Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa wersja silnika forum - zapraszamy!


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę "wyloguj" do tapnięcia w tej skórce "AS uniform".

Aha -

Przybliżcie, czy czyszczenie "cookies" można będzie przestać robić w okolicach 2019.01.07 (pon.)

Czasami pozostawianie historii się przydaje ale na razie dostosowuję się do przejściowego okresu przebudowy serwisu - mnogość odcieni i multimedialność to ciekawsza zabawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy temat był już poruszany ( bo ciężko to wszystko teraz przeczytać) ale:

1.   jest duży problem z załącznikami. mimo że jeszcze jest pakiet dostępny to i tak wyżuca informację że nie ma takiem możliwości. Można dodać np kolejne zdjęcie podczas edycji po kilku minutach.

2. na początku dostepny pakiet 1,3MB do wysłania i się tylko zmniejsza podczas kolejnych postów gdzie coś załączam. Wcześniej dany pakiet dotyczył jednego postu, podczas drugiego był odnowiony. Czy to wstęp do funkcji wykup sobie pakiet?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Witam wszystkich w Nowym Roku. Wracamy z nową siłą i łatamy błędy dalej.

Polskie litery we wszystkich boxach w sidebarze powinny już działać poprawnie.

 

W dniu 21.12.2018 o 18:07, szymon1977 napisał:

Na mój gust przesadziliście z ilością przyklejonych tematów na Bocznicy. Kto jest nimi zainteresowany i tak trafi, a kto nie to musi orzesuwać daleko w dół

Są przeniesione dokładnie te same, jakie były na starym silniku. Można rozważyć odpięcie części, ale to w temacie Funkcjonalność do dyskusji z mdoeratorami.

W dniu 21.12.2018 o 18:34, fozzie napisał:

Używam stylu IPB Domyślny. Jak na stronie głównej się zaloguję to pojawia mi się układ trzech krzywych, nieregularnych kolumn z podforami Start, Hi-fi itd.

Jak wejdę w jakiś dział np. muzyka i wyjdę z tego działu to na stronie głównej mam uporządkowany układ dwóch kolumn z podforami. Od tego momentu już nic się nigdy nie zmieni. Przy następnym logowaniu znowu to samo, czyli układ niewyrównanych trzech kolumn.

Tak jest chyba od dzisiaj, a może od wczoraj. Do tej pory zawsze był układ wyrównanych trzech kolumn. I po wizytach w różnych  działach, po powrocie na stronę główną zawsze był układ trzech wyrównanych kolumn.

Zgadza się, nasi programiści przerobili tę i pozostałe skórki, aby były po 2 boxy w rzędzie, tak aby była spójność wszystkich skórek.

W dniu 21.12.2018 o 21:22, adalbert napisał:

U mnie na androidzie klikając na linki z szarego tła podaje, że strona nie istnieje. W czarnym natomiast, że połączenie nie jest prywatne i ostrzegają przed wyłudzeniem danych.

Te boxy zostały już poprawione. Linki powinny być teraz https i działać.

W dniu 21.12.2018 o 22:01, venom200 napisał:

Jest cały czas problem Tapatalk, mianowicie wątki w których napisałeś jest widoczne tylko kilka ostatnich i nie odświeża dalej. Jak nikt nie napiszę w danym wątku nic nie zobaczymy

Nie mamy za bardzo możliwości konfiguracji tapatalka. To jest wtyczka do wrzucenia i tyle. Nie ma tam za wiele konfiguracji. Próbowałeś usunąć naszą stronę z tapatalk i dodać ją na nowo? Kilka osób zgłaszało, że dobrze tak zrobić.

Swoją drogą polecam używanie forum przez www - obecnie wszystkie skórki są responsywne i działają dużo lepiej na telefonach niż na starym forum.

W dniu 21.12.2018 o 22:21, azis_light napisał:

 

Zniknęły moje tematy

zniknęły też obserwowane wątki

wszystko mam puste - całą historia zniknęła

Twoje tematy/posty są dostępne w profilu w Aktywność/Cała aktywność.

W dniu 22.12.2018 o 13:27, Chicago napisał:

Co się dzieje z wejściem w 'profil'? Nie działa w żadnym stylu. Zamiast otwarcia 'profilu', otwiera sie strona główna forum.

U mnie działa. Czy problem nadal u Ciebie występuje?

W dniu 22.12.2018 o 22:03, HEN napisał:

Witam, w nowej wersji nie otwiera mi się zakładka stereo i diy, pozostałe bez problemu.

pozdrawiam

Nikt nie zgłaszał takich problemów. Czy problem nadal występuje? Gdzie dokładnie się nie otwiera?

W dniu 23.12.2018 o 13:29, Wari napisał:
W dniu 23.12.2018 o 13:29, Wari napisał:

Informacje dodatkowe, uogólniające.

Jeśli wpis otrzymał kilka różnych ocen od różnych osób (np. lubię, haha i dziękuję), to w "aktywności reputacji" zostanie to przedstawione jako kilkukrotne przyznanie tej samej oceny przez tę samą osobę (np. użytkownik X trzy razy przyznał ocenę lubię).

 

O to bardzo ciekawy bug... Czy na skórce IPB domyślny też tak się dzieje?

W dniu 23.12.2018 o 15:56, porlick napisał:

Wyszukiwarka to kpina i bubel, jakich mało!!!

Kiedyś, gdy chciałem dokopać się do swojego starszego wpisu, wystarczyło wpisać swój nick i wcisnąć szukaj, teraz żąda tagów, sragów, i niewiadomoczego. Co za osioł to programował???!!!

Do swoich tematów lepiej dostać się poprzez Aktywność w swoim profilu - tam jest zgromadzona cała nasza aktywność.

W dniu 23.12.2018 o 16:06, spin63 napisał:

Dlaczego otrzymuję niechciane i niezamawiane e-maile "obserwujesz Temat 'Klub miłośników Dynaudio'."?
Żadnego "klubu miłośników Dynaudio" nie obserwuję.
Mam wyłączone wszystkie opcje subskrypcji. Mimo to otrzymuję niechciane e-maile.
Amatorszczyzna.
 

Jesteś pewien, że wszystkie? Tam lista przewija się jeszcze w dół, gdzie są opcje e-mail.

W dniu 23.12.2018 o 18:07, grip napisał:

 

Witam poprawiaczy.

Kilka uwag...

Brak zdjęć w wątku:

 

Wyszukiwarka - dramat.

Opinie - brak podziału na kategorie - dramat.

Ogólnie - dramat.

Hej, dzięki za opinie. Co do wyszukiwarki i zdjęć, to było o tym wielokrotnie - leciała przebudowa. Zdjęcia już wróciły, a wyszukiwarka działa. Opinie faktycznie nie są jeszcze zrobione, wyświetlają się jedna po drugiej, to będzie jeszcze poprawiane.

W dniu 24.12.2018 o 15:43, pietrzak napisał:

Szczególnie te białe pionowe płachty po obu stronach.  Miejsce na przyszłe reklamy? 

Nie planujemy tam dodatkowych reklam. Co do tła, to zawsze można zmienić skórkę.

W dniu 24.12.2018 o 18:07, Filwoj napisał:

Jak na razie tragedia, trzeba przeczekać, może będzie lepiej. Bo tak jak było to już nie będzie.

A coś dokładniej? Staramy się poprawiać błędy i reagować na zgłoszone uwagi.

W dniu 25.12.2018 o 19:06, Zyzol napisał:

Czy na pewno AS ma tylko 15 lat??? :-)

To są bardzo stare tematy z forum lukara. Powstały ~2003, ale forum wtedy jeszcze nie wstawiało dat przy postach. Udało nam się je przenieść, bo warto trzymać nawet takie stare (to nasza historia!). Silnik nie ma jednak daty, więc wyświetla pierwszą możliwą, czyli 1970. Potem dorobimy ukrycie tej daty i zostaną po prostu wpisy bez żadnych dat w takich wątkach.

W dniu 27.12.2018 o 17:47, krzysiek napisał:

W ogłoszeniach pojawiło się moje nieaktualne ogłoszenie, które jak mi się wydaje, usuwałem w poprzedniej wersji forum. Wyszukałem je teraz (przez hifisharka...) i pytanie - jak mogę je usunąć?

Hej, faktycznie wyświetlają się obecnie wszystkie. Dorobimy niedługo aby te z flagą archiwum były zarchiwizowane.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 28.12.2018 o 10:09, Frank napisał:

Poprzedni dział ogłoszeń prezentował się lepiej i był bardziej czytelny

Obecny,to beznadzieja

To rozwiązanie tymczasowe. Wiemy, że nie jest idealne. Będziemy pracować nad przywróceniem widoku bliskiego poprzedniemu. W pierwszej kolejności poprawiliśmy forum, gdzie większość rzeczy już działa. Następne będą ogłoszenia i opinie.

W dniu 28.12.2018 o 21:18, artw napisał:

u mnie( oprócz zastrzeżeń co do paska na które nie  ma reakcji) na nowym silniku forum powoli się otwiera i powoli otwierają się tematy. Wyraźnie wolniej niż stary silnik.

Co z tym paskiem? Jaki system, przeglądarka itd.? Dzisiaj były wdrażane poprawki na Safari, odnośnie boxów na głównej, może coś pomogło?

W dniu 29.12.2018 o 11:49, HQ150 napisał:

Musisz sprawdzić w moim poprzednim życiu tutaj jako HQ150 ale teraz zaznaczony jako gość.

I mam jeszcze jedno pytanie. Ja poprosiłem poprzednio o wykreślenie z tego forum a niedawno po zmianach moderacyjnych zdecydowałem się wrócić. I poprzednie moje konto cały czas jest oznaczone jako gość a obecne z takim samym nickiem jest jakby nowe.

Osoby które stąd zostały przez moderację poprzednio zbanowane a teraz przywrócone mają ciągłość obecności w dorobku np.  Tak ma być? 

 

Zbanowanie to jedno, a usunięcie konta to drugie. Zbanowanego można odbanować.

W dniu 29.12.2018 o 17:36, HEN napisał:

Dlaczego otrzymuję niechciane i niezamawiane e-maile ?
Mam wyłączone wszystkie opcje subskrypcji. Mimo to otrzymuję niechciane e-maile.

Nadal mam problem z otwieraniem zakładki "DIY"  i  "STEREO" po kliknięciu na ciemno szarym pasku (zakładki się podświetlają)

pozdrawiam

Daj proszę zrzut ekranu strony z powiadomieniami. Upewnij się, że masz wyłączone WSZYSTKIE. Ta lista jest bardzo długa i da się ją przewijać w dół.

Co do otwierania zakładek Diy i Stereo to potrzebujemy większej ilości danych, bo taki problem u nas nie występuje. Jaki to system operacyjny, przeglądarka itd.

W dniu 29.12.2018 o 20:36, szymon1977 napisał:

Właśnie przeglądam swój profil. Oczywiście informacja o ostrzeżeniach i punktach się tam znajduje. Brak jednak odnośnika do postu, za który kara została przyznana lub chociażby zacytowanego fragmentu. Efekt taki, że wiem ile mam punktów, ale nie wiem za co. Brak nawet daty kiedy kara została nałożona.

To raczej prośba do modów. Mają pole notatka dla użytkownika i tam mogą bardziej obszernie wklejać za co. Z tego co wiem, to zazwyczaj lądujemy tam treść posta.

W dniu 29.12.2018 o 21:36, szymon1977 napisał:

Bo jeden popularny User ma bardzo podobny nick do mojego. Czasem gdy piszą o nim, to myślę, że to o mnie. To wszystko. Nick zmieniłbym na taki, pod którym byłbym rozpoznawalny.

W przypadkach wyjątkowych, gdzie jest to uzasadnione jest tak możliwość. Decyzja jest podejmowana indywidualnie po zgłoszeniu do administracji.

W dniu 31.12.2018 o 17:21, barni napisał:

Macie może jakiś workaround na komunikat z Tapatalka "Nie masz uprawnień do odpowiedzi " ?

Sprawdziłem już:

  • czyszczenie cache Tapatalka
  • wylogowanie, zalogowanie zarówno do Tapatalka jaki do forum z Tapatalka
  • wcześniejsze zalogowanie w przeglądarki
  • zalogowanie poprawnym loginem i hasłem z Tapatalka
  • reset hasła do audiostereo

Na starym formum wszystko działało OK, wszystkie inne fora z jakich korzystam działają na Tapatalku bez problemu. W poziomu strony czy przeglądarki mobilnej działa bez problemu. 

 

Chyba trzeba napisać do supportu tapatalka. Nie wiem czy ktokolwiek ma taki problem jak Ty. Raczej wszystkim tapatalk działał. Czy używasz konta tapatalkowego czy forumowego? Może tutaj jest problem? Może dla testu załóż nowe konto i sprawdź proszę czy wtedy zadziała - wówczas będziemy wiedzieli czy to kwestia Twojego konta czy czegoś innego.

23 godziny temu, xetras napisał:

Ano tak. Obrazek trafny i ładny.

A na dobre z zimowisk powróci publika po 6 stycznia (te pół miesiąca 2018.12.21- 2019.01.06 to aktywny relaks). Oby powrót z nowymi siłami !

Ładna (ba, piękna!) skórka -styl "AS uniForm". Tak kolorami napiera, że aż niki czasami mało czytelne na paseczku dzielącym poszczególne posty, ale wizualnie - mega ! Dzięki.

Jak coś to można tło zmieniać na tej skórce - ikonka w prawym górnym rogu.

4 godziny temu, andrejos1 napisał:

Witam,

nie wiem czy temat był już poruszany ( bo ciężko to wszystko teraz przeczytać) ale:

1.   jest duży problem z załącznikami. mimo że jeszcze jest pakiet dostępny to i tak wyżuca informację że nie ma takiem możliwości. Można dodać np kolejne zdjęcie podczas edycji po kilku minutach.

2. na początku dostepny pakiet 1,3MB do wysłania i się tylko zmniejsza podczas kolejnych postów gdzie coś załączam. Wcześniej dany pakiet dotyczył jednego postu, podczas drugiego był odnowiony. Czy to wstęp do funkcji wykup sobie pakiet?

Ustawienia powinny być przeniesione ze starego silnika. Tj. jedno ograniczenie na dany post, a drugie globalne na całość.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przejrzałem mój profil, myśląc o zmianie tej zużytej mordy, a tam, że wygrałem coś tam, coś tam...Ale zero brzęczących, ni papierków:-))

Nie przesadzacie, Panowie? Nie macie wrażenia, że tego typu wyścigi są zbędne?

Gdybym mógł natomiast poprosić urodzinowo (miałem je w Sylwestra, a za życzenia od Kochanych Kolegów serdecznie dziękuję):

Dajcież taką zbiorczą stronkę pod tytułem "nieczytane".

Bo kciuk boli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Nieczytane masz w Aktywność / Nieprzeczytana Zawartość w głównym menu lub bezpośrednio pod:

https://www.audiostereo.pl/discover/unread/

A to, że wygrałeś, to znaczy, że wczoraj otrzymałeś najwięcej polubień postów ze wszystkich użytkowników naszego forum.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 29.12.2018 o 00:54, czester15.30 napisał:

Przepraszam najmocniej . Temat  "Philips to nie Philips :-) "  w Kinie Domowym  zaginął ? Gdzie on jest ? 

czester15.30

Kojarzysz może, czy temat zniknął w momencie zmiany silnika forum, czy też widziałeś go jeszcze po ,, dniach świstaka''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dskrzypczak napisał:

Nieczytane masz w Aktywność / Nieprzeczytana Zawartość w głównym menu lub bezpośrednio pod:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A to, że wygrałeś, to znaczy, że wczoraj otrzymałeś najwięcej polubień postów ze wszystkich użytkowników naszego forum.

Łomatkojedyno!!!

Bardzo dziękuję. Już palec mniej boli:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
59 minut temu, dskrzypczak napisał:

Zbanowanie to jedno, a usunięcie konta to drugie. Zbanowanego można odbanować.

Ale jasne, ja to rozumiem i nie mam o to żadnych pretensji.

Zwracam tylko uwagę na pewien paradoks. Osoba którą karnie stąd wywaliliście, po powrocie ma zachowany cały dorobek itd. a osoba która z własnej woli opuściła to miejsce i wróciła, startuje od zera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Z tym od zera to też nie tak do końca, bo możemy ustawić identyczny nick jak był. Stare posty będą widoczne, jedynie z napisem gość. Kiedyś mieliśmy gotowy skrypcik, który matchował po nicku i scalał to i przywracał te posty dla usera (nie było już podpisu gość), ale po zmianie silnika trzeba zapewne napisać go od nowa. W tej chwili nie jest to nasz priorytet, ale kiedyś się przypomnij, to może to ogarniemy.

Teraz, andrejos1 napisał:

niestety ja mam tylko jedno globalne ograniczenie. Może gdzieś zmieszczę jakiś mały załącznik i koniec możliwości.

Sprawdziłem i jest identyko jak było:

 

zalaczniki.png

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Sprawdziłem Twój profil i masz 99MB, więc masz zużyte 99% globalnego limitu na usera, stąd problem.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Tymczasowo polecamy użycie wyszukiwarki do odnalezienia szukanych Ogłoszeń i Opinii. Dodaliśmy odpowiednie opcje wyszukiwania. Z czasem dorobimy odpowiednie filtry w Ogłoszeniach.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z rozciągnięciem postów na szerokość.
Będzie krzyżyk??? ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dskrzypczak napisał:

To raczej prośba do modów.

To proszę im przekazać, bo problem jest dość poważny.

4 godziny temu, dskrzypczak napisał:

Mają pole notatka dla użytkownika i tam mogą bardziej obszernie wklejać za co. Z tego co wiem, to zazwyczaj lądujemy tam treść posta.

Nie za, bardzo. Na dodatek proszę sprawdzić, czy o przyznanych punktach pojawiają się powiadomienia. Nie zauważyłem. To ajurat mwestia nowego silnika, bo na starym się pojawiały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android: na liście tematów tagi i liczba wyświetleń włażą na przyciski z numerami stron.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej:

Jak rozciągnąć posty na całą szerokość okna przeglądarki, tak aby tekst zaczął dominować na ekranie?

Wydaje mi się, że w poprzednim wydaniu mogłem przeglądać posty bez awatarów, teraz takiej opcji nie znajduję. Może źle pamiętam.

Czy będzie możliwość wyszukiwania w dziale ogłoszeniach wg haseł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, HQ150 napisał:

Kojarzysz może, czy temat zniknął w momencie zmiany silnika forum, czy też widziałeś go jeszcze po ,, dniach świstaka''?

Nie wiem kiedy zniknął .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polskie litery w bocznych panelach.

20 godzin temu, dskrzypczak napisał:

O to bardzo ciekawy bug... Czy na skórce IPB domyślny też tak się dzieje?


Tak, w tym stylu problem także występuje:

a_1981.jpg.373b3826a1d205e57c64ce780436993c.jpg

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już poruszane, ale jest bez zmian.

Przydałoby się aby na belce tytułowej przeglądarki (u mnie firefox) znajdował się tytuł otwartego wątku. Aktualnie jest: "Audio, Stereo... itd." łatwiej się nawiguje przy kilku otwartych zakładkach forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
14 godzin temu, szymon1977 napisał:

Android: na liście tematów tagi i liczba wyświetleń włażą na przyciski z numerami stron.

Prośba o zrzut ekranu.

Dodałem skórkę Audiostere Red szeroki - ze zwiększoną szerokością. Prośba o testy czy wszystko jest okej. Jeśli będzie działać poprawnie, to możemy zrobić ankietę i ewentualnie dać ten widok jako domyślny.

12 godzin temu, Filwoj napisał:

Dokładniej:

Jak rozciągnąć posty na całą szerokość okna przeglądarki, tak aby tekst zaczął dominować na ekranie?

Wydaje mi się, że w poprzednim wydaniu mogłem przeglądać posty bez awatarów, teraz takiej opcji nie znajduję. Może źle pamiętam.

Czy będzie możliwość wyszukiwania w dziale ogłoszeniach wg haseł ?

Przełącz proszę styl na dole strony na Audiostere Red szeroki. W wyszukiwarce jest dodane opcja Ogłoszenia Sprzęt i Ogłoszenia Płyty. Użyj proszę globalnej wyszukiwarki.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, azael napisał:

Było już poruszane, ale jest bez zmian.

Przydałoby się aby na belce tytułowej przeglądarki (u mnie firefox) znajdował się tytuł otwartego wątku. Aktualnie jest: "Audio, Stereo... itd." łatwiej się nawiguje przy kilku otwartych zakładkach forum.

Cieszę się, że nie tylko ja proszę o taką zmianę. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) do wpisu na ten temat.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, dskrzypczak napisał:

Przełącz proszę styl na dole strony na Audiostere Red szeroki

Chyba nie o to chodziło.

Na red szeroki jest bez mian - dalej jest bezsensowne 1/3 ekranu po prawej bez rozszerzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

To jest miejsce reklam, ale treść postów/tematów i innych zawartości na dużo większą szerokość niż w standardzie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mi chodzi o to, czy będzie taka możliwość jak poprzednio czyli klikamy w "X" i staje się to o czym cały czas piszę czyli "serduszko" po prawej ląduje jeszcze bardziej po prawe.

Teraz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gdyby był "X" byłoby tak:

image.thumb.png.1f4efd715cea5e91086478dbb6885e8d.png

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Będzie, ale nie w tej chwili, bo na razie łatamy błędy. Jaką masz rozdzielczość? To co dzisiaj dałem (skórka szeroka Red) w połowie rozwiązuje ten problem - szerokość jest na większość ekranu, ale efekt jest przy wyższych rozdzielczościach jak np. FullHD, jak ktoś ma mniejszą, to i tak forum było na większość ekranu.

edit:
Prace nad lepszym widokiem ogłoszeń już trwają. Niedługo poprawiona wersja:

ogloszenia.png

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Mam nadzieję, ze ktoś inny już zwrócił na to uwagę, ale dział "Ogłoszenia" praktycznie jest nie do użytku, skoro nie istnieje w nim opcja przeglądania z podziałem według kategorii sprzętu. Skrajnie niewygodne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.