Skocz do zawartości
IGNORED

Jak zostać dyktatorem?


wojciech iwaszczukiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Jak Ci się nie podoba to nie czytaj.Takie wpisy jak Twoje to żenada.Zero merytorycznej dyskusji.Nie piszę o końcu świata ale wyrażam swój pogląd na różne sprawy.W końcu po to jest to forum.A rzeczywistość na szczęście można zmieniać.

 

To zmieniaj,tylko bądź łaskaw powstrzymać się od narzucania swojego światopoglądu innym. Idź na marsze,szyj transparenty,rób kotyliony i nie pisz bzdur o dyktaturze w Polsce,bo jeśli naprawdę w to wierzysz,to znaczy,że stan wojenny i czasy komunizmu musiałeś spędzić na Księżycu,albo w teatrze Jandy. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co robisz?I po co w ogóle piszesz w tych wątkach?To nie jest narzucanie swojego światopoglądu?Nie bądź śmieszny.

Forum jest po to aby ludzie mogli wyrażać swoje poglądy w sposób nieskrępowany i mogli dyskutować.To nie Ty będziesz decydować o czym mamy tu pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,Ty nie możesz,Ty twierdzisz,że jest dyktatura,więc za swoje paplanie,powinieneś iść w dyby.

Nie tylko On takie ma zdanie.... i co pól kraju ma iść w dyby ?bo tak Ty zadecydowałeś?

Nie ma dyktatury ale ale to co robi obecna władza doskonale sie wpisuje w to co Wojciech przedstawił w pierwszym poście

Stworzył ten temat jak Ci nie odpowiada nikt Ci nie każe tutaj pisać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

Nie tylko On takie ma zdanie.... i co pól kraju ma iść w dyby ?bo tak Ty zadecydowałeś?

Nie ma dyktatury ale ale to co robi obecna władza doskonale sie wpisuje w to co Wojciech przedstawił w pierwszym poście

Stworzył ten temat jak Ci nie odpowiada nikt Ci nie każe tutaj pisać .

 

Kolego,ponownie-Twoim zdaniem,wielu ludzi,w tym i ja ma inne. Temat jest w przestrzeni publicznej i jeśli ktoś zakłada,że bedą w nim pisać tylko klakierzy takich bzdur,to jest naiwny. To wolny kraj,wbrew temu co wam się w głowach roi i dlatego ja,korzystając z tej wolności,będę tu sobie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w czasie tych 8 lat rządów Tuska nie walczyłeś bohatersko z tą znienawidzoną władzą?Czemu na tym forum nie nadstawiałeś karku i nie ryzykowałeś dybów krytykując władzę?Jakoś Cię nie pamiętam z tego okresu?

 

Ja nie zabraniam Ci wyrażania odmiennych opinii niż moje.Nie zgadzam się na to,że zabraniasz mi atakowania obecnej władzy tylko dlatego,że ona Ci odpowiada.To zupełnie co innego niż nam tu insynuujesz.

 

to do Pawła Skurzewskiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Czemu w czasie tych 8 lat rządów Tuska nie walczyłeś bohatersko z tą znienawidzoną władzą?Czemu na tym forum nie nadstawiałeś karku i nie ryzykowałeś dybów krytykując władzę?Jakoś Cię nie pamiętam z tego okresu?

 

Ja nie zabraniam Ci wyrażania odmiennych opinii niż moje.Nie zgadzam się na to,że zabraniasz mi atakowania obecnej władzy tylko dlatego,że ona Ci odpowiada.To zupełnie co innego niż nam tu insynuujesz.

 

to do Pawła Skurzewskiego

 

A to trzeba się jakąś martyrologią wykazać w Twoich oczach,żeby móc krytycznie pisać o poprzedniej koalicji? Ja Tobie niczego nie zabraniam,bo w przeciwieństwie do Ciebie,nie piszę z oblężonej twierdzy, lamentując na urojoną dyktaturę i deptanie wolnosci słowa,to brednie,które lęgną się z bezsilności,że nie wygrali nasi a skoro nie wygrali nasi,to znaczy,że wygrała dyktatura. Temu się sprzeciwiam i tego Ci odmawiam i nie pytaj mnie co robiłem przez ostatnie X lat,bo to nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem,że skoro nie wygrali nasi to wygrała dyktatura.Krytykuję PiS za to co robi obecnie z państwem,z demokracją,praworządnością.Za dewastację polskiego państwa,społeczeństwa i gospodarki.Za filozofię sprawowania władzy polegającą na przeświadczeniu,że skoro wygrali wybory to im wszystko wolno i że nie muszą się z nikim liczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

Ech chłopaku,nic nie skumałeś,ale zabrałeś głos w "debacie"czuj się spełniony!

 

Nigdzie nie napisałem,że skoro nie wygrali nasi to wygrała dyktatura.Krytykuję PiS za to co robi obecnie z państwem,z demokracją,praworządnością.Za dewastację polskiego państwa,społeczeństwa i gospodarki.Za filozofię sprawowania władzy polegającą na przeświadczeniu,że skoro wygrali wybory to im wszystko wolno i że nie muszą się z nikim liczyć.

 

Wprost nie,jesteś za inteligentny,ale podprogowo ciągle kolanko przepychasz. Kto głupi to może uwierzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,dobra.Wkrótce zmienisz zdanie jak pisowskie państwo dobierze się do Twojej kasy.Bo nic silniej nie przemawia do wyobraźni niż argument finansowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Dobra,dobra.Wkrótce zmienisz zdanie jak pisowskie państwo dobierze się do Twojej kasy.Bo nic silniej nie przemawia do wyobraźni niż argument finansowy.

 

Już się dobrało,codziennie płacę na 500+ i może w końcu dojdziemy do sedna. To że "jadę" po rządach idiotów spod sztandaru PO-PSL,nie oznacza że jestem wynawcą Kaczora,skrajnie oburza mnie tylko wypisywanie oczywistych idiotyzmów. Zarzucasz mi,że nie dyskutuje z Tobą merytorycznie,no i prawda,bo jak można merytorycznie dyskutować z dorosłym,inteligentnym człowiekiem,który w dziecinnym stylu i w dodatku z założonym z tezą wątku,sugeruje uprawianie dyktatury obecnej ekipie?Jak będę chciał posłuchać takich bzdur,to sobie Jandę włączę,bo jej zdaniem,teraz jest podobno gorzej niż w stanie wojennym. Mam nadzieję,że moje stanowisko jest dla Ciebie jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chłopaku,nic nie skumałeś,ale zabrałeś głos w "debacie"czuj się spełniony!

Po Twojej odpowiedzi widzę, że Ty skumałeś o co mi chodziło, co nie jest takie oczywiste u pewnej grupy wyborców ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można dyskutować z dorosłym człowiekiem,który nie widzi łamania praworządności przez obecną władzę.To jeszcze nie jest dyktatura ale metody są autorytarne.Teza wątku nie jet z góry założona bo ten norweski dziennikarz nie wypowiadał się na temat konkretnie Polski ale wypowiadał zasady uniwersalne mające zastosowanie do wszelkich dyktatur.Na całym świecie.A że wiele z tych punktów pasuje do polskiej rzeczywistości to już ...zasługa PiSu.

Skoro uważasz się za takiego obiektywnego to czemu po "jeżdżeniu" po rządach idiotów PO PSL nie jeździsz teraz po rządach idiotów z PiSu?

 

to do P S

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

A jak można dyskutować z dorosłym człowiekiem,który nie widzi łamania praworządności przez obecną władzę.To jeszcze nie jest dyktatura ale metody są autorytarne.Teza wątku nie jet z góry założona bo ten norweski dziennikarz nie wypowiadał się na temat konkretnie Polski ale wypowiadał zasady uniwersalne mające zastosowanie do wszelkich dyktatur.Na całym świecie.A że wiele z tych punktów pasuje do polskiej rzeczywistości to już ...zasługa PiSu.

Skoro uważasz się za takiego obiektywnego to czemu po "jeżdżeniu" po rządach idiotów Po PSL nie jeździsz teraz po rządach idiotów z PiSu?

 

to do P S

 

...bo Ty zdałeś pytanie z tezą i nie pozostawiłeś żadnej przestrzeni na szerszą wypowiedż. Błagam nie udawaj,że cel był inny a jeśli był,to nie wypalił. Jak kiedyś założysz wątek,na temat tego czy a jeśli tak,to jak pis niszczy Państwo,bedzie sporo miejsca na wypowiedź,przynajmniej taką mam nadzieję a "tezy"norweskiego dziennikarza,pasują do większości partii politycznych na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież się wypowiadasz bez przeszkód.To Ty mi zabroniłeś krytykowania PiSu jako przejaw negowania rzeczywistości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniej czytać, gdy wiekiem przybici * Koledzy (nawet ten,zakładający temat), nie

widzieli filmu Fidyka "Defilada".

* stoją emeryci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dobra,dobra.Wkrótce zmienisz zdanie jak pisowskie państwo dobierze się do Twojej kasy.Bo nic silniej nie przemawia do wyobraźni niż argument finansowy.
Nie wierzę drogi Wojciechu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co robisz?I po co w ogóle piszesz w tych wątkach?To nie jest narzucanie swojego światopoglądu?Nie bądź śmieszny.

A to co proponujesz Koledze to nie jest czasem cenzura ?

 

Pisz jak my, albo morda w kubeł ???

 

Forum jest po to aby ludzie mogli wyrażać swoje poglądy w sposób nieskrępowany i mogli dyskutować.To nie Ty będziesz decydować o czym mamy tu pisać.

Ty również nie.

 

A już niejako obok, powoli Bocznica zamienia się jak to Szanowna Niusia prosto z Paryża zauważył w forum staruchów opanowanych wirusem histerii...(najbliższą aptekę zamknęli ???)

Ludzie, może już pardon, zdziadzieliście, ale uwierzcie mi świat się nie kończy, będzie trwał. Długo, długo po tym jak się nasze ciała w proch rozsypią....

 

I świat się zmienia, demokracja uznawana za starą zidiociałą dziw.... okazała się żywa, młoda i dziarska....

Czy zmiany będą na lepsze, czy na gorsze nie wiem. Wiem, że będą i nawet my pokolenie schodzące ze sceny się na nie załapiemy...

Ale histeryzować nie zamierzam, a wręcz przeciwnie dobrze się bawić w niekoniecznie pierwszym rzędzie....

 

 

Więcej luzu drodzy dziadkowie !!!!

 

P.S. A i za pamięci: Nie będę bronił ani ciepłej posadki pana Lisa w TVP, ani misiewiczów. Od lat powtarzam iż PO i PIS to awers i rewers tej samej 3 złotowej monety.... Po prostu hejt dla hejtu, bo jest cool mnie co najwyżej śmieszy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej zostać dyktatorem można , gdy odkrywa się największe złoża np. gazu w swoim państwie i nie chce się sprzedać prawa do wydobycia tychże złóż .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmieniaj,tylko bądź łaskaw powstrzymać się od narzucania swojego światopoglądu innym. Idź na marsze,szyj transparenty,rób kotyliony i nie pisz bzdur o dyktaturze w Polsce,bo jeśli naprawdę w to wierzysz,to znaczy,że stan wojenny i czasy komunizmu musiałeś spędzić na Księżycu,albo w teatrze Jandy. EOT

albo u mamy pod pierzyną, a no tak, tak spędził stan wojenny jaro zawsze dziewica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.