Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jezz napisał:

To jakie tam były te celowe działania?

Nie śledziłem tematu słuchałem tylko nagrania a w jednym z nich pada taka kwota.

1 minutę temu, jezz napisał:

Możesz coś na ten temat napisać bo ja się nie znam.

Ja też się nie znam.

3 minuty temu, jezz napisał:

Normalnie, prawdziwy, kręcący pisior z ciebie.

Staram się uczyć od najlepszych krętaczy w kraju. 

5 minut temu, jezz napisał:

To ciekawe, bo sam zacząłeś ten temat. To kontynuujmy, to jak z tą strata straty i funduszami?

Na więcej się nie dam sprowokować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marszałek - celowe-nasz kochany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, dulon184 napisał:

Ktoś nie chce z Toba gadać na dany temat a Ty wiercisz dziurę w brzuchu..

O widzę, że edytowałes.

To jest temat poruszony przez Lecha36, od którego teraz bardzo ucieka. Dziwne, prawda?

A ja chętnie podyskutuję sobie merytorycznie na ten temat.:)

A jakbyś nie wiedział, ten finansowy temat poruszony przez Lecha36 został przez niego dociagnięthy do Smoleńska:) 

Tak tu wygląda dyskusja. Można napisac wszystko ale ja mówę Lechowi36 sprawdzam to jest odwracanie kota ogonem.. Ma szansę być merytorycznym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jezz napisał:

A jakbyś nie wiedział, ten finansowy temat poruszony przez Lecha36 został przez niego dociagnięthy do Smoleńska:)

Na Smoleńsku i wszystkich kłamstwach wokół tego zdarzenia PiS dojechał do władzy i jest to temat naprawdę interesujący a fundusze interesują tylko Ciebie a ja z Tobą nie mam zamiaru na ten temat rozmawiać. Co ciekawe w PiS chyba dalej są osoby dobrze opłacane, które zajmują się tematem "zamachu". Dojenie trwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dulon184 napisał:

marszałek - celowe-nasz kochany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

20190731_181511.jpg

20190731_181511.jpg

20190731_181558.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 23031970

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lech36 napisał:

Nie śledziłem tematu słuchałem tylko nagrania a w jednym z nich pada taka kwota

A, nie śledziłeś tematu ale wystarczają ci nagrania.

"Zdarzają się działania celowe obniżające wartość spółki takie żeby np. przejąć ją za złotówkę".

To o ile wartość spólki została przez to ujawnienie  nagrania obniżona, no bo chyba to masz na myśli. Jeśli nie, to proszę  wprowadź mnie na trop swojego rozumowania.. Ujawnienie nagrań to był chyba listopad 2018, tak?

17 minut temu, Lech36 napisał:

Na więcej się nie dam sprowokować.

To dziwne stwierdzenie. Nie rozumiem jak można chęć na merytoryczną dyskusję odbierać jako prowokację.

Może to takie ocenianie innych przez pryzmat własnych wpisów?

6 minut temu, Lech36 napisał:

fundusze interesują tylko Ciebie a ja z Tobą nie mam zamiaru na ten temat rozmawiać

Ale to w rozmowie ze mną ty poruszyłeś ten temat, a więc jak to z tymi funduszami jest?

Wróciłeś do tego tematu następnego dnia  zaczepiając mnie, cytacik z poniedziałku,

"P.S. A już wiesz jak twoja strata może przerodzić się w zysk funduszu inwestycyjnego?"

No właśnie, to jak jest w takim razie z tymi funduszami?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jezz napisał:

Poczytaj sobie swoje w wpisy z niedzieli, są fascynujące.?

Rozbawiły mnie do łez.

A ty dalej wyrywaj jedno zdanie z wypowiedzi, powodzenia.

PiSowców każdy zarzut do obecnie rządzących rozbawia do łez. Wystarczy, że dostali po 500 i już nie obchodzi ich, że łamane jest prawo czy to, że ich  "ulubieńcy" permanentnie kłamią i oszukują.

PiSowcy non stop tłumaczą się w ten sposób (że zdania są wyciągniete z kontekstu lub powiedzieli coś, ale chcieli powiedzieć coś innego, albo powiedzieli coś - niby po polsku - a ludzie zrozumieli ich inaczej). Rozumiem, że wybierasz wariant pierwszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zukzukzuk napisał:

PiSowców każdy zarzut do obecnie rządzących rozbawia do łez.

O czym ty piszesz:). Ty lepiej poczytaj tam gdzie zaprzeczałeś potwierdzając. ? To był szczyt.

 

2 minuty temu, zukzukzuk napisał:

powiedzieli coś, ale chcieli powiedzieć coś innego,

Co to za bełkot, którego nawet nie chce mi sie cytować w całości.

Ja napisałem to co chciałem napisać a reszta co napisałeś to są jakieś twoje zmyślone dyrdymały.

8 minut temu, zukzukzuk napisał:

Rozumiem, że wybierasz wariant pierwszy?

Że co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zukzukzuk napisał:

PiSowców każdy zarzut do obecnie rządzących rozbawia do łez. Wystarczy, że dostali po 500 i już nie obchodzi ich, że łamane jest prawo czy to, że ich  "ulubieńcy" permanentnie kłamią i oszukują.

PiSowcy non stop tłumaczą się w ten sposób (że zdania są wyciągniete z kontekstu lub powiedzieli coś, ale chcieli powiedzieć coś innego, albo powiedzieli coś - niby po polsku - a ludzie zrozumieli ich inaczej). Rozumiem, że wybierasz wariant pierwszy?

A głupcy się cieszą.....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jezz napisał:

To poproszę o cytaty tego jadu i przy okazji w stosunku do kogo?

Każdy twój wpis jest pisany nie formie zwrócenia uwagi na to jak rządzi i rozpieprza kraj obecna władza jak kradnie rozporzadza stanowiskami wykorzystując je do granic możliwości łamiąc prawo na każdym kroku ...obdarowując KK profitami i pieniężnymi kwotami (pewien facet z Torunia) ...nie tego nie ma w twoich wpisach u ciebie jest Grzegorz i reszta opozycji

opisy które przedstawiłem wyżej to wierzchołek góry pisowskiego rozdrapywania państwa ale tego nie zauważasz  twoim problemem jest trollowanie jednego tematu mecząc Lecha  pierdołami niewiele znaczącymi  gdy wokół przedstawiane sa dziesiątki lub setki kłamstw i wypaczeń ...tego nie widzisz i w żadnej praktycznie twej wypowiedzi nie ma tego ....ważny jest Grzegorz....

moze coś o wyczynach Kuchcińskiego i jego lotach w rodzinka moze cos na temat KRS kto co jak ? może cos na temat budowania czegokolwiek w tym kraju służbie zdrowia i szkole nawet o tej dzietności? coś usłyszmy na ten temat ?

czekam na odpowiedzi w tych tematach a nie o Grzesiu przez wiele miesięcy ....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, jezz napisał:

No kto stał?

No nie mam zielonego pojęcia. Jak mam szukać tylko po to, żeby napisać coś, co najwyraźniej wiesz to sam napisz zamiast swoim zwyczajem d... zawracać przez piętnaście stron.

 

49 minut temu, Jaro_747 napisał:

I co z tego kto stał? To on wymyślił te kredyty? To on ich udzielał?

To on obiecywał, że jak PiS dojdzie do władzy to rozwiąże problem po myśli "frankowiczów"?

Żeby uniknąć debilnych pseudodyskusji - problem frankowiczów ani mnie grzębi ani zieje, ale dzika radość z jaką rzucił się na nią PiS w kampanii wyborczej żeby równie ochoczo go porzucić powinien jednak dać do myślenia.

A tu powtórka żebyś nie musiał się męczyć i szukać jak zechcesz napisać coś z sensem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

[...] Żeby uniknąć debilnych pseudodyskusji - problem frankowiczów ani mnie grzębi ani zieje, ale dzika radość z jaką rzucił się na nią PiS w kampanii wyborczej żeby równie ochoczo go porzucić powinien jednak dać do myślenia.

Masz oczywiście 100% racji, ale tu chcę Cię pochwalić za co innego - za konstruktywne użycie kapitalnego cytatu ze ś.p. Joanny Chmielewskiej, która głupoty nienawidziła bardziej od faszyzmu.

pzdr :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Wójcik kręci i bredzi (umyślnie - rzecz jasna)... Co za typ spod ciemnej gwiazdy:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, asterix1 napisał:

Każdy twój wpis jest pisany nie formie zwrócenia uwagi na to jak rządzi i rozpieprza kraj obecna władza jak kradnie rozporzadza stanowiskami wykorzystując je do granic możliwości łamiąc prawo na każdym kroku ...obdarowując KK profitami i pieniężnymi kwotami (pewien facet z Torunia) ...nie tego nie ma w twoich wpisach u ciebie jest Grzegorz i reszta opozycji

Od pisania o tym jesteś ty mały rycerzyku.

A jeśli nie wiesz to PIS od władzy może odsunąć opozycja ale chyba robi wszystko żeby te wybory przegrać.

Chyba też wiesz dlaczego PIS wygrał wybory cztery lata temu i kto do tego także przyłożył swoją rękę, czy może nie wiesz?

Zatem pisał będę to co będę chciał i nie ty będziesz o tym decydował co mam pisać:)

44 minuty temu, asterix1 napisał:

twoim problemem jest trollowanie jednego tematu mecząc Lecha  pierdołami

To nie moja wina, że Lech36 chciał coś bardzo napisac w temacie, który akurat mnie interesuje.

48 minut temu, asterix1 napisał:

czekam na odpowiedzi

A to czakaj, ja tez czekam i nie mogę sie doczekać

 

49 minut temu, asterix1 napisał:

moze coś o wyczynach Kuchcińskiego i jego lotach w rodzinka

Ozzy Osbourne tez lata z rodzinką to i Kuchciński lata.?

50 minut temu, asterix1 napisał:

tego nie widzisz

A co ty rycerzyku wiesz co widzę a co nie widzę. A nie, ty i reszta ferajny wszystko wie.:)

48 minut temu, Jaro_747 napisał:

No nie mam zielonego pojęcia. Jak mam szukać tylko po to, żeby napisać coś, co najwyraźniej wiesz to sam napisz zamiast swoim zwyczajem d... zawracać przez piętnaście stron.

A nie, tym razem ja ci odpowiem tak jak ty mi odpowiadasz. Masz gugla to sobie poszukaj.

49 minut temu, Jaro_747 napisał:

A tu powtórka żebyś nie musiał się męczyć i szukać jak zechcesz napisać coś z sensem.

Ja napisałem z sensem, ty bez ale tego nie dostrzeżesz, no bo jak,

 

50 minut temu, Jaro_747 napisał:

No nie mam zielonego pojęcia.

A tu powtórka.

30 minut temu, argus napisał:

Masz oczywiście 100% racji,

Oczywiście?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wójcik pokazuje teraz, jak można się ześwinić. Tak su***syn kłamie i mataczy, że nawet najlepsi forumowi PiSowcy mogliby się od niego uczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Jaro_747 napisał:

To on obiecywał, że jak PiS dojdzie do władzy to rozwiąże problem po myśli "frankowiczów"?

I jeszcze jedna powtórka.

Ciepło, ciepło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jezz napisał:

Sound, dobrze kombinowaleś w poprzednim wpisie a tu znowu to samo co wcześniej.

Nic nie kombinowałem. Gdyby ten Tax Care nie był uwikłany w macki polityczne, to odpowiedzi ogłoszenia upadłości należałoby szukać, jak pisałem,
w złym zarządzaniu, lub (i) słabą jakością usług. A ponieważ dobrali się do Czrnieckiego politycy PiSu, to przyczyny ogłoszenia upadłości należy może szukać gdzie indziej.
Wszędzie tam gdzie do ekonomii wkracza polityka, to zaczynają się dziać dziwne rzeczy, niezgodne z ekonomicznymi prawami i zasadami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mielibyśmy kolejnych propagandowych wrzutek PiSowców bo czynnika politycznego po prostu by nie było.

Z tą szemraną bandą strach robić jakiekolwiek interesy. Strach w ogóle robić jakiekolwiek większe interesy, bo zawsze może przyjść ktoś, kto zaproponuje "pomoc" za drobną opłatą. To się czasem nie nazywa reket?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jezz napisał:

Od pisania o tym jesteś ty mały rycerzyku.

 

Nie bede komentował twego słowotoku nic nie wnoszącego

ale kilka razy pisałeś coś o przekręcaniu nicków....wiec pisze i ostrzegam nie życzę sobie żebyś mój nick był przez twoja osobę przekręcany

....lub zmieniany

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jaro_747 napisał:

Wójcik pokazuje teraz, jak można się ześwinić. Tak su***syn kłamie i mataczy (...)

Faktycznie kłamał i mataczył i to wyjątkowo głupio. Tylko, że to samo robił Jerzy Wenderlich mówiąc o startowaniu z listy KO do Senatu i Grzegorz Schetyna mówiąc o tworzeniu KO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Poprawiono pisownię nazwiska JW dzięki merytorycznej uwadze Jaro_747!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. 

Tak patrzę.. i powiem wam że chcąc być obiektywnym i jakoby bezstronnym nie moge się JEDNAK oprzeć wrażeniu że obecnie jaśnie nam panujący ? pan A Duda wyprzedza pod wzgl intelektu postawy prezencji o kilka lat świetlnych Byłego jak to mawiał szymon Majewski „Dupowatego” swego poprzednika..;

Komorowski z „Głowy” nie przemawiał ni razu...?‍♂️

Dudy Czytającego przemówienie z kartki napisanej przez GłupTuska nie widziałem nigdy.. ??

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mądra Kobieta. W czasie studiów chodziłem na jej wykłady. Uważam, że ma 100% racji.
Dlaczego wkleiłem ten link? Bo akurat oglądałem wiadomości w TVP,  w których zobaczyłem m.in. nagonkę na Śledzińską.
W ogóle sposób podawania wiadomości przez tę pisowską telewizję trafia idealnie do jego elektoratu i obawiam się, że to jest silny atut PiS.
Wszyscy, którzy dają się nabierać na takie manipulacje będą głosować na PiS.
Słabo widzę przyszłość Polski za rządów PiS przez następne 4 lata. Piszę to jako ekonomista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, dulon184 napisał:

Iść na wybory i powybierac osoby z końcówk list  .

Stare  dziady niech wnuki bawią .

Dokładnie!

Dopóki SLDowskie dziadki i babki nie pójdą na emeryturę dopóty ta partia błąkać się będzie wokół kilku procent poparcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński zamierza udać się w misji oficjalnej z Warszawy do Rzeszowa, a następnie powróci z wykorzystaniem wojskowego specjalnego statku powietrznego. Proszę o zapewnienie zapasowego statku powietrznego w MSD [Miejscu Stałej Dyslokacji - red.]" - napisano. Dokument informujący o przelocie na trasie Warszawa Okęcie - Rzeszów Jasionka wystawiony jest dla dwóch pasażerów. Jako datę wylotu podano 31 stycznia, a powrotu - 4 lutego. Dzień później, 30 stycznia 2019, złożono korektę zapotrzebowania na ten lot, również z oznaczeniem "sytuacja nagła". Korekta obejmowała liczbę pasażerów. Na drugim dokumencie podano, że trzy osoby leciały do Rzeszowa, a dwie z powrotem do Warszawy. Zmianie uległa także data powrotu do stolicy - w korekcie dokumentu podano datę 5 lutego, czyli dzień później niż pierwotnie zakładano.

2 lutego marszałek Kuchciński na Twitterze zamieścił wpis o rozpoczynającym się w Bieszczadach III Memoriale Olka Ostrowskiego w narciarstwie wysokogórskim "upamiętniającym zaginionego w najwyższych górach świata himalaistę, narciarza i ratownika Bieszczadzkiej Grupy GOPR". 4 lutego Kuchciński zamieścił zdjęcie, na którym jeździ na nartach. "Wczorajszy dzień w Połoninie. Piękne widoki" - napisał."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubi korzystać z życia za nieswoje pieniądze. Jak wszyscy politycy u koryta.
Tylko jedni nieźle się kamuflują, a ten nawet się tym chwali na forach społecznościowych. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.