Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Wiesz, żakżaczku ?

Prawie pół życia Orkiestra była mi bliska i znakomita. Nie umiem sobie wyobrazić - bez Pana Owsiaka.

Jutro zasiądę przy biurku, papeterię otworzę i list napiszę. Piórem na papierze. Z prośbą i wołaniem .

Może przeczyta.

Hm. Obyś miał siłę i ochotę! Tego Ci życzę:)

Być może Jurek odwoła swą decyzję. I oby:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Nie dramatyzujcie. Złożył rezygnację ze wszystkich formalnych funkcji. Że można rozdawać karty nie pełniąc żadnych formalnych funkcji dowiedziono już tysiące razy. Owsiak zawsze będzie istotą WOŚP i nie musi do tego koniecznie pełnić funkcji prezesa zarządu fundacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Panowie! Nie dramatyzujcie. Złożył rezygnację ze wszystkich formalnych funkcji. Że można rozdawać karty nie pełniąc żadnych formalnych funkcji dowiedziono już tysiące razy. Owsiak zawsze będzie istotą WOŚP i nie musi do tego koniecznie pełnić funkcji prezesa zarządu fundacji.

I tak najpewniej będzie. JO będzie pociągał za sznurki WOŚP ZAWSZE, póki będzie żył. Tyle, że być może, od teraz, z tylnego fotela. Dał nam przykład jeden poseł...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie o sprawcy zbytdużżo tu siępisze. Zostawmy to detektywom i śledczym, ale nie spodziewam się żeby rozwojowo podeszli do badania inspiratorów i ustalania obiektywnego ciągu zdarzeń poprzedzających zbrodnię.

Co do tragicznie zmarłego - chyba( o ile pamiętam )miał własną pozycję - uniezależnił się od Platformy a teraz zapewne bardzo się przyda. Natomiast "Prawo" zacieśni szeregi.

Dalsza atomizacja nastąpi. Oraz przybędzie gęb za lud krzyczących. (Ale na jak długo - nie zgadnę).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, soundchaser napisał:

Absolutnie nie jestem zwolennikiem obecnej partii rządzącej, ale myślę że Kolega trochę się zagalopował w tych bardzo skrajnych wnioskach. Po prostu wyszedł z więzienia popieprzony psychicznie gość, który powinien tam siedzieć do śmierci i wykorzystując okazję dokonał haniebnego czynu. Mało jest takich przypadków na świecie? Czemu akurat dźgnął prezydenta Gdańska? Bo akurat był na scenie. Typowy akt agresji zwykłego popaprańca, który ma zaburzenia psychiczne. Politycy nie ponoszą za to winy.

Ale w przekaz który będą uparcie lansować wpisujesz się idealnie.  Z gruntu fałszywy.

6 godzin temu, zukzukzuk napisał:

Ach, żeby tak Jurek myślał. Lecz, któż Go teraz pojmie? Facet jest załamany sytuacją. 

Dziwisz mu się?  On chce powstrzymać wysyp świrów w kolejnych edycjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
8 godzin temu, soundchaser napisał:

Niekoniecznie schizofrenia. Chorób i upośledzeń na tle psychicznym jest cała masa.
Tacy też siedzą w więzieniach. A poza tym cholera wie co w samym więzieniu temu popaprańcowi z mózgiem się stało. Najpierw dźgnął, a później wyszedł na scenę i się przyznał. To jest normalne zachowanie? A może chciał być przez 5 minut celebrytą?

Może chce wrócić do więzienia już jako zabójca (do tego polityczny)? Daje to dużą szansę na zajęcie szczytu  hierarchii więziennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Zbig napisał:
6 godzin temu, zukzukzuk napisał:

 

Dziwisz mu się?  On chce powstrzymać wysyp świrów w kolejnych edycjach.

Ja Mu się absolutnie nie dziwię.

Wręcz, nie wyobrażam sobie jak za rok będzie podsumowywał WOŚP pełen uśmiechu. Nie da się. Doświadczenie niestety jest takie...

Kurna, Coś we mnie pękło. Znowu zło zwyciężyło,  padła kolejna bariera, wydawało by się - nie do pokonania. Jestem zły, sfrustrowany, rozżalony i zgryźliwy - niestety. Albowiem, na oczach świata, bezczelnie zamordowano człowieka, który sekundę temu wyrażał publicznie swoją bezgraniczną radość. Autentycznie cieszył się ze swego dzieła. A z tego, co wiem - dokonał dla ludzi wiele, bardzo wiele.

Wybaczcie...

Jednocześnie - sam nie jestem w stanie wybaczyć tym,. którzy do tego doprowadzili. 

Dziwne. Zmieniło się (na gorsze) podejście do moich kumpli, znajomych, popierających rządzących. Nie mogę tego zrozumieć i pojąc! Już nie jest tak pięknie, jak kiedyś, gdy wszyscy byliśmy... po prostu Polakami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dulon184 napisał:

O|by tylko następcy potrafili do cna rozliczyć ..

Ludzie pokojowo nastawieni do otaczającego ich świata zawsze będą mieli problem z przełamaniem działań propagandowo-siłowych. Polska wkracza w ponury okres. Niemniej jest szansa że tegoroczne wybory coś zmienią/przełamią o ile pamięć wydarzeń tego weekendu i przyczyn takiej sytuacji nie zatrze się u suwerena. Niestety polski suweren nie gwarantuje takiego stanu rzeczy, ale może się mylę, oby. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość JanF

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, osimar napisał:

nie zgodzę się z tymi opiniami. Opinia bardzo szybka przytaczana chociażby w TVN24, moim zdaniem jest błędna lub ukierunkowana na uspokojenie emocji i ograniczenie fali hejtu.

Wiadomo, że nigdy nie dowiemy się jakie pobudki pchnęły tego człowieka do czynu. Prawdopodobnie swoje życie skończy w szpitalu, a nawet jeżeli będzie miał proces, to będzie mówił to, co zasugeruje jemu jego prawnik, a nie prawdę. Pozostają nam jedynie wywody logiczne i powiązanie jego działań z otaczającą nas rzeczywistością. ...

Ciągłe oskarżanie za wszystkie niepowodzenia PO, Tuska, "niemieckich polityków" czy zestawianie komunikatów, wiadomości w przekazach informacyjnych ze złą Platformą i złym Tuskiem spowodowało uproszczenie myślenia i oskarżenie o swoje niepowiedzenia i czyny partię polityczną. Takie mechanizmy jako pierwsze pojawią się w chorych i słabych umysłach i to co wydarzyło się w niedzielę powinno być dla nas ostrzeżeniem. jestem przekonany, że po 3 latach ciągłego obrzydzania przeciwników politycznych w wielu głowach rodzą się podobne pomysły, tylko jeszcze brak tej iskierki, która by je odpaliła. ...

Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Nie dawno temu, polski rząd zmusił FB do podpisania porozumienia o innym traktowaniu kont i zmiany odwołania się osób zablokowanych przez FB za mowę nienawiści. Jesteśmy pierwszym krajem z taką regulacją. W kraju, gdzie istnieje wyraźny podział w traktowaniu wpisów, czynów zwolenników partii rządzącej i opozycji. W kraju, w którym wieszanie portretów polityków na szubienicach powoduje przesłuchanie tychże polityków, a za wieszanie bucików na płotach kościołów Policja ściga 16 letniego chłopca. W kraju w którym czołowy polityk może bezkarnie i bez żadnego trybu krzyczeć z mównicy sejmowej o zdradzieckich mordach, a sformułowanie marszałku mój kochany jest przyczyną do wykluczenia posła z dyskusji. W kraju w którym napisanie na drzwiach posłów PiS - PZPR jest ścigane za popieranie ustrojów totalitarnych, ale politycy tej partii i tzw telewizja publiczna może przypadkowych ludzi nazywać komuchami, kodziarzami, ubeckimi wdowami i złogami postkomunistycznymi. W kraju w którym skopanie dwóch 50+ działaczy KOD-u przez grupę młodych narodowców jest obroną konieczną, a biała róża symbolem nienawiści.

No cóż, skoro robisz rachunek sumienia, to trzeba dopisać do niego zabójstwa Marka Rosiaka, zastrzelonego przez poczytalnego zwolennika PO i Jolanty Brzeskiej, spalonej żywcem w dywanie (tak się uważa) za obronę mieszkania. Co jeszcze trzeba dopisać, może to, że w Polsce wydaje się w świetle prawa i za akceptacją sądów stare mienie (kamienice i mieszkania) kuratorom starców powyżej 100 lat życia na zaświadczenie. 
Tak, masz rację, ja nie chcę w takim kraju żyć, to barbarzyństwo i dzicz!!!

Co jeszcze można dopisać, może to, że w 2015 roku Polska była obok Bułgarii i Rumunii krajem z największą populacją ludności żyjącą w biedzie i nędzy w Europie.

Edytowane przez JanF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JanF napisał:

Tak, masz rację, ja nie chcę w takim kraju żyć, to barbarzyństwo i dzicz!!!

Dzicz to narodowcy i młodzież wszechpolska. To oni nakręcają katolicką bezinteresowną nienawiść która tolerowana jest przez władzę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JanF napisał:

Co jeszcze można dopisać, może to, że

...przerażającej posłance, Beacie K. rzucono jajem w drzwi biura poselskiego, namalowano "PZPR" na innych drzwiach (co uznano za "propagowanie (sic!) totalitaryzmu) - czymże wobec takich ZBRODNI jest zabicie jednego prezydenta Gdańska?

...nieprawdaż? Podobnie ujęła to wczoraj TVPiS w tzw. "wiadomościach" - widzę, że oglądałeś pilnie i "słuszne" wnioski ci się słusznie nasunęły.

12 minut temu, JanF napisał:

Co jeszcze można dopisać, może to, że w 2015 roku Polska była

..a w hameryce nadal i wtedy i dziś też biją "murzynów"!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, JanF napisał:

Co jeszcze można dopisać, może to, że w 2015 roku Polska była obok Bułgarii i Rumunii krajem z największą populacją ludności żyjącą w biedzie i nędzy w Europie.

podaj link na dowód  , chyba nigdy tam nie byłeś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cir napisał:

podaj link na dowód 

...znajdzie linka do Tv info...może nawet na "pasku grozy" tak było naPiSane?

 

...i "udowodni"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, JanF napisał:

No cóż, skoro robisz rachunek sumienia, to trzeba dopisać do niego zabójstwa Marka Rosiaka, zastrzelonego przez poczytalnego zwolennika PO i Jolanty Brzeskiej, spalonej żywcem w dywanie (tak się uważa) za obronę mieszkania. Co jeszcze trzeba dopisać, może to, że w Polsce wydaje się w świetle prawa i za akceptacją sądów stare mienie (kamienice i mieszkania) kuratorom starców powyżej 100 lat życia na zaświadczenie. 
Tak, masz rację, ja nie chcę w takim kraju żyć, to barbarzyństwo i dzicz!!!

Co jeszcze można dopisać, może to, że w 2015 roku Polska była obok Bułgarii i Rumunii krajem z największą populacją ludności żyjącą w biedzie i nędzy w Europie.

Rosiak tak, ale mam trochę inną teorię. Jolanta Brzeska, nie zaliczyłbym jej do zabójstwa politycznego. Dla mnie czysto kryminalna sprawa.

2015? Poniżej wykres naszego rozwoju. Warto zauważyć, że najwyższe przyrosty naszej stopy życiowej przypadały na okres światowego kryzysu. Jak to przedstawiono od strony politycznej? Już wcześniej pisałem. Nie argumenty i prawda się liczą.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JuG napisał:

Może chce wrócić do więzienia już jako zabójca (do tego polityczny)? Daje to dużą szansę na zajęcie szczytu  hierarchii więziennej.

To też bardzo prawdopodobny powód, jeden z wielu, które zsumowały się w tym zbrodniczym czynie. 

Gdzieś zaistnieć, gdzie będzie się "kimś" a nie nikim. A i o wikt i opierunek nie trzeba się martwić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, jar1 napisał:

To też bardzo prawdopodobny powód, jeden z wielu, które zsumowały się w tym zbrodniczym czynie. 

Gdzieś zaistnieć, gdzie będzie się "kimś" a nie nikim. A i o wikt i opierunek nie trzeba się martwić.

Tylko to są nasze próby zracjonalizowania jego motywów. Jeżeli jest to choroba psychiczna to dowolna racjonalizacja nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, iro III napisał:

.a w hameryce nadal i wtedy i dziś też biją "murzynów"!

U nas też biją murzynów i nie tylko murzynów i nie tylko biją a nawet ostatnio zabijają. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lech36 napisał:

Niestety polski suweren nie gwarantuje takiego stanu rzeczy, ale może się mylę, ob

Zostawta wy tego suwerena w spokoju, to nie suweren rozpętał fale nienawiści a politycy. To oni za cel stawiają sobie wydobywanie najniższych emocji w człowieku i ukierunkowywanie ich w celu zdobycia koryta dla siebie. 

Chyba, że jako suwenera uznaje się jedynie elity polityczne ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JuG napisał:

Tylko to są nasze próby zracjonalizowania jego motywów. Jeżeli jest to choroba psychiczna to dowolna racjonalizacja nie ma sensu.

Czy chory psychicznie kupiłbym nóż i skombinował kartę media i zatankował w momencie światełko do nieba to chyba dobrze zaplanowane a nie pod wpływem choroby psychicznej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim. Otwiera oczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
31 minut temu, jarr napisał:

Czy chory psychicznie kupiłbym nóż i skombinował kartę media i zatankował w momencie światełko do nieba to chyba dobrze zaplanowane a nie pod wpływem choroby psychicznej .

Jak najbardziej - np. schizofrenicy są często ponad przeciętnie inteligentni. Są też na swój sposób racjonalni - wywody mają bardzo racjonalne tylko, ze bazujące na chorych założeniach (np. manie prześladowcze). Nie zawsze też działają w afekcie.

My za mało wiemy - jest to do zbadania przez biegłych sądowych. A czy będą to niezawisłe fachowcy to już inna sprawa...

PS. https://www.focus.pl/artykul/psychicznie-chorzy-zabojcy

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JanF napisał:

No cóż, skoro robisz rachunek sumienia, to trzeba dopisać do niego zabójstwa Marka Rosiaka, zastrzelonego przez poczytalnego zwolennika PO i Jolanty Brzeskiej, spalonej żywcem w dywanie (tak się uważa) za obronę mieszkania. Co jeszcze trzeba dopisać, może to, że w Polsce wydaje się w świetle prawa i za akceptacją sądów stare mienie (kamienice i mieszkania) kuratorom starców powyżej 100 lat życia na zaświadczenie. 
Tak, masz rację, ja nie chcę w takim kraju żyć, to barbarzyństwo i dzicz!!!

Co jeszcze można dopisać, może to, że w 2015 roku Polska była obok Bułgarii i Rumunii krajem z największą populacją ludności żyjącą w biedzie i nędzy w Europie.

Zapomniałeś o Smoleńsku? Przecież to wina Tuska?

KAŻDA władza ma i miała swoje za uszami.

Ale, miało być nie tak. LEPIEJ! I to praktycznie w każdej dziedzinie. A w której jest? Wygląda na to, że lepiej jest TYL:KO przy korycie! Szkoda słów...

Podoba Ci się to, co mamy od ponad 3 lat?

 

19 minut temu, SZROT napisał:

Polecam wszystkim. Otwiera oczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzięki. Postaram się obejrzeć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, jar1 napisał:

Zostawta wy tego suwerena w spokoju, to nie suweren rozpętał fale nienawiści a politycy.

Suweren chyba ma "sprzęt" do analizy wartościowej tego co mówią i robią politycy więc niestety jest odpowiedzialny za szerzącą się nienawiść. Oczywiście w jakimś procencie. Iskra niestety poszła od polityków ale rozbłysła silnym światłem za sprawą wyborców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale otrzymałem pytania o oryginalną wielkość grafiki inspirowanej słowami naszego kolegi @Sine Metu

Załączam więc link do pobrania grafiki w sporej wielkości. Dziś co ciekawe miałem też zapytanie o mozliwośc wydruku tejże grafiki na jakiś marsz. Chciałbym tylko wyrazić ze swojej strony zdanie, że ta grafika nie należy do nikogo pod względem prawnym. Wykorzystałem do zrobienia jej logo WOŚP, które to nie stanowi moją własność, a i motto przewodnie to słowa nie należące do mnie. Resztę nakreśliło smutne życie. Kto ma więc potrzebę pobrania - udostępniam grafikę w sporym rozmiarze.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć POPISu. Tyle i aż tyle. Lata temu się nie dogadali i rozpętali wojnę polsko-polską. Mam tego k**wa dość. Serdecznie. I w kółko i w kółko jedni na drugich, jak dzieci, jak baby (lub chłopy) na targu. To się nie skończy. Za tydzień będzie ta sama jatka, jeśli nie coraz lepsza. Reset? Wystrzelenie na księżyc? Nie wiem, na razie jestem tym zmęczony, przygnębiony........

Nie kibicuję kościołowi jako instytucji ale w tym przypadku ksiądz ma absolutną rację: ten kraj stał się psychiatrykiem: "Ten kraj mnie zaczyna przerażać. Prezydent Gdańska podczas finału WOŚP został zaatakowany nożem przez jakiegoś szaleńca. Jedna strona już zaczęła krzyczeć, że to wina Owsiaka, druga, że to wina Kaczyńskiego. Ten kraj stał się psychiatrykiem. Nawet tragedia, w której człowiek został dźgnięty nożem jest okazją do tego, żeby wykorzystać to przeciwko drugiemu, do swojej walki. Jesteśmy w jakimś totalnym obłędzie. Ten kraj upadnie, jeśli tego nie przerwiemy. Nie ma szans, żebyśmy świętowali kolejne sto lat niepodległości jeśli nie zatrzymamy tego obłędu nienawiści, ciągłej atmosfery walki między sobą."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.