Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, zukzukzuk napisał:

To racja - niestety:(

Czekam tylko na odpowiedni moment, żeby odpuścić. Zdaję sobie sprawę, że za chwilę jezz przytoczy kolejne swoje racje ni z gruszki. ni z pietruszki.

Możesz już się ustosunkować.

1 minutę temu, asterix1 napisał:

Taa długo nie trzeba było czekać...

Oczywiście, że nie, dziś mam dyżur do 22.

 

Godzinę temu, zukzukzuk napisał:

Napisałem, że Premier kłamał na konwencji (m.in. w sprawie tunelu pod Świną).

To też dobre, jesteś nieźle zorientowany co było na konwencji.

Kryptopisowiec znaczy się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kilkanaście tysięcy uczniów w Polsce nie dostało się do wybranego liceum. Jedną z przyczyn jest kumulacja roczników. Wiceminister Andrzej Stanisławek zapytany o pomysł na rozwiązanie tej sytuacji stwierdził, że młodzież może wyjechać za granicę i tam znaleźć szkołę. "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może by tak sam pan minister wyjechał za granicę, najlepiej do San Escobar.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lencoman napisał:

Mało lotny jesteś,ale żarty czasem Ci wychodzą.

Nie pajacuj.

Godzinę temu, jezz napisał:

Kryptopisowiec znaczy się?

Ditto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lencoman napisał:

Świat oczywiście nie mógł nie dostrzec „nowego planu” schetyny,polegającego na pseudo polityce uprawianej w burackim stylu na bazarach. Jasnogrodzianie postanowili poinformować ciemny pisowski ludek o swoim istnieniu i ruszyli na tak przez siebie znienawidzoną prowincję. Nie minęła doba a mogliśmy docenić pełną krasę zidiocenia arłukowicza,brania udziału w zawodach w rzucaniu silnikiem przez synalka brejzę,na którego jeszcze niedawno planowano zamach,podpalając pod jego oknem toi toi:))))) oraz kuriozalnej wizyty paranoiczki okły na festiwalu pomidora. Brawo platfusy,oby wiecej tego typu iventów,,wygrana ściele się u stóp. Swoją drogą ciekaw jestem,jak ta ekipa,przemykająca chyłkiem po bazarku w Węgrowcu reagowała na ciepłe przywitanie w stylu „złodzieje przyjechali”

Chciałbym zwrócić Kolegom uwagę na coś, co wyjaśniło mi się dopiero dzisiaj.

Zastanowił mnie atak naszej forumowej agencji propagandowej akurat na Arłukowicza. Co się stało się? Dlaczego akurat on?

No i mamy wyjaśnienie fachowca:

"Gdy Bartosz Arłukowicz znalazł się w sztabie wyborczym Koalicji Obywatelskiej, stało się jasne, że prędzej czy później trafi na celownik Prawa i Sprawiedliwości i prorządowych mediów. Po ostatnim weekendzie możemy śmiało stwierdzić, że ten moment właśnie nastąpił.

Europoseł Platformy nie schodził z czołówek serwisów telewizyjnych i internetowych. Przez weekend temat pana Andrzeja pojawił się w aż trzech materiałach głównego wydania "Wiadomości" TVP. W każdym z nich przekaz był ten sam - opozycja nie szanuje wyborców z prowincji, szydzi z ludzi popierających PiS, jest arogancka i zapatrzona w siebie.

W tym, że wszystkie działa prorządowej propagandy zostały skierowane w stronę Arłukowicza, nie ma żadnego przypadku. Żeby była jasność, nie chodzi też o sprawę pana Andrzeja. Jedna ze złotych zasad marketingu politycznego mówi, że przeciwnika należy zaatakować tam, gdzie czuje się najsilniejszy. Gdy uda się go w tym miejscu złamać i zmusić, żeby ze swoich mocnych stron czy sukcesów zaczął się tłumaczyć, wygrana jest na wyciągnięcie ręki.

Od czasu eurowyborów najmocniejszym punktem opozycji jest właśnie Arłukowicz, jego podejście do robienia polityki i prowadzenia kampanii - odważnie, blisko ludzi, do utraty sił. W ten sposób 47-latek startując z "dwójki" w okręgu zachodniopomorsko-lubuskim zrobił wynik na poziomie 239 tys. głosów. Najlepszy w całym regionie i ósmy w kraju.

Arłukowicz stał się symbolem tego, jak opozycja powinna pracować, żeby jesienią nawiązać walkę ze Zjednoczoną Prawicą. Zyskał politycznie i wzmocnił się wizerunkowo."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ale za to posadzą miliony drzew.Morawiecki bredzi o posadzeniu do końca roku 500 mln. drzew ! To będziemy mieli nad Wisłą istną Amazonię.

Ktoś wyliczył, że wychodzi co 25 metrów (w każdą stronę) drzewko. Właśnie przyszli posadzić mi na środku pokoju. Tak wyszło. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, asterix1 napisał:

Niezależnie co napiszesz ostatnie"odpyskniecie" i tak z jego strony musi być ...nie warto kopać się z koniem  jest tutaj paru tego rodzaju

 

   Lencoman byłem kłamco na Westerplatte i specjalnie zwracałem uwagę na te pisowskie kłamstwa o bałaganie tam niby będącym  nie wciskaj dziecka w brzuch takimi poniżej mulu bagiennego kłamstwami ...

Wiem że Gdańsk twoim pryncypałom stoi ością w gardle, przyzwyczaj sie do tego ...

Za machinacje względem muzeum w/w dodatkowego w jesiennych wyborach łupnia dostaniecie 

Naoglądałeś  się za dużo tevałenu i nabileś sobie łeb marzeniami o separatyzmie. Mam nadzięje,że jak ty i tobie podobni zamarzą o wariancie katalońskim,to Panstwo Polskie zachowa się tak samo profesjonalnie jak Centralny Rząd Hiszpanii a Ciebie jeszcze długo potem będzie bolał tyłek w areszcie. To tyle tematem twoich separatystycznych ciągot. Teraz o faktch i wbij je sobie do łba,bo teraz marnie manipulujesz. Na Westerplatte byl syf,co przyznała już dawno nawet tak lotna miłośniczka vaginy na kiju jak dulkiewicz,chodzi o to drobny ściemniaczu,że Ty swoją podróż w to miejsce odbyłeś jak już je posprzątano. Ogarniasz,czy musisz to mieć napisane po niemiecku?

6 minut temu, Jaro_747 napisał:

Chciałbym zwrócić Kolegom uwagę na coś, co wyjaśniło mi się dopiero dzisiaj.

Zastanowił mnie atak naszej forumowej agencji propagandowej akurat na Arłukowicza. Co się stało się? Dlaczego akurat on?

No i mamy wyjaśnienie fachowca:

"Gdy Bartosz Arłukowicz znalazł się w sztabie wyborczym Koalicji Obywatelskiej, stało się jasne, że prędzej czy później trafi na celownik Prawa i Sprawiedliwości i prorządowych mediów. Po ostatnim weekendzie możemy śmiało stwierdzić, że ten moment właśnie nastąpił.

Europoseł Platformy nie schodził z czołówek serwisów telewizyjnych i internetowych. Przez weekend temat pana Andrzeja pojawił się w aż trzech materiałach głównego wydania "Wiadomości" TVP. W każdym z nich przekaz był ten sam - opozycja nie szanuje wyborców z prowincji, szydzi z ludzi popierających PiS, jest arogancka i zapatrzona w siebie.

W tym, że wszystkie działa prorządowej propagandy zostały skierowane w stronę Arłukowicza, nie ma żadnego przypadku. Żeby była jasność, nie chodzi też o sprawę pana Andrzeja. Jedna ze złotych zasad marketingu politycznego mówi, że przeciwnika należy zaatakować tam, gdzie czuje się najsilniejszy. Gdy uda się go w tym miejscu złamać i zmusić, żeby ze swoich mocnych stron czy sukcesów zaczął się tłumaczyć, wygrana jest na wyciągnięcie ręki.

Od czasu eurowyborów najmocniejszym punktem opozycji jest właśnie Arłukowicz, jego podejście do robienia polityki i prowadzenia kampanii - odważnie, blisko ludzi, do utraty sił. W ten sposób 47-latek startując z "dwójki" w okręgu zachodniopomorsko-lubuskim zrobił wynik na poziomie 239 tys. głosów. Najlepszy w całym regionie i ósmy w kraju.

Arłukowicz stał się symbolem tego, jak opozycja powinna pracować, żeby jesienią nawiązać walkę ze Zjednoczoną Prawicą. Zyskał politycznie i wzmocnił się wizerunkowo."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Porażające są twoje domorosłe teorie,tym czasem prawda jest prosta jak gwóźdź bez łebka,Arłukowicz,który na co dzień zachowuje się jak na przepustce z psychiatryka,zrobił z siebie tylko większego idiotę. Ot cała tajemnica.

56 minut temu, Jaro_747 napisał:

Nie pajacuj.

 

A coś z większym polotem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się mazałeś na całe forum że dostałeś bana, a tu proszę - moderacja ulitowała się nad płaczliwą PiSowską sierotką i całe męczeństwo i martyrologiczną legendę szlag trafił.

 

Może być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Lencoman napisał:

Naoglądałeś  się za dużo tevałenu i nabileś sobie łeb marzeniami o separatyzmie. Mam nadzięje,że jak ty i tobie podobni zamarzą o wariancie katalońskim,to Panstwo Polskie zachowa się tak samo profesjonalnie jak Centralny Rząd Hiszpanii a Ciebie jeszcze długo potem będzie bolał tyłek w areszcie. To tyle tematem twoich separatystycznych ciągot. Teraz o faktch i wbij je sobie do łba,bo teraz marnie manipulujesz. Na Westerplatte byl syf,co przyznała już dawno nawet tak lotna miłośniczka vaginy na kiju jak dulkiewicz,chodzi o to drobny ściemniaczu,że Ty swoją podróż w to miejsce odbyłeś jak już je posprzątano. Ogarniasz,czy musisz to mieć napisane po niemiecku?

DOSTAŁEM KOLEJNEGO BANA TYM RAZEM DO 7 LIPCA

 

jeszcze chwila i pierwszym będziesz którego zgłoszę.... i wtedy będziesz musiał zmienić te swoje logo co poniżej nabazgrałeś....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Tak się mazałeś na całe forum że dostałeś bana, a tu proszę - moderacja ulitowała się nad płaczliwą PiSowską sierotką i całe męczeństwo i martyrologiczną legendę szlag trafił.

 

Może być?

A co?nie zdążyłeś jeszcze skutecznie donieść dżambo?

2 minuty temu, asterix1 napisał:

 

DOSTAŁEM KOLEJNEGO BANA TYM RAZEM DO 7 LIPCA

 

jeszcze chwila i pierwszym będziesz którego zgłoszę.... i wtedy będziesz musiał zmienić te swoje logo co poniżej nabazgrałeś....

Czyli fakty cię przerosły asterix. Śmiało,twój donos na mnie niczego w postrzeganiu twoich manipulacji nie zmieni. Jedyne co zyskasz,to możliwość klamania bez korekty podczas mojej nieobecności. Wal śmiało!jak wrócę to cię poprawię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lencoman napisał:

A co?nie zdążyłeś jeszcze skutecznie donieść dżambo?

Czyli fakty cię przerosły asterix. Śmiało,twój donos na mnie niczego w postrzeganiu twoich manipulacji nie zmieni. Jedyne co zyskasz,to możliwość klamania bez korekty podczas mojej nieobecności. Wal śmiało!jak wrócę to cię poprawię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lencoman napisał:

A co?nie zdążyłeś jeszcze skutecznie donieść dżambo?

Zdążyłem się przyzwyczaić do faktu, że są użytkownicy lubiący robić z siebie idiotę. Ale żeby tak ostentacyjnie??? Tym razem naprawdę mi zaimponowałeś, ale widzę wpływy Prezesa Kaczyńskiego.

Najpierw zaczepiał kolegów na podwórku a jak doczekał się reakcji to zaczynał beczeć wniebogłosy i leciał ze skargą do mamusi.

Ty tfurczo zmodyfikowałeś metodę Prezesa - nie doczekałeś się reakcji a już płaczesz. Nie proś mnie o kontakt z moderacją bo nie będę im byle czym głowy zawracał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda na Ciebie śliny dżambo,bo o tym że donosisz,to szumią nawet drzewa,które tak nieudolnie opisujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lencoman napisał:

Szkoda na Ciebie śliny dżambo,bo o tym że donosisz,to szumią nawet drzewa,które tak nieudolnie opisujesz.

Oszust i kłamca. Typowy PiSowiec. EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jar1 napisał:

Wiceminister Andrzej Stanisławek zapytany o pomysł na rozwiązanie tej sytuacji stwierdził, że młodzież może wyjechać za granicę i tam znaleźć szkołę. "

To duże lepsze niż rady premiera Cimoszewicza lub prezydenta Komorowskiego. Ale ciemnego ludu to i tak nie ruszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Less napisał:

To duże lepsze niż rady premiera Cimoszewicza lub prezydenta Komorowskiego. Ale ciemnego ludu to i tak nie ruszy

Zdaje się, ze minister już wybrał sobie San Escobar. Nie myślałem, ze tak szybko mój wpis zadziała ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaro_747 napisał:

Oszust i kłamca. Typowy PiSowiec. EOT.

Hehe. Żal mi cię chłopie,chyba najbardziej dlatego,że ty sobie z tym wszystkim musisz radzić sam łgarzu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Less napisał:

To duże lepsze niż rady premiera Cimoszewicza lub prezydenta Komorowskiego. Ale ciemnego ludu to i tak nie ruszy

Oczywiście że to dobra rada. A w czym lepsza od rady Cimoszewicza żeby się ubezpieczać? Pamiętam histerię która się wtedy rozpętała ale jako ktoś kto się ubezpiecza nie mogłem jej pojąć. Bo niby co - ja jako człowiek przezorny i ubezpieczający się jestem jakiś nienormalny? Tak by wynikało z medialnej nagonki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna brakować leków. Na cukrzycę, nadciśnienie, astmę, tarczycę, onkologicznych. Lista braków liczy już 500 specyfików, sytuacja pogarsza się z dnia na dzień. 

Tak zwana "dobra zmiana" postępuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Tak zwana "dobra zmiana" postępuje.

A po co społeczeństwu chore niedołęgi. To jest nowy program Eutanazja+. Nasza Władza wie, co robi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jar1 napisał:

"Kilkanaście tysięcy uczniów w Polsce nie dostało się do wybranego liceum. Jedną z przyczyn jest kumulacja roczników. Wiceminister Andrzej Stanisławek zapytany o pomysł na rozwiązanie tej sytuacji stwierdził, że młodzież może wyjechać za granicę i tam znaleźć szkołę. "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może by tak sam pan minister wyjechał za granicę, najlepiej do San Escobar.

Na razie podał się do dymisji.

Czyli - ciul, ale z resztkami honoru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lech36 jeśli atakowany za to, że (zupełnie słusznie) pyta z upodobaniem gdzie jest ten milion polskich samochodów elektrycznych zapowiadanych przez Morawieckiego.

No to może z innej beczki. W kwietniu 2018 Pinokio obiecał, że w ciągu jednego roku wybudowanych zostanie 60000 mieszkań socjalnych. Od tamtego okresu do dziś wybudowano niespełna 900. 

Ciekawe byłoby przeczytać komentarz akolitów reżimu.

5 minut temu, dulon184 napisał:

Będą płacić za umieranie?

Nieboszczyk+ ?

7 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Na razie podał się do dymisji.

Czyli - ciul, ale z resztkami honoru.

Może mu dali propozycję nie do odrzucenia: albo się pan "dobrowolnie" podaje do dymisji, albo zostanie wyp.....lony z hukiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, asterix1 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To chwilowy stan, czy stały efekt przemiany w coś?

 

13 minut temu, dulon184 napisał:

Będą płacić za umieranie?

Jaki masz pomysł na rozwiązanie problemu, jako oberstrażnik w obozach dla pisowców?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jak "czarny ze złamanym krzyżem w paru miejscach".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dulon184 napisał:

Ixik. Akurat Ty byłbys pod moim specjalnym nadzorem .

 Wrócił bys prawy i sprawiedliwy . Ogólnie ukmując.

Chyba.

O karwasz widzę,że ciężkie hufce przybyły. Dżambo masz yntelektualne wsparcie,jakoś sobie poradzisz jak pójdę nalać bourbona?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciewym czy bylibyście aż tak zatawardziali w pogladach pod konkretną presją .

Cierpliwym . Zaczejamy na rozwój sytuacji .Politycznej..

 Jak widać tera w Polsce wcale nie trydno o zmianę postawy.

 Ci cisi sa siła , nie krzykacze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dulon184 napisał:

Ciewym czy bylibyście aż tak zatawardziali w pogladach pod konkretną presją

Hehehehe twoją?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dulon184 napisał:

zatawardziali w pogladach pod konkretną presją

Już wiemy jaki ty możesz być miętki bez presji, a zarazem twardy z batem wobec przyszłych swoich podopiecznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.