Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, toptwenty napisał:

To jest próba zamiecenia pod dywan afery pedofilskiej w KK, a nie jej rozpętania.

Oczywiście, między innymi też. Ale co szkodzi tak cwanym politykom PiS upiec dwie pieczenie w jednym ogniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, soundchaser napisał:

Oczywiście, między innymi też. Ale co szkodzi tak cwanym politykom PiS upiec dwie pieczenie w jednym ogniu?

To jak to w końcu jest?cwani czy idioci?zdecydujcie się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jezz napisał:

To ty ochłoń i trochę sobie poczytaj, np. o prezydencie Świnoujścia i sprwadź czy tam kochają PIS.

Faktycznie, robisz się strasznie nerwowy:(

A co ma mówić, jeśli ta inwestycja w części jest finansowana ze środków rządowych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lencoman napisał:

To jak to w końcu jest?cwani czy idioci?zdecydujcie się.

Cwaniactwo nie wyklucza głupoty.
Oni są cwani jeśli chodzi o realizację swoich partykularnych celów, ale za głupi by robić to tak, by nie doprowadzić
do katastrofalnej sytuacji w kraju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą słyszałem dyskusje ekonomistów na temat sensu zakupu złota przez NBP. Rozważano wady i zalety a na koniec jeden profesor powiedział, że przed wyborami wszystko ma sens polityczny i ze w tej chwili mamy nie ekonomię a ekonomię polityczną.

Pozostali dyskutanci zgodzili się bez większego entuzjazmu i być może bardziej przez grzeczność. I co?

Odpalam komputer i pierwsze co widzę to PiSowski elektorat podniecający się zakupem złota przez NBP. Błyskawicznie okazało się, że Pan profesor miał rację - to kolejny symbol wygenerowany przez PiSowskich propagandzistów dla mamienia matołkowatego elektoratu.

Tak na marginesie - od dawna piszę, że w szkołach powinno się wprowadzić nowy przedmiot - propedeutykę ekonomii. Byłoby wtedy mniej afer typu Amber Gold i nabożnego zachwytu nad posunięciami typu zakup złota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Faktycznie, robisz się strasznie nerwowy:(

A co ma mówić, jeśli ta inwestycja w części jest finansowana ze środków rządowych?

No normalnie argument powalający.

A sprawdzałeś w jakiej części?

I drugie pytanie, uważasz, że to jest niepotrzebna inwestycja dla Świnoujścia?

I jeszcze jedno, sprawdziłeś już jakim pisowcem jest prexydent tego miasta?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tu trochę śmiechu na temat obietnicy Mateuszka zasadzenia 500 mln. drzew. Trochę się w tej sprawie udało wyjaśnić.

500 milionów drzew to właśnie tyle, ile każdego roku sadzą Lasy Państwowe. Premier złożył więc obietnicę dawno spełnioną... albo zapowiedział podwojenie nasadzeń.

My nie mamy więcej wolnych terenów do tego, żeby np. posadzić tam las. Co można było zrobić, to już zrobiliśmy - mówi Anna Malinowska z Lasów Państwowych.

Czyli Mateuszek obiecał coś, co Lasy robią corocznie bez wielkiej pompy i rutynowo. Na koniec roku, albo przed samymi wyborami ogłosi się sukces, a PiSowska gawiedź typu Lencoman oszaleje ze szczęścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaro_747 napisał:

PiSowski elektorat podniecający się zakupem złota przez NBP

Ten elektorat to oprócz matołów, niestety też ludzie w jakimś sensie inteligentni, tylko otumanieni jak przez sektę.
Mam kilku takich znajomych, dla których wszystko co robi PiS jest święte. Nie pozwolą złego słowa powiedzieć, a sami potrafią wytłumaczyć ich każdy durny ruch.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, jezz napisał:

No normalnie argument powalający.

A sprawdzałeś w jakiej części?

I drugie pytanie, uważasz, że to jest niepotrzebna inwestycja dla Świnoujścia?

I jeszcze jedno, sprawdziłeś już jakim pisowcem jest prexydent tego miasta?

To istotny argument. Musi tak mówić, bo czasami rząd może wycofać swoje poparcie i środki (nieważne w jakij części). A jak nie masz zabezpieczonych środków na całość - to nie zaczniesz. Dajmy na to, że miasto wybuduje 3/4 tunelu i może czekać tatka latka.

Jeżeli Prezydent jest z innej opcji politycznej, czy też wkład (nie)rządu PiS jest nieistotny, to po jakiego grzyba Kłamczuszek chwaliłby się tym na konwencji (budowa tunelu, znalazła się wśród trzech wymienionych, istotnych inwestycji władzy)?

Znaczy. W PiSie wszystko jest możliwe - zwłaszcza działania nielogiczne...

Myślisz, że myślisz?

Może Ty cały dzień siedzisz i bumelujesz. Ja - nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak i za PiS coś w przemyśle się ruszyło...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dulon184 napisał:

Cwani idioci.

Może precyzyjniej: "cwani" idioci ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dulon184 napisał:

Moje  ulubione  durnowate picunioki- Gdzieście się pochowali?

 Znawu narada?

Może zaakceptuj w końcu fakt,że intelektem szorujesz po samym mule i nikt normalny nie chce się w nim upaprać. 

2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Było tu trochę śmiechu na temat obietnicy Mateuszka zasadzenia 500 mln. drzew. Trochę się w tej sprawie udało wyjaśnić.

500 milionów drzew to właśnie tyle, ile każdego roku sadzą Lasy Państwowe. Premier złożył więc obietnicę dawno spełnioną... albo zapowiedział podwojenie nasadzeń.

My nie mamy więcej wolnych terenów do tego, żeby np. posadzić tam las. Co można było zrobić, to już zrobiliśmy - mówi Anna Malinowska z Lasów Państwowych.

Czyli Mateuszek obiecał coś, co Lasy robią corocznie bez wielkiej pompy i rutynowo. Na koniec roku, albo przed samymi wyborami ogłosi się sukces, a PiSowska gawiedź typu Lencoman oszaleje ze szczęścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ponieważ jesteś co i rusz łapany na kłamstwie dżambo,to tak też należy podchodzić do wszystkich twoich „rewelacji”  wszystkim czytający twoje złote myśli zalecam daleko idącą ostrożność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tyle mogę napisać .

 Można lekko podziwiać Cie za odwagę do przyznania się .

 Koledzy tchórzą, czy jeszcze trafia instrukcję na dziś?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Lencoman napisał:

Może zaakceptuj w końcu fakt,że intelektem szorujesz po samym mule i nikt normalny nie chce się w nim upaprać. 

Ponieważ jesteś co i rusz łapany na kłamstwie dżambo,to tak też należy podchodzić do wszystkich twoich „rewelacji”  wszystkim czytający twoje złote myśli zalecam daleko idącą ostrożność.

Ponieważ jesteś notorycznym kłamcą i oszustem leję z góry na twoje insynuacje.

Wiele razy zrobiłeś tu z siebie idiotę po czym przyczaiłeś się, odczekałeś i powtarzałeś swoje brednie.

Ja rozumiem, że umiejętność posługiwania się wyszukiwarką jest ci obca i jedyne co umiesz, to przepisywanie gotowców.

Dlatego jeszcze raz powtórzę:

"My nie mamy więcej wolnych terenów do tego, żeby np. posadzić tam las. Co można było zrobić, to już zrobiliśmy - mówi Anna Malinowska z Lasów Państwowych.

Malinowska podkreśla, że teoretycznie można zasadzić więcej drzew - same Lasy Państwowe produkują 800 mln sadzonek - ale na gruntach innych niż państwowe.

Nie ma zbyt wiele miejsc należących do państwa, które można by było zalesić. Prywatne grunty, prywatni właściciele - raczej tutaj jest nadzieja - mówi."


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ponieważ jesteś notorycznym kłamcą i oszustem leję z góry na twoje insynuacje.

Wiele razy zrobiłeś tu z siebie idiotę po czym przyczaiłeś się, odczekałeś i powtarzałeś swoje brednie.

Ja rozumiem, że umiejętność posługiwania się wyszukiwarką jest ci obca i jedyne co umiesz, to przepisywanie gotowców.

Dlatego jeszcze raz powtórzę:

"My nie mamy więcej wolnych terenów do tego, żeby np. posadzić tam las. Co można było zrobić, to już zrobiliśmy - mówi Anna Malinowska z Lasów Państwowych.

Malinowska podkreśla, że teoretycznie można zasadzić więcej drzew - same Lasy Państwowe produkują 800 mln sadzonek - ale na gruntach innych niż państwowe.

Nie ma zbyt wiele miejsc należących do państwa, które można by było zalesić. Prywatne grunty, prywatni właściciele - raczej tutaj jest nadzieja - mówi."


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dżambo zrobiłeś z siebie na tym  portalu wystarczajacą ilość razy idiotę,kolejna próba jest nudna. Zostałeś złapany na prymitywnych kłamstwach a ja za nazwanie cię zgodnie z faktami łgarzem,dostalem bana. Jesteś nie tylko kłamcą,ale także prymitywnym manipulantem i kapustą donoszącą Moderacji. Wszystkie twoje wpisy nie są warte funta kłaków,bo prezentujesz mizerną wiarygodność,przeplataną opłakanym stanem intelektualnym. Wszystkie próby „rozmów” z tobą kończą się niesymetrycznie,czyli inwektywami z twojej strony,oraz calkowitą bezkarnością i banem dla drugiej strony. Pewnie tak będzie i teraz. Nie zmienia to mojej opinii na twój temat,jesteś prymitywnym łgarzem i jak zapewne powrócę po kolejnym banie,to bedę Ci to skrupulatnie przypominał mały krętaczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jar1 napisał:

Mateuszek pewno myślał o bonsai. 

Albo o ustawie nakazującej obsadzanie drzewami terenów prywatnych lub państwo przejmie tereny prywatne w stylu w jakim przejęło Westerplatte i będzie zalesiać, zalesiać. A wystarczyło nie wycinać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zukzukzuk napisał:

Jeżeli Prezydent jest z innej opcji politycznej, czy też wkład (nie)rządu PiS jest nieistotny, to po jakiego grzyba Kłamczuszek chwaliłby się tym na konwencji (budowa tunelu, znalazła się wśród trzech wymienionych, istotnych inwestycji władzy)?

Bo to jest polityka,

bo można tym nieźle grać,

bo to jest inwestycja, która już dawno powinna być zrobiona,

bo PIS w wyborach samorządowych nawet nie wystawiał w Świnoujściu swojego kandydata na prezydenta,

bo w wyborach do PE rozkład głosów wyglądał tak,

Największą liczbę głosów zdobył Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N ZIELONI (55,13%), przed PIS (30,94%).

Wśród kandydatów największą liczbę głosów zdobyli :

Bartosz Arłukowicz z Koalicji Europejskiej (34,54%).

Joachim Brudziński z PIS (24,24%).

Bogusław Liberadzki z Koalicji Europejskiej (11,49%).

 

 

jeszcze coś chcesz czy na razie tyle wystarczy?

3 godziny temu, zukzukzuk napisał:

Może Ty cały dzień siedzisz i bumelujesz. Ja - nie.

Ja cały dzień bumeluję, potem wieczorem wpadam na pole sąsiada sprawdzić co Bóg dał a potem znowu bumeluję i przepijam 500+.

3 godziny temu, zukzukzuk napisał:

Myślisz, że myślisz?

Myślę, że ty nie myślisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Lencoman napisał:

Dżambo zrobiłeś z siebie na tym  portalu wystarczajacą ilość razy idiotę,kolejna próba jest nudna. Zostałeś złapany na prymitywnych kłamstwach a ja za nazwanie cię zgodnie z faktami łgarzem,dostalem bana. Jesteś nie tylko kłamcą,ale także prymitywnym manipulantem i kapustą donoszącą Moderacji. Wszystkie twoje wpisy nie są warte funta kłaków,bo prezentujesz mizerną wiarygodność,przeplataną opłakanym stanem intelektualnym. Wszystkie próby „rozmów” z tobą kończą się niesymetrycznie,czyli inwektywami z twojej strony,oraz calkowitą bezkarnością i banem dla drugiej strony. Pewnie tak będzie i teraz. Nie zmienia to mojej opinii na twój temat,jesteś prymitywnym łgarzem i jak zapewne powrócę po kolejnym banie,to bedę Ci to skrupulatnie przypominał mały krętaczu.

Nigdy nie złapałeś mnie na kłamstwie, to wyłącznie wykwit twojej bujnej wyobraźni.

Nie umiesz pogodzić się z faktami, a fakty są takie, że zamieszczone przeze mnie cytaty są autentyczne. Znalazłem je nawet na stronie TVPinfo której chyba wierzysz.

Aha - szczerze wzruszyłeś mnie tym, że samodzielnie napisałeś całkiem spory tekst. Popracuj jeszcze nad treścią.

miłego dnia życzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję również o pomoc, szczególnie zwolenników PiS...

"Wzywając do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę, ojciec Rydzyk zaapelował też o pieniądze na spłacenie zakupu nowego wozu transmisyjnego dla związanej z nim Telewizji Trwam. Stary był już mocno wyeksploatowany. "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Potem sobie razem spokojnie zatańczymy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Nigdy nie złapałeś mnie na kłamstwie,

Mało lotny jesteś,ale żarty czasem Ci wychodzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, jezz napisał:

Bo to jest polityka,

bo można tym nieźle grać,

bo to jest inwestycja, która już dawno powinna być zrobiona,

Napisałem, że Premier kłamał na konwencji (m.in. w sprawie tunelu pod Świną).

Powyższe Cię ogromnie poruszyło. I od tamtej chwili, do tego czasu, kluczysz i tłumaczysz kłamstwa Kłamczuszka.

Starasz się dowodzić, że nie można stawiać takich zarzutów Morawieckiemu. Bronisz go własną piersią.  Przecież mógł i powinien nawet (Twoim zdaniem), bo to tylko polityka i gra (jak tłumaczysz powyżej). Czyli, koniec końców, napisałeś i przyznałeś osobiście, o co biega picusiom. Bynajmniej, nie o prawdę czy dobrobyt. Tylko o głosy ciemnych wyborców. 

Najlepsze jest trzecie zdanie. Przesuwasz się (zdaje Ci się, że niepostrzeżenie) ku narracji PiS-u. Czyli, jak się topią lub wtopią, powtarzają ciemniakom komunikat: WSZYSTKO już powinno być dawno zrobione przez PO.

I jak widać - sporo osób wierzy tej propagandzie (co dobre - to MY, a co złe - to ONI). Sądziłem, że mój adwersarz,  znakomicie (podobno) zorientowany w polityce, "błyszczący" na Bocznicy AS jest wyjątkiem... Się pomyliłem. 

Rozumujesz typowo po pisowsku... Tzw. "dobra zmiana". 

Myślisz, że myślisz:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, jar1 napisał:

Apeluję również o pomoc, szczególnie zwolenników PiS...

 

Dostał od pisdraków 200 baniek, a głupiego piątaka na samochód musiał pożyczać. Nie trzyma się kasa ojca biznesmena. Zapewne rozdał ubogim. Współbraciom ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, seniortelefono napisał:

 

Dostał od pisdraków 200 baniek, a głupiego piątaka na samochód musiał pożyczać. Nie trzyma się kasa ojca biznesmena. Zapewne rozdał ubogim. Współbraciom ?

Liczy na bezdomnych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, zukzukzuk napisał:

Napisałem, że Premier kłamał na konwencji (m.in. w sprawie tunelu pod Świną).

Powyższe Cię ogromnie poruszyło. I od tamtej chwili, do tego czasu, kluczysz i tłumaczysz kłamstwa Kłamczuszka.

Starasz się dowodzić, że nie można stawiać takich zarzutów Morawieckiemu. Bronisz go własną piersią.  Przecież mógł i powinien nawet (Twoim zdaniem), bo to tylko polityka i gra (jak tłumaczysz powyżej). Czyli, koniec końców, napisałeś i przyznałeś osobiście, o co biega picusiom. Bynajmniej, nie o prawdę czy dobrobyt. Tylko o głosy ciemnych wyborców. 

Najlepsze jest trzecie zdanie. Przesuwasz się (zdaje Ci się, że niepostrzeżenie) ku narracji PiS-u. Czyli, jak się topią lub wtopią, powtarzają ciemniakom komunikat: WSZYSTKO już powinno być dawno zrobione przez PO.

I jak widać - sporo osób wierzy tej propagandzie (co dobre - to MY, a co złe - to ONI). Sądziłem, że mój adwersarz,  znakomicie (podobno) zorientowany w polityce, "błyszczący" na Bocznicy AS jest wyjątkiem... Się pomyliłem. 

Rozumujesz typowo po pisowsku... Tzw. "dobra zmiana". 

Myślisz, że myślisz:)

Niezależnie co napiszesz ostatnie"odpyskniecie" i tak z jego strony musi być ...nie warto kopać się z koniem  jest tutaj paru tego rodzaju

 

27 minut temu, Lencoman napisał:

 

   Lencoman byłem kłamco na Westerplatte i specjalnie zwracałem uwagę na te pisowskie kłamstwa o bałaganie tam niby będącym  nie wciskaj dziecka w brzuch takimi poniżej mulu bagiennego kłamstwami ...

Wiem że Gdańsk twoim pryncypałom stoi ością w gardle, przyzwyczaj sie do tego ...

Za machinacje względem muzeum w/w dodatkowego w jesiennych wyborach łupnia dostaniecie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, asterix1 napisał:

Niezależnie co napiszesz ostatnie"odpyskniecie" i tak z jego strony musi być ...nie warto kopać się z koniem  jest tutaj paru tego rodzaju

To racja - niestety:(

Czekam tylko na odpowiedni moment, żeby odpuścić. Zdaję sobie sprawę, że za chwilę jezz przytoczy kolejne swoje racje ni z gruszki. ni z pietruszki. Za chwilę będzie dowodził, że największe kłamstwo czy najgorszą podłość władzy, należy... pochwalić.

Problem w tym, że długo nie trzeba będzie czekać na kolejne wtopy rządzących. Będą następne i następne "przypadki", a ten niestrudzenie tłumaczył, że Kłamczuszka czy Kaczora należy... kochać:) Bo to przecież "zbawcy narodu"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, seniortelefono napisał:

 

Dostał od pisdraków 200 baniek, a głupiego piątaka na samochód musiał pożyczać. Nie trzyma się kasa ojca biznesmena. Zapewne rozdał ubogim. Współbraciom ?

Amator i Lencoman też się załapali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, zukzukzuk napisał:

Powyższe Cię ogromnie poruszyło. I od tamtej chwili, do tego czasu, kluczysz i tłumaczysz kłamstwa Kłamczuszka.

Nic mnie nie poruszyło i nie kluczę

 

Jak nie wiesz na czym polega dyskusja i czytanie ze zrozumieniem to może nie dyskutuj?

38 minut temu, zukzukzuk napisał:

Starasz się dowodzić, że nie można stawiać takich zarzutów Morawieckiemu. Bronisz go własną piersią.  Przecież mógł i powinien nawet (Twoim zdaniem), bo to tylko polityka i gra (jak tłumaczysz powyżej). Czyli, koniec końców, napisałeś i przyznałeś osobiście, o co biega picusiom. Bynajmniej, nie o prawdę czy dobrobyt. Tylko o głosy ciemnych wyborców. 

Czy ty jesteś na tyle ciemny, że nic nie rozumiesz czy masz taki nakaz pisania.

To są moje przypuszczenia z czego mogą wynikać takie zagrania, widzę jednak, że nie wiesz na czym polega normalna dyskusja.

Każdej partii chodzi o to samo, o głosy i o kasę, chyba nie spadłeś z księżyca żeby o tym nie wiedzieć.

 

43 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Najlepsze jest trzecie zdanie. Przesuwasz się (zdaje Ci się, że niepostrzeżenie) ku narracji PiS-u. Czyli, jak się topią lub wtopią, powtarzają ciemniakom komunikat: WSZYSTKO już powinno być dawno zrobione przez PO.

Nie, to jest moje własne zdanie na ten temat ponieważ pamiętam "od zawsze" kolejki do promu.

Przy okazji, pokaż mi gdzie napisałem, że wszystko już dawno powinno być zrobione przez PO?

Ty widocznie nie masz własnego zdania więc ten stan jest ci obcy.

Pamiętam jeszcze ten prom , który jest na zdjęciu w  artykule.

Pływały już nowe promy i jeden, ładny kremowy, stary.

Ten mi się podobał najbardziej chociaż wchodziło na niego tylko kilka samochodów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

56 minut temu, zukzukzuk napisał:

Rozumujesz typowo po pisowsku... Tzw. "dobra zmiana". 

Oczywiście, zwłaszcza pisząc o prezydencie Świnoujścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.