Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel wpływający na brzmienie


J.Jerry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze to lepiej dla reklamy. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Chicago napisał:

Buduje się tak i w takiej jakości, na jaką pozwala teren

No ale buduje się też solidne konstrukcje i dlatego one są w stanie przetrwać nawet potężne huragany.
Dlatego obok doszczętnie zniszczonych domków drewnianych, o których pisał Iro, czy Bunk, stoją nienaruszone (lub prawie nienaruszone) domy murowane.
Zresztą po co ta cała dyskusja? Mnie tylko rozśmieszyła wiadomość (wiadomo kogo) że w Polsce są też takie huragany jak w USA.

10 minut temu, dancos napisał:

Wlasnie o tym wszystkim napisałem wszczsniej. Sam tak podchodziłem do sprawy.

Ale jednak podszedłeś do sprawy prawidłowo i to sprawdziłeś. Zresztą podobnie jak ja kiedyś, dawno temu.
Sceptyk NIGDY tego nie sprawdzi, bo to byłoby pewnego rodzaju wyłamanie się z wiary, którą reprezentują. Utrata godności, zaufania i autorytetu u innych sceptyków...to przecież sekta. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, soundchaser napisał:

W tym, że oni takich rzeczy nie sprawdzają, ale lubią się pośmiać z tych, którzy sprawdzają.

Oni nie tylko tego nie sprawdzają. Nie sprawdzają jeszcze paru innych rzeczy: np. jazdy na sześciograniastych kołach, 'bezpiecznego' skoku na główkę do basenu bez wody itd. itd. itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

Oni nie tylko tego nie sprawdzają. Nie sprawdzają jeszcze paru innych rzeczy: np. jazdy na sześciograniastych kołach, 'bezpiecznego' skoku na główkę do basenu bez wody itd. itd. itd.

O taką skrajną głupotę już Was nie posoundzam. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

Oni nie tylko tego nie sprawdzają. Nie sprawdzają jeszcze paru innych rzeczy: np. jazdy na sześciograniastych kołach, 'bezpiecznego' skoku na główkę do basenu bez wody itd. itd. itd.

nie pij już dzisiaj :

zaczyna brakować logiki...innymi słowy co ma piernik do wiatraka?

'

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, dancos napisał:

Siedziałem do 4 rano (o szóstej do pracy) i tylko zmieniałem utwory co 30 sekund przez kilka godzin :)) 

Jak by dobrze grało to nie skakałbyś co 30 sekund, tylko słuchał całych płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, triode napisał:

zaczyna brakować logiki...innymi słowy co ma piernik do wiatraka?

Ja już się przyzwyczaiłem, że logiki w niektórych wypowiedziach sceptyków nie ma za grosz.
Testowanie kabli porównywać do sprawdzania czegoś co prowadzi do śmierci to logiczne nie jest, a to nie jest incydent w wykonaniu Iro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kazik II napisał:

Jak by dobrze grało to nie skakałbyś co 30 sekund, tylko słuchał całych płyt.

Otóz to, jak bardzo musiałaby mi się nie podobać moja elektronika żeby upokorzyć ją jakimś drutem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kazik II napisał:

Jak by dobrze grało to nie skakałbyś co 30 sekund, tylko słuchał całych płyt.

Niestety sprawdzenie czegoś wymaga poświęcenia.
Dlatego ja cieszę się, że mam to już za sobą i teraz tylko słucham samej muzyki.
Cortez the Killer właśnie leci z koncertu Dave Matthews Band z udziałem Warrena Haynesa.
To kawałek, który zawsze wyzwala u mnie gęsią skórkę prawie w każdej wersji. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Niestety sprawdzenie czegoś wymaga poświęcenia.
Dlatego ja cieszę się, że mam to już za sobą i teraz tylko słucham samej muzyki.
Cortez the Killer właśnie leci z koncertu Dave Matthews Band z udziałem Warrena Haynesa.
To kawałek, który zawsze wyzwala u mnie gęsią skórkę prawie w każdej wersji. ?

fajnie że słuchasz..... chociaz tyle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, soundchaser napisał:

No ale buduje się też solidne konstrukcje i dlatego one są w stanie przetrwać nawet potężne huragany.
Dlatego obok doszczętnie zniszczonych domków drewnianych, o których pisał Iro, czy Bunk, stoją nienaruszone (lub prawie nienaruszone) domy murowane.

Siły huraganu nie można przewidzieć w momencie budowy osiedla domków, a te wszystkie murowane, to nic innego jak konstrukcja drewniana z zewnętrzną elewacją z cegły - przeważnie z jednej warstwy. W przypadku większej siły, to i cegły fruwają jak latawiec i bez znaczenia czy to prosty siding, czy też 'trwała konstrukcja'. Wszystko zależy od kogo są te domy, dla kogo, kto ubezpiecza, jak ubezpiecza i ile kasy wyłoży na inwestycję bank. Jak kogoś nie stać na kredyt w wyskości 100 ty$i, to kupuje lepiankę za 25 ty$i w Indianie i płaci grosze za ubezpieczenie i... podatek od nieruchomości - który jest najważniejszy. Jak sobie z rudery za 5 ty$i zrobisz we własnym zakresie pałac za 200 ty$i, to od razu dowalą ci taki podatek, że przykucniesz jak do zrobienia kupy z miną pawiana na brzytwie. Powiedzą tak - o widzimy Sound, że ci się polepszyło w życiu i trzasnąłeś sobie upgrade - niestety, ponieważ ci się polepszyło w życiu, musisz nam oddać trochę więcej... i sru zamiast przykładowo 10tySi za dom, dopieprzą 20ty$i - tak to działa w USA. I jak ktoś próbuje tłumaczyć, że jest inaczej, to albo nie wie, albo kłamie ?

P.S.Oczywiście podatek 10ty$i lub 20, to tylko przykład - zależy w jakiej dzielnicy dom, jaki standard itd. Są domy, za które płaci się 100 tysięcy dolarów podatku rocznie. I to nie jest jakiś żart.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Chicago
Edyt Stylista

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chicago napisał:

Siły huraganu nie można przewidzieć w momencie budowy osiedla domków, a te wszystkie murowane, to nic innego jak konstrukcja drewniana z zewnętrzną elewacją z cegły - przeważnie jednej warstwy. W przypadku więszej siły, to cegły fruwają jak latawiec i bez znaczenia czy to prosty siding, czy też 'trwała konstrukcja'. Wszystko zależy od kogo są te domy, dla kogo, kto ubezpiecza, jak ubezpiecza i ile kasy wyłoży na inwestycję bank. Jak kogoś nie stać na kredyt w wyskości 100 ty$i, to kupuje lepiankę za 25 ty$i w Indianie i płaci grosze za ubezpieczenie i... podatek od nieruchomości - który jest najważniejszy. Jak sobie z rudery za 5 ty$i zrobisz we własnym zakresie pałac za 200 ty$i, to co od razu dowalą taki podatek, że przykucniesz jak do robienia kupy z miną pawiana na brzytwie. Powiedzą tak - o widzimy Sound, że ci się polepszyło w życiu i trasnąłeś sobie upgrade - niestety, pomieważ ci się polepszyło, musisz nam oddać trochę więcej... i sru zamiast 10tySi za dom, dopieprzą 20ty$i - tak to działa w USA. I jak ktoś próbuje tłumaczyć, że jest inaczej, to albo nie wie, albo kłamie ?

Danowi się polepszyło :)

Krell wrócił do rodziny...no i da się bez wiatraków ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Krell-300-front-34web.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chicago napisał:

Siły huraganu nie można przewidzieć w momencie budowy osiedla domków, a te wszystkie murowane, to nic innego jak konstrukcja drewniana z zewnętrzną elewacją z cegły - przeważnie jednej warstwy. W przypadku więszej siły, to cegły fruwają jak latawiec i bez znaczenia czy to prosty siding, czy też 'trwała konstrukcja'. Wszystko zależy od kogo są te domy, dla kogo, kto ubezpiecza, jak ubezpiecza i ile kasy wyłoży na inwestycję bank. Jak kogoś nie stać na kredyt w wyskości 100 ty$i, to kupuje lepiankę za 25 ty$i w Indianie i płaci grosze za ubezpieczenie i... podatek od nieruchomości - który jest najważniejszy. Jak sobie z rudery za 5 ty$i zrobisz we własnym zakresie pałac za 200 ty$i, to co od razu dowalą taki podatek, że przykucniesz jak do robienia kupy z miną pawiana na brzytwie. Powiedzą tak - o widzimy Sound, że ci się polepszyło w życiu i trasnąłeś sobie upgrade - niestety, pomieważ ci się polepszyło, musisz nam oddać trochę więcej... i sru zamiast 10tySi za dom, dopieprzą 20ty$i - tak to działa w USA. I jak ktoś próbuje tłumaczyć, że jest inaczej, to albo nie wie, albo kłamie ?

Tylko że Chicago, ch*j nas to obchodzi. Ja widzę swo 50letni dom i wiem, że go nic nie ruszy.  a były juz takie wiatry jak na Florydzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, soundchaser napisał:

No ale buduje się też solidne konstrukcje i dlatego one są w stanie przetrwać nawet potężne huragany.

Można dom opleść kablem zasilającym zakotwionym do fundamentu.

I mamy dwa w jednym;) dobry prund i bezpieczny dom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę mów za siebie bunk i nie zwracaj się do mnie w ten sposób - powiedz, że ciebie to nie obchodzi, bo masz murowany dom i żaden ch*j cię nie rusza. Nie zwracaj się do mnie w formie 'my, 'wy'. Nie do ciebie był adresowany post - to tak na marginesie, gdybyś tego nie zauważał. Jak będę miał konkretnie coś ci do przekazania, to zwrócę się konkretnie do ciebie. A jak cię swędzi, albo masz wągra, to się podrap i wyciśnij gada.

7 minut temu, triode napisał:

Krell wrócił do rodziny...no i da się bez wiatraków

Ale Krell to nie Dan. To stare czasy, bezpowrotne. Dan obecnie, to D'Agostino. Krell jest obecnie badziewiem z dużą ilością plastiku - nigdy bym tego nie kupił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Chicago
Edyt Zjadacz

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chicago napisał:

Bardzo proszę mów za siebie bunk i nie zwracaj się do mnie w ten sposób - powiedz, że ciebie to nie obchodzi, bo masz murowany dom i żaden ch*j cię nie rusza. Nie zwracaj się do mnie w formie 'my, 'wy'. Nie do ciebie był adresowany post - to tak na marginesie, gdybyś tego nie zauważał. Jak będę miał konkretnie coś ci do przekazania, to zwrócę się konkretnie do ciebie. A jak cię swędzi, albo masz wągra, to się podrap i wyciśnij gada.

W Polsce to chyba wszyscy mają murowane pomieszczenia.  Po drugie, nie bądź zaskoczony, że ktoś nie lubi tego emigranckiego, nieuzasadnionego ponizania Polaków, żyjących w Polsce. .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi do poniżania, a że czujesz się poniżony, to już nie moja wina - to wina twojej świadomości. Niektórzy tak mają od urodzenia do śmierci - nic z tym nie zrobisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Chicago napisał:

Ja w to wierzę i nie ma się co denerwować, ale że aż profesor musiał być zamieszany w proceder? Bo przecież jak słyszysz zmiany i to cię kręci, to po co jeszcze w to angażować profesora z pewnej uczelni?

... nie wystarczy asystent?

Profesor to również człowiek. Pisałem do osoby która udziela się na forum elektroda udzielając pomocnych odpowiedzi. Z czystej ciekawości, było coś w tym dziwnego, że chciałem poznać opinię na interesujący mnie temat od mądrzejszej osoby? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chicago napisał:

P.S. Jak przylatuję do Polski, to dopiero dowiaduję się od swoich kolegów i koleżanek jak to jest naprawdę w USA, chociaż nikt z nich nigdy tutaj nie był, a jak był, to u cioci na wakacjach i nie ma wielkiego pojęcia jak jest w rzeczywistości, i to nieważne, że mieszkam tutaj prawie trzydzieści lat i znam na wylot aspekty i zależności prawne, polityczne, historyczne, ekonomiczne tego kraju oraz mentalność wielu grup społecznych żyjących w USA i posiadających tutaj swoje duże, albo małe 'community' ... itd. Więc próbuję nieśmało im wytłumaczyć, że się mylą i jest zupełnie odwrotnie niż to, o czym mówią i myślą, ale efekt jest podobny jak tutaj na forum ?. Coś w nas jest, że wiemy wszystko najlepiej i najmojszej - no nie wiem, nie wiem? Może to efekt rozbicia dzielnicowego, a póżniej trzech rozbiorów? A może brak myślenia w systemie 'team work', w którym Zachód i USA wyprzedzają nas o lata świetlne? Bo to zupełnie inny i o wiele wyższy stan świadomości niż indywidualne ugryzienie jabłka... Nigdy, ale to nigdy w Polsce nic się nie zmieni - i to bez względu na to, kto będzie rządził i kierował, bo jak wiemy, kierowców mieliśmy wielu. Najlepiej, jakbyśmy zostali 51 stanem USA - wtedy będzie dobrze. Myślę, że Każmierz Pułaski nie miałby nic przeciwko temu ? - Hawaje na tym tylko wygrały ?

I idż na inne forum. Pochwal się co napisałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Chicago napisał:

Nie twój biznes gdzie mam iść, co mam pisać i na jakim forum.

Więc pisz o muzyce a nie o polskości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minutes ago, soundchaser said:

Ja już się przyzwyczaiłem, że logiki w niektórych wypowiedziach sceptyków nie ma za grosz.
Testowanie kabli porównywać do sprawdzania czegoś co prowadzi do śmierci to logiczne nie jest, a to nie jest incydent w wykonaniu Iro.

Tastowanie kabli DIY wykonanych przez ludzi nieprzeszkolonych może prowadzić do tego samego. A o ile pamiętam jest tu jeden delikwent, który takie popełniał nie wiedząc przy tym jaki rodzaj prądu i o jakim napięciu hula mu w gniazdku więc tego ten....

Czy taka logika cię satyswakcjonuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Chicago napisał:

To też nie jest twój biznes. Załóż sobie własne forum i tam ustalaj warunki.

 się odwal od polskiej mentalności, skoro jej nie zmieniasz ,bo  tu nie zyjesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bunk napisał:

fajnie że słuchasz..... chociaz tyle

Fajnie, że choć raz mi nie dowaliłeś. Powiało optymizmem i może jeszcze kiedyś zostaniemy przyjaciółmi. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na tym forum jest dużo trolli. Tak jak w tym temacie, zawsze jakieś echo nie na temat.  Większość wróciła do domu z podstawówki i się nudzi. Zamiast lekcje odrabiać. Gdzie rodzice? Na innych forach? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bunk napisał:

się odwal od polskiej mentalności, skoro jej nie zmieniasz ,bo  tu nie zyjesz

Bunk - sorry...my możemy się sprzeczać, dowalać sobie nawzajem, możesz w kółko pisać żebym odwracał bezpiecznik, ale daj spokój Chicago. To mądry gość z wiedzą, której każdy mógłby mu pozazdrościć i z pewnością nie pisze nic, co by obrażało polską mentalność.

P.S. nie jestem jego adwokatem, ani też dupy mu nie liżę, tylko nie cierpię jak ktoś kogoś niesłusznie oczernia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, dancos said:

Zaprosiłem kolegę od którego złapałem zajawke na audio, aby pochwalić się nowo wyżej wymienionym daciem i chromcastem do którego zawsze mnie namawiał widząc jak słucham audio z komputera podłączonego do wzmacniacza przez wejście słuchawkowe i kabel  za 10 zł ? Dla mnie przeskok kilka klas wyżej. Czekam na opinie kolegi :

 

Jak to gra - tragedia, nie da się słuchać. 

Poleciał do domu po kabel zasilający do wzmacniacza. 

Takiego czegoś nigdy nie widziałem. Kabel grubości rury od odkurzacza ? dosłownie. Kosztuje na Alle.......ro 

3200 zł. Wykonany jest metodą rzemieslnniczą. Wykonanie takiego przewodu to trzy tygodnie dlubania. 

Nie będę pisał nazwy itp aby nie zostać posądzonym o reklamę. 

Kolega wpina przewód i mówi, że  powinno się poprawić. 

Dodam, że nie mam wybornego słuchu i posiadam mały ubytek na jednym kanale ? Nie to że jestem głuchy, ale nie jest to co dwadzieścia lat temu. 

Odpalam audio i tidala, Korteza w wersji koncertowej. 

Pierwsze co usłyszałem, albo czego nie usłyszałem to bass. Gdzie jest bas, zniknoł. Słucham dalej i buch... Uderzenie aż się przestraszyłem. Kot który leżał obok mnie uciekł a nigdy tego nie robił. Po trzydziestu latach usłyszałem i zrozumiałem jak powinien grać bass. Do tej pory wył i słychać go było najlepiej w drugim pokoju. Kolejna zmiana to przestrzeń. Czytając opinie o kolumnach na forum zawsze to słowo padało. Teraz już wiem o co chodzi. Normalnie efekt jak by dostawić jeszcze klika par kolumn po bokach w jednej linii. 

Tak siedzę i słucham i myślę, przecież to nie możliwe. Podpinam mój przewód odpalam : o masakra.  Wracam do poprzedniej konfiguracji. Kumpel widząc jaki jestem podjarany zostawił mi przewód. Siedziałem do 4 rano (o szóstej do pracy) i tylko zmieniałem utwory co 30 sekund przez kilka godzin :)) 

To tyle odnośnie wpływu przewodów na dźwięk. 

Na dzień dzisiejszy moje audio to :

Wlasnie ten przewód  którego kupiłem za wszystkie moje klocki i tylko na niego starczyło ?

znalazła się kasa na kolumny, resztę kompletuje. 

Próbowałem dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje bo wydaje się to fizycznie niemożliwe. Jakim cudem taka różnica w dźwięku zachodzi poprzez wymianę kabla zasilającego. 

Elektrownia - stacja transformatorowa - posterunek energetyczny - rozdzielenie - gniazdko - "przewód" wzmacniacz. Napisałem nawet do profesora pewnej uczelni i sam nie był w stanie odpowiedzieć. Jedynie  tłumaczy sobie, że to właśnie ten odcinek łączności i zastosowaniu przewodu o przypadkowej budowie jest dla dźwięku kluczowy i działa jako filtr itp.... 

Tyle w temacie przewodu oczami amatora ?

 

 

 

 

Nie no, to diametralnie zmienia postać rzeczy. Możesz jednak napisać co to był za kabel? Próbowałem podbić sobie trochę bas za pomocą zwrotnicy, ale zrobiło się nienaturalnie i wróciłem do punkty wyjścia, może ten kabel będzie lepszym rozwiązaniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.