Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mysza 13 napisał:

Ale spożycie trunków deczko tak , a to nabija budżet...Kasa wraca , jak bumerang - genialne. 

Browar to nie trunek a tym się raczy młode pokolenie czyli ci co biorą 500 ,wóda i trunki wszelkiej masci to domena ich rodziców czyli pokolenia dziadków a to wasi rówieśnicy,więc należy zastanowić się nad sensem 13 emerytury . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednym? Przecież przyznał się do osobowości wielorakiej. Chociaż w jego wypowiedziach najczęściej pojawiają się poglądy komunistyczne i bolszewickie. Chyba są dominujące

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, osimar napisał:

ale to przecież normalne. W końcu to lewak czy jakoś tak. One same rzucają się na te auta. Ale żeby tak politykom PiS wpadać pod samochód. Czysta prowokacja

"potrącił przechodzącego na pasach mężczyznę, który doznał urazu głowy"

"Biegły stwierdził, że zachowanie się pieszego było "jednoznacznie nieprawidłowe już w momencie, kiedy pieszy wkroczył na jezdnię". Wynikało z niej, iż sposób przechodzenia pokrzywdzonego był nieprawidłowy, bo nie zachował on szczególnej ostrożności podczas wkraczania na pasy, prawidłowej oceny odległości i prędkości zbliżającego się samochodu."

Ci kierowcy to mają szczęście.

30 minut temu, osimar napisał:

resztę sobie poszukajcie sami

Nie chce mi się. O tych wszystkich łachach  mam wyrobione zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jezz napisał:

To może bądź uważniejszy  w czytaniu zanim zadasz pytanie

Ale co mi znów imputujesz? Nie napisałeś tak? To może wróć do tego swojego wpisu i sam zacznij uważniej czytać co piszesz, albo raczej najpierw zastanów się co chcesz napisać.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, osimar napisał:

z jednym? Przecież przyznał się do osobowości wielorakiej. Chociaż w jego wypowiedziach najczęściej pojawiają się poglądy komunistyczne i bolszewickie. Chyba są dominujące

Ale ja jestem za młody żeby być komunista ,co prawda pamiętam trochę lata 80 stałem z innymi dzieciakami w kolejce do kiosku po życie Warszawy i radomskie dla ojca (trybuny ludu nigdy nie chcial)ale pełnoletności osiągnąłem dopiero pod koniec lat 90. Więc z bolszewikami niewiele mam wspólnego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jezz napisał:

"potrącił przechodzącego na pasach mężczyznę, który doznał urazu głowy"

"Biegły stwierdził, że zachowanie się pieszego było "jednoznacznie nieprawidłowe już w momencie, kiedy pieszy wkroczył na jezdnię". Wynikało z niej, iż sposób przechodzenia pokrzywdzonego był nieprawidłowy, bo nie zachował on szczególnej ostrożności podczas wkraczania na pasy, prawidłowej oceny odległości i prędkości zbliżającego się samochodu."

Ci kierowcy to mają szczęście.

i tutaj nasuwa się oczywiste pytanie czy potrzebne nam są upolitycznione prokuratura i sądy. I absolutnie nie chodzi mi o tylko upolitycznienie przez PiS, chociaż to idzie w zastrzaszającą stronę i w zastraszającym tempie. PiS nie będzie rządził wiecznie, to prawo przejmą następcy. Ci co dzisiaj pieją z zachwytu, znajdą się po drugiej stronie. Truizm, wiem, ale naczelna zasada marketingu - niewypowiedziane nie istnieje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb66 napisał:

Ale ja jestem za młody żeby być komunista ,co prawda pamiętam trochę lata 80 stałem z innymi dzieciakami w kolejce do kiosku po życie Warszawy i radomskie dla ojca (trybuny ludu nigdy nie chcial)ale pełnoletności osiągnąłem dopiero pod koniec lat 90. Więc z bolszewikami niewiele mam wspólnego. 

to dlaczego mówisz o sędziach (średnia wieku niewiele powyżej 40 lat), że są komunistami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Ale co mi znów imputujesz? Nie napisałeś tak? To może wróć do tego swojego wpisu i sam zacznij uważniej czytać co piszesz, albo raczej najpierw zastanów się co chcesz napisać.
 

Wrócić i potem wróć. Tylko przeczytaj ze zrozumieniem. Jak ci się uda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, osimar napisał:

to dlaczego mówisz o sędziach (średnia wieku niewiele powyżej 40 lat), że są komunistami?

Co za pytanie ? Ile czasu mam na odpowiedz ,będę strzelał. 

Ja mówiłem o sedziach którzy wtedy sądzili i dziś sądzą o ile w ogóle mówiłem o sedziach komunistach,nie pamiętam ale obecne pokolenie to najczęściej dzieci sędziów, czyli resort .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
17 minut temu, jezz napisał:

A ty co z nią zrobiłeś?

Nie tWOJA sprawa cytatku zgłaszaczku archiwisto.

Chcesz pretekścik do zgłoszonka ?

Poczytaj sobie list erotyczny i doznaj orgazmu -  masz to za friko , do końca świata i 1 dzień dłużej :Polityka #136797

 

p.s. A tak generalnie , to jestem Ci dozgonnie wdzięczny , że archiwizujesz moje dzieła....DZIĘKI !!!!!!!!!  PZDR !!!!!

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, caleb66 napisał:

Co za pytanie ? Ile czasu mam na odpowiedz ,będę strzelał. 

Ja mówiłem o sedziach którzy wtedy sądzili i dziś sądzą o ile w ogóle mówiłem o sedziach komunistach,nie pamiętam ale obecne pokolenie to najczęściej dzieci sędziów, czyli resort .

no to sprawdź na czym polega bolszewizm. Bo takie działania wykorzystuje rząd i robi wam wodę z mózgu. Sędziów z czasów komuny obecnie jest kilkunastu. A zapomniałem, jeszcze Piotrowicz i Przyłębska, to 20-kilka

Sory, kilkudziesięciu z uwzględnieniem SN i TK (opanowany przez PiS)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minutes ago, jar1 said:

Poważnie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

zadluzenie.png

Mylisz deficyt budżetowy z długiem publicznym. Ja o tym pierwszym a ty o drugim, podręcznik do ekonomii w łapę i czytać (niezłośliwie). Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, osimar napisał:

no to sprawdź na czym polega bolszewizm. Bo takie działania wykorzystuje rząd i robi wam wodę z mózgu. Sędziów z czasów komuny obecnie jest kilkunastu. A zapomniałem, jeszcze Piotrowicz i Przyłębska, to 20-kilka

Sory, kilkudziesięciu z uwzględnieniem SN i TK (opanowany przez PiS)

Gersdorfowa też ma akta w ipn .

 

Sędzia ma być apolityczny czyli ma się słuchać ziobry i prezydenta a nie Tuska i Schetyny ,to jest apolitycznosc czego nie rozumiesz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez caleb66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, caleb66 napisał:

Ale ja jestem za młody żeby być komunista ,co prawda pamiętam trochę lata 80 stałem z innymi dzieciakami w kolejce do kiosku po życie Warszawy i radomskie dla ojca (trybuny ludu nigdy nie chcial)ale pełnoletności osiągnąłem dopiero pod koniec lat 90. Więc z bolszewikami niewiele mam wspólnego. 

Raczysz żartować. ? Aktualnie w Polsce przerabiamy pogłębiony PRL-bis w całej rozciągłości. Pokaże Tobie na prostym przykładzie jak to Polska się bogaci. Moja firma zatrudnia ok. 2 tys. osób. Drużyna pierścienia (odpowiednik naszych wielebnych posłów i senatorów) pieniądze ma za nic. Trwoni je bez ładu i składu, bo nikt nie ma nad tą nazwijmy to "grupą" zawodową żadnej kontroli. Jeśli taki VIP coś sobie upatrzy, po prostu to dostaje. Określenie optymalne rozwiązanie w praktyce nie istnieje, optymalne rozwiązanie VIP-a, to po prostu to które wybrał. Poniżej mamy szczebel średni. Tu jest ok. 10 lokomotyw, które mają doświadczenie i starają się cały ten bajzel utrzymać w ruchu sensownym kosztem. Reszta towarzystwa jak ma coś zrobić, rozgląda się od razu komu to sprzedać. W tej ostatniej grupie poziom rozwoju przypomina linię prostą, lata lecą, a poziom wiedzy jest dokładnie taki sam. Kiedy jednak przychodzi do rozmowy o pieniądzach, właśnie ta grupa najliczniejsza woła: a dlaczego ten x ma dostać 1k zł więcej, JA TEŻ CHCĘ!!!

Ponieważ ze szczebla średniego, dzięki któremu firma dotąd się nie rozpadła ucieka najwięcej ludzi, bajzel z roku na rok robi się coraz większy. Tak wygląda praca w polskim PRL-u.

To jednak nie koniec. Z przyczyn które pominę, wynająłem sobie na 1.5 roku mieszkanie w śródmieściu. Box jest mały, ale ponieważ przeszedł gruntowny remont jakoś się w nim mieszczę. Moje okno wychodzi na podwórko, skąd widać oficyny. W czterech budynkach mieszka tak na oko 40-50 rodzin. Kiedy ok. godziny 5-tej wstaję, wszystkie okna są ciemne. O godzinie 6 kiedy po prysznicu piję kawę, za oknem nic się nie zmienia. Kiedy przed godziną siódmą wychodzę do pracy, czasem świeci się jedno okno. Kiedy wracam przed 16-tą większość okien świeci. Zakładam, że część osób idzie do pracy np. na 9-tą, ale co z resztą?

Co to wszystko ma wspólnego z socjalizmem? Ma i to sporo. Otóż te większościowe grupy żyją z ciężkiej pracy szczebla średniego, tzn. ludzi którzy posiadają wiedzę, chcą ją zdobywać dalej i chcą pracować. Problem w tym, że takich jest coraz mniej.

W takiej sytuacji czasami słyszę: a bo nie ma ma pracy, a do byle jakiej to nikt nie pójdzie. Nie zgadzam się. Na osiedlu na którym mieszkałem była Żabka. Może z 18 miesięcy temu zatrudniła się tam Ukrainka. Po kilku miesiącach kolejna. Po kilku kolejnych jeszcze jedna. Któregoś dnia przed przeprowadzką z sklepu wszystko zniknęło z racji remontu. Remont (uwaga! hihi) trwał 4-dni. Po 4 dniach sklep znowu zaczął funkcjonować. Cała ekipa łącznie z ajentem to Ukraińcy.

Nie chcę krakać, ale mam wrażenie imć Pan Prezes, zniweluje w końcu różnice i zrówna najbardziej wydajną grupę z resztą. Młodzi wyjadą to mamy pewne jak w banku, starsi pójdą na emeryturę, a konglomerat po urawniłowce będzie dalej zbawiał kraj.

Tym samym w swoim stwierdzeniu mijasz się z prawdą, żyjesz zanurzony w socjalistycznym oceanie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, caleb66 napisał:

Gersdorfowa też ma akta w ipn .

 

Sędzia ma być apolityczny czyli ma się słuchać ziobry i prezydenta a nie Tuska i Schetyny ,to jest apolitycznosc czego nie rozumiesz .

przecież Ziobro to resortowe dziecko. Walczysz z takimi  ? Jeszcze w dodatku zatrudnił w pierwszej kadencji sędziego Kryże, który skazywał opozycjonistów. Do rozwalenia sądów wykorzystał komunistycznego prokuratora stanu wojennego. Nie wiedziałeś? 

Co z Wami ta władza zrobiła. Chyba Kurski miał rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Mrok napisał:

Zakładam, że część osób idzie do pracy np. na 9-tą, ale co z resztą?

Może pracuje na nocną zmianę a może idzie do pracy na 6 kiedy ty pijesz sobie spokojnie kawę?

A kiedy ty wychodzisz do pracy to ja np. jeszcze śpię.

Teraz jest 20:05  i za 5 minut wychodzę do pracy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Edson napisał:

Mylisz deficyt budżetowy z długiem publicznym. Ja o tym pierwszym a ty o drugim, podręcznik do ekonomii w łapę i czytać (niezłośliwie). Pzdr.

No właśnie, dlatego też zwróciłem uwagę na wzrost długu publicznego, bo to on jest miarą całości zadłużenia. Deficyt budżetowy to jedynie część tego deficytu finansów publicznych. Ale to przecież z pewnością wiesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, caleb66 napisał:

PiS nie przejmuje sądów a reformuje, to jest reforma która ma na celu odsianie ziarna od plew,społeczeństwo tego się domaga 

Domagają się tego niedouczeni debile nie mieszaj do tego społeczeństwa.

Tylko odsiewam ziarno od plew.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Mrok napisał:

Raczysz żartować. ? Aktualnie w Polsce przerabiamy pogłębiony PRL-bis w całej rozciągłości. Pokaże Tobie na prostym przykładzie jak to Polska się bogaci. Moja firma zatrudnia ok. 2 tys. osób. Drużyna pierścienia (odpowiednik naszych wielebnych posłów i senatorów) pieniądze ma za nic. Trwoni je bez ładu i składu, bo nikt nie ma nad tą nazwijmy to "grupą" zawodową żadnej kontroli. Jeśli taki VIP coś sobie upatrzy, po prostu to dostaje. Określenie optymalne rozwiązanie w praktyce nie istnieje, optymalne rozwiązanie VIP-a, to po prostu to które wybrał. Poniżej mamy szczebel średni. Tu jest ok. 10 lokomotyw, które mają doświadczenie i starają się cały ten bajzel utrzymać w ruchu sensownym kosztem. Reszta towarzystwa jak ma coś zrobić, rozgląda się od razu komu to sprzedać. W tej ostatniej grupie poziom rozwoju przypomina linię prostą, lata lecą, a poziom wiedzy jest dokładnie taki sam. Kiedy jednak przychodzi do rozmowy o pieniądzach, właśnie ta grupa najliczniejsza woła: a dlaczego ten x ma dostać 1k zł więcej, JA TEŻ CHCĘ!!!

Ponieważ ze szczebla średniego, dzięki któremu firma dotąd się nie rozpadła ucieka najwięcej ludzi, bajzel z roku na rok robi się coraz większy. Tak wygląda praca w polskim PRL-u.

To jednak nie koniec. Z przyczyn które pominę, wynająłem sobie na 1.5 roku mieszkanie w śródmieściu. Box jest mały, ale ponieważ przeszedł gruntowny remont jakoś się w nim mieszczę. Moje okno wychodzi na podwórko, skąd widać oficyny. W czterech budynkach mieszka tak na oko 40-50 rodzin. Kiedy ok. godziny 5-tej wstaję, wszystkie okna są ciemne. O godzinie 6 kiedy po prysznicu piję kawę, za oknem nic się nie zmienia. Kiedy przed godziną siódmą wychodzę do pracy, czasem świeci się jedno okno. Kiedy wracam przed 16-tą większość okien świeci. Zakładam, że część osób idzie do pracy np. na 9-tą, ale co z resztą?

Co to wszystko ma wspólnego z socjalizmem? Ma i to sporo. Otóż te większościowe grupy żyją z ciężkiej pracy szczebla średniego, tzn. ludzi którzy posiadają wiedzę, chcą ją zdobywać dalej i chcą pracować. Problem w tym, że takich jest coraz mniej.

W takiej sytuacji czasami słyszę: a bo nie ma ma pracy, a do byle jakiej to nikt nie pójdzie. Nie zgadzam się. Na osiedlu na którym mieszkałem była Żabka. Może z 18 miesięcy temu zatrudniła się tam Ukrainka. Po kilku miesiącach kolejna. Po kilku kolejnych jeszcze jedna. Któregoś dnia przed przeprowadzką z sklepu wszystko zniknęło z racji remontu. Remont (uwaga! hihi) trwał 4-dni. Po 4 dniach sklep znowu zaczął funkcjonować. Cała ekipa łącznie z ajentem to Ukraińcy.

Nie chcę krakać, ale mam wrażenie imć Pan Prezes, zniweluje w końcu różnice i zrówna najbardziej wydajną grupę z resztą. Młodzi wyjadą to mamy pewne jak w banku, starsi pójdą na emeryturę, a konglomerat po urawniłowce będzie dalej zbawiał kraj.

Tym samym w swoim stwierdzeniu mijasz się z prawdą, żyjesz zanurzony w socjalistycznym oceanie.

 

Że chciało Ci się to pisać, bo czytać mnie już nie . Napisz to samo tylko w jednym może dwóch zdaniach .

Co do ostatniego akapitu to poniekąd racja ale cała Europa to ocean socjalizmu nie tylko Polska ,pisałem już wcześniej nie raz o tym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Mrok napisał:

Tym samym w swoim stwierdzeniu mijasz się z prawdą, żyjesz zanurzony w socjalistycznym oceanie.

Gwoli wyjaśnienia, ja jeszcze pracowałem "zanurzony w socjalistycznym oceanie" i zapewniam, ze takiej degrengolady jak obecnie w kontekście, jaki poruszyłeś to wtedy nie było.  Na dzisiejszą sytuację składa się kilka spraw, ale  polityczny wpływ na zarządzanie spółkami państwowymi to jedna z najbardziej je degradujących. To ci z nadań partyjnych i układzików doprowadzają je di ruiny, bo za nic nie odpowiadają a kasy biorą tyle, co za tzw. "komuny " było nie do pomyślenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zbig napisał:

Domagają się tego niedouczeni debile nie mieszaj do tego społeczeństwa.

Tylko odsiewam ziarno od plew.

 

W demokracji niedouczony debil ma takie samo prawo do głosu jak profesor,jeżeli nie podoba się demokracja i zwierzchnia władza większości narodu to zostaje nie wiem co san escobar albo Korea polnocna . 

Zadaniem państwa między innymi jest tez wykształcić sobie obywateli a potem przekonać żeby głosowali tak a nie inaczej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jar1 napisał:

Gwoli wyjaśnienia, ja jeszcze pracowałem "zanurzony w socjalistycznym oceanie" i zapewniam, ze takiej degrengolady jak obecnie w kontekście, jaki poruszyłeś to wtedy nie było.

To prawda. Generalnie największym problemem jest brak doświadczenia przy podejmowaniu decyzji. Sparafrazuję to tak,  jakbym bez senownej wizji z taką niefrasobliwością szastał pieniędzmi jak lokalni "bogowie" w mojej firmie, wykończenie mieszkania o powierzchni 40 m kw. kosztowałoby mnie nie 50k, tylko 0.5mln. Przy czym już po, okazałoby się że część rzeczy nie spełnia swojego zadania, nie wpisuje się w całość i najlepiej zrobić generalny remont. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mrok napisał:

To prawda. Generalnie największym problemem jest brak doświadczenia przy podejmowaniu decyzji. Sparafrazuję to tak,  jakbym bez senownej wizji z taką niefrasobliwością szastał pieniędzmi jak lokalni "bogowie" w mojej firmie, wykończenie mieszkania o powierzchni 40 m kw. kosztowałoby mnie nie 50k, tylko 0.5mln. Przy czym już po, okazałoby się że część rzeczy nie spełnia swojego zadania, nie wpisuje się w całość i najlepiej zrobić generalny remont. ?

I tak właśnie będzie, tylko z całą Polską. Straciliśmy 5 lat i mnóstwo możliwości - kasa to akurat rzecz drugorzędna. Czasu ani straconych możliwości pieniądze nie kupią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaro_747 napisał:

I tak właśnie będzie, tylko z całą Polską. Straciliśmy 5 lat i mnóstwo możliwości - kasa to akurat rzecz drugorzędna. Czasu ani straconych możliwości pieniądze nie kupią.

Ja nie straciłem, wzbogacilem się nieprzyzwoicie,dla Ciebie może i stracony bo chcesz żeby ci dać, o nie ,na to zgody narodu nie ma i nie będzie, rozdawnictwu dla szlachty mówimy nie .  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb66 napisał:

Ja nie straciłem, wzbogacilem się nieprzyzwoicie,dla Ciebie może i stracony bo chcesz żeby ci dać, o nie ,na to zgody narodu nie ma i nie będzie, rozdawnictwu dla szlachty mówimy nie .  

Wiesz Kolego, ty jesteś najzwyczajniej w świecie głupi. Nie piszę tego, żeby ciebie obrazić tylko po to, żeby opisać sytuację.

Weź sobie expose Morawieckiego, długopis i zaznacz, co z tych zapowiedzi zrobił, a czego nie zrobił.

I napisz nam o tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Edson napisał:

Ten program (chwalony gdzieniegdzie poza granicami, a jak!) miał na celu czysto teoretycznie podnieść dzietność w narodzie a nie poziom życia dzieci, przy okazji a właściwie niby przy okazji zapewnił luksus wyborczy na lata PISowi i zapewne na to był obliczony.

Gdzie chwalony za granicą? Podniósł dzietność? Nie bardzo. Nie zlikwidował biedy,  na rośnie. Zapewnił władzę PiS? Tak. I to jedyny skutek tego programu.

17 minut temu, caleb66 napisał:

Ja nie straciłem, wzbogacilem się nieprzyzwoicie

Skoro wzbogaciłeś się tylko dlatego, że do władzy doszedł PiS, to raczej się tym nie chwal. Bo to znaczy, że masz wiele do stracenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"– Wbrew obiegowym sądom liczba dzieci żyjących w skrajnym ubóstwie rośnie (z 325 tys. w roku 2017 do 417 tys. rok później – czytamy w raporcie. – W 2018 roku w skrajnym ubóstwie żyło w Polsce prawie pół miliona dzieci. Niektórzy nie muszą popełniać błędów, by popaść w biedę"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.