenia. Przecież to nie wynika z ociężałości umysłowej prokuratorów tylko z odgórnego polecenia. Ciekawe co teraz powie pan Zbyszek.

Co powie? To, co mu "góra" nakaże. Wg mnie, to akurat jest mało istotne . Sądzę, że i tak dalej pozostanie szefem "politycznej" prokuratury. Mam nadzieję, że tylko do jesieni.

18 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A wszystkie te "popularności", gdzie PiS jest 'demorimportent', :-)przeprowadzane przez najróżniejsze agencje - między bajki włóżcie.

12 procent. 

Wow! Optymista jesteś. I obyś miał rację. Cała nadzieja w tym, że z boku lepiej widać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zukzukzuk napisał:

Co powie? To, co mu "góra" nakaże. Wg mnie, to akurat jest mało istotne . Sądzę, że i tak dalej pozostanie szefem "politycznej" prokuratury. Mam nadzieję, że tylko do jesieni.

Nie, nie...

Nie mam żadnych złudzeń, nie spodziewam się że powie coś sensownego i wykaże się jakąś refleksją. Jestem ciekaw jaką woltę wykona i w jaki sposób po raz setny wykręci kota ogonem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaro_747 napisał:

że powie coś sensownego i wykaże się jakąś refleksją. Jestem ciekaw jaką woltę wykona i w jaki sposób po raz setny wykręci kota ogonem.

Nie mniej, będzie to tylko "salto". Smutna mina clowna... na pokaz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mógłby i uprzejmy był  wlepić - żeby wszyscy widzieli i zapamiętali - ile ludzi dziś się zebrało w pewnym polskim mieście?

Ja nie umiem, bom gópi komputerowo...

Adasia/asterixa nie proszę, bo pewnie tam jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Kot, jak zwykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Gdansk.jpg

 

PS. Przypomina mi się widok z pogrzebu Popiełuszki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50259508-10151135664894996-6600233319307

Tutaj jeszcze cosik pięknego

 

Ps byłem  targa mnie wiele emocji złosci i wszystkiego po trochu...

 

nie spieprzmy tego jesienią proszę Was....

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło. Najuprzejmiej dziękuję, jaru pierwszy :-)

Przytulam Gdańszczan. Wszystkich, którzy tam byli.

I - podziwiam.

 

 

Mój Przyjacielu arkadowski, Moderatoru:-)

Zawsze to mówiłem.

A, gdy jeszcze raz dopuścimy takich ...(autocenzura, bo uj wie, ile punktów mam)... do władzy - marny nasz los.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

O to mi chodziło. Najuprzejmiej dziękuję, jaru pierwszy :-)

Przytulam Gdańszczan. Wszystkich, którzy tam byli.

I - podziwiam.

Jacenty smutek, że żyjemy w podłych czasach. Przypomnij mi Kolego Szanowny, kiedy to takie smutne czasy były i tyle żalu na ulicach? Bo jak jak żyję, to jedynie czasy socjalizmu pamiętam i takich ciągłych przeciwko władzy protestom. W takiej sile, w takiej częstotliwości i z takim sprzeciwem nie było marszy za żadnej innej opcji politycznej po 89.

Mylę się Jacenty?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.