Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cir napisał:

mamy czasy  kiedy spod kamieni wypełzły najpodlejsze gady zwabione obietnicą ich zauważenia , oswobodzenia i docenienia 

Dokładnie. Stąd nacjonaliści w rządzie, 100 lecie Niepodległości uczczone pochodem faszystów Włoskich. To ten "normalny" kraj Kaczyńskiego i spółki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zukzukzuk napisał:

Co powie? To, co mu "góra" nakaże. Wg mnie, to akurat jest mało istotne . Sądzę, że i tak dalej pozostanie szefem "politycznej" prokuratury. Mam nadzieję, że tylko do jesieni.

Wow! Optymista jesteś. I obyś miał rację. Cała nadzieja w tym, że z boku lepiej widać...

Miałem urodziny w Sylwestra. Raptem piętnaście lat na tym padole, a za życzenia - dziękuję!:-) Bo mnóstwo Kolegów - pamiętało.

Założyłem się z moim Bratem, że PiS nie wygra wyborów i w niwecz pójdzie (moja Kobiecinka przecinała zaklad, tak, jak ma być). I świat pamiętał będzie o sk.... , przepraszam - draniach.

Dziś do mnie dzwoni i :

"Oszczędzam na tę butlę. Przegrałem z kretesem!

:-)

 

 

Dopuściliśmy do władzy takich "nieskazitelnych" ludzi, bo nam (mnie!!!!!!- przyznaję po raz kolejny) - dupska się z kanapy ruszyć nie chciało.

Rybkiśmy se oglądali, koty i pieski ciumkali, głupoty oglądali - i na nic z uwagą nie spoglądali.

MY!!!! Jesteśmy winni.

 

ja - też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Drapanie kotka Tykotka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS siał nienawiść i pogardę w życiu publicznym od samego początku swego istnienia. Ale spójrzmy również jakie mają poparcie w Toruniu oraz wśród znaczącej części hierarchii polskiego KK dla wszystkiego co robią. Oczywiście że jest ono kupione za gigantyczną kasę z budżetu, która mogłaby być spożytkowana na znacznie pilniejsze cele.

I niestety mamy skutki. Po siewach nienawiści nadchodzą żniwa. Dżina jest łatwo wypuścić z butelki, ale bardzo trudno zagonić tam z powrotem. Oby sytuacja nie wymknęła się spod kontroli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

 

 

Zabrzmi brutalnie i chamsko, ale to tylko przytoczenie słów mego 'ulubieńca'  -Brudzińskiego. Wy na pewno, a może i Moderacja mi odpuści.

Gdy razu pewnego pewna pani zwróciła się z prośbą o dofinansowanie pewnej fundacji, Brudziński warknął:

"A skąd ci ,qwa, wytrzepię! Z kutasa?"

 

 

Szczery chłopak był, po prostu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy widzieliscie ze nozownik sam się poddał -wykonuje wyrok , wygłasza manifest i sam się kładzie na podłodze 

nóż miał jak widziałem również typowy do zadania ran kłutych krótki i wystarczająco sztywny aby skutecznie to zrobić 

nie wiem czy wyjasniono juz skad miał przepustke 

dopracował swój plan wygląda że prefekcyjnie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, arkadowski napisał:

Winni jesteśmy my wszyscy śmierci Adamowicza, bo odpowiadamy za dojście do władzy populistów. Ludzi dla których każdy inaczej myślący to SB'k, gorszy sort, ukryta opcja niemiecka, donosiciel, zdradziecka morda itd.

Racja.

 

Ale czy nie warto uderzyć się również w tutejsze, "forumowe" piersi?

Uderzyć za tolerowanie głosów zbydlęcenia i nienawiści lejących się permanentnie w tym wątku.

Za tolerowanie obecności tu indywiduów spod ciemnej gwiazdy w imię demokracji, wolności wypowiedzi i tolerancji.

Proponuję przemyśleć tę politykę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to niczego nie zmieni. Na prawicy jest już winny - Owsiak. Przez duże miasta przejdą marsze milczenia. W tv odklepane zostaną okolicznościowe formułki, a Suwerena to naprawdę nic nie obchodzi.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, cir napisał:

nie wiem czy widzieliscie ze nozownik sam się poddał -wykonuje wyrok , wygłasza manifest i sam się kładzie na podłodze 

Dlatego moim zdaniem nie można wykluczyć hipotezy że był tylko wykonawcą otrzymanego zlecenia. Dużo do myślenia dają obecne próby przedstawienia go jako chorego psychicznie. Tacy jak wiadomo unikają odpowiedzialności za swe czyny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Łał. Ciekawe kto zlecił ? Putin czy Kaczyński ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, arkadowski napisał:

Tak, ta władza odpowiada za śmierć Adamowicza, bo napawała się mową sporu, podjudzaniem jednych przeciwko drugim, snuciem teorii spiskowych i kłamstwem służącym interesowi politycznemu.

Tak, to PiS odpowiada za to co się stało. 

Absolutnie nie jestem zwolennikiem obecnej partii rządzącej, ale myślę że Kolega trochę się zagalopował w tych bardzo skrajnych wnioskach. Po prostu wyszedł z więzienia popieprzony psychicznie gość, który powinien tam siedzieć do śmierci i wykorzystując okazję dokonał haniebnego czynu. Mało jest takich przypadków na świecie? Czemu akurat dźgnął prezydenta Gdańska? Bo akurat był na scenie. Typowy akt agresji zwykłego popaprańca, który ma zaburzenia psychiczne. Politycy nie ponoszą za to winy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Takich zwą "moderatorem"?

Co tam u Oskara, ciekawym. A i moja żona też. 

Ile punktów mi walniesz, za fakt, że cię pytam, boś się nagle - ujawnił?

Jak jakiś chick.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, soundchaser napisał:

Absolutnie nie jestem zwolennikiem obecnej partii rządzącej, ale myślę że Kolega trochę się zagalopował w tych bardzo skrajnych wnioskach. Po prostu wyszedł z więzienia popieprzony psychicznie gość, który powinien tam siedzieć do śmierci i wykorzystując okazję dokonał haniebnego czynu. Mało jest takich przypadków na świecie? Czemu akurat dźgnął prezydenta Gdańska? Bo akurat był na scenie. Typowy akt agresji zwykłego popaprańca, który ma zaburzenia psychiczne. Politycy nie ponoszą za to winy.

gdyby nie powiedział na scenie "Platforma Obywatelska", "dlatego zginął Adamowicz", miałbyś rację. Ale te słowa były wypowiedziane. Człowiek chory jest bardziej podatny opinię innych. A ostatnio, w związku z wyborami samorządowymi o Adamowiczu i PO mówiło się wiele złego. To niestety działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A |Może tak?

 Debilny naród głuszym rządzić pozwolił..

 I do kogo pretensje..

 Teraz może warto mocno pilnować aby następcy - oby lepsi - przez lud pilnowani zapełnili totalnie pierdle pisowskimi szkodnikami.. . Bardzo mocno pilnować ..

 |Nie prosić . |Ządąć ,żądać|?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś na yuotubie konferencję gdy Jurek rezygnował z prezesury w  WOŚP. Coś mnie skusiło by poczytać komentarze . Żałuje , że nie została wyłączona możliwość komentowania bo ściek jaki tam płynął przechodził ludzkie pojęcie. Głównie że dobrze mu tak , że dalej będzie kradł, że resortowe dziecko itp. itd.Na szczęście było kilka głosów rozsądku ale te osoby od razu były hejtowane a najwięksi hejterzy dostawali najwięcej kciuków. Po składni wypowiedzi widać było ,że byli to ludzie młodzi tzw. gimbaza i takie pokolenie nam rośnie. A czego tak się dzieje? - odpowiedź jest prosta ANONIMOWOŚĆ. Założe się , że gdyby jeden z drugim musiałby afiszować się swoim imieniem i nazwiskiem to już taki bohater by nie był, to samo na fejsie ktoś hejtuje wchodzisz na profil i widzisz konto fejkowe dwa wpisy i szlachta nie pracuje. Takie czasy :-( 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość JanF

(Konto usunięte)
15 minut temu, osimar napisał:

gdyby nie powiedział na scenie "Platforma Obywatelska", "dlatego zginął Adamowicz", miałbyś rację. Ale te słowa były wypowiedziane. Człowiek chory jest bardziej podatny opinię innych. A ostatnio, w związku z wyborami samorządowymi o Adamowiczu i PO mówiło się wiele złego. To niestety działa.

Za daleko pociągnięty wniosek, było coś o osobistych 'krzywdach' w więzieniu za sprawą PO i PSL - i co tu i jak działa?  Gdyby rządziła inna partia, to pojawiły by się inne nazwy. Na onecie czytałem, że bandyta choruje na schizofrenie, ten fakt, jeśli jest prawdziwy, dużo zmienia w oglądzie sytuacji. Wciskanie przeciwnikom sporu politycznego odpowiedzialności za to wydarzenie, jest chore, nie mówiąc o tym, że jest kłamliwe. 
Mogę się nie zgadzać i nie lubić oponentów politycznych i innych, ale tracenie prawidłowego oglądu rzeczywistości z powodu tych emocji to choroba, taka sama, jak mordercy Pawła Adamowicza.

 

Edytowane przez JanF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|A co za problem po zmianie władzy takich gówniarzy odnależc i ukarać .

 |Konkretnie ukarać..

W młodości uczono mnie  .

\ |Za głupotę trzeba zapłaćić .\

 |Nawet jeśli się pomyliłeś .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, soundchaser napisał:

Typowy akt agresji zwykłego popaprańca, który ma zaburzenia psychiczne. Politycy nie ponoszą za to winy.

Sądzę, że mimo wszystko, to nie był wypadek-przypadek.

Zachował się jak typowy bojownik al kaidy (jak? To opisał cir stronę wcześniej).

3-2-1-0 - światła na mnie - i do boju.  Wiedział dokładnie, że zabił (zadał śmiertelne rany).

Tu nie było przypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak,że konkretna partia zleca zabójstwo jakiemuś choremu psychicznie człowiekowi.Zresztą to by się jej nie opłaciło politycznie.Mechanizm jest inny.W kraju od wielu lat narasta napięcie związane ze sporem politycznym.Napięcie to podsyca obóz rządzący.W tej sytuacji niektórzy dewianci samodzielnie mogą zdecydować się na takie radykalne czyny.Eligiusza Niewiadomskiego też nikt bezpośrednio nie inspirował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, osimar napisał:

gdyby nie powiedział na scenie "Platforma Obywatelska", "dlatego zginął Adamowicz", miałbyś rację.

Przecież zamknęli go za rządów PO i to zapamiętał. A zabił nie dlatego, że politycy PiS robią wszystko by nasz kraj podzielić i "rządzą" mową nienawiści, tylko dlatego, że jest zwyczajnie wymagającym leczenia psychiatrycznego psychopatą.

4 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

To nie jest tak,że konkretna partia zleca zabójstwo jakiemuś choremu psychicznie człowiekowi.Zresztą to by się jej nie opłaciło politycznie.Mechanizm jest inny.W kraju od wielu lat narasta napięcie związane ze sporem politycznym.Napięcie to podsyca obóz rządzący.W tej sytuacji niektórzy dewianci samodzielnie mogą zdecydować się na takie radykalne czyny.Eligiusza Niewiadomskiego też nikt bezpośrednio nie inspirował.

Z pewnością ten dewiant codziennie w więzieniu oglądał TVP i dlatego po wyjściu z pudła postanowił wyładować w ten sposób swoją agresję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt dobrze to poszło 

zero przypadku 

obejrzyjcie kolejne filmy które ludzie udostepniaja , to wszystko było zgrane i przemyslane 

ewidentnie ustawione na Prezydenta Gdańska -egzekucja 

jedyna przypadkowosc to pseudo -bohaterskie  ujęcie go   kiedy sam  sie połozył 

kwestia ustalenia czy atak samotnego dewiata podsycanego i ukierunkowanego tym co sie teraz dzieje czy ktos mu pomagał we wszystkim 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, soundchaser napisał:

Przecież zamknęli go za rządów PO i to zapamiętał. A zabił nie dlatego, że politycy PiS robią wszystko by nasz kraj podzielić i "rządzą" mową nienawiści, tylko dlatego, że jest zwyczajnie wymagającym leczenia psychiatrycznego psychopatą.

Akurat.

Oczywiście. Bezpośrednie polecenie? To zbyt daleko i pochopnie wyciągnięty wniosek. Ale inspiracja i nieme przyzwolenie trwa odkąd rządzą - niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, traumeel napisał:

Racja.

 

Ale czy nie warto uderzyć się również w tutejsze, "forumowe" piersi?

Uderzyć za tolerowanie głosów zbydlęcenia i nienawiści lejących się permanentnie w tym wątku.

Za tolerowanie obecności tu indywiduów spod ciemnej gwiazdy w imię demokracji, wolności wypowiedzi i tolerancji.

Proponuję przemyśleć tę politykę.

Zawsze jestem uczciwy i porządny w "stawianiu piwa". Nawet Majowi, w różnych wątkach . O kotkach zwłaszcza i w płytowych historyjkach  - stawialem nieraz. Tobie nie przyklepię i nie zamówię,  zanim nie odpowiesz.

 

O co Koledze idzie i co ma na ostrzu, pisząc "zbydlęcenie i nienawiść"?

 

Czekam z utęsknieniem na odpowiedź, bo zbydlęcenie i nienawiść - koszmarnie mi się kojarzy. A i nie podoba.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość JanF

(Konto usunięte)

Tracenie zdolności do prawidłowej oceny rzeczywistości pod wpływem przeżywanych uczuć, jest chorobą lub świadomym sabotażem.

Dziwna jest ta niemoc i bezwładność ochrony, przecież psycholi nie brakuje na imprezach masowych organizowanych nie tylko przez JO i tam jakoś dają sobie z nimi radę (przynajmniej nikt się na to nie skarży publicznie)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, cir napisał:

ewidentnie ustawione na Prezydenta Gdańska -egzekucja 

Egzekucja nożem, który nie musiał być skuteczny, ale niestety był?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)




Natomiast nie wierzę ,że ta tragedia coś zmieni.Za parę tygodni wszystko wróci do "normy".


Nie. Nie może. Nie ma takiej normy.

Jeżeli PiS nie zostanie wysłany w kosmos, to znaczy że Polskę można zaorać i żyletki posadzić. Sorry.

6db703da25e2fd1ad2becc45a9670606.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soundziku miły - typ ze schizofrenią NIGDY nie byłby w więzieniu. Przyzwoity kraj i prawnicy - nigdy by na to nie pozwolili.

Ale to Polska jest i aż strach jechać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

typ ze schizofrenią NIGDY nie byłby w więzieniu.

Niekoniecznie schizofrenia. Chorób i upośledzeń na tle psychicznym jest cała masa.
Tacy też siedzą w więzieniach. A poza tym cholera wie co w samym więzieniu temu popaprańcowi z mózgiem się stało. Najpierw dźgnął, a później wyszedł na scenę i się przyznał. To jest normalne zachowanie? A może chciał być przez 5 minut celebrytą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.