Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa wersja silnika forum - zapraszamy!


audiostereo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Yodas napisał:

"Stare" ;) Audiostereo w Tapatalk było na czarnym tle, znaczy biały napis ,czarne tło...teraz jest biały napis "Audiostereo" na takim ciemno czerwonym tle i wszystko jest w białej cienkiej ramce...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie działa. Usunąłem(nie obserwuj) AS z TP, dodałem ponownie i to samo. Nie mogę dodawać wpisów, nie mam dostępu do wiadomości i Bocznicy. Choć niby jestem zalogowany w opcji wejścia na Bocznicę próbuje mnie ponownie zalogować.

 

 

51E4FD06-F421-4082-8941-661AF57D0504.jpeg

2018AA8C-A344-4C39-BE23-D7F9B6842079.png

 

C8BE4E3F-BA71-44FB-9560-7D49079401D0.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez TomekL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Chicago napisał:

A co się stało a wątkiem 'Forum - funkcjonalność'? Czy to ja ślepy jestem, że nie widzę, czy po prostu wyparował?

Niezbadane "som" wyroki niebios :-). Tam już ostro szło na noże i myślę, że główny Manitou powiedział " nein nein nein " ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
32 minuty temu, hi_aro napisał:

U mnie od rana występuje dziwna sytuacja. Niby mogę przeglądać ten wątek i tylko ten na "Bocznicy". Jednak nie mogę przeglądać całej zakładki. Tak samo wygląda sytuacja z zakładką "Kluby". Są tylko reklamy. Safari i IOS. Czyszczenia cacha czy historii nic nie daje,

Sprawdź proszę w trybie incognito przeglądarki.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

To znaczy, że przeglądarka Ci zapamiętała coś w cache i  dopóki nie przeczyścisz może tak się zachowywać. Niestety silnik forum ten i poprzednie ma dość mocne cacheowanie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie tę belkę z odnośnikami do poszczególnych zakładek od razu stale aktywną, bo to czekanie aż się wszystko wgra, by zadziałało najechanie jest mylące i zaczyna się klikać przycisk Forum, co powoduje kolejne odświeżanie i stratę czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Odnośnie zdjęć to jeszcze tak informacyjnie - przebudowa idzie od najnowszych w tył z tego co widzę, więc te  z ostatnich kilku tygodni/miesięcy powinny już wyświetlać się poprawnie.

To samo tyczy się wyszukiwarki - powinna odnajdywać najnowsze tematy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w "forum funkcjonalność" ale tam się jakaś gównoburza rozpętuje i pewnie wpis zginie w pomroce dziejów , więc pozwolę sobie powtórzyć tutaj:

"Cześć.

W starej wersji forum był fajny podręczny guzik "moja zawartość". Nie dałoby się go znów gdzieś na wierzch wyciągnąć?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie przeglądarki skrótem ctrl+L czy podobnym nie zawsze działa  albo nie czyści wszystkich ciasteczek. U mnie pomogło dopiero wejście w menu przeglądarki.

Próbowałem się zalogować przez google na obecne konto niestety utworzyło mi nowe o takim nicku jak mam w google. Czy tak ma być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, micwoj napisał:

Napisałem w "forum funkcjonalność" ale tam się jakaś gównoburza rozpętuje i pewnie wpis zginie w pomroce dziejów , więc pozwolę sobie powtórzyć tutaj:

"Cześć.

W starej wersji forum był fajny podręczny guzik "moja zawartość". Nie dałoby się go znów gdzieś na wierzch wyciągnąć?"

Jest w profilu zakladka Zawartosc Dodana Przez

4 minuty temu, fox733 napisał:

Czyszczenie przeglądarki skrótem ctrl+L czy podobnym nie zawsze działa  albo nie czyści wszystkich ciasteczek. U mnie pomogło dopiero wejście w menu przeglądarki.

Próbowałem się zalogować przez google na obecne konto niestety utworzyło mi nowe o takim nicku jak mam w google. Czy tak ma być?

Ano nie dziala. Dlatego najlepiej sprawdzac w trybie Incognito - tam zawsze czysci. Logowanie Google loguje kontem Google. Ewentualnie mozna chyba spiac w profilu swoje obecne z Fb/google/twitter.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dskrzypczak napisał:

ogowanie Google loguje kontem Google

Czyli tak jak gdyby legalne multikonto...

Nie ma albo nie mogę nigdzie znaleźć odnośnika do zakładki Kluby, ale te na nowym silniku. Na razie trzeba kombinować przez Salonik albo swoją aktywność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Safari na najnowszym OSX jakoś dziwnie widać wątki, pierwsze wpunktowanie jest puste, kolejne są nieklikalne. Klikalny jest dopiero w ostatni ( ten bez wypunktowania ) i w "Zobacz wszystkie ... ". 

Z Tapatalkiem rzeczywiście jest coś nie tak, na dwa urządzenia z IOS w domu na jednym działa, na drugim nie (odrzuca przy logowaniu ). Oczywiście dane logowania wpisuje poprawne, nie domyślne Tapatalka.

Super jest dodawanie zdjęć do nowych ogłoszeń, jedna konieczna zmiana to dodanie cen w głównym widoku listy ogłoszeń. Nie dałoby się zrobić jakoś, aby dział ogłoszenia był jednym z elementów forum, które jest możliwe do przejrzenia z Tapatalka ? Bardzo ułatwia ta appka czytanie wszelkich forów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taki szczególik ale to jest personel forum

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wg tego to sami moderatorzy, tylko admin 7 jest dodatkowo oznaczony jako administrator

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fox733

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dskrzypczak napisał:

Skupiamy się obecnie na poważniejszych błędach.

Tak trzymać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
44 minuty temu, fox733 napisał:

Czyli tak jak gdyby legalne multikonto...

Nie ma albo nie mogę nigdzie znaleźć odnośnika do zakładki Kluby, ale te na nowym silniku. Na razie trzeba kombinować przez Salonik albo swoją aktywność.

To akurat celowe. Sa na audiostereo.pl/clubs z tego co pamietam, ale bede udostepniane ludziom pozniej po testach. Na razie sa inne rzeczy.

35 minut temu, barni napisał:

Na Safari na najnowszym OSX jakoś dziwnie widać wątki, pierwsze wpunktowanie jest puste, kolejne są nieklikalne. Klikalny jest dopiero w ostatni ( ten bez wypunktowania ) i w "Zobacz wszystkie ... ". 

Z Tapatalkiem rzeczywiście jest coś nie tak, na dwa urządzenia z IOS w domu na jednym działa, na drugim nie (odrzuca przy logowaniu ). Oczywiście dane logowania wpisuje poprawne, nie domyślne Tapatalka.

Super jest dodawanie zdjęć do nowych ogłoszeń, jedna konieczna zmiana to dodanie cen w głównym widoku listy ogłoszeń. Nie dałoby się zrobić jakoś, aby dział ogłoszenia był jednym z elementów forum, które jest możliwe do przejrzenia z Tapatalka ? Bardzo ułatwia ta appka czytanie wszelkich forów.

Zrzut ekranu 2018-12-17 o 17.33.33.png

Fakt pod Safari wiemy, ze sa rozjazdy, ale pracujemy na PCtach. Pod IE troche polatalismy, ale jak widac safari i tak "wie lepiej".

Ogloszenia beda jeszcze zmieniane. Dodamy filtry i inne rzeczy.

Co do tapatalka to u mnie dziala. Polecam usunac tam AS z listy i dodac od nowa.

26 minut temu, fox733 napisał:

Jeszcze taki szczególik ale to jest personel forum

 

Przechwytywanie.PNG

Wg tego to sami moderatorzy, tylko admin 7 jest dodatkowo oznaczony jako administrator

A tak zauwazylem juz to. Musze poszukac gdzie to siedzi.

Aha jeszcze dodam tylko, ze jakby funkcjonalny albo jakis injy nie dzialal, to mozna tutaj zglaszac. Zadziala natomiast chwilowo przez Ostatni Post lub na skorce IPB domyslna.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dskrzypczak napisał:

Czy nie tak samo było na poprzednim silniku? Tu akurat nic się chyba nie zmieniło.

Ja pisałem o bardzo starym dobrym forum, gdy była normalna lista poddziałów u góry i można było normalnie od razu przejść gdzie się chciało. Potem to już dramat, rozumiem rozdzielenie działu stereo na start / hifi czy hiend ale żeby nie można było od razu u góry wybrać tego... Wy tak na poważnie czy ze mną coś nie tak? Serio to tylko mnie tak irytuje a innym nie przeszkadza ??? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

W pierwszej kolejnosci latamy bledy wzgledem poprzedniego silnika. W tej kwestii nic sie nie zmienilo. Nie twierdze, ze to zla uwaga, ale tak jest od lat.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było poczytać,  po wyczyszczeniu pamięci zaczęło coś

wreszcie działać na Chrome ;-)

Jednak co do kontrastu grafiki mam nadzieję, że coś się jeszcze

w temacie poprawi.

Np. opis kolejnych stron na dole to tragedia - nawet z lupą ... 

i w ciemnych okularach.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audioburak

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Tak, juz dawno poprawilismy, ale czyszczenia cache u Was nie da sie wymusic niestety :)

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie da?? Wyloguj wszystkich  i  po kłopocie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś możliwość ustawienia szerokości, elementu w którym wyświetlany jest watek ?

W erze wysokich rozdzielczości i ekranów komputerów które są zdecydowanie szersze niż wyższe, dlaczego nie rozciągnąć wszystkiego nieco bardziej a tym samym zwiększyć obszar, jaki można wyświetlić bez ciągłego przewijania zawartości.

Co niektóre dłuższe wypowiedzi nie mieszczą się nawet na ekranie monitora w rozdzielczości 1080 w pionie, cały tekst zawężony jest może do rozmiaru 800 pikseli ...

A może ja przeoczyłem cos i da się to gdzieś ustawić ?

Druga rzecz która mnie irytuje to czy można rozwiązać problem z menu gdzie np kiedy przeglądam forum, to chciałbym widzieć na szarej belce właśnie to menu, dla wszystkich pozostałych sekcji forum, podobnie dla innych menu, aktywność itp...

Ponownie, jeśli można to gdzieś ustawić a ja przeoczyłem, to proszę o korektę.

To tyle tak na szybko, te dwie sprawy nurtują mnie najbardziej na resztę przymknę oko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Na chwilę obecną nie ma, chcemy zrobić zsuwany/rozsuwany sidebar, ale w tym silniku chyba nie jest to takie proste.

Tak tylko informacyjnie - przebudowa postów ładnie leci w tle. Już najnowsze zdjęcia powinny wstać w postach i cytowania. Można sobie sprawdzić na wątku Fotografia - tam kilka ostatnich stron już działa. Do świąt mam nadzieję, że całość "przemieli" już, tak więc będą i obrazki i forum zacznie szybciej działać.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Ktoś pisał, ze brak jest dostępu do Moje Media. On jest tylko w innym miejscu - teraz trzeba kliknąć "wstaw inne media".

 

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2018 o 14:18, hi_aro napisał:

Czyszczenia cacha czy historii nic nie daje,

 

U mnie czyszczenie "historii" w przeglądarce pomogło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać, trzeba "wejść" głębiej w użytkownika :)

 

Do adminów:

Czy nie można zrobić rozwijanego paska z zakładki "stereo" tak aby wybrać "Hiend", "HiFi" ??

 

2105854393_beztytuu.JPG.3315f15245a9b49fbbd68dd3a93eb696.JPG

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytowałem kogoś, ale po przeczytaniu postu chciałbym zrezygnować z cytowania. Wchodzę w edycję i... nie widzę możliwości usunięcia cytatu. System android, klawiatura ekranowa, brak myszki i innych bajerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to że odpowiedzi z serwera za każdym kliknięciem to jest wina dalszych prac przenoszenia czy tak już będzie. Używam głównie Tapatalk i strasznie muli. Ktoś coś wie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.