Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Amator 2b napisał:

Prowokacją jest zakładanie takich wątków i jeszcze okraszanie tego  "moim zdaniem".

Jakie koledzy mogą mieć zdanie po zrobieniu Wam z mózgu  jajecznicy przez machinę medialną która idzie drogą rozbudzania emocji, manipuluje odbiorcą oraz posługuje się zwodniczą lub pokrętną argumentacją?

Zresztą wystarczy się przyjrzeć procentowemu pochodzeniu kapitału zainwestowanemu w medialny rynek i wnioski nasuną się same, kto najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja!".

 

 

Sama prawda.

Masz jeszcze jakieś rewelacje?

A co , mało Ci jeszcze zgwałconych dzieci przez katolicki kler ?

P.S.

Dla Ciebie , i tyleż ubabranego w gównie,  co bezkarnego kk , to tylko kolejna   rewelacja , natomiast dla zgwałconych dzieci i ich rodzin to tragedia- a zatem więcej szacunku i empatii  .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 23031970 napisał:

A co , mało Ci jeszcze zgwałconych dzieci przez katolicki kler ?

P.S.

Dla Ciebie , i tyleż ubabranego w gównie,  co bezkarnego kk , to tylko kolejna   rewelacja , natomiast dla zgwałconych dzieci i ich rodzin to tragedia- a zatem więcej szacunku i empatii  .

Ble,ble,ble....

Czyścioch i moralizator się znalazł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Amator 2b napisał:

Ble,ble,ble....

Czyścioch i moralizator się znalazł.

Aż tak Cię ubodło sk***ysyństwo księży- pedofilów  , czy też może martwisz się spadkiem akcji kk ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Amator 2b napisał:

Prowokacją jest zakładanie takich wątków i jeszcze okraszanie tego  "moim zdaniem".

Jakie koledzy mogą mieć zdanie po zrobieniu Wam z mózgu  jajecznicy przez machinę medialną która idzie drogą rozbudzania emocji, manipuluje odbiorcą oraz posługuje się zwodniczą lub pokrętną argumentacją?

Zresztą wystarczy się przyjrzeć procentowemu pochodzeniu kapitału zainwestowanemu w medialny rynek i wnioski nasuną się same, kto najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja!".

Mało przekonująco brzmią stwierdzenia o "jajecznicy z mózgu" wypowiadane przez kogoś kto sam jest przykładem wypranego mózgu. 

Propagandę w stylu wczesny Bierut możesz sobie darować.

6 minut temu, 23031970 napisał:

Aż tak Cię ubodło sk***ysyństwo księży- pedofilów  , czy też może martwisz się spadkiem akcji kk ?

Mamy kolejnego obrońcę pedofilów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 23031970 napisał:

Aż tak Cię ubodło sk***ysyństwo księży- pedofilów  , czy też może martwisz się spadkiem akcji kk ?

Nic mnie nie ubodło i o nic się nie martwię. 

Boli mnie tylko lenistwo umysłowe pochłaniaczy telewizyjnych i gazetkowych  rewelacji.

Zresztą wszystko co miałem do napisania to napisałem.

" Nie lękajcie się".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, 23031970 napisał:

...więcej szacunku i empatii  .

Dowartościowanie się publicznym epatowaniem szacunkiem i empatią przez buraka, zbliża nas do odpowiedzi na będące przedmiotem dyskusji pytanie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bobcat napisał:

Mało przekonująco brzmią stwierdzenia o "jajecznicy z mózgu" wypowiadane przez kogoś kto sam jest przykładem wypranego mózgu. 

Propagandę w stylu wczesny Bierut możesz sobie darować.

Mamy kolejnego obrońcę pedofilów.

Tych z Brooklynu będę bronił. A co!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Amator 2b napisał:

Ble,ble,ble....

Czyścioch i moralizator się znalazł.

Fora się "koledze" pomyliły. Audiofil brzmi podobnie do pedofil, ale to jednak inne zagadnienia. Może się zakładki źle kliknęły... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Piękny Stefan napisał:

Fora się "koledze" pomyliły. Audiofil brzmi podobnie do pedofil, ale to jednak inne zagadnienia. Może się zakładki źle kliknęły... 

Moshe tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Amator 2b napisał:

Moshe tak.

To umykamy szybciutko i tam pasjonujemy się swoim hobby. Zrozumienie będzie większe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

To umykamy szybciutko i tam pasjonujemy się swoim chobby. Zrozumienie będzie większe.

To umykajcie. Nie widzę przeciwwskazań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Amator 2b napisał:

Prowokacją jest zakładanie takich wątków i jeszcze okraszanie tego  "moim zdaniem".

Oczywiście. Bo po co niby zadawać pytanie, na które nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi? Chyba tylko po to, aby zaprezentować swoje jazdy, i popśtykać się z kimś, o jazdach odmiennych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Oczywiście. Bo po co niby zadawać pytanie, na które nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi? Chyba tylko po to, aby zaprezentować swoje jazdy, i popśtykać się z kimś, o jazdach odmiennych.

Udziel mi jednoznacznej i jedynie słusznej odpowiedzi na pytanie: Wzmacniacz za 3tys zł do kolumn ... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Oczywiście. Bo po co niby zadawać pytanie, na które nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi? Chyba tylko po to, aby zaprezentować swoje jazdy, i popśtykać się z kimś, o jazdach odmiennych.

Prymitywizm środowiska wzajemnej moderacji, sorry, adoracji.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Udziel mi jednoznacznej i jedynie słusznej odpowiedzi na pytanie: Wzmacniacz za 3tys zł do kolumn ... ?

Swoim błędnym porównaniem pokazałeś, że nie ogarniasz tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szymon1977 napisał:

Swoim błędnym porównaniem pokazałeś, że nie ogarniasz tematu.

Odnoszę się do tego co napisałeś. A napisałeś bzdurę,  bo jesteś na forum, a nie na egzaminie, gdzie masz a,b,c i tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

No i nie ogarniam tej pedofilii i ciołków, którzy w jakikolwiek sposób próbują jej bronić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Piękny Stefan napisał:

...bo jesteś na forum, a nie na egzaminie, gdzie masz a,b,c i tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Jaka jest skala pedofilii w KK:

a). 10%

b). 50%

c). 100%

Uwaga! Jest to test wielokrotnego wyboru, zaznacz wszystkie odpowiedzi, które uważasz prawidłowe.

15 minut temu, szymon1977 napisał:

Swoim błędnym porównaniem pokazałeś, że nie ogarniasz tematu.


 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szymon1977 napisał:

Jaka jest skala pedofilii w KK:

a). 10%

b). 50%

c). 100%

Uwaga! Jest to test wielokrotnego wyboru, zaznacz wszystkie odpowiedzi, które uważasz prawidłowe.


 

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, dużo tekstu nie ma...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, dużo tekstu nie ma...

Nie podoba Ci się pochodna Twoich postów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Nie podoba Ci się pochodna Twoich postów?

Niektóre umysły na tym forum są zadziwiające. Trzy linijki tekstu się napisze, bez wyszukanych wyrazów i zwrotów, a interpretacja jak widać dowolna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Piękny Stefan napisał:

...a interpretacja jak widać dowolna...

Traktowanie dosłowne, to nie jest prawidłowa interpretacja Twoich postów Miszczu? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Traktowanie dosłowne, to nie jest prawidłowa interpretacja Twoich postów Miszczu? 

Dalej nie rozumiesz mój padawanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Dalej nie rozumiesz mój... 

Po prostu Ci nie wyszło, bo posądzając mnie o pisanie bzdur, sam bzdury zacząłeś pisać. Nad Twoją wcześniejszą twórczością pastwić się nie będę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, szymon1977 napisał:

Po prostu Ci nie wyszło, bo posądzając mnie o pisanie bzdur, sam bzdury zacząłeś pisać.

 

Co napisałem widać. Geniuszem być nie trzeba żeby zrozumieć, wystarczy umieć czytać i wiedzieć co sie czyta. Tam nie ma drugiego dna. Zresztą nie wiem o czym ja z tobą piszę... Czego nie rozumiesz? Spróbuję wytłumaczyć. 

 

17 minut temu, szymon1977 napisał:

Nad Twoją wcześniejszą twórczością pastwić się nie będę. 

Nie hamuj się. Napisał bym mądrego dobrze posłuchać, ale mi się  nie schodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Amator 2b napisał:

Nic mnie nie ubodło i o nic się nie martwię. 

Boli mnie tylko lenistwo umysłowe pochłaniaczy telewizyjnych i gazetkowych  rewelacji.

Zresztą wszystko co miałem do napisania to napisałem.

" Nie lękajcie się".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pobożność jest niezwykle ważna,  ale rozumu nie zastąpi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szymon1977 napisał:

Dowartościowanie się publicznym epatowaniem szacunkiem i empatią przez buraka, zbliża nas do odpowiedzi na będące przedmiotem dyskusji pytanie? 

Natomiast porównanie przez abp Jędraszewskiego kościelnych pedofilów do Żydów prześladowanych przez nazistów z pewnóscią przejdzie do historii myśli katolickiej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20190904_001839.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bobcat napisał:

Zresztą miałeś całkiem niedawno przy okazji dyskusji właśnie o Pellu próby fanatycznej obrony tego pedofila w wykonaniu @Maju przy użyciu metod jakie opisałem powyżej.

Notoryczny łgarz i kłamca wkracza do akcji.

15 godzin temu, Bobcat napisał:
16 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Użytkownik @Maju swymi wpisami, które deprecjonują winę księży w gwałtach na dzieciach laurkę sobie jako "ludź" wystawia sam.

Na to aby otwarcie deprecjonować za cwany. On stosuje dużo bardziej przebiegłą taktykę: deklaratywnie potępia pedofilię i domaga się karania sprawców. Tak jest dopóki rozmowa pozostaje w przestrzeni ogólności i traktuje o tym zjawisku społecznym, będącym jednocześnie przestępstwem. Gdy jednak zejdziemy na poziom konkretnego (z nazwiska, miejsca i czasu) przypadku - zaczyna zawsze podważać dowody, dezawuować zeznania świadków, kwestionować rzetelność procesu, poddawać w wątpliwość bezstronność składu sędziowskiego, mówić coś o "insynuacjach i szkalowaniu kapłana" oraz "histerii medialnej" autorstwa "chorych z nienawiści". Czyli mówiąc w skrócie: pedofilia - nie, każdy konkretny przypadek pedofila - brak wystarczających dowodów. Nieistotne jak niepodważalne i powalające są dowody - zawsze będą (zdaniem tego apologety) "niewystarczające" i "tendencyjne".

15 godzin temu, Bobcat napisał:

Zresztą miałeś całkiem niedawno przy okazji dyskusji właśnie o Pellu próby fanatycznej obrony tego pedofila w wykonaniu @Maju przy użyciu metod jakie opisałem powyżej.

 

14 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Czyli taki cwany gapa.

Jak zwał tak zwał. Są rzeczy których wybronić się nie da, ale zawsze ktoś będzie próbował. Jeżeli to nie jego praca, to są to jego przekonania. Jedno  i drugie w kontekście wątku delikatnie mówiąc odpychające.

 

Napisz kłamco jakich to ja pedofilów broniłem.....kiedy i o jakim pedofilu kapłanie napisałem że "jest szkalowany".....łżesz jak nie przymierzając........  ?

Podawanie faktów o procesie Pella nazywasz obroną? Jakie z tych wymienionych wyżej oszczerczych metod stosowałem w tym przypadku  kłamco!!!

To już podanie za prasą że w pierwszym procesie wygrał a w drugim odrzucono jego 20 świadków, nie przesłuchiwano jedynej ofiary i odrzucono apelację w stanie Victoria to obrona pedofila????

Kto tu jest fanatykiem.....wygląda że ty tyle że antykatolickim. 

Do takich postaw pasuje to co napisałeś; "chory z nienawiści".
Jak posuwasz się do wkładania mi w usta tekstów których nie napisałem to pasuje to jak ulał.

 

A @Piękny Stefan......cóż okazał się wart swego TWA i jak "wlazł między wrony......... " ,  guzik wie, jak dziecko uwierzył oszczercom i kracze, jak pięknie kracze.....  :))))

 

21 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

To tak w zasadzie tyle, jeśli idzie o moje "nieuczestniczenie" w wątku, jak to Maju był uprzejmy onegdaj zeznać.?

Tak, tak, Maju...  Wszystkie Twoje opowieści, płacze, skargi, żale i pomstowania - mają podobną wartość i wiarygodność.

19 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

wszystko już zostało powiedziane? I przyklepane tekstami, zdjęciami, tudzież 'skrinami'...

 

 

Tak uczestniczyłeś w tamtych tematach jak w tym teraz.....wszedłeś coś palnąłeś i znowu na kilka dni znikniesz dalej nie wiedząc o co konkretnie chodzi. 

Wiesz przynajmniej o co poszło tym razem? Guzik wiesz!!
Wiesz co mi Bobcat tym razem wmawiał? 

Gdybyś uczestniczył faktycznie (a nie wpadał na chwilę) wtedy i teraz to coś z tego co zaszło byś pamiętał.  Więcej, gdybyś był w porządku to byś się do tego co teraz zaszło odniósł.
 A nawet powinieneś nawet stanąć w mojej obronie, bo też cytowałeś ten tekst @pietrzak którego ja nie napisałem a ty raczyłeś w marcu 2018 r. to "skomentować".
Pamiętasz to? Słabo, albo coś co wyżej opisałem ci pamiętać i odpowiednio zareagować nie pozwala.      :)


To o czym teraz piszesz, co tendencyjnie komentujesz ma się do tego nijak......zwyczajne pytanie i głupi do tego dodatek nie jest deprecjonujące aż tak jak wasze perfidne łgarstwa na mój temat! 

 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szymon1977 napisał:
23 godziny temu, klecha napisał:

...na wieczną pamiątkę...

Nie ma tu tego, co podobno tu jest.

Tak działa mechanizm wmawiania.
Jak wyglądały fakty;

Bobcat teraz po niemal dwudziestu miesiącach stwierdzi że napisałem pewne haniebne zdanie.... 
Ja od zawsze pisałem (mam na to co najmniej dwóch świadków) że to pisał @toptwenty jako @pietrzak.

Znalazłem to zdanie w cytatach (Bobcat tak nie postępuje on twierdzi że coś było i należy temu wierzyć), bo wpisy pietrzaka zostały usunięte......w tym fakcie Bobcat znalazł ratunek i twierdzi że rzeczony mój wpis też usunięto. 

Pytanie retoryczne za 100 punktów (dla wierzących bezgranicznie @Bobcat);

Dlaczego wpis pietrzaka ostał się w cytatach a mój niemal identyczny (i tak skandaliczny za który ponoć dostałem bana) nie doczekał się żadnego komentarza, mało tego @klecha musiał szukać pretekstu cytując aż trzy inne zdania by mnie jaśnie panujący wtedy miał "podstawy" zbanować....dowody na to wszystko są w temacie o Kk od 2226 do 2231 strony!

 

A on teraz raptem zamilkł.....@Klecha rzecz jasna......miota się wewnętrznie i nie stać go na razie przyłączyć się do prawdy.....ani wprost stanąć po stronie chóru oszczerców.  :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, szymon1977 napisał:
22 godziny temu, Bobcat napisał:

...zostałeś oceniony w tej sprawie. Przez Moderację.

Oceny wystawione przez moderację, zostały zweryfikowane przez administrację. Efekt? Bany zostały anulowane, podobnie jak część moderacji, która je sprawiła.

Może już pora chłopcy, aby wrócić do tematu?

Nie do końca.....od dłuższego czasu zadaję administracji (przez formularz kontaktowy) pytanie dlaczego jestem co jakiś czas  (ok. pół roku) "odbanowywany" w temacie o Kk i  kilka, kilkanaście dni ban powraca bez podania żadnej przyczyny, tym bardziej mojej winy.....nie dostałem odpowiedzi kto lub co się za mną tak brzydko bawi.
Ten ban jak widać przetrwał próbę czasu......   :)))

 

Bobcat jeszcze ma pewnie kilka kłamstw o mnie......apeluj do niego o zaprzestanie i powrót do tematu.
Dla mnie sprawa (i pewnie dla ludzi logicznie myślących) wszystko jest jasne, oszczerstwo wykazane zostało dobitnie......już dawno proponowałem zamknąć ten  OT!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.