Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cir napisał:

teraz jest wreszcie szansa na radio dla elektoratu

od tego jest radio ojca dyrektora.

 

Ciekawe ile w tej aferze jest polityki a ile strachu przed politykami.

Godzinę temu, Moontan napisał:

Panie krolik czemu posty znikaja ?

bo to wątek kontrolowany ?

i moderacja też się uczy , zresztą od najlepszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, stench napisał:

Może i esbecki kapuś. Większość dziennikarzy coś miała lub ma na sumieniu. Natomiast raptem ostatnio przestali umieć pływać . Ktoś ich podpuścił lub zapłacił. Mnie szkoda wyłącznie fajnej stacji , choć już od 2 lat zaczęła mocno dołować jeśli chodzi o jakość.

No bo od 2 lat zaczęli ją niszczyc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, andaudion napisał:

A ja wprost uwielbiam PO !

Teraz to jak wybór między tyfusem a cholerą , cytał mi się przypomina z pewnego filmu o czerwonym suknie jak ich wszystkich widzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bolo_senor napisał:

Teraz to jak wybór między tyfusem a cholerą , cytał mi się przypomina z pewnego filmu o czerwonym suknie jak ich wszystkich widzę.

Jak wszyscy będą tak pisać to dalej będziemy się "cieszyli" z pińcetplus i nic się nie zmieni...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było (kto, co, za ile, za co itd) ta afera to GENIALNE pociągnięcie. Czy raczej rozegranie maluczkich w interesie naprawdę wielkich (i nie mowa tu o BB, JK, DT itp)....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zyzol napisał:

Dużego kalibru. ?

@KALIBER czy to prawda ? ?

15 minut temu, andaudion napisał:

Jak wszyscy będą tak pisać to dalej będziemy się "cieszyli" z pińcetplus i nic się nie zmieni...

grabi co grabią od siebie nie widziałem , więc wątpię by dzieciorobów sumienie nagle ruszyło i z 500+ zrezygnowali. I tłumnie zagłosowali na partię co im te 500 chce zabrać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

Dokładnie teraz leci Kazik jako kończąca piosenka audycję w Trójce...

?

... twój ból jest lepszy niż jego...

 

 

No tak ale Kazik poprosił zeby nie grać jego piosenki w trójce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jezz napisał:

No tak ale Kazik poprosił zeby nie grać jego piosenki w trójce.

Kazik jeszcze nie tak dawno pis chwalił i co z tego wyszło ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, andaudion napisał:

Kazik jeszcze nie tak dawno pis chwalił i co z tego wyszło ?

A trzeci bliźniak był marszałkiem Sejmu z Sabą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rasputin napisał:

rozumiem że nie masz pojęcia. są inne stacje radiowe: RMF, Radio Złote Przeboje, nieprzeliczona ilość w necie, znajdź to co lubisz i słuchaj do woli.

Wracając do tematu - wypowiedział się nawet funkcjonariusz Krzysiu Ziemiec, aż mnie wzruszył słowami "To już na prawdę koniec Trójki jaką ona była. Właśnie odszedł Piotr Kaczkowski! Dla mnie mistrz słowa, nauczyciel muzyki i co nie mniej ważne - dobry, bo wymagający szef! To jest wielka strata"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jedynymi ludźmi nie mającymi pojęcia co się tak naprawdę dzieje wydają się być klakierzy radiowej geriatrii, ale to ich sprawa. Dziękuję ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, SynSama napisał:

Jedynymi ludźmi nie mającymi pojęcia co się tak naprawdę dzieje

To co się wg Ciebie dzieje? To wbrew pozorom pytanie bez złośliwości: po prostu jestem ciekaw różnych opinii

27 minut temu, jar1 napisał:

A trzeci bliźniak był marszałkiem Sejmu z Sabą

I Saba była rozsądniejsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 godziny temu, Moontan napisał:

Panie krolik czemu posty znikaja ?

Ja ukryłem jeden twój wpis bo był o baranach i ktoś mógł się nim poczuć obrażony. Cytatem też nie był piosenki bo bez cudzysłowu. Wyjaśnij o co w nim kaman to może być odkryty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Trójki ? bez Niedzwieckiego, Kydryńskiego nie będzie to co do tej pory. Wcześniej tylu fajnych ludzi odeszło np Robert Kantereit. Ehhh , czego teraz człowiek będzie słuchać ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, bolo_senor napisał:

bo to wątek kontrolowany ?

i moderacja też się uczy , zresztą od najlepszych.

Bo forum podlega moderacji zgłaszanych wpisów i kontroli tego co moderatorzy sami przeczytają.

Inaczej niektórzy userzy gdyby nie szybki ekranów popluliby się albo wydrapali oczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość życia spędziłem jako profesjonalny muzyk. Moja definicja (jedynie słuszna) profesjonalnego muzyka jest taka: to osoba, która z działalności muzycznej utrzymuje siebie i rodzinę.   

Wielokrotnie jako sesyjny muzyk nagrywałem dla różnych wykonawców w studiu nagraniowym pr. III- go PR przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7.  Studio było na I piętrze. Zawsze super klimat. Znakomici realizatorzy. Pani reż. Jastrzębska nareszcie całkowicie odsunięta od nagrań. Do sprawdzenia na opisach pierwszych LP. Zawsze Jastrzębska na liście płac. Zabraniała rejestracji "charczących" gitar. Tamże dziś seria znakomitych koncertów na żywo.

Żeby wytworzyć taki aparat artystyczny to trzeba by powstała kadra zapaleńców. I tak zawsze było przy Myśliwieckiej 3/5/7. Cel był  jeden: dogonić świat i pokazać wielki potencjał krajowych Artystów. Władza się w to nie wtrącała.

Tak na marginesie: za "komuny" świat artystyczny miał wielką swobodę. Dam taki przykład: muzyk na kontrakcie na zachodzie płacił w Polsce ok. 10%  wynagrodzenia. Lekarz w tym samym czasie miał haracz na poziomie 50% gaży. Pod skrzydłami PAGART-u mieliśmy całkowitą swobodę w zawieraniu kontraktów i ich realizacji. To muzycy wtedy stawiali wódeczkę ubogim lekarzom na "łesetowych" kontraktach.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 godziny temu, Zyzol napisał:

słucham czasami tylko TokFM ze względu na czasami naprawdę przyzwoitą publicystykę.

Dla mnie TokFM to ostatnio lustrzanka Maryjki. Tyle samo w obu nieomylności i monopolu na prawdę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, janunio napisał:

Tak na marginesie: za "{komuny" świat artystyczny miał wielką swobodę. Dam taki przykład: muzyk na kontrakcie na zachodzie płacił w Polsce ok. 10%  wynagrodzenia. Lekarz w tym samym czasie miał potroncenie na poziomie 50% gaży. Pod skrzydłąmi PAGART-u mieliśmy całkowitą swobodę w zawieraniu kontraktów i ich realizacji. To ja wtedy stawiałem vódeczkę ubogim lekarzom na "łesetowych" kontraktach. 

Ależ niekonsekwencja. Komunistyczny PAGART dobry, bo dawał ci zarobić. Komunistyczny CRZZ niedobry, oj bardzo niedobry, bo innym darmowe bilety na koncerty takich jak ty artystów fundował. Też. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, janunio napisał:

Większość życia spędziłem jako profesjonalny muzyk. Moja definicja (jedynie słuszna) profesjonalnego muzyka jest taka: to osoba, która z działalności muzycznej utrzymuje siebie i rodzinę.   

Wielokrotnie jako sesyjny muzyk nagrywałem dla różnych wykonawców w studiu nagraniowym pr. III- go PR przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7.  Studio było na I piętrze. Zawsze super klimat. Znakomici realizatorzy. Pani reż. Jastrzębska nareszcie całkowicie odsunięta od nagrań. Do sprawdzenia na opisach pierwszych LP. Zawsze Jastrzębska na liście płac. Zabraniała rejestracji "charczących" gitar. Tamże dziś seria znakomitych koncertów na żywo.

Żeby wytworzyć taki aparat artystyczny to trzeba by powstała kadra zapaleńców. I tak zawsze było przy Myśliwieckiej 3/5/7. Cel był  jeden: dogonić świat i pokazać wielki potencjał krajowych Artystów. Władza się w to nie wtrącała.

Tak na marginesie: za "komuny" świat artystyczny miał wielką swobodę. Dam taki przykład: muzyk na kontrakcie na zachodzie płacił w Polsce ok. 10%  wynagrodzenia. Lekarz w tym samym czasie miał haracz na poziomie 50% gaży. Pod skrzydłami PAGART-u mieliśmy całkowitą swobodę w zawieraniu kontraktów i ich realizacji. To muzycy wtedy stawiali wódeczkę ubogim lekarzom na "łesetowych" kontraktach.    

Zgodziłbym się z Tobą w 100% gdyby nie to pierwsze zdanie, całkiem oderwane od rzeczywistości, a stawiające muzyków i wogóle artystów w złym świetle. Bo niby dlaczego artysta ma mieć wszystko i wszystkich w d..pie byleby pińcetplus dostać ? Na szczęście Kazik zmienił zdanie, mam nadzieje że Ty również podzielasz jego decyzję.

Nie wszystko i nie wszystkich można kupić za pińcetplus- mam nadzieję albo sam nie dorosłem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, stench napisał:

Dla mnie TokFM to ostatnio lustrzanka Maryjki. Tyle samo w obu nieomylności i monopolu na prawdę.

Nie zaprzeczę, ponieważ od końca marca praktycznie nie słucham żadnej stacji radiowej. Pisząc o publicystyce, miałem na myśli szczególnie tę dotyczącą zagranicy. Można sobie posłuchać podcastów. Niestety w większosci już płatnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, janunio napisał:

Jak śmiesz porównywać ohydną propagandę i socjo-techniki spedalonego kleru do TOK-FM. 

Odsłoniłeś się... Mniej piwa sugeruję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, janunio napisał:

Jak śmiesz porównywać ohydną propagandę i socjo-techniki spedalonego kleru do TOK-FM. 

Nie wątpię, że jesteś artystą. W każdą wypowiedź wkładasz (zbyt) dużo ekspresji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, stench napisał:

Dla mnie TokFM to ostatnio lustrzanka Maryjki. Tyle samo w obu nieomylności i monopolu na prawdę.

A mnie zawsze uczyli że jest jedna prawda na świecie i ja wybieram tą z TOKFM- proste nie ?

Właśnie pojawił się nowy kawałek Kazika- znowu jedzie po dobrej zmianie (ten zły czas).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, andaudion napisał:

 ja wybieram tą z TOKFM- proste nie ?

Dlaczego? Możesz uzasadnić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
15 minut temu, andaudion napisał:

A mnie zawsze uczyli że jest jedna prawda na świecie

Tischner mówił, że są 3 prawdy.

Natomiast co do umiejscowienia prawdy to podobno leży po środku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, stench napisał:

Dla mnie TokFM to ostatnio lustrzanka Maryjki. Tyle samo w obu nieomylności i monopolu na prawdę.

Akurat to jedyna stacja, której publicystyki można jeszcze posłuchać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.