Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@skynyrd

No co zrobiliście w służbie zdrowia, przez 4 lata. Nic Was nie ograniczało, nie było żadnych przeszkód, przepychacie wszystko w sejmie... Co PIC fanboju zrobiliście... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, skynyrd napisał:

Kilkuset złodziei vatowskich zostało zatrzymanych do tej pory.

Nie chce mi się gadać z frustratem, potraficie tylko ubliżać.

Może doradź opozycji, która tak wspaniale rządziła, jak ma powrócić do władzy?

To do dulona, eksperta od wszystkiego.

No to moje gratulacje. Może żony po waszych trupach wjadą do Parlamentu Europejskiego?

Jednak straszny z ciebie kołek.

Może powiesz nam coś na temat pań Gosiewskich? Albo coś o Wodnikowej? O młodym Płażyńskim?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach zapytać: co zatem w tej pisiej paranoi zachwyca?

Co Cię AŻ tak przywabia do tych tłumoków, Egon? Przecieżeś bystry, oczytany, bywały w świecie, i - choć wiesz, że Cię nie cierpię ?, przyznać muszę - inteligentny gość. Bo co kusi debili, pokroju takich różnych calebów - to mniej więcej wiem:-)  Za pińcet dla dziecka kupi se wzmacniacz. I flosecke.

Ale Ciebie???

 

Daj ze trzy powody. Zrób mi dzień. Przekonaj mnie. Może i ja się przechrzczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, xniwax napisał:

Ależ z ciebie manipulant.

"- Historia tych braków leków jest dosyć długa. Już w 2012 roku, kiedy wprowadzono ustawę refundacyjną, ceny leków w Polsce dosyć mocno spadły. Pojawiła się różnica między cenami urzędowymi leków w Polsce i za granicą. W rezultacie bardzo łakomym kąskiem stała się sprzedaż leków właśnie za granicę, a nie do polskich aptek, polskich pacjentów - mówił w rozmowie z TVN24 Łukasz Waligórski.

- W rezultacie bardzo wielu tych leków ratujących życie, leków na astmę, leków przeciwzakrzepowych po prostu w Polsce brakuje. Nie ma ich w polskich aptekach, nie ma ich w hurtowniach - powiedział.

Łukasz Waligórski wskazał też na inną przyczynę niedoboru leków w Polsce. - Okazuje się, że większość producentów dostarczających leki na polski rynek korzysta z substancji czynnych, które są wytwarzane w Chinach. W Chinach ograniczono ostatnio liczbę fabryk produkujących te API, czyli Active Pharmaceutical Ingredient, co sprawiło, że nie ma po prostu z czego tych leków wytwarzać. Pojawiają się długie przerwy w dostawach i te przerwy są bardzo odczuwalne dla aptek i dla pacjentów - wyjaśniał."

Reszta artykułu to już farmazony tych, którzy rozgrywają fakt wybiórczo przed wyborami mimo, że od czasu początków kryzysu w 2012 nic z tym nie robili, oczywiście jest problem i oczywistym jest też fakt, że hieny z POKO będą to wykorzystywać dla swoich celów, wyborczych celów, oczywiste jest też to, że wcale nie martwi ich sam problem.

 

 

 

Manipulant i zwykły kłamca. Szkoda tylko,że platfusy nawet w tak poważnych kwestiach łgają jak najęte. Skończyło się paliwo na cenę pietruszki,to przypomnieli sobie o przestępstwach lekowych,do których za swoich rządów przyłożyła się kopacz a potem arłukowicz. Szczyt lemingowej obłudy. Bieda intelektualna aż wyje.

9 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Takiej zapaści w lecznictwie nie było od lat 90.Tu nie tylko chodzi tylko o leki ale i o sytuację szpitali.O to co dzieje się na SORach ( sztandarowy pomysł Radziwiłła) ale i sytuację finansów szpitali.

To dziwne,bo twoja grupa zawodowa wręcz niebywale zyskała na przestrzeni ostatnich 4 lat. Nie zakładam,że jesteś nieudolnym konowałem,ktorego pacjent omija szerokim łukiem,tylko specjalistą,który nie wie na co wydawać nadmiar zgromadzonych pieniędzy.

6 godzin temu, skynyrd napisał:

Szkoda gadki.

Bo gadasz z pijanym gimnazjalistą i z zakompleksionym menagerem zmywaka-odpuść,oni już są i zawsze pozostaną czasem przeszłym.

5 godzin temu, skynyrd napisał:

 

Nie umiesz czytać?

 

Nie umie,poza tym kłamie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dulon184 napisał:

Egon.

 Już było tutaj pisane .

 Macie wszystkie służby .

 Gdzie s te procesy ,skazania ,wyroki.

.Jak widać nie ma .

 Więc walnij sie debilu w palnik i pieprz głupot..

 4 lata i tylko totalny burdel w kraju zrobiliściee.

 I Ty twierdzisz że świat zwiedziłeś?

 Co ty Ku-wa tam oglądał żeś taki dureń?.

 Celowo używam prosetgo ostrego języka aby nawet taki matołek ja Egon zrozumiał.

Puk puk Bezmyślna Pisia,gdzie jesteś? Ostatnio skamlałeś,że cię ktoś jakimś wpisem potraktował po męsku. Rozumiem,że ta erupcja miłości Ci nie przeszkadza. W sumie norma u lewaczków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lencoman napisał:

Puk puk Bezmyślna Pisia,gdzie jesteś? Ostatnio skamlałeś,że cię ktoś jakimś wpisem potraktował po męsku. Rozumiem,że ta erupcja miłości Ci nie przeszkadza. W sumie norma u lewaczków..

A o co chodzi w tym Twoim wpisie?

 Widać za trudna dla mnie ta pisowska odpowiedż.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem.

Projekt ustawy (kolejnego mega bubla PiS) o przyznaniu 500+ dla niepełnosprawnych dorosłych zakłada, że mają żyć za max 1600 zł (bo inaczej nie dostaną kasy).

WIELKA HAŃBA!

P.S.

Zaraz zjawi się ixik albo inny lekkoman i wytłumaczy, że ten (nie)rząd wyjątkowo dba o słabszych - tak jak to wieścł Kłamczuszek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie tych protestujących sprzed roku...Oni nie są wystarczająco niepełnosprawni, aby otrzymać wsparcie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam niepełnosprawni . Ważne że premierek ma działkę za ileś tam mylioników...

 Mają ci picunioki dużą wraliwość s[połeczną , maja .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bobcat napisał:

Lech36 jeśli atakowany za to, że (zupełnie słusznie) pyta z upodobaniem gdzie jest ten milion polskich samochodów elektrycznych zapowiadanych przez Morawieckiego.

Chcę po prostu wesprzeć polską kreatywność i jeden kupić, ale oczywiście muszę go najpierw przetestować. Niestety poza propagandowym bytem tego wytworu PiS-iej wyobraźni na razie nic nie ma. Próbuję ich pobudzić do działania. 

13 godzin temu, jar1 napisał:

Nie wierzę, kazano mu. Zbyt niebezpieczne były jego "własne" słowa dla wyborów. 

Dostanie wysoka odprawę, by nie mędził i po problemie. 

Znajdą mu też jakieś zastępcze, mniej rzucające się w oczy stanowisko.  

10 godzin temu, hi_aro napisał:

No i po raz kolejny wydymanie niepełnosprawnych, uzależniając 500- od dochodów... no niezła paranoja...

To bardzo chrześcijańskie działanie. Zaoszczędzone pieniądze przekażą Rydzykowi na nowy wóz transmisyjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Sądzę że Prezesa będzie na wierzchu.

Wybory za 3 miesiące a opozycja poza słowami " wszyscy przeciwko PiS" nie ma nic do zaoferowania.

A mogliby prosto i skutecznie: robimy oszczędności więc wypowiadamy konkordat i wywalamy ze szkół religię - ale boją się.

Z podniesienia wieku emerytalnego już się wycofali.

Rzeczywistego lidera też brak.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan się nie martwi, niech sobie PiS wygra następne wybory. Albo będzie tu kraina mlekiem i miodem płynąca, albo wszystko się wypieprzy a najbardziej gorliwi funkcjonariusze reżimu wylądują w pierdlu. Obydwa scenariusze zachęcające więc troska o opozycję wzrusza, ale jest niepotrzebna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaro_747 napisał:

Pan się nie martwi, niech sobie PiS wygra następne wybory. Albo będzie tu kraina mlekiem i miodem płynąca, albo wszystko się wypieprzy a najbardziej gorliwi funkcjonariusze reżimu wylądują w pierdlu. Obydwa scenariusze zachęcające więc troska o opozycję wzrusza, ale jest niepotrzebna.

Wejście opozycji na minę po PiS-ie rzeczywiście może ją wyautować na długie lata. Niestety danie PiS-owi możliwości do zmiany konstytucji umożliwi im trwanie przy korycie bez względu na to czy np. leki będą w aptekach czy też nie. Komuna to komuna, utrzymuje władzę siłą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Lech36 napisał:

Wejście opozycji na minę po PiS-ie rzeczywiście może ją wyautować na długie lata. Niestety danie PiS-owi możliwości do zmiany konstytucji umożliwi im trwanie przy korycie bez względu na to czy np. leki będą w aptekach czy też nie. Komuna to komuna, utrzymuje władzę siłą.

Jedna komunę już przetrzymałem, przetrzymam następną. Natomiast ci, którzy nie mają tego doświadczenia być może muszą go doświadczyć na własnej skórze. Tylko Polski szkoda bo cały świat biegnie a my stoimy w miejscu albo wręcz cofamy się w rozwoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobra Zmiana" 

"Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi.
dopier**lcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę!
Kto ja jestem?
Polak mały! Mały, zawistny i podły!
Jaki znak mój? Krwawe gały!
Oto wznoszę swoje modły
do Boga, Maryi i Syna!
Zniszczcie tego sk***ysyna!
Mojego rodaka, sąsiada,
tego wroga, tego gada!
Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradzała stara,
żeby mu spalili sklep,
żeby dostał cegłą w łeb,
żeby mu się córka z czarnym
i w ogóle, żeby miał marnie!
Żeby miał AIDS-a i raka,
oto modlitwa Polaka!"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lech36 napisał:

Znajdą mu też jakieś zastępcze, mniej rzucające się w oczy stanowisko.  

Cześć, troszkę zaspałem bo dziś mam dyżur od 10.

Nie wiem dziewczyny o co znowu tyle płaczu.

Facet dobrze doradził młodym żeby wyjeżdżali z tego kraju i też nie dobrze?

Trudno wam dogodzić.?

26 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jedna komunę już przetrzymałem, przetrzymam następną

Prawdziwy zuch, bohater.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Pan się nie martwi, niech sobie PiS wygra następne wybory. Albo będzie tu kraina mlekiem i miodem płynąca, albo wszystko się wypieprzy a najbardziej gorliwi funkcjonariusze reżimu wylądują w pierdlu. Obydwa scenariusze zachęcające więc troska o opozycję wzrusza, ale jest niepotrzebna.

Takie właśnie cieniasy bez krzty pomysłu i inteligencji jesteście. Cztery lata temu chcieliście legalne wybory unieważnić na ulicy,petru miał zostać premierem,tym czasem poparcie dla POpapranych to 19% petru dał sobie podsowiecić własną partię i okryty hańbą wychodzi z polityki a schetyna zapytany 4 rzeczy,które peło zrobiła dobrze milczy i marszczy czoło. Teraz w obliczu haniebnej klęski i całkowitej degrengolady pelo,usiłujecie pierdzielić od rzeczy,że ta nadchodząca przegrana to taktyka. Jak można być tak nielotnym? Macie ludzi za głupich??Czkawki można ze śmiechu dostać. Jesteście historią.

39 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jedna komunę już przetrzymałem, przetrzymam następną. Natomiast ci, którzy nie mają tego doświadczenia być może muszą go doświadczyć na własnej skórze. Tylko Polski szkoda bo cały świat biegnie a my stoimy w miejscu albo wręcz cofamy się w rozwoju.

Zgrana płyta dżambo,wypowiedzieliście już wszystkie idiotyzmy włącznie z nazywaniem siebie opozycją demokratyczną,czyli czymś dla mojego pokolenia świętym!Zostaliście z niczym,bo brednie o komunie na nikim już nie robią wrażenia. Game over dżambo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Daj ze trzy powody

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle w temacie.

Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Jedna komunę już przetrzymałem, przetrzymam następną. 

Bez wątpienia,tym bardziej że właśnie wprowadziłeś pod przewodnictwem towarzysza Cimoszewicza stado komuszego betonu do PE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Lencoman napisał:

właśnie wprowadziłeś

Nie on wprowadził. Wyborcy.

Natomiast towarzysza Piotrowicza, towarzysza Kryże, towarzysza Jasińskiego przygarnął PiS nie pytając nikogo o zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd za tydzień zajmie się projektem obniżenia stawki podatku PIT z 18 do 17 procent oraz podniesieniem kosztów uzyskania przychodów od 1 stycznia 2020 roku. Szczegóły proponowanych zmian znalazły się w wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dulon184 napisał:

Wcześnie Wy Piotrowicza i Kryżego .

 Nie przszkadza?

jak można być takim tumanem.

Kiedy powszechnie wiadomo,że nie da się głupiej,zjawia się dulon i przesuwa granice zidiocenia.

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Nie on wprowadził. Wyborcy.

Natomiast towarzysza Piotrowicza, towarzysza Kryże, towarzysza Jasińskiego przygarnął PiS nie pytając nikogo o zdanie.

Czyli dżambo to nie wyborca?ciekawe...a który z tych komuchów jest w PE bobcat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.