Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jezz napisał:

A co się dziwisz? Jakbyś się generalizował na tajnych kompletach, też byś miał +500 do kariery.? 

Przeczytałem od dechy do dechy:)

Był czas, że w Polsce uczyli się oficerowie NATO. Szczerze wątpię żeby komuś chciało się tracić czas na studia na uczelni pod wodzą Parafianowicza i po czystkach Macierewicza.

Raczej słabo im wyszło to "wstawanie z kolan".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Był czas, że w Polsce uczyli się oficerowie NATO. Szczerze wątpię żeby komuś chciało się tracić czas na studia na uczelni pod wodzą Parafianowicza i po czystkach Macierewicza.
Raczej słabo im wyszło to "wstawanie z kolan".
Większość społeczeństwa uznała to za bzdet i słusznie zreszta a pieniądze można lepiej spożytkować np na 500+,a większość jak wiesz rządzi w naszym kraju bez poszanowania mniejszości.


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje pierdolenie o "wiekszości społeczeństwa" mnie śmieszy, i to bardzo. Myślisz że tacy intelektualni asceci jak ty tworzą większość społeczeństwa? Na jakiej niby podstawie?

O ile pamiętam w ostatnich wyborach PiS poparła mniejszość społeczeństwa a nie większość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Twoje pierdolenie o "wiekszości społeczeństwa" mnie śmieszy, i to bardzo. Myślisz że tacy intelektualni asceci jak ty tworzą większość społeczeństwa? Na jakiej niby podstawie?
O ile pamiętam w ostatnich wyborach PiS poparła mniejszość społeczeństwa a nie większość.
Myślę że nie macie nic do gadania i będziecie robić to co my chcemy.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie proszę jak wyglądała pierwsza kadencja rządów PiS. Wydawało się, że społeczeństwo jest przeciwko nim. Protesty kobiet, czyli marsze czarnych parasolek, potem niepełnosprawni, totalnie olani przez rządzących. A przecież raczej wszyscy darzymy empatią takich ludzi często okrutnie potraktowanych przez los. Następnie byli m.in. nauczyciele, którzy przecież raczej są grupą zawodową mające spore poparcie społeczne. Wszystko to polane protestami przeciwko zmianom w sądownictwo.

A mimo to w tym kraju znalazło się 40% idiotów, którzy poszli do urn - głosować na nich. I to jest dla mnie gorsze od rządów PiS.

 

Zachowanie Nawackiego - takie rzeczy to nawet nie wiem czy były zaraz po roku 45-tym, kiedy rządziła butna władza - tzw. sojusz robotniczo-chłopski, gdzie inteligencję zepchnięto na margines, a wszechobecnym hasłem było "zapluty karzeł reakcji". Dziś praktycznie tak samo o sędziach mówi PiS - oczywiście troszkę innymi słowami.

Z drugiej strony ja się cieszę z potargania przez Nawackiego, bo pokazuje to prawdziwą twarz PiS. Może znowu część ludzi przejrzy na oczy. I tak pomalutku...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Meloman
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wiekszosc społeczeństwa polskiego w imię wolności zgadzamy się na wprowadzenie reżimu i dyktatury wobec sędziów i innych zbędnych nam instytucji,taka cenę z chęcią zapłacimy i będzie to z pożytkiem dla nas dla was i całego kościoła świętego.


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Dziś znowu herbatka. Sala nr 6 Wpadnij.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dzisiaj o 12 cały psychiatryk ma zbiórkę . Bedą bronić reformy sądowej ..

 Moż Celeba uda sie wstawić na jakies stanowisko .

 Chłopina mocno sie stara .

Celeb i Egon - jak tutaj wspominali sa kasowni . Więc zapewne chętnie dołożą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Twoje pierdolenie o "wiekszości społeczeństwa" mnie śmieszy, i to bardzo. Myślisz że tacy intelektualni asceci jak ty tworzą większość społeczeństwa? Na jakiej niby podstawie?

Są na tym forum osobniki które mają trudności z liczeniem i myśleniem niezależnym, to są właśnie reprezentanci "ciemnego ludu".

7 godzin temu, caleb66 napisał:

Myślę że nie macie nic do gadania i będziecie robić to co my chcemy.

Zawszę robię to co ja chcę, ale są tacy co robią to co chce Prezes. Ten zbiór podległy Prezesowi to właśnie "ciemny lud" który w jakiejś wypowiedzi na stronie wspomniał J. Kurski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy wracają. Posiedzenie komisji smoleńskiej v. 2.0 lub obrady neo KRS do wyboru

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Meloman napisał:

Zauważcie proszę jak wyglądała pierwsza kadencja rządów PiS. Wydawało się, że społeczeństwo jest przeciwko nim. Protesty kobiet, czyli marsze czarnych parasolek, potem niepełnosprawni, totalnie olani przez rządzących. A przecież raczej wszyscy darzymy empatią takich ludzi często okrutnie potraktowanych przez los. Następnie byli m.in. nauczyciele, którzy przecież raczej są grupą zawodową mające spore poparcie społeczne. Wszystko to polane protestami przeciwko zmianom w sądownictwo.

A mimo to w tym kraju znalazło się 40% idiotów, którzy poszli do urn - głosować na nich. I to jest dla mnie gorsze od rządów PiS.

 

Zachowanie Nawackiego - takie rzeczy to nawet nie wiem czy były zaraz po roku 45-tym, kiedy rządziła butna władza - tzw. sojusz robotniczo-chłopski, gdzie inteligencję zepchnięto na margines, a wszechobecnym hasłem było "zapluty karzeł reakcji". Dziś praktycznie tak samo o sędziach mówi PiS - oczywiście troszkę innymi słowami.

Z drugiej strony ja się cieszę z potargania przez Nawackiego, bo pokazuje to prawdziwą twarz PiS. Może znowu część ludzi przejrzy na oczy. I tak pomalutku...

 

wydaje mi się, że właśnie obecne działania PiS to punkt zwrotny w poparciu dla tej partii. Ostatnich kilka sondaży pokazuje dosyć wyraźną tendencję. Dlatego podobnie jak Ty, z takich wystąpień i ostatnich działań baaardzo się cieszę. Oby było ich jeszcze więcej i byłyby jeszcze bardziej drastyczne. To co obecnie się dzieje, daje społeczeństwu natychmiastowy obraz idiotyzmu, nieudolności, chamstwa i braku radzenia sobie z poważnymi problemami tej władzy. Zamiast rozwiązywać problemy, to na ich bazie tworzą nowe, często karykaturalne twory szkodzące społeczeństwu i im samym.

Na drugim biegunie, działania których efekty nie widać od razu a będą miał wpływ na nasze życie w przyszłości. Tej za 5 -20 lat. Tego wyborca PiS nie zobaczy, nie jest w stanie objąć tego, bo brakuje mu myślenia perspektywicznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Podobnie przecież ma się z sytuacją w szkolnictwie czy służbie zdrowia. Widać wyraźne starzenie się obecnych pracowników i brak nowych. Nic się z tym nie robi. Instytucje państwowe są tak zniszczone i ograbione z godności, że wątpię, żeby młodzież do tej pracy się garnęła. Znowu będziemy skazani na miernoty i nieudaczników.

To co teraz się dzieje, jest straszne, ale konsekwencje działań PiS będziemy jeszcze bardzo długo odczuwać. Społecznie i politycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Myślę że nie macie nic do gadania i będziecie robić to co my chcemy.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

Ok, ok, jak chcesz. Klękaj a ja już się rozpinam

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem cosik takiego. Odnośnie darcia papieru urzędowego .

Jan Nowicki

Od siebie dodam tylko Art 227 kodeksu karnego, który Bredzik i szajka właśnie przekroczyli.

A odnośnie posiedzenia w Olsztynie to Nawacki naogladal się amerykańskiej telewizji.

Różnicą jest, że Nancy Pelosi porwała bezwartosciowa kopię przemowy Trumpa, a Nawacki porwał oficjalne dokumenty do protokolu.

Paragraf 276 kodeksu karnego - Niszczenie lub ukrywanie dokumentu bez prawa do jego rozporządzaniem

Kto niszczy, uszkadza, czyni bezużytecznym, ukrywa lub usuwa dokument, którym nie ma prawa wyłącznie rozporządzać, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Lubię to! · Odpowiedz · 2 godz.

Wtyczka komentarzy na Facebooku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt "wydaje mi się, że właśnie obecne działania PiS to punkt zwrotny w poparciu dla tej partii. Ostatnich kilka sondaży pokazuje dosyć wyraźną tendencję"

Niestety, aż tak dużych nadziei w suwerenie nie pokładam

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tylko "sekretarka", ale to może być spory cios dla funkcjonowania JK. Tylko się cieszyć. Kaczyński nie jest człowiekiem, który łatwo przyzwyczaja się i szybko obdarza zaufaniem nowych ludzi.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tak przy okazji można przypomnieć kim otacza się JK

Skrzypek była wcześniej m.in. sekretarką PRL-owskiego gen. Michała Janiszewskiego, pracowała również w sekretariacie premiera Zbigniewa Messnera. Przez dziesięć lat w Urzędzie Rady Ministrów piastowała funkcje starszego referenta w Kancelarii Tajnej czy starszego statystyka w URM. 

Postąpił zgodnie z tym co mówił w 89/90 roku, że trzeba cały system oprzeć na kadrach prl-owskich, bo tylko tam można znaleźć fachowców. Strona postsolidarnościowa obarczona jest genem zdrady. 

10 minut temu, remak123 napisał:

Cyt "wydaje mi się, że właśnie obecne działania PiS to punkt zwrotny w poparciu dla tej partii. Ostatnich kilka sondaży pokazuje dosyć wyraźną tendencję"

Niestety, aż tak dużych nadziei w suwerenie nie pokładam emoji207.pngemoji207.pngemoji207.pngemoji207.pngemoji207.pngemoji207.pngemoji207.pngemoji207.png

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

walka tak naprawdę jest o środek sceny politycznej. Tutaj najwięcej głosów jest do zagospodarowania. Duda postawił na skrajną prawicę, może wyrwać 2-3%. Obecne działania PAD odsuwają od niego centrum, a to dobrze wróży. Pamiętajmy, że gra idzie o kilka procent głosów. No i ważne, że sondaże wskazują, że chyba po raz pierwszy tak wyraźnie PiS przegrywa wśród Polonii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Nawacki - nawet gdyby Pan miał 100% poparcia (nie wiem też skąd Pan wziął te 80%) to zwyczajnie KULTURA OSOBISTA nie pozwala robić takich rzeczy, jakie Pan uczynił. Nie kuma Pan tego? Wielka szkoda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRL w czystej krasie i pełną, nienażartą gębą. Nie wiedza, nie doświadczenie, nie praca ale przekonania polityczne decydują czy ktoś dostanie awans. Polska dla swoich.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inteligencją rząd się liczy wy napewno do niej sie nie zaliczacie ,wprowadzacie tylko chaos i anarhie wbrew woli narodu i w imię wyjątkowo niskich pobudek a takich sie zwalcza .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb66 napisał:

Z inteligencją rząd się liczy wy napewno do niej sie nie zaliczacie

Z inteligencją liczą się tylko inteligentni a tych w tym rządzie niestety nie ma. 

4 minuty temu, caleb66 napisał:

,wprowadzacie tylko chaos i anarhie wbrew woli narodu i w imię wyjątkowo niskich pobudek a takich sie zwalcza .

Wola 40% wyborców plus przelicznik wynikający z systemu liczenia głosów metodą D'Hondta jest w chamskiej formie narzucana całej reszcie, ale wielu przedstawicieli "ciemnego ludu" tego nie pojmuje. Pewnie stąd "deforma" oświaty wprowadzona przez PiS. Trzeba kształcić "ciemny lud" żeby posłusznie wykonywał polecenia jedynie słusznej partii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Z inteligencją rząd się liczy wy napewno do niej sie nie zaliczacie ,wprowadzacie tylko chaos i anarhie wbrew woli narodu i w imię wyjątkowo niskich pobudek a takich sie zwalcza .

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

 

Muj Ty miszczu ortografii i dialektyki

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wola 40% wyborców plus przelicznik wynikający z systemu liczenia głosów metodą D'Hondta jest w chamskiej formie narzucana całej reszcie, ale wielu przedstawicieli "ciemnego ludu" tego nie pojmuje. Pewnie stąd "deforma" oświaty wprowadzona przez PiS. Trzeba kształcić "ciemny lud" żeby posłusznie wykonywał polecenia jedynie słusznej partii.
Jakiego byś nie użył systemu przeliczania głosów i tak PiS ma Większość a demokracji zdaje się to właśnie ta większość przejmuje rządy,
Wróć do szkoły ,matma nie jest trudna ale trzeba znać podstawy .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jakiego byś nie użył systemu przeliczania głosów i tak PiS ma Większość a demokracji zdaje się to właśnie ta większość przejmuje rządy,

Wróć do szkoły ,matma nie jest trudna ale trzeba znać podstawy .

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

Twoja sztuka dialektyki jeszcze bardziej rozpala moje uczucia do Ciebie . Jak tam? After action satisfaction? Ja liczyłem, że wcześniej pójdziemy na spacer i do kina

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caleb uważa się za inteligenta .Pisowskiego czyli 43 procentowego . A ostatnio nawet 35 procentowego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 Celeb to taka nasza forumowa pociecha .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
caleb uważa się za inteligenta .Pisowskiego czyli 43 procentowego .
Nie dzielę społeczeństwa na głupich i mądrych jak robicie to wy a potem płacz że po raz kolejny kop w dupe,to co wy wyprawiacie to ewenement na skalę światową,jak można karać społeczeństwo za swoją nieudolność i głupotę. Nie potraficie przekonać Polaków do swoich racji ,nie oferujecie nic poza zwalczaniem PiS, ludzie mają was w dupie i słusznie, taka prawda.

A Ty Wojciechu nie pochlebiaj sobie ,zaklinanie rzeczywistości nic nie pomorze .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Meloman napisał:

Zauważcie proszę jak wyglądała pierwsza kadencja rządów PiS. Wydawało się, że społeczeństwo jest przeciwko nim. Protesty kobiet, czyli marsze czarnych parasolek, potem niepełnosprawni, totalnie olani przez rządzących. A przecież raczej wszyscy darzymy empatią takich ludzi często okrutnie potraktowanych przez los. Następnie byli m.in. nauczyciele, którzy przecież raczej są grupą zawodową mające spore poparcie społeczne. Wszystko to polane protestami przeciwko zmianom w sądownictwo.

A mimo to w tym kraju znalazło się 40% idiotów, którzy poszli do urn - głosować na nich. I to jest dla mnie gorsze od rządów PiS.

I dlatego możemy porzucić wszelką nadzieję, że będzie lepiej. NB pokłady  zła tkwiącego w  PiSowcach są niemal nadludzkie, a  ich sukcesy w ogłupianiu  Polaków i prowadzeniu ich do zagłady mogą budzić zastanowienie. Małą, ale zawsze jakąś pociechą w tej sytuacji będzie lepsze zrozumienie natury sił kierujących PiSowcami - mam nadzieję że pomoże mi w tym lektura pełnego wydania "Młota na czarownice",  które od jakiegoś czasu można kupić  - w dostępnym dotąd na naszym rynku wyborze  tekstów z tego dzieła niestety nie znalazłem wytłumaczenia poczynań Prezesa i jego akolitów... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyzło do łepetyny że to Wy robicie wszytko aby społeczeństwo głupie było?..

Do Celeba

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, caleb66 napisał:

Nie dzielę społeczeństwa na głupich i mądrych

A przydałoby się podzielić na uczciwych Polaków i PiS, czyli Przestępców i Skandalistów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pasqual napisał:

I dlatego możemy porzucić wszelką nadzieję

Jednak jakaś nadzieja jest. Moja żona ma koleżankę, która zaraz po pierwszych wygranych wyborach przez PiS udzielała się jak szalona na tych wszystkich społecznościowych gównach - głównie na FB. Oczywiście pełna agitka, pomyje na Tuska itp. A od roku k**wa cisza jak makiem zasiał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A przydałoby się podzielić na uczciwych Polaków i PiS, czyli Przestępców i Skandalistów.
Śmieszny jesteś, Hitler dzielił podobnie jak ty i jak się skończyło. Teraz twoi idole mówią że obozy koncentracyjne zbudowali Europejczycy.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.