Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  59 członków

Asura Klub
IGNORED

Klub miłośników: produkty ASURA


absinth3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa o której ja mówię, za jedyny cel ciągłej obecności na AS ma prowadzenie własnych interesów związanych z branżą audio, aby mieć możliwość prowadzenia swego szeptanego lub otwartego marketingu w wątkach i przez spamowanie PW naszych Użytkowników. Do nich dołącza stała grupa, której priorytetem jest ciągłe atakowanie moderacji i administracji AS w celu prób destrukcji tego Forum.

Okresy ich aktywności na AS pod nowymi nickami zazwyczaj nie są długie, ponieważ moderacja robi to co do niej należy. Zatem co pewien czas muszą zmieniać swe tożsamości forumowe, często pod kilkoma klonami jednocześnie w celu zabezpieczenia sobie ciągłości swej obecności, gwarantującej dostęp do społeczności AS - i tak wkoło.

Oznaczanie ich jak widzisz nie ma sensu.

 

To wszystko w odpowiedzi na Twój wniosek.

 

MODERACJA

 

Rozumie jeszcze gdybym np. tamto forum nazwał np. „Sly’owy Kurnikiem” i obok każdego usera umieścił np. znak „kaczki” lub coś w tym stylu, to mógłbyś tak mówić.

 

To jedynie Twój punkt widzenia. Moderacja na podstawie wieloletnich doświadczeń z tymi osobnikami, zdaje sobie sprawę co taka akcja oznaczania wywołałaby a naszym Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedynie Twój punkt widzenia. Moderacja na podstawie wieloletnich doświadczeń z tymi osobnikami, zdaje sobie sprawę co taka akcja oznaczania wywołałaby a naszym Forum.

 

Musisz jednek przyznać, że ten widok byłby zabawny :) Dobra, koniec żartów ! Tutaj poważne zagadnienia inżynierskie są poruszane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż Panowie informujcie w inny sposób, że taki wyleniały stary kocur buszuje pod taki i takim nickiem :). Chociaż kto by nie rozpoznał mentorskiego stylu s**, ech te wspomnienia :).

 

Obawiam się, że Twój sentyment jest jednostronny. Ale zamiast „jęczeć” kupiłbyś lepiej coś od ASURA i zrobił jakiś ciekawy test :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ja już mam uzbierane od dawna, ale cały czas wychodzi nowa wersja i nie chciałbym kupić przestarzałej technologii. A producent nic nie pisze o upgradowaniu poprzednich wersji.

 

 

Najbardziej popularna jest wersja „Classic” - klasyka gatunku: „producent” daje za free (względnie za koszty produkcji, czyli w tym przypadku 50zł w wersji standard lub 55 zł w wersji exclusive z rękawiczkami z Castoramy ) „użytkownikowi” który wypisuje peany na cześć deski na kazdym możliwym forum/czasopiśmie itp.

 

Oczywiscie za każdym razem kiedy tylko wspomni te cudo, nie omieszka dodać „że w tym budżecie rewelacja” no i obowiązkowo pochwali się jakie to zacne kable na niej postawił (nabyte zresztą w ten sam sposób co listwa).

Aż się dziwię, że jeszcze nikt nie parował tej znakomitej podstawki pod równie znakomite przewody KBL, które posiada już co drugi internetowy poeta audfiolski klasy p. Pacuły i jemu podobnych.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam uzbierane od dawna, ale cały czas wychodzi nowa wersja i nie chciałbym kupić przestarzałej technologii. A producent nic nie pisze o upgradowaniu poprzednich wersji.

 

Jak ładnie poprosisz to będziesz miał darmowy upgrade i jeszcze jakiś drobiazg audiofilski dostaniesz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Czy jednak wypisywanie takich kabaretowych kawałków w wątku klubowym nie jest niewłaściwe?

Pytasz mnie?

Jesli mnie, to odpowiedz brzmi:

Tak, jest właściwe, ponieważ wlasnie w tym wątku jeden z „użytkowników” który „kupił” ten produkt zachwala go pod niebiosa. Równocześnie zbyt dużą dyskrecją się nie wykazuje, ani ten szczęśliwy „nabywca” ani sam Raffael, prywatnie opowadając jak to fajnie się obdarowali „prezentami”, a że jak powszechnie wiadomo, jedyne środowisko mogące konkurować z szybkością rozchodzenia się sekretów z audiostereo, to chyba tylko kolo gospodyń wiejskich, tak wiec od dłuższego czasu większość osób już wie co w trawie piszczy.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ale robi upgready , to pewne.

Nawet zdalnie jest je w stanie zrobić, dodanie członu nazwy nie wymaga nawet pojawienia się osobiście. Wpłaci na konto stówkę i z "QRS TM ble ble ble PIANO" zrobi się: "QRS TM ble ble ble Grand PIANO"

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet zdalnie jest je w stanie zrobić, dodanie członu nazwy nie wymaga nawet pojawienia się osobiście. Wpłaci na konto stówkę i z "QRS TM ble ble ble PIANO" zrobi się: "QRS TM ble ble ble Grand PIANO"

 

Plastic ty tak świadomie spamujesz ten wątek czy bawisz się w forumowego trolla ? Jak jest ci ciężko to omijaj ten wątek bo będziesz MUSIAŁ odpocząć

na dłużej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Plastic ty tak świadomie spamujesz ten wątek czy bawisz się w forumowego trolla ? Jak jest ci ciężko to omijaj ten wątek bo będziesz MUSIAŁ odpocząć

na dłużej ...

Daruj sobie te reprymendy. Potraktuj mnie proszę jako hipotetycznego miłośnika ASURy, będącego jednocześnie zniesmaczonym, obraną przezeń formą marketingu, a w szczególności miejscem w którym ten marketing uprawia - ogólnie dostępne forum audio nie powinno być miejscem takich działań. Niech kupi bilbord, reklamę w internecie, niech pisze na zamkniętych forach, ale nie tu i nie w takim tonie, a wtedy problem jaki narósł w okół deski i jej Ojca minie.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te reprymendy. Potraktuj mnie proszę jako hipotetycznego miłośnika ASURy, będącego jednocześnie zniesmaczonym, obraną przezeń formą marketingu, a w szczególności miejscem w którym ten marketing uprawia - ogólnie dostępne forum audio nie powinno być miejscem takich działań. Niech kupi bilbord, reklamę w internecie, niech pisze na zamkniętych forach, ale nie tu i nie w takim tonie, a wtedy problem jaki narósł w okół deski i jej Ojca minie.

 

Kłamiesz , nie jesteś potencjalnym kupcem ani miłośnikiem Asury bo kazdy twój post jest spamem tego produktu .Śledzę ten watek od początku

i jesteś w czołówce userów którzy opluwają konstruktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie dostępne forum audio nie powinno być miejscem takich działań. Niech kupi bilbord, reklamę w internecie

Jak Tobie coś nie pasuje, to zgłoś to moderacji, że nie podobają się Tobie zasady zakładki "Kluby". Każdy w tej zakładce może pisać dowolne peany....

 

A Ty niestety jesteś zwykłym trollem ot i cała prawda :)

Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Hi_Aro, byłbym wdzięczny jakbyś rady, a także to jakie masz zdanie o mnie zachował dla siebie. Po pierwsze to nie temat tego wątku, a po drugie nic mnie nie obchodzi Twoje zdanie, ani w ogole Twój osoba.

 

Magnepan, potencjalnym kupcem jest każdy czytelnik tego forum, w tym również ja, tym szczególniej że konstruktor tego urządzenia usiłował mi go „wcisnąć” na PW. Myślę, że daje mi to jakąś możliwość wypowiedzenia się tu, zwlaszcza że nie wykluczam w swoim systemie QRSa, Humanizatora czy nawet Dehumanizatora (jesli ktos stworzy taki produkt kiedyś), jedynie co to widzę, że w obecnym kształcie, główne siły twórcze ASURy TM Orginal idą w rozwój nazw produktu i w tym udalo się wyprzedzić p. Fiskusa, ktory swego czasu co złożył DACa to byl nowy level. ASURa TM Orginal poszedł dalej i ilość wariantów nazw przekroczyła ilość wyprodukowanych desek - obecnie na jedną podkładkę przypada po 2-3 nazwy, bardzo ciekawe podejście i obecnie najbardziej nowatorskie rozwiazanie ASURy widać i na tej płaszczyźnie.

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @plastik1989, wielce zasmuciłeś mnie swoim brakiem zrozumienia reguł jakie tu panują.

 

90% Twoich wypowiedzi jest nie na temat, służą tylko zaspokojenie.... no właśnie czego. Dosyć płynnie przeszedłeś od Asury do Fikusa i innych. Fikus robi swoje produkty w taki sposób, że paliwo do pisania elaboratów o niczym się skończyło.

 

Ponawiam RADĘ..... Jak coś Tobie nie pasuje zgłaszaj..... To taka przyjacielska rada, rzekł bym braterska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Hi_Aro, byłbym wdzięczny jakbyś rady, a także to jakie masz zdanie o mnie zachował dla siebie. Po pierwsze to nie temat tego wątku, a po drugie nic mnie nie obchodzi Twoje zdanie, ani w ogole Twój osoba.

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy usunięto na zgłoszenia na panel moderatorski.

Jednak są usunięte warunkowo, ponieważ nie były to zgłoszenia Gospodarza Klubu.

Żądań o banowanie uczestników dyskusji MODERACJA w klubach nie przeprowadzi. Od tego jest Gospodarz Klubu.

Jeśli jutro nie zobaczę potwierdzenia żądania usunięcia konkretnych wpisów przez założyciela Klubu, przywrócę te które dzisiaj zostały ukryte.

Jedyne zgłoszenia w Klubach wpływające od uczestników dyskusji na które MODERACJA zareaguje, to zgłoszenia ataków personalnych i łamania prawa.

Wszystko inne w rękach Założycieli i Gospodarzy Klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak wiele obowiązków zawodowych, że bywam tu chwilowo. Nie mam czasu nawet porównać plików ze strony Asury czy przesłuchać nowego urządzenia. Tedy jeśli mogę, słucham własnej Asury i jest OK- zakup dobry.

 

Przez jakiś czas był w wątku spokój, ale teraz co innego- tak widzę wiosennie.

 

Czas na wiosenne porządki?

Poprzednio seryjny ban załatwił sprawę. Zobaczymy czy tym razem też podziała.

 

Wypowiadający się niegrzecznie, niekulturalnie - zostaną zbanowani; oczywiście TU zasada ta podziała wstecz.

Na razie Koledzy- do majówki

 

Do Moderacji - niestety brak czasu i nie mogę powziąć jakiś istotnych decyzji przez zapoznaniem się z wpisami.

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado, Moderacjo, temat pewnie był już poruszany wielokrotnie, ale chyba idziemy trochę za daleko. Chodzi o to, że każdy może sobie założyć klub dla jakiejś bzduradoo i piać z zachwytu na danymi produktami, a do tego eliminować "oponentów" czy innowierców. Obawiam się, że tutaj możemy mieć z tym do czynienia. Na forum można wskazać wiele takich przypadków, chociażby taki klub Hegla, gdzie jeden naganiacz pisze z 4-5 kont - aż strach napisać nawet delikatne słowo krytyki takich produktów :). Wiele osób o tym wie, tylko niczego się z tym nie robi. Ponadto i niestety, niektórzy producenci mają alergię nawet na czysto humorystyczne podejście do danego tematu (przecież luz zwykle pomaga w kontaktach, w tym audiofilskich), zaś pokaz buc-audio już tutaj swego czasu też mieliśmy :).

 

Co do produktów ASURA, to być może i ta podstawka, klęcznik czy jak to zwał działa, w końcu po to powstała, ale nie można na siłę wmawiać tym, którzy nie słyszą wpływu. Wiem też o jednej osobie, która twierdzi, że słyszała wprowadzoną zmianę, ale która QRS'a finalnie nie kupiła z uwagi na dużą mówiąc brutalnie nachalność producenta. Zatem, więcej relaxu, mniej sztuczności i spinki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku dochodzi jeszcze problem ilości miłośników. Przypuszczam, że użytkowników tego produktu można policzyć na palcach jednej lub dwóch rąk. I dlatego powinny być dopuszczone do dyskusji także inne osoby lub sceptycy. Natomiast posty napastliwe, szydercze, lub mające taki sens ukryty w niby neutralnej treści powinny być jak najbardziej usuwane. Natomiast merytoryczne pytania powinny zostać nawet gdyby miały pozostać bez odpowiedzi. Konstruktor zamieścił tutaj pliki z jakiejś dziwnej metody porównawczej (w tej z masterami, jeszcze by można jakiegoś sensu się doszukać), która jak najbardziej wzbudza kontrowersje. A może nie powinna wzbudzać, bo to nie jest metoda naukowa, tylko zwykła próba przekazania tego co robi lub czego nie robi urządzenie będące przedmiotem dyskusji. Lepsze to niż nic. Może ktoś się czegoś dosłucha. A mało firm ma pomysł by takie pliki zamieszczać.

Wątki klubowe miłośników lub nie bez prawa do krytyki, swojego zdania lub wątpliwości nie mają sensu. Mam na myśli merytoryczną krytykę a nie uporczywą szyderę.

Jeżeli polityka AS jest taka, że wątki klubowe mogą być tylko i wyłącznie wątkami pochwalnymi, to może warto zezwolić na Kluby Krytyka. Np. klub krytyków natarczywej promocji Hegla, klub krytyków kabli, klub przeciwników Ongaku ;-)

Edytowane przez barmanekm

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watki anty były zakladane w stereo, jesli zamieniały sie w zwykłe awantury personalne ladowały na bocznicy i byly zamykane

w watku dla miłosników jest dozwolona oczywiscie dyskusja na argumenty , ale jesli ktos w kazdym wpisie jedynie kpi z tematu to szanse ma niewielkie na dalsza zabawe jesli tak uzna załozyciel watku

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.