Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa wersja silnika forum - zapraszamy!


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2019 o 20:14, Bogusław_59825 napisał:

Czy ponownie będzie możliwość zamykania własnych tematów.

Ja w takim przypadku zgłaszam temat dozamknięcia, a "czarną robotę" zostawiam moderatorom. 

 

W dniu 5.01.2019 o 19:35, rafal735r napisał:

Czy na nowym forum założyciel tematu będzie miał narzędzie do banowania

Temat jakiś czas temu był publicznie omawiany, moderacja ustaliła, że opcje moderatorskie autor wątku będzie mieć tylko w dziale "Kluby". W ostatnim zamieszaniu moderator Arkadowski dość jasno wyraził się na ten temat. Jak znajdę to Ci zacytuję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, MrSalieri napisał:

A to można sobie zmienić nicka? 

Można. Zgłoś się do Admina na PW ;)

 

 

Mam temat w "Klubach", ale opcji moderatorskich nie posiadam żadnych. Czy ich zwyczajnie nie jeszcze zaimplementowano, czy po prostu trafiło na mnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomekkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można tak zrobić, że na wykazie nieprzeczytanej zawartości temat linkował od razu ?do=getNewComment ?

Bo teraz jak chcę, żeby od razu przeniosło mnie do pierwszego nieprzeczytanego postu, to muszę klikać tę śmiesznie małą kropkę lub gwiazdkę przy temacie. Jak kliknę temat, to pokazuje od posta nr 1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomekkk1 napisał:

Można. Zgłoś się do Admina na PW ;)

Nie no tak pytam bo zauważyłem że jeden z moich "ulubionych" użytkowników zmienił właśnie. Ciekawe dlaczego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usunąć opcję "Haha". Jako potwierdzenie śmieszności dowcipu w zupełniści wystarczy "Lubię to", a opcja "Haha" wykorzystywana jest przez forumowych troli gdy nic nie mają do powiedzenia. Tak na prawdę to opcja "Lubię to" w zupełności by wystarczyła. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój komentarz, a raczej przemawiająca przezeń powierzchowność mnie rozbawiła, dodałem stosowną reakcję - ale jakoś nie poczuwam się do trolowania. Zatem chyba to nie to ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
10 minut temu, MrSalieri napisał:

Nie no tak pytam bo zauważyłem że jeden z moich "ulubionych" użytkowników zmienił właśnie. Ciekawe dlaczego...

Połączone zostały moje konta...jeśli o mnie oczywiście chodzi ;-)

"Zawsze" byłem ziko369

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, tomekkk1 napisał:

Twój komentarz, a raczej przemawiająca przezeń powierzchowność mnie rozbawiła, dodałem stosowną reakcję - ale jakoś nie poczuwam się do trolowania. Zatem chyba to nie to ;)

Tomek...Szymon ma trochę racji...nie wiadomo czy haha bo się "nabijasz" czy jest "śmiesznie"... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to zupełnie nie to. Ty napisałeś dlaczego się ze mnie nie zgadzasz. To chodzi o troli, których udział w dyskusji ogranicza się do kilkania "Haha" zamiast usuniętego "Nie lubię", oraz zamieszczania od czasu do czasu postów pozbawionych zawartości merytorycznej, a ograniczających się do prywaty. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko staram się zobrazować, że owe "haha" nie jest faktycznie reakcją jednoznaczną gdy się na nią spojrzy, ale po jej użyciu już tak to nie wygląda - dlatego koniec końców nikt nie odbiera tej reakcji jako trolling, a jedynie jako "rozbawienie".

Zatem nie martw się, bo owy "trolling reakcją" (ot i powstała definicja :) ) w chwili czytania postu przez innych Userów nie jest z automatu odbierany jako trolling właśnie. Postrzegamy rzeczy jakimi są, a jeśli ktoś nadinterpretuje posty innych to i tak dokona wpisu, nie reakcji. Tak myślę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomekkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tomekkk1 napisał:

Ja tylko staram się zobrazować, że owe "haha" nie jest faktycznie reakcją jednoznaczną...

Jeśli ktoś zamiast merytorycznego wpisu, na post, z którym się nie zgadza reaguje śmiechem? Dla mnie jest to jednoznaczne. A jak komuś diwcip się podoba, to wystarczy "Lubię to". 

13 minut temu, tomekkk1 napisał:

...to i tak dokona wpisu, nie reakcji.

Niestety nie. Swoją drogą dziwi tolerowanie Userów, których udział ogranicza się do klikania "Haha" i prywaty, przy zupełnym braku zawartości merytorycznej. Ale to nie moje Forum, więc nie ja ustalam co jest przed granicą, a co już za.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Jeśli ktoś zamiast merytorycznego wpisu, na post, z którym się nie zgadza reaguje śmiechem? Dla mnie jest to jednoznaczne. A jak komuś diwcip się podoba, to wystarczy "Lubię to".  

W realnym świecie reagujesz np. skinieniem głowy, czy kciukiem w górę (czy inną formalną reakcją) na żart, który Cie rozśmieszył? Bo ja zwyczajnie głośno się śmieję. Dlaczego reakcja "X" ma jednocześnie przedstawiać reakcję "Y"? Dlaczego mam słuchać kogoś, kto mówi mi: "wystarczy Ci"? Żartujesz chyba sobie teraz...

 

8 minut temu, szymon1977 napisał:

Niestety nie. Swoją drogą dziwi tolerowanie Userów, których udział ogranicza się do klikania "Haha" i prywaty, przy zupełnym braku zawartości merytorycznej. Ale to nie moje Forum, więc nie ja ustalam co jest przed granicą, a co już za.

Podobnie jak Internet - też nie jest Twój czy mój. To się nazywa wolność - cieszmy się nią, bo nawet w sieci jest jej coraz mniej ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomekkk1 napisał:

W realnym świecie reagujesz np. skinieniem głowy, czy kciukiem w górę (czy inną formalną reakcją) na żart... 

To nie realny świat, więc jak moją realną reakcję na dobry żart będę mógł odzwierciedlić tylko i wyłącznie "lajkiem", to się nie obrażę i kliknę "lajka".

Godzinę temu, tomekkk1 napisał:

Podobnie jak Internet - też nie jest Twój czy mój. To się nazywa wolność - cieszmy się nią, bo nawet w sieci jest jej coraz mniej ;)

Internet ma swoje prawa, nie jest też ponad prawami poza internetowymi. Nie cieszy mnie, gdy się te prawa ignoruje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ziko369 napisał:

Tomek...Szymon ma trochę racji...nie wiadomo czy haha bo się "nabijasz" czy jest "śmiesznie"... ;-)

Zgadzam się. Sam się czasami zastanawiam o intencje takiej reakcji na mój post

2 godziny temu, ziko369 napisał:

Połączone zostały moje konta...jeśli o mnie oczywiście chodzi ;-)

"Zawsze" byłem ziko369

Zawsze zastanawiało mnie po co komuś normalnemu dwa albo kilka kont.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Proponuję usunąć opcję "Haha". Jako potwierdzenie śmieszności dowcipu w zupełniści wystarczy "Lubię to", a opcja "Haha" wykorzystywana jest przez forumowych troli gdy nic nie mają do powiedzenia. Tak na prawdę to opcja "Lubię to" w zupełności by wystarczyła. 
W Tapatalk jest tylko LUBIĘ czyli serducho
oki, rozumiem. dzięki
pytałem, bo jakoś sam nie widziałem kolejnych.
----
Na innym forum rozpatrujemy nadawanie reputacji
  • Szefowa
  •  
  • admin.thumb.jpg.d7da9e3bf91b94ca1f3724ba224fadf3.jpg
  • Admin
  •  9
  • 550 postów
Napisano 57 minut temu Rozumiem, że jesteście za usunięciem możliwości nadawania reputacji? smile.png
--------------
bo jest z tym trochę nie jasności, tu zresztą też
obraz.png.86d8b5a0360f094a1f92e2a8986cc3f8.png
1127.JPG.2e899d29d2fb38551c082fa599cc1aca.JPG
stosunek przyznanych dodatków do udzielonych odpowiedzi lekko dziwny, nie wiem czy to wina migracji silnika? 
 
 
 
Wpisy na Bocznicy nie są zliczane w liczbie postów. Natomiast polubienia jak najbardziej.

Tak zajrzałem na to "inne forum" - bardzo nieładnie się tam bawicie Panowie w tzw. "obrabianie dupy za plecami".

Totalna żenada



546b661ceabec9d8f9faf2eeef2322b9.jpgad5aafded27f242c49dbcb24e2d947e3.jpg63cda794845f212edab54d4284ed740b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Sine Metu napisał:

W Tapatalk jest tylko LUBIĘ czyli serducho emoji170.pngWpisy na Bocznicy nie są zliczane w liczbie postów. Natomiast polubienia jak najbardziej.

Tak zajrzałem na to "inne forum" - bardzo nieładnie się tam bawicie Panowie w tzw. "obrabianie dupy za plecami".

Totalna żenada emoji14.png
 

Fakt, nie wygląda to najlepiej i chyba nie taki był zamysł Admina.

aaa.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nowa wersja forum jest gorsza od poprzedniej?

Czy jest szansa na powrót?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolno dziala , ten silnik forumowy chyba z Chin importowaliscie ?

te kolory mi sie nie podobaja! My nie jestesmy w Chinach. Nie ma przymusu uzywania barw komunistycznych :)

Zrobcie jakies Dark Mode...ciemne kolory bardziej by pasowaly do polskiej rzeczywistosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na dole przycisk "Styl". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
13 godzin temu, Sine Metu napisał:

W Tapatalk jest tylko LUBIĘ czyli serducho emoji170.pngWpisy na Bocznicy nie są zliczane w liczbie postów. Natomiast polubienia jak najbardziej.

Tak zajrzałem na to "inne forum" - bardzo nieładnie się tam bawicie Panowie w tzw. "obrabianie dupy za plecami".

Totalna żenada emoji14.png



546b661ceabec9d8f9faf2eeef2322b9.jpgad5aafded27f242c49dbcb24e2d947e3.jpg63cda794845f212edab54d4284ed740b.jpg

Zaawansowana matematyka. Przecież można mieć 10 postów i 1000 likeów. W czym problem? Każdy post może być lajkowany wielokrotnie przez różne osoby. Administracja nikomu nie rozdaje punktów... bo ma inne rzeczy do roboty.

Co do silnika tamtego forum, to akurat my go mieliśmy od lat, tylko w starszej wersji, teraz zrobiliśmy jedynie aktualizację, więc to raczej oni mają taki jak my, a nie my taki jak oni. :)

12 godzin temu, slaaawek napisał:

Dlaczego nowa wersja forum jest gorsza od poprzedniej?

Czy jest szansa na powrót?

 

A jakieś merytoryczne argumentu, czy po prostu, "nie, bo nie"? Co konkretnie jest gorszego. Staramy się poprawiać błędy.

11 godzin temu, Adam Sikora napisał:

wolno dziala , ten silnik forumowy chyba z Chin importowaliscie ?

te kolory mi sie nie podobaja! My nie jestesmy w Chinach. Nie ma przymusu uzywania barw komunistycznych :)

Zrobcie jakies Dark Mode...ciemne kolory bardziej by pasowaly do polskiej rzeczywistosci.

Przecież to są kolory przeniesione ze starej wersji, które towarzyszą forum od lat. Nic się nie zmieniło. Audiostereo zawsze miało czerwone barwy. Wystarczy zmienić skórkę.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Forum nie jest gorsze. Jest INNE i trzeba zmienić przyzwyczajenia i nawyki. Choć na początku też pomstowałem.

A "obrabianie komuś D4 za plecami" jest obrzydliwe i nawet nie chcę wiedzieć, co to za 'inne forum'. Zresztą widzę, że pisują tam analfabeci, bo "niejasności" piszemy złącznie:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
14 godzin temu, Bogusław_59825 napisał:

Fakt, nie wygląda to najlepiej i chyba nie taki był zamysł Admina.

aaa.jpg

Przepraszam, ale co nie wygląda najlepiej? Bo nie bardzo rozumiem. To, że inne forum ma takie same reakcje jak u nas? Ten sam silnik po prostu.

 

16 minut temu, HQ150 napisał:

Dzięki za info.

Ale pomysł taki sobie bo jak popatrzycie teraz na dany temat to widzimy różne osoby z taką samą literką różnicą się czasami tylko nieznacznie kolorem.

Admini testują opcję silnika zamieniające domyślne zdjęcie u osób bez avataru na pierwszą literę nicka.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.