Skocz do zawartości
IGNORED

Kobieta Audiofil


denonzgc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,tak trochę z innej beczki.Tak przeglądam te różne fora,recenzje,dzwonie po sklepach audio,i co?No i nie natknołem się na żadną kobietę,tak się zastanawiam,czy audiofil ma związek z hemofilią,nie twierdze że jestem audiofilem,po prostu lubię jak coś fajnie gra-),ale coś tu jest na rzeczy,Drogie panie,jesteś cie tu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam jest facet, ale w galeriach kosmetycznych nie spotkasz faceta, chyba ze kupującego coś kobiecie na przeprosiny po zakupie nowego audio,

w dodatku nie wierz kobiecie, idź do sklepu i zapytaj ile kosztuje krem w naparstku, nam za audio wypomina a sama najdroższe malowidła i buty po cichu kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są praktyczne - oczywiście pomijając czystko kobiece sprawy typu kosmetyki, ciuchy, biżuteria.

Także poza swoją kobiecą działką są do bólu praktyczne i nie działa na nie żadne voodoo, słuchają po prostu muzyki.

Także są tak samo zainteresowane roztrząsaniem czy kabelek zielony lepszy od żółtego jak wilk żytem.

 

Wykształciły sobie tą cechę przez tysiące lat mając na głowie domy, w czasie wojen, pokoju, klęsk, itd.

 

Podobnie jak chłop, żaden chłop nie powie nigdy, że jest mu dobrze, będzie kupował córce 4 mercedesa, ale zawsze będzie mu źle.

Tez nawyk wykształcony przez tysiąclecia...

 

;-P

 

isała tu koleżanka,bodajże "maja".Bardzo konkretna i rzeczowa,z faktyczną wiedzą w temacie.Nie wytrzymała atmosfery.

 

Ja się nie dziwię, bo ile mężczyzny jest w mężczyźnie kłócącym się z innymi o kolor kabelka ??? Żadna by nie wytrzymała ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są na ogół mało techniczne. Chciałyby kupić, postawić, włączyć i zwykle kończy się to i zaczyna miniwieżą :-) W jakimś sensie nie chcą się babrać w tym głębiej, podobnie jest zresztą z komputerami - jak nie muszą, nie chcą wiedzieć co i po co jest w środku. To urodzone konsumentki. Tego co im pasuje :-)

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bede upieral ze kobiety slysza lepiej ze wzgledu na swa subtelniejsza nature :)

 

Ten znaczek na końcu jest ważny :-)

Najważniejszy...

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że takie są.

Na przyklad moja, hmm - 'była'.

 

Zawsze szczerze otwarta na nowości (mój brat Ją nazywa - Gadżeciara).

Kupiliśmy gramofon, rozstanie, podział 'majontku' - te sprawy, znane niektórym... Lepiej lub gorzej.

 

Kiedyś telefon (po, bo ja wiem? - tygodniu) -" tycholerowymontowałeśtegłówkeztegocograpłytyizostawiłeśmiteuszkodzone".

Za twoich czasów grały; mnie nie grają - wszystko charczy, rzęzi, niech cię szlag.

 

No to jadę.

Lupy kurna, mikroskopy, wagi i (jak zwykle) ciut forumowej cieczy.

 

 

Po kwadransie - wyniosłem wór paproszków zebranych z igiełki.

 

 

Tak mają, cholery...:-)

 

Ale jak łazienkę zajmować przez całe ranki, że do roboty człek się spóźnia - wiedzą doskonale:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Nie wiem czy lepiej słyszą, ale niestety rzadko kiedy podzielają naszą pasję;-(

Co ja bym oddał, za taką Olę Chilińską u swojego boku;-)

 

Kupiliśmy gramofon, rozstanie, podział 'majontku'

 

Toś Ty jej gramofon zostawił?????????? Chyba że faktycznie był uszkodzony;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobiety maja lepszy sluch niestety.

 

Kochany wzrok też, ba żeby tylko wzrok...

Idziemy z moją, na przeciw jakaś fajna "foczka" sorki feministki, ja jeszcze nie zdążę się spojrzeć i już słyszę - nie gap się tak bo Ci ślipka wypadną....

 

Kurne normalny prorok - a numerów lotto zaraza podać nie chce.

 

Kłócić się nie kłócę, bo moja jest hiszpańskojęzyczna i temperament ma. No i szybkostrzelność - 120 słów na minutę - sorki, aż taki terminator to ja nie jestem.... ;(

 

Co ja bym oddał, za taką Olę Chilińską u swojego boku;-)

 

Nową wątrobę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

Kobieta audiofila to skarb , wtedy gdy Ona kupuje te swoje kosmetyki i ciuchy a ja kupuję kable, głośniki , ... bo te większe zakupy trzeba jakoś zakamuflować.

No tak, i już tak ma być. Bo mój nowy Samsung6872 , i energy z amazona do kina domowego, i eos m3 to tylko od Mikołaja.

No tak ma być . a nowe obiektywy? to co ? no też kupiłem na gwiazdkę

No teraz trzeba się zająć twółrczością

G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare,ale wciąż aktualne:koszmar audiofila-jego kobieta,po jego śmierci sprzedaje jego klocki w cenie za którą twierdził że kupił.

tekst stycznia 2016:)

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.