Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, caleb66 napisał:
33 minuty temu, Kalasanty Ciaputko napisał:
Patologi i nierobom to się żyje bardzo dobrze. Szczególnie że na czyjś koszt.

Przede wszystkim rodzinom żyje się lepiej głąbie inaczej ciężko cię nazwać,ja wiem ze dla ciebie normalna rodzina to patologia ,ty wolisz pederastow ale na twoje nieszczęście większość Polaków to nie są dewianci .

Tak rodziną żyje się lepiej, płaczą ze szczęścia na wieści o nowych podatkach i zadłużenia państwa.
Skąd wniosek, że wolę pederastwo? A tak, nie jestem zwolennikiem PiSu, nie zasługuję na miano Polaka i jestem dewiantem. W TVPiS tak powiedzieli to musi być prawda.

Taka prośba do Ciebie, mógłbyś nie sypać epitetami na poziomie podstawówki? Chyba, że mentalnie zatrzymałeś się na tym poziomie, to wszystko by tłumaczyło.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2020 o 08:03, Kalasanty Ciaputko napisał:

Będzie nowy podatek

I to pewno niejeden. ZUS połknął OFE, reforma się udała, więc premie muszą być. 13, 14 itd. emerytura - zdecydowanie tak, bo w każdej chwili można je zabrać. Natomiast zlikwidowanie złodziejskiego podatku od emerytury - zdecydowanie nie! Oszczędności człowieka (emerytura to są właśnie oszczędności) który przez 40 lat pracował uczciwie w naszym grajdole i płacił systematycznie podatki od swoich dochodów, muszą zostać po raz drugi opodatkowane przez złodziejskie państwo, żeby mu za dobrze na starość nie było.

Pracownicy sfery budżetowej na podwyżki liczyć nie mogą, bo w pierwszym rzędzie trzeba zaspokoić potrzeby elektoratu PiS. Jak to określił sam prezes Kaczyński:

"Nawiasem mówiąc, szczególnie w Polsce, gdzie co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną i stawianie na niego jest nierokującym powodzenia przedsięwzięciem."

No chyba, że chodzi o wybory. Wtedy postawić trzeba. ?

 

W dniu 22.07.2020 o 22:30, atmeg napisał:

tu niechodzi w tym watku o zlodziei roznych  .chodzi o tych co budują Polske .....kumacie troszke ?

Jeśli już cokolwiek budują, to zaplecze dla siebie i własnych potomków. Co oczywiście złodziejstwem nie jest. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że cała budżetowka nie powinna być opodatkowana nie tylko emeryci ,sfera budżetową niczego nie produkuje są to wyłącznie koszty więc podatki policjantów żołnierzy i wszystkich innych patologicznych zawodów jak nauczyciele nie powinny być opodatkowane gdyż generuje to tylko dodatkowe koszty,policjant powinien dostawać 4 tys. Netto i koniec ,żołnierz 5 tys. Netto i koniec nauczyciel 1500 zł netto i koniec ,emeryt 3 tys. Netto i koniec ,woźna w szkole 3,5 tys netto i tak dalej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, caleb66 napisał:

Ja uważam że cała budżetowka nie powinna być opodatkowana nie tylko emeryci ,sfera budżetową niczego nie produkuje są to wyłącznie koszty więc podatki policjantów żołnierzy i wszystkich innych patologicznych zawodów jak nauczyciele nie powinny być opodatkowane gdyż generuje to tylko dodatkowe koszty,policjant powinien dostawać 4 tys. Netto i koniec ,żołnierz 5 tys. Netto i koniec nauczyciel 1500 zł netto i koniec ,emeryt 3 tys. Netto i koniec ,woźna w szkole 3,5 tys netto i tak dalej .

No i wszystko jasne, caleb66 nie lubi nauczycieli, pewnie nie za wysoko oceniali jego wiedzę i inteligencję. To teraz chce się mścić niskimi zarobkami dla nich. Za to woźna w szkole pomagała mu się ubierać i wiązać sznurowadła, to ją ceni wysoko.

Dla mnie każdy powinien zarabiać godnie, na miarę umiejętności i odpowiedzialności.
A nie dostawać socjal z powodu chlania przez całe życie i tz. choroby alkoholowej.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko jasne, caleb66 nie lubi nauczycieli, pewnie nie za wysoko oceniali jego wiedzę i inteligencję. To teraz chce się mścić niskimi zarobkami dla nich. Za to woźna w szkole pomagała mu się ubierać i wiązać sznurowadła, to ją ceni wysoko.

Dla mnie każdy powinien zarabiać godnie, na miarę umiejętności i odpowiedzialności.
A nie dostawać socjal z powodu chlania przez całe życie i tz. choroby alkoholowej.
 
Za długo na emigracji przebywasz sądząc po błędach ortograficznych i interpunkcyjnych albo jesteś mongol .
Tez uwazam ze wszyscy powinni godnie zarabiać ale szanowny kolego nie zapominaj co działo się do niedawna w Polsce, gdyby PiS nie wprowadził płacy minimalnej to uważasz że zarobki wzrosły by u nas w kraju ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Za długo na emigracji przebywasz sądząc po błędach ortograficznych i interpunkcyjnych albo jesteś mongol .
Tez uwazam ze wszyscy powinni godnie zarabiać ale szanowny kolego nie zapominaj co działo się do niedawna w Polsce, gdyby PiS nie wprowadził płacy minimalnej to uważasz że zarobki wzrosły by u nas w kraju ?
To rzecz niesłychana! Kolega caleb66 zabrał się za korektę błędów interpunkcyjnych . Cuda panie, cuda. Aż oczy bolą jak się czyta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne, caleb66 nie lubi nauczycieli, pewnie nie za wysoko oceniali jego wiedzę i inteligencję. To teraz chce się mścić niskimi zarobkami dla nich. Za to woźna w szkole pomagała mu się ubierać i wiązać sznurowadła, to ją ceni wysoko.

Dla mnie każdy powinien zarabiać godnie, na miarę umiejętności i odpowiedzialności.
A nie dostawać socjal z powodu chlania przez całe życie i tz. choroby alkoholowej.

56 minut temu, caleb66 napisał:

Za długo na emigracji przebywasz sądząc po błędach ortograficznych i interpunkcyjnych albo jesteś mongol .
Tez uwazam ze wszyscy powinni godnie zarabiać ale szanowny kolego nie zapominaj co działo się do niedawna w Polsce, gdyby PiS nie wprowadził płacy minimalnej to uważasz że zarobki wzrosły by u nas w kraju ?

Jesteś typowy PiSowski hipokryta. Gdzie w mojej wypowiedzi jest błąd ortograficzny?
A gdybanie co by było gdyby, to wróżenie z kart. Płaca minimalna była, PiS ją ustawowo podniósł, co poskutkowało wzrostem cen towarów i usług. Bo pracodawca wyższe koszty pracownika przeniósł na klienta, na Ciebie też.

Ale rozumiem, dla Ciebie woźna pomagająca wiązać Ci butki powinna zarabiać 2 x tyle co nauczyciel próbujący wcisnąć Ci w głowę jakąkolwiek wiedzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To rzecz niesłychana! Kolega caleb66 zabrał się za korektę błędów interpunkcyjnych . Cuda panie, cuda. Aż oczy bolą jak się czyta
Idź se poczytaj noblistke jak ci moje wpisy nie pasują.
No i wszystko jasne, caleb66 nie lubi nauczycieli, pewnie nie za wysoko oceniali jego wiedzę i inteligencję. To teraz chce się mścić niskimi zarobkami dla nich. Za to woźna w szkole pomagała mu się ubierać i wiązać sznurowadła, to ją ceni wysoko.

Dla mnie każdy powinien zarabiać godnie, na miarę umiejętności i odpowiedzialności.
A nie dostawać socjal z powodu chlania przez całe życie i tz. choroby alkoholowej.
Jesteś typowy PiSowski hipokryta. Gdzie w mojej wypowiedzi jest błąd ortograficzny?
A gdybanie co by było gdyby, to wróżenie z kart. Płaca minimalna była, PiS ją ustawowo podniósł, co poskutkowało wzrostem cen towarów i usług. Bo pracodawca wyższe koszty pracownika przeniósł na klienta, na Ciebie też.

Ale rozumiem, dla Ciebie woźna pomagająca wiązać Ci butki powinna zarabiać 2 x tyle co nauczyciel próbujący wcisnąć Ci w głowę jakąkolwiek wiedzę.
Z inteligencją się rodzimy a wykształcenie zdobywamy ,jedno i drugie rzadko kiedy w parze idzie ale zdarza się.
Co do nauczycieli, to głupszej i bardziej roszczeniowej grupy zawodowej nie znam ,znam za to kilku nauczycieli i twierdze ponad wszelką wątpliwość że są to nieudacznicy życiowi bez jakichkolwiek zainteresowań czy znajomości czegokolwiek,po prostu tak się stało że zostali nauczycielami bo nic innego nie potrafią robić a i zawodzie który wykonują potrafią wiele rzeczy sp***dolic ale żeby nie było nie wykluczam istnienia dobrych nauczycieli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, caleb66 napisał:

Takim można płacić więcej ale nie wszystkim.

To się tyczy wszystkich. Wojskowych, policjantów, mechaników samochodowych, lekarzy itd...
Nawet Twoja woźna powinna zarabiać zgodnie z tym, jak wykonuje swój zawód.

 

Idąc dalej... polityk to funkcja, bardzo ważna. Jego decyzje wpływają na losy ludzi. I ważne jest by te losy liczyły się dla niego. A nie teraz, tu i jak najwięcej dla swoich.
Dla mnie jeśli ktoś decyduje się dać 200mln handlarzowi bronią na zakup respiratorów to jest to albo przekręt albo, delikatnie pisząc, nierozważne działanie. Ciekaw jestem jakby jeden z drugim mieli dać własne pieniądze a nie publiczne, czy tak chętnie zrobiliby przelewy z własnych kont bankowych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=25430]caleb66[/mention] cytat "Idź se poczytaj noblistke jak ci moje wpisy nie pasują."

 

Kolego[mention=25430]caleb66[/mention], przy Twoich postach Księgi Jakubowe to nieporadne próby literackie. Jestem wiernym fanem Twojej tfurczości

 

W dowód sympatii i uznania Twoich dokonań literackich przesyłam Ci pocztówkę z rejsu po Morzach Południowych 436e0b36fe38782d3266e57c8c1d80e7.jpg

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
podatki policjantów żołnierzy i wszystkich innych patologicznych zawodów jak nauczyciele......

 

policjant powinien dostawać 4 tys. Netto i koniec ,żołnierz 5 tys. Netto i koniec nauczyciel 1500 zł netto i koniec ,emeryt 3 tys. Netto i koniec ,woźna w szkole 3,5 tys netto

 

 

No to teraz juz wszystko rozumiem, skad te twoje komentarze sie biora.

 

Tak, nauczyciele sa patologiczni, to jest wlasciwe nastawienie do wyksztalcenia.

 

 

 

Z inteligencją się rodzimy a wykształcenie zdobywamy ,jedno i drugie rzadko kiedy w parze idzie ale zdarza się.Co do nauczycieli, to głupszej i bardziej roszczeniowej grupy zawodowej nie znam ,znam za to kilku nauczycieli i twierdze ponad wszelką wątpliwość że są to nieudacznicy życiowi bez jakichkolwiek zainteresowań czy znajomości czegokolwiek,

 

Za 1500zl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tymi PiSowcami. Cały czas wydaje mi się że to jakiś żart, bo jak będąc takim idiotą można normalnie funkcjonować???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Za 1500zl
1500 to z nadgodzinami a w wakacje sprzątanie ulic żeby nikt nie zarzucił nauczycielom że dostają darmowy hajs jak patologia

jakaś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, caleb66 napisał:

1500 to z nadgodzinami a w wakacje sprzątanie ulic żeby nikt nie zarzucił nauczycielom że dostają darmowy hajs jak patologia

jakaś

1500 to na bogato PeOwcy tak wyceniali nauczycieli 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jarekb napisał:

1500 to na bogato PeOwcy tak wyceniali nauczycieli 

Nie trafiłeś ...zadanie na noc kiedy film nagrano ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, asterix1 napisał:

Nie trafiłeś ...zadanie no noc kiedy film nagrano ?

Zadanie na noc ile lat tak było , i niewiele się zmieniło zapytaj Warszawskich kierowców autobusów 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jarekb napisał:

Zadanie na noc ile lat tak było , i niewiele się zmieniło zapytaj Warszawskich kierowców autobusów 

Kulą w płot -wiem cos niecoś o ludziach uprawiających ten zawód -dobrze wiem ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Masakra z tymi PiSowcami. Cały czas wydaje mi się że to jakiś żart, bo jak będąc takim idiotą można normalnie funkcjonować???

Dzięki socjalowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Masakra z tymi PiSowcami. Cały czas wydaje mi się że to jakiś żart, bo jak będąc takim idiotą można normalnie funkcjonować???

 

Dawniej tacy debile po prostu nie wracali z polowania bo myśleli, że niedźwiedź to rodzaj małego gryzonia. Dzisiaj świat stał się bezpieczniejszy i pojawił się socjal dzięki któremu nie muszą ponosić tragicznych konsekwencji swojej głupoty.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, d-t-x napisał:

Dzięki socjalowi.

Ja raczej zastanawiam się jak taki jeden z drugim może zjeść posiłek nie wydłubując sobie oka widelcem. Albo jak trafia z powrotem do domu. Bo sadząc po wpisach mogą mieć tego typu problemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdurzycie. Niebywale. Jeden drugiego nakreca i tak pier**la te glupoty.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaranek. napisał:

 

Dawniej tacy debile po prostu nie wracali z polowania bo myśleli, że niedźwiedź to rodzaj małego gryzonia. Dzisiaj świat stał się bezpieczniejszy i pojawił się socjal dzięki któremu nie muszą ponosić tragicznych konsekwencji swojej głupoty.  

To chyba dobry trop.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzambo wpadł się podbudować z kolegami . Ale jakoś marnie im dziś idzie .
Dziś w TVN dowiedziałem się ze 300 mld zl to więcej niż 750 ,taka też jest mniej więcej logika kolegów. Ale jak to mówią śmiech to zdrowie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie twój uszkodzony uderzeniami patelni musk nie ogarnął problemu. Jak będę miał dobry humor to może ci to kiedyś wyjaśnię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.