Jump to content
IGNORED

Kable PAD

Recommended Posts

Do elektrowni koledzy, do elektrowni zaprowadzi 🙂

A tak poważnie, to zgadzam się. Kiedyś dla mnie było nie do pomyślenia inwestycja w kable zasilające, ale to lata temu. Teraz wiem i słyszę zmiany jakie one wprowadzają. Mam całe zasilanie oparte na Wireworld Electra i Silver Electra oraz Yarbo SP-1100 do zasilania listwy. 

Właśnie słucham płyty Yello Toy. Zawsze była dla mnie trochę za jasna i momentami drażniło uszy. Dziś z kablami PAD jest o niebo lepiej 🙂

Edited by sebgla
  • Like 1

ART Loudspeakers+LECTOR AUDIO+BLUESOUND+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN+WIREWORLD+FURUTECH

Witajcie. Dołączam do Was z IC PAD Genesis RCA. Myślałem, że nie będzie miał łatwo, bo stanął w szranki z nieprodukowanym już (ale do kupienia) Furutechem FA-220 PCOCC. Z początku miałem wątpliwości, jednak z godziny na godzinę, z płyty na płytę już rozumiem o co chodzi 😄 Nawet nie chce mi się go wypinać, żeby wyłuskać różnice pomiędzy przewodami 😄 tym bardziej, że Genesis skubaniec mocno "siedzi" na gniazdach. Podoba mi się i już. Słucham jazzu, bluesa i rocka, wyłącznie na słuchawkach Sennheiser HD-600 z przewodem Moon Audio Blue Dragon.

P.S.

Mój Genesis też jest "używką" z listopada 2020 roku jak kolegów powyżej. Czy to jakaś zmowa 😉, czy był wysyp promocji w tym czasie? ☺️

• Like 3
4 godziny temu, slawsim napisał:

Witajcie. Dołączam do Was z IC PAD Genesis RCA. Myślałem, że nie będzie miał łatwo, bo stanął w szranki z nieprodukowanym już (ale do kupienia) Furutechem FA-220 PCOCC. Z początku miałem wątpliwości, jednak z godziny na godzinę, z płyty na płytę już rozumiem o co chodzi 😄 Nawet nie chce mi się go wypinać, żeby wyłuskać różnice pomiędzy przewodami 😄 tym bardziej, że Genesis skubaniec mocno "siedzi" na gniazdach. Podoba mi się i już. Słucham jazzu, bluesa i rocka, wyłącznie na słuchawkach Sennheiser HD-600 z przewodem Moon Audio Blue Dragon.

P.S.

Mój Genesis też jest "używką" z listopada 2020 roku jak kolegów powyżej. Czy to jakaś zmowa 😉, czy był wysyp promocji w tym czasie? ☺️

Może to ten odemnie 😁😁

W dniu 4.04.2021 o 20:57, pawel k napisał:

Może to ten odemnie 😁😁

Ten twój to ja zabrałem :)))

Hegel H300 , Hegel dac HD20 , Hegel CDP2A, ATC scm11 , Acoustic Zen Matrix Reference II + Hologram II ,  xlr i rca Purist Audio Designis , Zasilanie Elecaudio + Viborg.

W dniu 1.04.2021 o 08:55, sebgla napisał:

Musaeus głośnikowy w secie z RCA Poseidonem gra od wczoraj. Zupełnie nowy, niewygrzany kabel a już cieszy. Już wiem, ze to był bardzo dobry krok.  Tylko czekać co będzie za 2-3 tygodnie gdy trochę pogra. To co zauważyłem to duża ilość szczegółów w przekazie ale podane w taki delikatny, zupełnie niewyostrzony sposób. Muzykalność jest naprawdę genialna. 

Witajcie. 

Minął tydzień. Sprzęt odpalony po 10-12 godzin dziennie w tym czasie. To co zauważyłem to to, że dźwięk staje się jeszcze bardziej szlachetny, dźwięki dłużej wybrzmiewają.  Więcej dzieje się też w tle i to zdecydowanie. Kabel jako nowy zabrzmiał super a teraz wchodzi na nowy poziom a ma za sobą dopiero około 80-90 godzin. 

• Like 2

ART Loudspeakers+LECTOR AUDIO+BLUESOUND+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN+WIREWORLD+FURUTECH

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.