Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie telewizory się teraz kupuje?


micwoj

Rekomendowane odpowiedzi

Pod tym względem to różnie jest, sam przesiadłem się z 40 na 58 i fajerwerków jakoś nie było (ale wiadomo, jest dużo lepiej),

tak to juz jest,że szybko sie przyzwyczajamy..zresztą uważam że tv w domu nigdy nie będzie za duży,jaki by nie był..Dlatego od jakiegoś czasu (ale jeszcze trochę go upłynie) myśle nad projektorem.Nie mam warunków w mniejszym pokoju (za maly na proj) a glówny salon kompletnie do projekcji się nie nadaje..Musiałbym pruć dosłownie wszystko,zmieniać ,kombinować itd ..lecz 110cali,120 to by było coś..Zwyczajnie chodzi za mną znowu jakaś zmiana:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak to juz jest,że szybko sie przyzwyczajamy..zresztą uważam że tv w domu nigdy nie będzie za duży,jaki by nie był..Dlatego od jakiegoś czasu (ale jeszcze trochę go upłynie) myśle nad projektorem.Nie mam warunków w mniejszym pokoju (za maly na proj) a glówny salon kompletnie do projekcji się nie nadaje..Musiałbym pruć dosłownie wszystko,zmieniać ,kombinować itd ..lecz 110cali,120 to by było coś..Zwyczajnie chodzi za mną znowu jakaś zmiana:)

 

Ja ten sam dylemat miałem kilka lat temu....;)

 

Sprzedałem plazmę 65" I przesiadłem się na 110" i projektor w technologi LCoS, że względu na najlepszy kontrast i ostrość... i już nie wyobrażam sobie powrotu do tv... no chyba ,że 110 calowy OLED w "normalych" pieniądzach. ..:)

Ale to raczej nie nastąpi za mojej kadencji ze względu na ceny...

 

Wszystko przed Tobą... chociaż ja ścian pruć nie musiałem... okablowanie do projektora puściłem podlogą... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma dedykowany salon na KD to tylko proj jak najbardziej. W normalnym salonie dziennym proj do seansów do reszty tv - inaczej ja sobie tego nie wyobrażam. Ale są różne światopoglądy ....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na codzień, czy do obsługi komputera/do obróbki zdjęć TV, a od święta mam w dalszych planach rzutnik i zwijany ekran. W planach dalszych, bo skablować to muszę, więc czekam do najbliższego malowania salonu. Specjalnie rozwałki robić mi się nie chce.

 

Na razie dziękuję za podrzucenie kilku modeli. Mam w planach pójść do sklepów i pooglądać na własne oczy co one oferują. Pewnie w weekend. Chyba że padnie decyzja, że olewamy na razie temat i zostawiamy na po świętach. W tej chwili jest trochę promocji, po świętach ceny spadną czy wzrosną? Jak to zwykle wygląda?

 

Używane plazmy też rozważam. Ale 65cali raczej nie kupię, idę w 55. Te dotychczasowe 50cali było naprawdę OK, ciut większy będzie po prostu optimum dla mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Na codzień, czy do obsługi komputera/do obróbki zdjęć TV, a od święta mam w dalszych planach rzutnik i zwijany ekran. W planach dalszych, bo skablować to muszę, więc czekam do najbliższego malowania salonu. Specjalnie rozwałki robić mi się nie chce.

 

Na razie dziękuję za podrzucenie kilku modeli. Mam w planach pójść do sklepów i pooglądać na własne oczy co one oferują. Pewnie w weekend. Chyba że padnie decyzja, że olewamy na razie temat i zostawiamy na po świętach. W tej chwili jest trochę promocji, po świętach ceny spadną czy wzrosną? Jak to zwykle wygląda?

 

Używane plazmy też rozważam. Ale 65cali raczej nie kupię, idę w 55. Te dotychczasowe 50cali było naprawdę OK, ciut większy będzie po prostu optimum dla mnie.

Ale 65" to właśnie ciut większy... :) ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz max kasy ?

chłopie daruj sobie bo i tak nie wymyślisz nic sensownego dla autora tematu.

dorada typu co by mu tu doradzić żeby samemu zarobić micwoj ma gdzieś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz max kasy ?

Zadałem ci już kiedyś normalne pytanie,i do tej pory nie napisałeś mi na nie.Gdzie mogę kupić telewizor X2 w wersji 65 calowej,jak bym mógł go jeszcze zobaczyc w akcji było by miło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś philipsa 8109 obraz , głębia super itd ... Ale Ambilight to jest coś czego niestety żadna inna marka telewizorów nie posiada . To jest naprawdę super sprawa i na bank jak mi się mój philips zrypie to na pewno nowy też będzie philips który nie jest philipsem .... Ale to inna bajka która w zasadzie w tych czasach nie ma juz znaczenia .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1* YAMAHA as2100/MATRIX mini-i pro2s 2* Sony ta f870es/xa20es/Dynavoice df8/Aim sc808 /UPS Powertecnique pro3000 1800W online, 3* Marantz/pm7200 /cd6000ose/ st7001/Mordaunt Short Avant 916i,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś philipsa 8109 obraz , głębia super itd ... Ale Ambilight to jest coś czego niestety żadna inna marka telewizorów nie posiada . To jest naprawdę super sprawa i na bank jak mi się mój philips zrypie to na pewno nowy też będzie philips który nie jest philipsem .... Ale to inna bajka która w zasadzie w tych czasach nie ma juz znaczenia .....

Są teraz magiczne pudełeczka, przez które puszczasz sygnał HDMI i steruja ci paskami LED dając efekt dokładnie jak ambilight. Koszt ok. 100 EUR.

Widziałem w działaniu, jest OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem niedawno kupionego Sony 55XE9005 i dołożyłem do LG B6 przy obecnych cenach nie ma sensu kupować już LED. Obraz na LG wygląda lepiej o kilka półek do przodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są teraz magiczne pudełeczka, przez które puszczasz sygnał HDMI i steruja ci paskami LED dając efekt dokładnie jak ambilight. Koszt ok. 100 EUR.

Widziałem w działaniu, jest OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem niedawno kupionego Sony 55XE9005 i dołożyłem do LG B6 przy obecnych cenach nie ma sensu kupować już LED. Obraz na LG wygląda lepiej o kilka półek do przodu.

a jak obraz względem vt60? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuj w oleda ewentualnie trochę dołóż po co się pchać w starą przeciętna technologię.

 

To taki dobry LCD miał być ten Soniak

 

Technologia jest tutaj ograniczeniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model 65x2 Qled TCLa w promocji olimpijskiej jest za 6399 zł + pakiet

Model 55B7 w olimpijskiej promocji za 6469 zł + prezent LG Polska

Model 65PUS8102 za 6969 zł

W tej klasie to najlepsze modele !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model 65x2 Qled TCLa w promocji olimpijskiej jest za 6399 zł + pakiet

Model 55B7 w olimpijskiej promocji za 6469 zł + prezent LG Polska

Model 65PUS8102 za 6969 zł

W tej klasie to najlepsze modele !

]

Dziękuję Teraz pytanie gdzie i jak to można zamówić,i jeszcze jedno .Jakie tam są matryce 60,120,240

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w MM z własnym materiałem i pooglądałem sobie conieco. Nie za długo.

Pokrótce wrażenia.

Kiedy 4 lata temu kupowałem poprzedni tv, na matryce lcd, szczególnie z ledowym podświetleniem nie dało się w ogóle patrzeć. Była ciężka bryndza. Nawet w topowych modelach po kilkanaście tysięcy.

W tej chwili w lcdkach jest postęp, zaczęły być oglądalne. Ale ile bym się tym telewizorem nie bawił, daleko im do naturalności.

W konsekwencji ten oled LG 1080 wygląda dla nie bardzo atrakcyjnie, bo moje zdjęcia wyglądają jak powinny wyglądać. Nie mam potrzeby płacić więcej za 4k, bo to (mam wrażenie) na tę chwilę gadżet taki, jak parę lat temu 3d. Też wszystkie telewizory musiały to mieć, chociaż nikt za bardzo nie wiedział po kiego grzyba.

Jeszcze się muszę pozastanawiać, czy kupić większego lcdka czy tego oleda. Na razie skłaniam się ku temu drugiemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor miał 50".

Nie jest chyba jakimś video fanem.

Wyjście jest tylko jedno:

Po plaźmie to tylko OLED = LG FULL HD w MM/S 4,6 k pln. i jakiś mini PC w bonusie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten TV nie cieszy się popularnością bo jest tylko FullHD.

Za 4K dopłata do 55"B7 (cena 8K) to kwota 3,4 tyś zeta.

 

Część ceny musisz odzyskać od małżonki jako nakład prac domowych.

Ja bym ukarał przez wymuszenie podaży placków z jabłkami albo ziemniaczanych, pierogi leniwe koniecznie z cukrem, ... muszę kończyć bo już się ślinię ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ukarał przez wymuszenie podaży placków z jabłkami albo ziemniaczanych, pierogi leniwe koniecznie z cukrem, ... muszę kończyć bo już się ślinię ...

No i wreszcie z sensem gadasz ;)

 

Mam dylemat, czy olać kwestie jakościowe i kupić 65cali lcdka, czy 55cali oleda. Zdania między mną a żoną są podzielone. Zgadnijcie kto by co chciał kupić. Dla podpowiedzi dodam że ja mam lepszy wzrok.

No i jeszcze opcja kupienia używanego panasa 65cali.

Osiołkowi w żłoby dano krwa mać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, czy olać kwestie jakościowe i kupić 65cali lcdka, czy 55cali oleda.

Dość niedawno przesiadłem się z 40" na 58" Panasa EX700, czyli półka niżej od tych, w które celujesz, i osobiście jeśli miałbym zapłacić więcej za tv, to za większy i lepszy (czyli 65" i 120Hz), a na pewno nie chciałbym zapłacić więcej za o 3" mniejszy, ale lepszy obraz. Ale jak najbardziej rozumiem podejście, że jednak jakość ważniejsza niż rozmiar - bo im większy rozmiar, tym bardziej wady ekranu potrafią drażnić. Zdecydowanie polecałem Ci OLED-a 55" 1080p po wpisach, iż 50-calowa plazma jest tylko trochę za mało, i że 55" byłoby już w porządku. Ale jeśli w grę wchodzi dylemat czy większy obraz czy lepszy z OLED-a.. To może chwilę jeszcze posiedzieć w jakimś sklepie i pooglądać? Albo może ktoś ze znajomych ma 65" i w ten sposób przymierzyć się do takiego rozmiaru? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model 65x2 Qled TCLa w promocji olimpijskiej jest za 6399 zł + pakiet - 50 Hz

Model 55B7 w olimpijskiej promocji za 6469 zł + prezent LG Polska - 100 Hz

Model 65PUS8102 za 6969 zł - 100Hz

 

W tej klasie to najlepsze modele !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie z sensem gadasz ;)

 

Mam dylemat, czy olać kwestie jakościowe i kupić 65cali lcdka, czy 55cali oleda. Zdania między mną a żoną są podzielone. Zgadnijcie kto by co chciał kupić. Dla podpowiedzi dodam że ja mam lepszy wzrok.

No i jeszcze opcja kupienia używanego panasa 65cali.

Osiołkowi w żłoby dano krwa mać...

Ciężko będzie Ci się przestawić na gorszy obraz jeśli długo patrzyłeś w lepszy, tym bardziej, że bawisz się obróbkę zdjęć itp.

Ja bym wziął ten mniejszy bo i tak będzie większy od tego co miałeś, a nie będzie takiego dyskomfortu patrząc na niższą jakość wyświetlanego obrazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model 65x2 Qled TCLa w promocji olimpijskiej jest za 6399 zł + pakiet - 50 Hz

Model 55B7 w olimpijskiej promocji za 6469 zł + prezent LG Polska - 100 Hz

Model 65PUS8102 za 6969 zł - 100Hz

 

W tej klasie to najlepsze modele !

Byłem już gotowy na kupno tego TCL,ale ta matryca 60 trochę mnie zniechęciła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.