Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, osimar napisał:

Morawiecki musi pożyczać pieniądze od Żydów. To nie jest tak dobrze w Polsce jak mówi?

aby bylo dobrze trzeba jakoś bide odpędzać a skoro doszlo do tego ,ze instytucje finasowe świata klaszcza Polsce i stawiaja ja za wrór dla EU to wszelkie demagogiczne defetyzmy kolegów mam prawo uwazac za dyrdymały i nie zaprzątać sobie głowy malkontenctwem

1 minutę temu, caleb66 napisał:

6 lat albo i więcej odsiedzial ,wróg publiczny nr 1 ,do tej pory jest nekany nie tylko przez PiS 

w koncu zrobil z Kaczyńskiego pedała , tego nie mozna mu darować

racja stanu

ale poczyna sobie Stonoga całkiem przebojowo mimo wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź przeciwnikiem PiS , a będziesz postrzegany jako oczytany, z szerokimi horyzontami myślowymi , jako ten, dla którego dobro Polski jest wartością nadrzędną. Nie będą wytykać ci zaściankowości, nie rozumienia potrzeb ruchów LGBT, tolerancji wobec gejów i lesbijek . Można by długo wymieniać, ale stereotyp trwa, ktoś chce za wszelką cenę być tym lepszym i kosztem drugiego poprawiać sobie samopoczucie. Nic tak nie łączy jak wspólne poczucie bycia ofiarą i kąsanie tych którzy mogą mieć inne zdanie. Powodzenia ☺️??‍♂️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slawek.xm napisał:

aby bylo dobrze trzeba jakoś bide odpędzać a skoro doszlo do tego ,ze instytucje finasowe świata klaszcza Polsce i stawiaja ja za wrór dla EU to wszelkie demagogiczne defetyzmy kolegów mam prawo uwazac za dyrdymały i nie zaprzątać sobie głowy malkontenctwem

Sławku, minęły 4 lata z hakiem, widać co ten rząd zrobił i co wybudował. Twoje dywagacje nie mają żadnych podstaw. Takie hasełka dobre są dla ślepych zwolenników władzy. Zejdź na ziemię i popatrz co(poza rozdawnictwem) ten rząd zrobił przez całą kadencję.

1 minutę temu, notoryczny napisał:

Bądź przeciwnikiem PiS , a będziesz postrzegany jako oczytany, z szerokimi horyzontami myślowymi , jako ten, dla którego dobro Polski jest wartością nadrzędną. Nie będą wytykać ci zaściankowości, nie rozumienia potrzeb ruchów LGBT, tolerancji wobec gejów i lesbijek . Można by długo wymieniać, ale stereotyp trwa, ktoś chce za wszelką cenę być tym lepszym i kosztem drugiego poprawiać sobie samopoczucie. Nic tak nie łączy jak wspólne poczucie bycia ofiarą i kąsanie tych którzy mogą mieć inne zdanie. Powodzenia ☺️??‍♂️

Wam już na prawdę brakuje argumentów i próbujecie już różnych metod. Od słownej agresji do wzbudzania jakieś odpowiedzialności. Nie @notoryczny ,przedstawiamy fakty, które są dla Was niewygodne i to Was boli. Trudno z taką ilością faktów dotyczących przekrętów tej władzy polemizować. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, osimar napisał:

Sławku, minęły 4 lata z hakiem, widać co ten rząd zrobił i co wybudował. Twoje dywagacje nie mają żadnych podstaw. Takie hasełka dobre są dla ślepych zwolenników władzy. Zejdź na ziemię i popatrz co(poza rozdawnictwem) ten rząd zrobił przez całą kadencję.

Wam już na prawdę brakuje argumentów i próbujecie już różnych metod. Od słownej agresji do wzbudzania jakieś odpowiedzialności. Nie @notoryczny ,przedstawiamy fakty, które są dla Was niewygodne i to Was boli. Trudno z taką ilością faktów dotyczących przekrętów tej władzy polemizować. 

Oglądaj kaste dziś o 21:30 ,będziesz miał aż nadmiar argumentów 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb66 napisał:

Oglądaj kaste dziś o 21:30 ,będziesz miał aż nadmiar argumentów 

za PRL-u wyleczyłem się z propagandy. Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z empatią u mnie wszystko w porządku. Żal mi ludzi na których szczuje władza i widzę, co PiS robi z emocjami społeczeństwa. Tak po ludzki żal mi Was.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, notoryczny napisał:

Bądź przeciwnikiem PiS , a będziesz postrzegany jako oczytany, z szerokimi horyzontami myślowymi , jako ten, dla którego dobro Polski jest wartością nadrzędną. Nie będą wytykać ci zaściankowości, nie rozumienia potrzeb ruchów LGBT, tolerancji wobec gejów i lesbijek . Można by długo wymieniać, ale stereotyp trwa, ktoś chce za wszelką cenę być tym lepszym i kosztem drugiego poprawiać sobie samopoczucie. Nic tak nie łączy jak wspólne poczucie bycia ofiarą i kąsanie tych którzy mogą mieć inne zdanie. Powodzenia ☺️??‍♂️

Gruba przesada.

Możesz być uczciwym człowiekiem, zwolennikiem prawicy której dziś w Polsce tak na prawdę nie ma, a żeby przejrzeć na oczy wystarczy, że zetkniesz się z "uczciwością" tej obłudnej partii w tzw. "sprawiedliwym" sądzie. Jeden dobry bolszewicki wyrok przedstawiciela PiS w zupełności Ci wystarczy. Przerobiłem to na własnym garbie i prędzej zagłosuję na czarnego diabła, niż na tych socjalistycznych obłudników. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, osimar napisał:

Sławku, minęły 4 lata z hakiem, widać co ten rząd zrobił i co wybudował. Twoje dywagacje nie mają żadnych podstaw. Takie hasełka dobre są dla ślepych zwolenników władzy. Zejdź na ziemię i popatrz co(poza rozdawnictwem) ten rząd zrobił przez całą kadencję.

Wam już na prawdę brakuje argumentów i próbujecie już różnych metod. Od słownej agresji do wzbudzania jakieś odpowiedzialności. Nie @notoryczny ,przedstawiamy fakty, które są dla Was niewygodne i to Was boli. Trudno z taką ilością faktów dotyczących przekrętów tej władzy polemizować. 

Wam ? Czyli komu, aż tak trudno uwierzyć, że ktoś może sympatyzować i jednocześnie być obiektywnym ? Jak każda władza ,( rząd ) ma porażki i sukcesy . Ale napieprzać dla samego napieprzania, to nie moja bajka. Niemniej rozumiem, że w ten sposób można sobie rozładowywać frustracje ☺️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, osimar napisał:

z empatią u mnie wszystko w porządku. Żal mi ludzi na których szczuje władza i widzę, co PiS robi z emocjami społeczeństwa. Tak po ludzki żal mi Was.

Chyba nie skoro bronisz oprawców (sady) a ludzi pokrzywdzonych przez nie nie widzisz albo nie chcesz widzieć 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, notoryczny napisał:

Wam ? Czyli komu, aż tak trudno uwierzyć, że ktoś może sympatyzować i jednocześnie być obiektywnym ? Jak każda władza ,( rząd ) ma porażki i sukcesy . Ale napieprzać dla samego napieprzania, to nie moja bajka. Niemniej rozumiem, że w ten sposób można sobie rozładowywać frustracje ☺️

powtarzasz to co wszyscy z tej opcji, więc co mam pisać? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, osimar napisał:

Sławku, minęły 4 lata z hakiem, widać co ten rząd zrobił i co wybudował. Twoje dywagacje nie mają żadnych podstaw. Takie hasełka dobre są dla ślepych zwolenników władzy. Zejdź na ziemię i popatrz co(poza rozdawnictwem) ten rząd zrobił przez całą kadencję.

Wam już na prawdę brakuje argumentów i próbujecie już różnych metod. Od słownej agresji do wzbudzania jakieś odpowiedzialności. Nie @notoryczny ,przedstawiamy fakty, które są dla Was niewygodne i to Was boli. Trudno z taką ilością faktów dotyczących przekrętów tej władzy polemizować. 

Mam ten komfort ,ze oceniam sytuacje od 40 lat , stałem w nocny kolejkach do sklepów przezyłem wiele wzlotów i upadków nawet glosowałem  kiedyś na PO a nigdy na pis

mam prawo oceniac rzeczywistośc wg wlasnego uznania i nikt nie ma wpływu na mój osąd

poza tym staram sie byc obiektywny

polityka to szambo i kazdy kto w nie wdepnie zostaje umazany

nie ma sie co łudzić, ze przybedzie vip na rumaku pełen cnót i wszyskich pogodzi

wybory obywatela sa zawsze dla mnie wyborem miejszego zła

jedyne na co warto zwrócic uwage to to czy ludziom bedzie się zyło lepiej

ilość propagandy jaka nas zalewa jest obecnie niewyobrazalna dlatego nie dziwie sie ,ze czasem niektorym trudno znaleźć światelko w tunelu, ale do pewnych wniosków trzeba dojśc samemu nikt w tym nie pomoże, a priorytety są równiez wyborem osobistym

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb66 napisał:

Chyba nie skoro bronisz oprawców (sady) a ludzi pokrzywdzonych przez nie nie widzisz albo nie chcesz widzieć 

Sądy to pikuś z tym co robi ta władza ze społeczeństwem. Sędziowie są tylko jednym z narzędzi tej szczujni. Jeszcze nie zauważyłeś, kiedy władza zajmuje się poszczególnymi grupami społecznymi i jak reaguje TVPiS? Na prawdę, tak po ludzku żali mi Was, że dajecie się w to wpuszczać.

2 minuty temu, slawek.xm napisał:

Mam ten komfort ,ze oceniam sytuacje od 40 lat , stałem w nocny kolejkach do sklepów przezyłem wiele wzlotów i upadków nawet glosowałem  kiedyś na PO a nigdy na pis

mam prawo oceniac rzeczywistośc wg wlasnego uznania i nikt nie ma wpływu na mój osąd

poza tym staram sie byc obiektywny

polityka to szambo i kazdy kto w nie wdepnie zostaje umazany

nie ma sie co łudzić, ze przybedzie vip na rumaku pełen cnót i wszyskich pogodzi

wybory obywatela sa zawsze dla mnie wyborem miejszego zła

jedyne na co warto zwrócic uwage to to czy ludziom bedzie się zyło lepiej

ilość propagandy jaka nas zalewa jest obecnie niewyobrazalna dlatego nie dziwie sie ,ze czasem niektorym trudno znaleźć światelko w tunelu, ale do pewnych wniosków trzeba dojśc samemu nikt w tym nie pomoże, a priorytety są równiez wyborem osobistym

 

to po co tutaj piszesz wychwalając władzę PiS? Obiektywny? To jak tam z tymi sukcesami PiS?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, osimar napisał:

Sądy to pikuś z tym co robi ta władza ze społeczeństwem. Sędziowie są tylko jednym z narzędzi tej szczujni. Jeszcze nie zauważyłeś, kiedy władza zajmuje się poszczególnymi grupami społecznymi i jak reaguje TVPiS? Na prawdę, tak po ludzku żali mi Was, że dajecie się w to wpuszczać.

to po co tutaj piszesz wychwalając władzę PiS? Obiektywny? To jak tam z tymi sukcesami PiS?

ja dostrzegam pozytywy , a Ty interpretujesz je jako gloryfikację pis

jeśli już mam zasłużyć na taki osąd to tak skuteczność polityczna pis jest oszałamiająca ?

nie zgodzisz się z tym?

wskaźniki makroekonomiczne przez 4 lata były zdumiewająco dobre i pis teggo nie spieprzylo

jak na Twoją ocenę pisu to sukces jest na pewno ?

mimo afer utrzymali się przy korycie , sukces polityczny jak się patrzy

zgadzasz się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, notoryczny napisał:

Bądź przeciwnikiem PiS , a będziesz postrzegany jako oczytany, z szerokimi horyzontami myślowymi , jako ten, dla którego dobro Polski jest wartością nadrzędną. Nie będą wytykać ci zaściankowości, nie rozumienia potrzeb ruchów LGBT, tolerancji wobec gejów i lesbijek . Można by długo wymieniać, ale stereotyp trwa, ktoś chce za wszelką cenę być tym lepszym i kosztem drugiego poprawiać sobie samopoczucie. Nic tak nie łączy jak wspólne poczucie bycia ofiarą i kąsanie tych którzy mogą mieć inne zdanie. Powodzenia ☺️??‍♂️

Pan profesor Bobko, rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego został senatorem z listy PiS. Popierał PiS, tłumaczył niekonstytucyjne posunięcia w takim duchu, że no cóż, widać trzeba.

Ale był na tyle uczciwy, że nie wciskał po chamsku bezczelnych kitów. No i co? PiS cofnął mu poparcie i Bobko w ostatnich wyborach nie wystartował.

Po prostu nie da się być uczciwym człowiekiem i publicznie popierać PiS. Bo gdy uczciwość nie pozwoli na chwalenie bezprawnych poczynań to sam PiS ci podziękuje i kopnie w tyłek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, osimar napisał:

Sądy to pikuś z tym co robi ta władza ze społeczeństwem. 

Co robi władza ze społeczeństwem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, slawek.xm napisał:

ja dostrzegam pozytywy , a Ty interpretujesz je jako gloryfikację pis

jeśli już mam zasłużyć na taki osąd to tak skuteczność polityczna pis jest oszałamiająca ?

nie zgodzisz się z tym?

wskaźniki makroekonomiczne przez 4 lata były zdumiewająco dobre i pis teggo nie spieprzylo

jak na Twoją ocenę pisu to sukces jest na pewno ?

mimo afer utrzymali się przy korycie , sukces polityczny jak się patrzy

zgadzasz się?

Chłopie ogarnij się.

Sądy,? Kilka stron wcześniej pisałem jak one wyglądają. Mam godzić się na afery (codziennie kilka) bo PiS utrzymuje się przy korycie? Wskaźniki makroekonomiczne dobre bo była hossa. Popatrz na przewidywania ekonomistów, tego już sam PiS się boi.

Sławku, powiem tak. Głęboki infantylizm 

9 minut temu, caleb66 napisał:

Co robi władza ze społeczeństwem 

właśnie

PiS-owcy, jakiś komentarz? Ponoć myślicie samodzielnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, osimar napisał:

 

właśnie

Chcesz powiedzieć że to PiS każe sędziom wydawać wyroki takie jak w tym programie kasta,a potem ich szczuje . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, osimar napisał:

Sławku, powiem tak. Głęboki infantylizm

nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania a mnie posądzasz o infantylizm ?

6 minut temu, osimar napisał:

Sądy,? Kilka stron wcześniej pisałem jak one wyglądają. Mam godzić się na afery (codziennie kilka) bo PiS utrzymuje się przy korycie? Wskaźniki makroekonomiczne dobre bo była hossa. Popatrz na przewidywania ekonomistów, tego już sam PiS się boi.

sądy? same się na pewno zreformują ?

była hossa? gdzie? może w Niemczech? ?

przewidywania? cztery lata temu byly gorsze przewidywania ?

nie pisałem o wróżeniu  ?

pis się boi ? to dobrze widać rozsądek na horyzoncie ?

o czym jeszcze chcesz ze mną popisać ? do czego przekonać ? pokażesz mi alternatywę?

czy dalej będziesz udowadniał , że coś tylko Ci się nie podoba, i wykazywał niemoc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, osimar napisał:

PiS-owcy, jakiś komentarz? Ponoć myślicie samodzielnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozwolę sobie skomentować jako niepisowiec": lecą muchy do miodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Picuniee.

 Komentarzyk?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slawek.xm napisał:

co do afer to podziwiam w jaki sposób potrafią przekuć kazdą na swój sukces i jeszcze dokopać opozycji

nie wiem jak to robią ale to też jest ewenement

Ten ewenement opiera się na zmasowanym oddziaływaniu propagandowym TVP-iS która to telewizja urabia systematycznie "ciemny lud" który "kupuje" kłamstwa i manipulacje sprzedawane przez ten rządowy ściek. To nic nadzwyczajnego, w państwach autorytarnych ten system jest powszechny. U nas jeszcze nie całkiem, ale są czynione intensywne kroki żeby tak było. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, caleb66 napisał:

Chyba nie skoro bronisz oprawców (sady) a ludzi pokrzywdzonych przez nie nie widzisz albo nie chcesz widzieć 

Celb .

 Oprawców?

 Teraz?. Kojarzysz nazwisko Kryże?

Poproś żonę tutaj na forum . Osobiście błagał będę aby w łeb Cie strzeliła.

Zakładam że jest Normalna

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb66 napisał:

Chcesz powiedzieć że to PiS każe sędziom wydawać wyroki takie jak w tym programie kasta,a potem ich szczuje . 

Zgłąb sprawę Komendy. Przeczytaj co napisałem w jednej z odpowiedzi.

 

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania a mnie posądzasz o infantylizm ?

sądy? same się na pewno zreformują ?

była hossa? gdzie? może w Niemczech? ?

przewidywania? cztery lata temu byly gorsze przewidywania ?

nie pisałem o wróżeniu  ?

pis się boi ? to dobrze widać rozsądek na horyzoncie ?

o czym jeszcze chcesz ze mną popisać ? do czego przekonać ? pokażesz mi alternatywę?

czy dalej będziesz udowadniał , że coś tylko Ci się nie podoba, i wykazywał niemoc?

Sądzisz, że to co robi PiS to reforma?

Nie było i nie ma hossy na świecie? Wzrost gospodarczy w Niemczech na poziomie 1% to nominalnie nie osiągalny w Polsce.

Teraz są lepsze? Nie boisz się inflacji?

Rozsądku na razie nie widać, widać coraz większe zagubienie. Czyż nie świadczą o tym dziwne ruchy z dopłatami i nowymi podatkami?

Jak ktoś niszczy dom, to pytasz się alternatywę? Na razie ktoś kładzie tapetę, ale nie zmienił fundamentów. W dodatku kradnie klej.

Po za tym Sławku śmiało, tyle sukcesów, proszę podaj mi przykłady tych mostów, mieszkań, samochodów, lotnisk, autostrad. Chwalmy się!!! Co mało tego? Co po PiS-ie zostanie? 500+? Czyli tylko obciążenia budżetu. Trochę słabo, nie uważasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej rzeczywistości warto przeczytać ten fragment z "Hagakure" i kierować się wskazówkami autora - to trochę uspokaja ?

"Ktoś kiedyś powiedział: „Zwykliśmy myśleć, że nie ma nic trudniejszego, jak być roninem, że kiedy taki los spotyka człowieka, traci on do siebie zaufanie i poddaje się. Prawdę powiedziawszy, bycie roninem całkowicie różniło się od moich wyobrażeń i jest to stan mniej nieprzyjemny niż się zdaje. Po prawdzie, chciałbym powtórnie zostać roninem na jakiś czas". Podzielam to zdanie. Identyczna postawa może dotyczyć śmierci. Gdy dzień po dniu Samuraj przyzwyczaja umysł do myśli o śmierci, będzie potrafił umrzeć spokojnie w godzinie jej nadejścia. Ponieważ nieszczęścia rzadko okazują się tak straszne, jak je sobie wyobrażaliśmy, dlatego ciągłe i przedwczesne zamartwianie się jest zupełnie śmieszne. Lepiej zawczasu przygotować się na myśl, że ostatecznym losem Samuraja będącego w służbie Pana, jest zostanie roninem lub wykonanie seppuku."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pasqual napisał:

W obecnej rzeczywistości warto przeczytać ten fragment z "Hagakure" i kierować się wskazówkami autora - to trochę uspokaja ?

"Ktoś kiedyś powiedział: „Zwykliśmy myśleć, że nie ma nic trudniejszego, jak być roninem, że kiedy taki los spotyka człowieka, traci on do siebie zaufanie i poddaje się. Prawdę powiedziawszy, bycie roninem całkowicie różniło się od moich wyobrażeń i jest to stan mniej nieprzyjemny niż się zdaje. Po prawdzie, chciałbym powtórnie zostać roninem na jakiś czas". Podzielam to zdanie. Identyczna postawa może dotyczyć śmierci. Gdy dzień po dniu Samuraj przyzwyczaja umysł do myśli o śmierci, będzie potrafił umrzeć spokojnie w godzinie jej nadejścia. Ponieważ nieszczęścia rzadko okazują się tak straszne, jak je sobie wyobrażaliśmy, dlatego ciągłe i przedwczesne zamartwianie się jest zupełnie śmieszne. Lepiej zawczasu przygotować się na myśl, że ostatecznym losem Samuraja będącego w służbie Pana, jest zostanie roninem lub wykonanie seppuku."

Mnie uspokaja fasolka po bretońsku a te wypociny nie są warte wiadra szczyn 

23 minuty temu, osimar napisał:

Zgłąb sprawę Komendy. Przeczytaj co napisałem w jednej z odpowiedzi.

 

Sądzisz, że to co robi PiS to reforma?

Nie było i nie ma hossy na świecie? Wzrost gospodarczy w Niemczech na poziomie 1% to nominalnie nie osiągalny w Polsce.

Teraz są lepsze? Nie boisz się inflacji?

Rozsądku na razie nie widać, widać coraz większe zagubienie. Czyż nie świadczą o tym dziwne ruchy z dopłatami i nowymi podatkami?

Jak ktoś niszczy dom, to pytasz się alternatywę? Na razie ktoś kładzie tapetę, ale nie zmienił fundamentów. W dodatku kradnie klej.

Po za tym Sławku śmiało, tyle sukcesów, proszę podaj mi przykłady tych mostów, mieszkań, samochodów, lotnisk, autostrad. Chwalmy się!!! Co mało tego? Co po PiS-ie zostanie? 500+? Czyli tylko obciążenia budżetu. Trochę słabo, nie uważasz?

Gdzieś ty na świecie ta hosse widział 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, caleb66 napisał:

Gdzieś ty na świecie ta hosse widział 

nie widziałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, osimar napisał:

nie widziałeś?

Nie ,jedne kraje notują wzrost a inne spadek a inne są pogrążone w kryzysie a ty za dużo TVN oglądasz . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, caleb66 napisał:

jedne kraje notują wzrost a inne spadek a inne są pogrążone w kryzysie

myśl dnia........ ucznia szkoły podstawowej, jak już ogarnął co to jest "średnia".

To jaka Tobie ta średnia wyszła z tych obserwacji w TVPiS?

 

@caleb66 to o tym był dzisiejszy odcinek "Kasty"? Zaje....ste. Nie polecaj mi już niczego, dobra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.