Skocz do zawartości
IGNORED

Czy bohaterstwo powinno być obowiązkowe, a jego brak piętnowany ?


Pasqual
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Żyd i cukrzyk...

A ty na co chorujesz że takie farmazony opowiadasz?

 

"Żyd" to nie ja. Do cukrzycy sam premier się przyznawał w wywiadach - że lubi pospać, bo ją ma, itd. Każdy wie, z czym się ta choroba wiąże. Dolega ci coś, że zrzucasz mi to i owo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ortografia.

Lecz przecież pisiata kurator oświaty (sic!) nie musi umieć pisać po polsku.

 

Gdy już przestaniesz pilnować młodzieży z Izraela, przyjedź do polskiego kościoła na Saint Honoré w Paryżu.

Opijesz się od samego oddechu polskich katoli. A i podczas mszy kilka biznesów załatwisz.

 

A Ciebie naprawdę to nie razi ? Uważasz takie zachowanie za właściwe ?

A dalszego ciągu nie rozumiem. Możesz mi to objaśnić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dałbym sobie to i owo uciąć że miała siedem pięter... a tu rzeczywiście osiem

W kilku lekturach podstawowych mnie nie zagniesz, Przyjacielu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Ciebie naprawdę to nie razi ? Uważasz takie zachowanie za właściwe ?

A dalszego ciągu nie rozumiem. Możesz mi to objaśnić ?

Jako nowy - możesz nie chytać( !?) co na myśli mam.

Może ktoś Ci wyłuszczy.

 

Jacek.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj opisane jak to sie odbywaii ile to kosztuje podatnika

r Ewa Kurek otrzymała pieniądze MSZ za wykłady o relacjach polsko-żydowskich w ramach Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Kielcach. Resort podkreśla, że nic o tym nie wiedział. Podczas wykładu dr Kurek mówiła, że żydowskich szmalcowników było więcej niż polskich.

 

O dr Ewie Kurek pisaliśmy wcześniej: Wciąż obwinia zmarłego prezydenta ws. Jedwabnego. "Będę o tym rozmawiał z Martą Kaczyńską"

375 tys. zł na "debaty międzynarodowe", także w 2018 r.

500 zł to niewielka kwota, ale są to środki z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Skąd te pieniądze?

 

Na miniony rok resort przekazał Stowarzyszeniu Kultura i Demokracja "Civis" dotację na zorganizowanie Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Kielcach. "Civis" to środowisko bardzo bliskie "Gazecie Polskiej". Prezydentem stowarzyszenia (w KRS widnieje funkcja "prezydenta") jest Jerzy Kenig. To postać znana w Kielcach: był działaczem Unii Polityki Realnej, by potem związać się z Ruchem Narodowym. W 2011 r. "Civis" współorganizowało pikietę "Ukarać sprawców mordu smoleńskiego" - i nie był

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani dr Ewie Kurek ponoć 30 lat temu jakiś Amerykanin nawtykał od antysemitek.

Od tego czasu zawzięcie bada stosunki polsko-żydowskie starając się dowieść, że Żydzi zawsze byli be, a Polacy cacy.

 

"Maszyna Trurla" ... :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe są w tym temacie podwójne standardy - Polacy są obwiniani o ekscesy nielicznych (poniżej 1%) jednostek w warunkach bandyckiego prawa zaprowadzonego u nas przez Niemców.

 

Natomiast muzułmańscy imigranci są cacy, mimo że znacznie większy ich procent (>25%) jest otwartymi zwolennikami fundamentalizmu i terroryzmu.

 

Dziwnymi drogami chadza post-modernistyczna hierarchia przywilejów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fobie Szanownego Kolei chodzą dziwnymi, aczkolwiek mocno przewidywalnymi drogami i są równie odjechane jak fobie Kolegi Zyzola.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fobie Szanownego Kolei chodzą dziwnymi, aczkolwiek mocno przewidywalnymi drogami i są równie odjechane jak fobie Kolegi Zyzola.

 

A ty starasz się ze wszystkich sił wyeliminować przeciwne poglądy. Adresowana do misiomora wypowiedź nie zawiera żadnej argumentacji tylko twoją ocenę jego osoby. Podobnie dyskutujesz ze mną i jeszcze z kilkoma innymi.

Wyraźnie role na Bocznicy ci się pomieszały, jako zwykły, a raczej przemądrzały dyskutant ciągle wcielasz się wobec innych w rolę mentora .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz. Jakim niby cudem mogę cokolwiek wyeliminować??? Każdy pisze to, co chce a wyeliminować może jedynie moderacja. Łapa PiS na razie tu nie sięga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jak to ktoś powiedział przy okazji zatrzymania Frasyniuka:

" Jakby mi ktoś w duszę napluł...".

 

I zobaczycie, że skończy się to wszystko ofiarami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast muzułmańscy imigranci są cacy, mimo że znacznie większy ich procent (>25%) jest otwartymi zwolennikami fundamentalizmu i terroryzmu.

Skąd te dane?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane misiomora to czysta fantazja.Nie 1 % Polaków tylko dużo więcej i nie były to ekscesy ( te to mogą być na meczu piłkarskim).I nie wiem co to ma wspólnego z imigrantami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jak to ktoś powiedział przy okazji zatrzymania Frasyniuka:

" Jakby mi ktoś w duszę napluł...".

 

I zobaczycie, że skończy się to wszystko ofiarami.

 

Ale niekoniecznie spowodowanymi przez Policję. A Frasyniuk mógłby pluć bezpośrednio na Jarka, a nie na policjantów. Tym bardziej, że jak już ktoś mu to wytknął na Bocznicy, przede wszystkim chce ugrać coś dla siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak bo u nas każdy chce coś ugrać dla siebie.Tylko rząd i policja jest bez skazy.

 

W tym sensie o Władziu napisał Adalbert95 (o ile dobrze pamiętam nick). Do policji zawsze jest najwięcej pretensji w czasie każdej zadymy, jakby była samodzielnym podmiotem, a bez urazy i obrazy, są to psy na smyczy każdego rządu w każdym państwie. W państwie PiS szczególnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS na wszelki wypadek hoduje sobie wierne psy i płaci za wierność, a nie za dobrą służbę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powalili mnie na asfalt i skuli z rękami z tyłu. W radiowozie dostałem co najmniej trzy razy pięścią w twarz - relacjonuje pracownik Uniwersytetu Warszawskiego. - Nic nie wskazuje na to, by takie wydarzenie miało miejsce - odpiera rzecznik warszawskiej policji. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", policja miała zatrzymać dwie osoby i wypisać dziewięć mandatów.

 

Naukowiec mówi, że został zaniesiony do radiowozu, pobity i przewieziony na komendę. Na miejscu według jego słów funkcjonariusze mieli prowokować go do agresji."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

DRHCmmFWAAAzuUc.jpg

 

A tak ów naukowiec reklamuje się na Twitterze. Widać, że napakowany (wiedzą), jak typowy wykładowca uniwersytecki. Jego specjalnością są też rzuty jajkiem w rządowe limuzyny. Wątpię, aby jakiś nierozsądny policjant zaryzykował biciem go po twarzy. Zdjęcie klaty opublikował, a gdzie posiniaczona twarz. Przyłożenie pieści, to nie klepnięcie z liścia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajże uważnie, Zyzol.

Po ryju dostał w suce. Tu go dopiero taszczą.

 

Zdjęcie jest archiwalne i pochodzi z jego Twittera. Obitej gęby nie zamieścił.

 

nG5qG0kD_200x200.jpg

 

Na kolejnym zdjęciu widać, że ma wyjątkowo spokojne usposobienie. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczulam się, gdy widzę jak zwolennicy minionego reżimu cały czas walczą z opozycją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczulam się, gdy widzę jak zwolennicy minionego reżimu cały czas walczą z opozycją.

 

O jakości tej opozycji świadczy to, że wykładowcy akademiccy na pewno biją się na ulicach z policją i rzucają na razie jajkami w rządowe limuzyny, a bojówkarze chyba programy piszą. W opozycji i tobie role się pomieszały.

 

Na tym się rozczulaj, a jak tego nie potrafisz zrozumieć to nad samym sobą najlepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kolejny niezmienny element - wszystkiemu winna opozycja. W dodatku jacyś cholerni wykładowcy akademiccy - czytaj "elita".

I jak tu się nie rozczulać - partyjny beton wiecznie żywy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest archiwalne i pochodzi z jego Twittera. Obitej gęby nie zamieścił.

dziwne ze jakos twojej obitek gemby nigdy nie zobacze.Zobacze natomiast codzienne reminiscencje na temat obitych gemb.Jakis specjalista fotelowy od obitych gemb ?Czekasz jak innym obija zeby samemu miec na smalczyk dla psa?I na pare durnowatych wypocin internetowych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze jakos twojej obitek gemby nigdy nie zobacze.Zobacze natomiast codzienne reminiscencje na temat obitych gemb.Jakis specjalista fotelowy od obitych gemb ?Czekasz jak innym obija zeby samemu miec na smalczyk dla psa?I na pare durnowatych wypocin internetowych?

 

O widzę, że znowu reanimowały cię jakieś dopalacze... Brawo ty, brawo pietrzak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu od rzeczy zuzulek.Ty tak masz zawsze?Nie na temat, od rzeczy i w powietrze.Nadal nie wiem jaki pomnik preferujesz ochotniku harwardu?Bo juz jakiej narodowosci byłi policjanci z UB to juz zapomnialam.Sprobuj do rzeczy, na temat i od siebie i zapomnji o gembach cudzych .Zajmji sie swoja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak naprawde nie wiadomo... gdzie?Policjanci PIcu sa do dupy ale obite gemby przez policjantow PIcu sa super.Zostaje mu tylko smazenie cebulki i smalcu rano z jego swiatopogladem blizej niezidentyfikowanym.

 

ale jak widac wystarczy mu doping jednego blazna i jednego miszy.Co w sumie jest zabawne jak moze swiatopoglad blazna byc rownoznaczny z pogladem ...miszy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu od rzeczy zuzulek.Ty tak masz zawsze?Nie na temat, od rzeczy i w powietrze.Nadal nie wiem jaki pomnik preferujesz ochotniku harwardu?Bo juz jakiej narodowosci byłi policjanci z UB to juz zapomnialam.Sprobuj do rzeczy, na temat i od siebie i zapomnji o gembach cudzych .Zajmji sie swoja.

a tak naprawde nie wiadomo... gdzie?Policjanci PIcu sa do dupy ale obite gemby przez policjantow PIcu sa super.Zostaje mu tylko smazenie cebulki i smalcu rano z jego swiatopogladem blizej niezidentyfikowanym.

 

ale jak widac wystarczy mu doping jednego blazna i jednego miszy.Co w sumie jest zabawne jak moze swiatopoglad blazna byc rownoznaczny z pogladem ...miszy?

 

Sugeruję pilny kontakt z lekarzem, w twoich tekstach widzę objawy OUN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.