Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Jak cała kariera zawodowa to praca w Biedronce to nie dziwota, że się nie zna innych form legalnego świadczenia pracy czy usług  niż te opisane w kodeksie pracy. Edukować nie mam zamiaru, poszukaj sobie kogoś innego na nauczyciela.

A co złego jest w pracy w Biedronce ? Żadna uczciwa praca nie hańbi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Pasqual napisał:

A co złego jest w pracy w Biedronce ? Żadna uczciwa praca nie hańbi

Nic i nie hańbi. Tylko, że jak robotnik na taśmie w fabryce samochodów, który przez 8 h dziennie montuje tylko drzwi do nadwozi, zaczyna opowiadać jak to powinien wyglądać globalny przemysł motoryzacyjny, to zazwyczaj to co opowiada nie jest przez nikogo traktowane zbyt poważnie. Prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla rozlużnienia atmosfery. Niedawno przy kasie w Biedronce kasjerka zapytała faceta przede mną czy zbiera naklejki. Widziałem go już kiedyś i wiedziałem, że jest Francuzem więc przetłumaczyłem mu pytanie na angielski. Na to kasjerka zapytała go po angielsku skąd jest i rozpoczęła się pogawędka w trójkącie. Okazało się, że panienka studiuje i dorabia sobie na kasie, angielski to jej hobby.

Tak że z tą pracą w Biedronce to ostrożnie :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, w kontekście tego, co pisaliście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W wypadku, gdyby to było po drugiej stronie, PiS już dawno wrzeszczałby - prowokacja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, slawek.xm napisał:
W dniu 31.01.2019 o 01:00, Adalbert95 napisał:

Jeśli sądzisz, ze w obecnej kampanii będzie tak jak w poprzednich kiedy opozycja unikała atakowania i KK i Torunia, a PiS czerpał pełnymi garściami ich jawne poparcie, to się zasadniczo mylisz.

aby za chwilę zmienić zdanie o 180 stopni

5 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Ani PO, ani PSL, SLD zresztą też, z dziesiątków względów nie mogą sobie pozwolić na otwarty antyklerykalizm,

Naucz się czytać ze zrozumieniem, zanim zaczniesz wynajdywać "sprzeczności"  :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Jaro_747 napisał:

Tak dla rozlużnienia atmosfery. Niedawno przy kasie w Biedronce kasjerka zapytała faceta przede mną czy zbiera naklejki. Widziałem go już kiedyś i wiedziałem, że jest Francuzem więc przetłumaczyłem mu pytanie na angielski. Na to kasjerka zapytała go po angielsku skąd jest i rozpoczęła się pogawędka w trójkącie. Okazało się, że panienka studiuje i dorabia sobie na kasie, angielski to jej hobby.

Tak że z tą pracą w Biedronce to ostrożnie :-).

Fakt, nawet moje dziecko sobie kiedyś popracowało na kasie w Lidlu w czasach studiów ;) 

Poza tym, lepiej nie używać argumentów typu rasistowskiego w dyskusjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jezz napisał:

Zapytaj się arkadowskiego o podatek od darowizny. Nauczy cię.

 

Jezziku Miły... nie jestem po to, by Cię tu uczyć. Pokazałem Ci, że mylisz sie i zamiast pisac głupoty - poducz się o róznicach wynikających z różnych podatków nakładanych na firmy.

A opodatkowanie darowizn przez państwo w rozumieniu bliska osoba (matka, ojciec, córka, syn, brat, siostra, dziadkowie) uważam za skończone... ale to już sam wiesz co. 

Podatki natomiast wynikajace z usług i towarów nie mają nic wspólnego z tym, o czym pisałeś porównując kościół i biedronkę.

Kościół otrzymuje znacznie korzystniejsze warunki zakupu gruntów czy opłat podatku gruntowego niż wszystkie możliwe Biedronki w tym kraju. To też nie jest tajemnica. Oczywiście jeśli czegoś Cię nauczyłem - jest mi niezmiernie przyjemnie, uczymy sie tutaj wzajemnie. Cytując klasyka - "jesli nie czegoś co przyda nam się dziś, to tego co może przyda się kiedyś - w przyszłości". Jezzik człowiek cały czas się uczy... Moderatorzy dosyć czesto i dodatkowo - cierpliwości.

Pozdrawiam

30 minut temu, jar1 napisał:

Fakt, nawet moje dziecko sobie kiedyś popracowało na kasie w Lidlu w czasach studiów ;)

Wychowani byliśmy (nasze pokolenia) w poszanowaniu pracy. Mój dziadek, który cudem ocalał i wrócił z obozu mawiał, że czasem tylko praca dawała szanse na przeżycie. Uczono nas w domu, że żadna uczciwa praca człowieka na hańbi. Mój dziadek pracujący w Hucie Batory jako kierownik jednego z wydziałów, w weekendy brał łopatę i budował z innymi Park Chorzowski (obecnie Śląski)

Dzięki takim jak Twoje dziecko ludziom - ten kraj jakoś istnieje. Są tacy, dla których wszelka praca uczciwa stanowi obrazę osobistej godności. Więc załapuja sie na kolejne socjalne kotlety z dziurawego budżetu. A ludzie pracujący uczciwie nie mogą nawet doczekać się podwyżki kwoty wolnej od podatku, która moim skromnym zdaniem na warunki życia w tym kraju powinna oscylować pomiędzy absolutne obecne minimum w zakresie 12-14 tysięcy złotych.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, jar1 napisał:

Fakt, nawet moje dziecko sobie kiedyś popracowało na kasie w Lidlu w czasach studiów ;) 

Poza tym, lepiej nie używać argumentów typu rasistowskiego w dyskusjach.

Mnie zdarzyło się podczas jakiś saksów przez prawie dwa miesiące  robić za przynieś, podaj, pozamiataj w sklepie z dewocjonaliami w pewnym zagramanicznym tzw. ośrodku pielgrzymkowym. Ale tak jakoś nie mam śmiałości wypowiadać się ani o handlu dewocjonaliami, ani o dewocjonaliach, ani o tych którzy to kupują. Rozumiem, że w ten sposób spełniam Twoje postulaty o zaniechaniu argumentów typu rasistowskiego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adalbert95 napisał:

Ale tak jakoś nie mam śmiałości wypowiadać się ani o handlu dewocjonaliami, ani o dewocjonaliach, ani o tych którzy to kupują.

Błąd, pierwsze kroki w tym biznesie masz za sobą. To już najważniejsza część za Tobą, teraz konkretny biznes plan, strategia rynkowa i odpowiednie miejsce do rozwoju... mogę podpowiedzieć? Zapewne już sam wiesz ;)

Tylko pamiętaj... są tacy, co konkurencji bardzo nie lubią, nawet tej najbardziej uczciwej. :) I pomimo jeszcze szerokiego w tym regionie zapotrzebowania na tego typu usługi, zamiast z brakiem klientów - możesz zmagać się z nieuczciwą konkurencją. :)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Ludzie spod TVP Info w zasadzie sami nie są przesadnie groźni. To najczęściej grupa tych samych krzykaczy, którzy chcą się pokazać przed kamerami, a na ścianach swoich sypialni mają pewnie porozwieszane zdjęcia wyczynów z sobą w roli głównej. Dzięki temu mogą też brylować w towarzystwie opowiadając o ulicznych zamieszkach, dostając kolejne lajki na Facebooku.

Bardziej obawiam się twórczych naśladowców, znudzonych zwykłymi pyskówkami na ulicy i paradowaniu z białą różą. Ktoś taki, zachęcony rozgrzeszeniem Władysława Frasyniuka („nie opluję nikogo, kto rzuci kamieniem) czy Bronisława Komorowskiego („trzeba mieć odwagę i walić dechą”), w imię walki z nienawiścią przyjdzie na manifestację z nożem. To może być fanatyk jednej lub drugiej strony. Usprawiedliwianie ataków podobnych do tych na redaktor Ogórek jest zachętą dla wszystkich szaleńców. "

 tu z braku mozliwości rozładowania frustarcji eskaluje sie konflikty by dokopać komuś tylko za to ze ma inne poglądy, dobrze ,ze to forum a nie ulica

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adalbert95 napisał:

ak cała kariera zawodowa to praca w Biedronce to nie dziwota, ż

Ho, ho rozbrykałeś się. e to gdzie wyczytałeś. Pisowiec całe życie pracujący w Biedronce. to ci pasuje? Kłamco., 

I nie obrażaj ludzi, którzy tam ciężko pracują, bo wychodzi z ciebie zwykły burak. Ja do tych ludzi mam szacunek w przeciwieństwie do ciebie. I nie pisz tu, że ten wpis miał oznaczać coś innego.

Godzinę temu, Adalbert95 napisał:

Prosiłem o zacytowanie tak znanego Tobie KP przed nowelizacją zakazującą pracy w niedzielę, bo jak jest obecnie nawet ja wiem. Odpowiedziałeś? No skąd, bo odpowiedź wykazałaby, ze te twoje wywody to tylko marna kazuistyka.

Kodeks przed zmianą to jest historia Kodeks jest obowiązujący, ciebie też.

A teraz twoje pytanie,

 

Powtórzę wiec pytania które zadałem, a na które oczywiście nie doczekałem się odpowiedzi:

Ile ludzi pracuje w niedzielę w dziedzinach takich jak gastronomia, rozrywka, kultura czy wreszcie mały rodzinny handel - a te do funkcjonowania państwa jak np. energetyka czy służba zdrowia nie są niezbędne. W czym to oni są gorsi od tych jakoby wyzyskiwanych kasjerek dużego handlu? Czemu to ograniczenie funkcjonowania zaserwowane nam przez pisiarstwo i ich nie obejmuje? Właściciele sklepów sami stojący za ladą w niedziele też nie potrzebują wolnego?

 art 151.

A z tym właścicielem sklepu to można pominąć milczeniem.

Kłamco.

Godzinę temu, Adalbert95 napisał:

Prosiłem o zacytowanie tak znanego Tobie KP przed nowelizacją

 

A jeśli chodzi o formy

 

1 godzinę temu, Adalbert95 napisał:

innych form legalnego świadczenia pracy czy usług  niż te opisane w kodeksie pracy. E

Nie, napisałeś to,

Napisałem już, że są inne formy zatrudnienia (legalne) w których czas pracy jest nienormowany i jego ewidencja nie obowiązuje.

A wiesz, że reguluje to co wytłuszczone w twoim wpisie artykuł 140 kodeksu pracy?

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosujcie na Kopacz wiwat PO:)

"– Przypomnę trochę strasznie dawne czasy. To wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura – mówiła w programie „Fakt Opinie” była premier polskiego rządu Ewa Kopacz."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, arkadowski napisał:

ezziku Miły... nie jestem po to, by Cię tu uczyć. Pokazałem Ci, że mylisz sie i zamiast pisac głupoty - poducz się o róznicach wynikających z różnych podatków nakładanych na firmy.

Nie arkadusiu miły, napisałeś tylko to,

Poza tym na tacę wpływają środki już opodatkowane z tyt. pracy.

Czy masz inne zdanie na ten temat, że do kasy w biedronce wpływają środki opodatkowane z tytułu pracy?

Ok,  jak przyjdzie złodziej na zakupy może być inaczej.

Na co ci odpowiedziałem. 

Potem dorobiłeś do tego teorię podatkową:)

Teraz poprosze o te głupty o podatkach, które napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośrednio nawet chwaliłem zdolności kazuistyczne, ale widzę, że jednak na wyrost. Tylko schematycznie, na jedno kopyto i krzty  polotu. Cóż, nie pierwsze i ostatnie to rozczarowanie przy miłośnikach "dobrej zmiany". A, sorry nie miłośnikach kaczorka, a tych co to dzisiejszej opozycji tylko bardzo nie lubią...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, arkadowski napisał:

Oczywiście jeśli czegoś Cię nauczyłem

Niczego, czego bym nie wiedział.

 

38 minut temu, arkadowski napisał:

Moderatorzy dosyć czesto i dodatkowo - cierpliwości.

Mam nadzieję, że teraz rozmawiam z forowiczem arkadowskim.

Ja też tu uczę się cierpliwości, sam chyba wiesz.

40 minut temu, arkadowski napisał:

Kościół otrzymuje znacznie korzystniejsze warunki zakupu gruntów czy opłat podatku gruntowego niż wszystkie możliwe Biedronki w tym kraju. T

A wiesz, że w większości przypadków Biedronka nawet nie była włąścicielem obiektów tylko wynajmowała je. Myślę, że do dziś proporcje się nie zmieniły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Tylko schematycznie, na jedno kopyto i krzty  polotu.

uczą sie od ciebie i jak napisałes trzeba prosto i jak krowie na rowie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adalbert95 napisał:

Nic i nie hańbi. Tylko, że jak robotnik na taśmie w fabryce samochodów, który przez 8 h dziennie montuje tylko drzwi do nadwozi, zaczyna opowiadać jak to powinien wyglądać globalny przemysł motoryzacyjny, to zazwyczaj to co opowiada nie jest przez nikogo traktowane zbyt poważnie. Prawda?

Czy twoje myśli sa naprawdę tak proste?

Czy myślisz, że w fabryce samochodów wszyscy montują drzwi. Byś już się lepiej nie ośmieszał..

I ci co ci za ten wpis lajkują też, bo dowodzi on tylko o twojej głupocie..

A jak chcesz pogadać o globalnym rynku motoryzacyjnym to czemu ne .

Taka np. Tesla, jak myslisz sukces czy bankrut?

 

Godzinę temu, zukzukzuk napisał:

W wypadku, gdyby to było po drugiej stronie, PiS już dawno wrzeszczałby - prowokacja!

Zaraz, zaraz, a czy grono elitarnych audiofili nie sugerowalo tu już prowokacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, brygadzista mający pod sobą 20 ludzi też jest ekspert od globalnej motoryzacji. A kierownik działu ze 100 pracownikami to jest już guru i wyrocznia...

To na globalnym rynku motoryzacyjnym też się znasz? Jak tak dobrze jak na handlu to tak jakoś wolę nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Adalbert95 napisał:

Pośrednio nawet chwaliłem zdolności kazuistyczne, ale widzę, że jednak na wyrost. Tylko schematycznie, na jedno kopyto i krzty  polotu. Cóż, nie pierwsze i ostatnie to rozczarowanie przy miłośnikach "dobrej zmiany". A, sorry nie miłośnikach kaczorka, a tych co to dzisiejszej opozycji tylko bardzo nie lubią...

 

Widzę jednak, że cię troszkę zamurowało.

I co ci pozostało w odpowiedzi?

Cóż, nie pierwsze i ostatnie to rozczarowanie przy miłośnikach "dobrej zmiany". A, sorry nie miłośnikach kaczorka, a tych co to dzisiejszej opozycji tylko bardzo nie lubią...

Tylko to.

Dla mnie, w przeciwieństwie do ciebie, opozycja niejedno ma imię. Nie musze pałać miłością do Grzecha czy Stefa.

I nie musze rozmawiać z ludźmi o innych poglądach w taki sposób jak wy tu, członkowie klubu EA, prezentujecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

16 minut temu, Adalbert95 napisał:

No tak, brygadzista mający pod sobą 20 ludzi też jest ekspert od globalnej motoryzacji. A kierownik działu ze 100 pracownikami to jest już guru i wyrocznia...

To na globalnym rynku motoryzacyjnym też się znasz? Jak tak dobrze jak na handlu to tak jakoś wolę nie...

Brnij dalej prosty chłopie, dobrze ci to idzie.:)

Przecież te wpisy świadczą tylko o tobie.

Co za merytoryka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak to napisała Pawłowicz, boi się :)

"Wiosenny R.Biedroń na swym zjeździe jak F.Castro.
Mówi długo i z głowy.Tęczowo,ckliwie i nienawistnie.
Będzie lewacki terror.Po swym zwycięstwie wywróci Polskę do góry nogami.Mamy się bać
Dziś w PL „mroźna zima”,ale on już urządzi nam „świeżą wiosnę”Groził."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tylko jak można mówić tęczowo i ckliwie i nienawistnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, toptwenty napisał:

Rychło w czas. Pisaliśmy o tym ponad 50 minut temu.

Ojej, wydawało mi się, że ci odpowiedziałem ale wpisu nie widzę.

To jeszcze raz ci odpowiem.

Wiedziałem, że ładnie się wyłożysz na tym.

Sprawdź datę tego artykułu, 2014.

Wtedy rządziło PIS, prawda?

29 minut temu, Adalbert95 napisał:

To wam, nam nie.

No jasne.:)

24 minuty temu, Adalbert95 napisał:

To na globalnym rynku motoryzacyjnym też się znasz?

Napisałem, że mozemy sobie pogadac, nie kłam kolejny raz.

8 minut temu, jar1 napisał:

Tylko jak można mówić tęczowo i ckliwie i nienawistnie?

Nie można.:)

Jarek np. mówi tylko nienawistnie.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze dorzucę głosujcie na PO i na Sławusia Neumanna:):)

w końcu zdefraudował tylko 13 milionów za mało niech sobie jeszcze dobierze koryto wytrzyma

Własnie mu prokuratura zalozyła przymusowe hipoteki na trzech posiadłościach i bidok się żali

a tu trochę historii

" Efektem działań ówczesnego wiceministra było osiągnięcie korzyści majątkowych w wysokości 13,5 miliona złotych przez warszawską klinikę medyczną, która bezprawnie pobierała od pacjentów opłaty za zabiegi finansowane w rzeczywistości przez Narodowy Fundusz Zdrowia” – czytamy w komunikacie Prokuratury. Z ustaleń śledczych wynika, że mimo wykrytych nieprawidłowości Narodowy Fundusz Zdrowia – wskutek nacisków wiceministra Neumanna – wycofał się z wypowiedzenia klinice kontraktu i przedłużył go na kolejny rok. "

 

" O sprawie Sensor Cliniq i Sławomira Neumanna przed czterema laty pisali dziennikarze tygodnika "Wprost", m.in. w teksach pt.:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) autorstwa Agnieszki Burzyńskiej i Michała Majewskiego,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) autorstwa Michała Majewskiego („Wprost”, numer 9 z 2014 r.),

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) autorstwa Michała Majewskiego („Wprost”, numer 10 z 2014 r.),

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) autorstwa Sylwestra Latkowskiego oraz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) autorstwa Agnieszki Burzyńskiej i Michała Majewskiego opublikowanych w tygodniku „Wprost” i na stronie internetowej www.wprost.pl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacrebleu! - zaklął szpetnie po francusku i splunął przez zardzewiałe zęby.

 

Można :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Sacrebleu! - zaklął szpetnie po francusku i splunął przez zardzewiałe zęby.

 

Można :-)

Nie jest jednak ckliwie.:)

1 godzinę temu, Adalbert95 napisał:

Mnie zdarzyło się podczas jakiś saksów przez prawie dwa miesiące  robić za przynieś, podaj, pozamiataj w sklepie z dewocjonaliami 

No dobra, bo rozmywasz remat jak prawdziwy pisior.:)

To o co cii chodziło  w tym wpisie o lewakach, pedałach i cyklistach, czy tylko tak musiałeś sobie ulżyć?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, jar1 napisał:

No, jak to napisała Pawłowicz, boi się :)

co tam Pawłowicz przecież ona po wyborach nie będzie istnieć:)

ale Lubanuer jak najbardziej aspiruje do roli przewodniej siły narodu

i cóż ona ma do powiedzenia na temat "Wiosny"?

najpierw oczywiście krytyka

"To, co słyszeliśmy to hurraoptymistyczny program dość dużego populizmu połączonego z wiarą, że ktoś, kto od 20 lat jest w polityce, będzie świeżą wiosną - oceniła Lubnauer. Przyznała też, że chciałaby poznać wyliczenia do propozycji Biedronia. Jest tam bardzo dużo obietnic, również o charakterze socjalnym, natomiast nie ma żadnych odpowiedzi, jak to zrobić. Czy to jest w jakikolwiek sposób policzone? Czy to są dobre chęci? Bo - jak wiadomo - dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane"

 

ale za chwilę już jest ok bo przeciez postulaty Biedronia to tezy Nowoczesnej

"programie partii Wiosna jest dużo postulatów Nowoczesnej. Ostatnio mówiliśmy o administracji bez pieczątek, o kwestii klauzuli sumienia, o liberalizacji ustawy aborcyjnej, rozdziale Kościoła od państwa - są to postulaty, które od wielu lat głosi Nowoczesna - zaznaczyła."

Głosujcie na nowoczesną a nie na Biedronia w końcu ona była pierwsza:)

Zreszta poczytajcie sami jakiej sraczki dostała cała grupa aspirujaca do władzy

A najwiekszy ból tyłka jest o to że Biedroń pokazał sie w rezimowej telewizji no jak śmiał?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, arkadowski napisał:

A opodatkowanie darowizn przez państwo w rozumieniu bliska osoba (matka, ojciec, córka, syn, brat, siostra, dziadkowie) uważam za skończone... ale to już sam wiesz co. 

Ale o co ci chodzi, ze musisz się poduczyć z podatków?

Płacisz od tego jakiś podatek?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, slawek.xm napisał:

głosujcie na Kopacz wiwat PO:)

"– Przypomnę trochę strasznie dawne czasy. To wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura – mówiła w programie „Fakt Opinie” była premier polskiego rządu Ewa Kopacz."

Ty się Sławuś odp... z tymi radami, ja ci nie każę głosować na Prezesa i jego teksty dla matołków o uczciwości i o tym, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy. Ale jak chcesz to proszę bardzo - głosujcie na Prezesa wiwat PiSS!

"Nikt nie wmówi nam, że białe jest białe a czarne jest czarne".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ty się Sławuś odp... z tymi radami,

ale wkurzyłes się co?:)

jak nie chcesz na kopacz to na neumanna facet przecież prawie uczciwy to co ukradł już nalezy zapomnieć co to jest trzynascie baniek ja bym mu wybaczył

dałbym mu ministerstwo zdrowia ponownie a kopacz niech weżnie edukację dobra jest wie jak postapić z dinozaurami i obecna sytuacja jej naftalina zalatuje da sobie radę nauczy nasze dzieciaki jak rzucać kamieniami:)

biedroń  bedzie ministrem spawiedliwości i pozwoli na  adopcję naszych wnuków przez gejów

to cudowna sprawa mieć dwóch tatusiów i żadnej mamusi:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.