Skocz do zawartości
IGNORED

XTZ SUB 12.17 EDGE obniżka ceny


bl4ck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Martin Rejek napisał:

tylko wiesz PB2000jest za 4000zł i ma 53cm gł. gdzie ja będę robił odgrodę (baffle wall) i projekt ma być na 60cm gł. natomiast PB3000 jest za 7600 i jest 60cm głęboki...natomiast świetnie pasuje mi SB3000 5300zł i 40cm głębokości... nie chcę zachwilę robić odgrody na 1 metr bo ktoś napisze że lepszy jest 16ultra

Wymiary to inna kwestia, którą czasami nie da się obejść. Pytanie jednak zadałeś który z tych dwóch będzie lepszy.

1 minutę temu, Sf_svs napisał:

Fan musicali i filmów z Bollywood?

Nie koniecznie musicali ale jest wiele filmów z bardzo dobrą ścieżką dźwiękową bez dobrego booom,  jeb, siuuuuu,  tratatata. Więc nie tylko to ma sens. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Martin Rejek napisał:

tylko wiesz PB2000jest za 4000zł i ma 53cm gł. gdzie ja będę robił odgrodę (baffle wall) i projekt ma być na 60cm gł. natomiast PB3000 jest za 7600 i jest 60cm głęboki...natomiast świetnie pasuje mi SB3000 5300zł i 40cm głębokości... nie chcę zachwilę robić odgrody na 1 metr bo ktoś napisze że lepszy jest 16ultra

To ma być dedykowana sala kinowa? Pomieszczenie zamknięte? Jaka wielkość pomieszczenia? To jedne z kluczowych informacji aby powiedzieć czy dwa zamknięte suby o parametrach SB3000 dadzą radę stworzyć ciśnienie akustyczne, które zapewni Ci satysfakcję podczas filmów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wpadł Pol Kaczka i zaczyna znowu co i dlaczego mam lubić,  co mam zrozumieć jak ja o nic nie pytam bo już swoje wiem ... normalnyś? Zabronisz mi czegokolwiek ? A na zakończenie dodasz że i tak każdy  lubi co innego i ma swoje zdanie więc to robię a ty co ?

2 minuty temu, paul klacska napisał:

Kolego,to już było mu tłumaczone nie raz. On jest za tępy by to zrozumieć. Pewnie wychował się na muzgojebach i tak mu zostało na starość. Ten typ tak ma,widzi tylko siebie i nic więcej. Daj sobie spokój ,on i tak za chwilę wyleci z forum jak zwykle.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, Sf_svs napisał:

I wpadł Pol Kaczka i zaczyna znowu co i dlaczego mam lubić,  co mam zrozumieć jak ja o nic nie pytam bo już swoje wiem ... normalnyś? Zabronisz mi czegokolwiek ? A na zakończenie dodasz że i tak każdy  lubi co innego i ma swoje zdanie więc to robię a ty co ?

 

Powiedziałem ci już kiedyś, że jesteś za krótki by zemną dyskutować i na tym poprzestanę. Miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sf_svs napisał:

I wpadł Pol Kaczka i zaczyna znowu co i dlaczego mam lubić,  co mam zrozumieć jak ja o nic nie pytam bo już swoje wiem ... normalnyś? Zabronisz mi czegokolwiek ? A na zakończenie dodasz że i tak każdy  lubi co innego i ma swoje zdanie więc to robię a ty co ?

Nikt ci nie zabrania mieć swojego zdania. Sęk w tym, że ty narzucasz je wszystkim a wyśmiewasz tych, którzy mają inne. Tego właśnie nie jesteś w stanie zrozumieć. Czy fan musicali i filmów z Bollywood jest gorszym kinomanem od tego co lubi zywyłe ale dobre booom,  jeb, siuuuuu,  tratatata? Sam odpowiedz sobie na ty pytanie. A jak już dojdziesz do właściwych wniosków to okaże się, że ten inny i niekoniecznie gorszy kinoman oczekuje np. od subwoofera zupełnie czego innego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daniel-de
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, SoundClub napisał:

To ma być dedykowana sala kinowa? Pomieszczenie zamknięte? Jaka wielkość pomieszczenia? To jedne z kluczowych informacji aby powiedzieć czy dwa zamknięte suby o parametrach SB3000 dadzą radę stworzyć ciśnienie akustyczne, które zapewni Ci satysfakcję podczas filmów. 

Pomieszczenie zamkniete. Pomieszczenie dedykowane pod salke atmos 7.2.4

Salka 7.5 x 7.5m  skosy. 

 

Jakie powinny byc suby? 

 

Rzut_gora.jpg

 

Przekroj_aa.jpg

Propozycja_1.jpg

 

Kurna, malo czytelne te foty. stare. 

Ale rozumiem ze tylko o gabaryty chodzi i przekroj pomieszczenia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, daniel-de napisał:

Nikt ci nie zabrania mieć swojego zdania. Sęk w tym, że ty narzucasz je wszystkim a wyśmiewasz tych, którzy mają inne. Tego właśnie nie jesteś w stanie zrozumieć. Czy fan musicali i filmów z Bollywood jest gorszym kinomanem od tego co lubi zywyłe ale dobre booom,  jeb, siuuuuu,  tratatata? Sam odpowiedz sobie na ty pytanie. A jak już dojdziesz do właściwych wniosków to okaże się, że ten inny i niekoniecznie gorszy kinoman oczekuje np. od subwoofera zupełnie czego innego. 

Źle trafiłeś z takimi wnioskami końcowymi w temacie w którym przez ostatnie 5 stron była wojna jaki sub jest mocniejszy w kinie , zaczynasz bredzić o barwie i rozdzielczosci ? Wpadłeś z kosą na strzelanine i tyle.  Nie ja pisze tu nie na temat tylko ty tak szczerze a potem beczysz i tolerancji szukasz . Pomyśl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@SoundClub tak to ma być dedykowana sala w której to jest okno, ale będzie nie używane( zasłoniete roletami zewnętrznymi, a od strony pokoju gruby materiał obiciowy welurowy z jednej strony na szer. 324cm poszło 10metrow wiec będzie gesto upięte) pokój ma 324x504x250cm zastosowanie typowo Kinowe zero stereo... Przewiduje zakup kolumn Klipsch KL-525THX i do tego dwa suby SVS( które nie mam pojęcia) Elektronika to miała być Yamaha CX-A5100 i Końcówka Emotiva 5kanałowa Gen.3 projektora i ekranu na razie jeszcze nie wybrałem. Wiem ze musi być transparenty bo głośniki będą za nim... niestety pewna osoba mi odradziła kupno tej ze końcówki ponieważ stwierdził iż w moim mieszkaniu mogą być stare przewody i zbyt mały bezpiecznik i podczas włączania może wywalać bezpieczniki lub popalić kable... dlatego zdecydowałem na Anthema 1120... i na nim będę opierał swój system prawdopodobnie (słuchałem go dziś z Klipschami 6000/504/600w sklepie plus sub 4000) gra on miękko po cieplej stronie natomiast Yamaha jest jasna i teraz nie wiem czy jak bym wybrał Yamahe czy by nie było za jasno, żywo...

8 minut temu, Lolo2 napisał:

Pomieszczenie zamkniete. Pomieszczenie dedykowane pod salke atmos 7.2.4

Salka 7.5 x 7.5m  skosy. 

 

Jakie powinny byc suby? 

 

Rzut_gora.jpg

 

Przekroj_aa.jpg

Propozycja_1.jpg

 

Kurna, malo czytelne te foty. stare. 

Ale to pytanie było do mnie Panie Kolego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sf_svs napisał:

Źle trafiłeś z takimi wnioskami końcowymi w temacie w którym przez ostatnie 5 stron była wojna jaki sub jest mocniejszy w kinie , zaczynasz bredzić o barwie i rozdzielczosci ? Wpadłeś z kosą na strzelanine i tyle.  Nie ja pisze tu nie na temat tylko ty tak szczerze a potem beczysz i tolerancji szukasz .

Zapytam cię tak szczerze czy ty faktycznie taki głupi jesteś czy tylko takiego udajesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lolo2 napisał:

Pomieszczenie zamkniete. Pomieszczenie dedykowane pod salke atmos 7.2.4

Salka 7.5 x 7.5m  skosy. 

 

Jakie powinny byc suby? 

 

7,5 x 7,5 ze skosami - jaka wysokość przeciętnie? Zakładając w miarę sensowną wysokość [a więc kubaturę] oraz odległość subów od głównego miejsca, według mnie dwa SB3000 to za mało aby uzyskać odpowiednie ciśnienie akustyczne, przy czym bazuję tu na specyfikacji a nie doświadczeniu z tym modelem. Zakładając nacisk na ścieżki/efekty filmowe, w tak dużym pomieszczeniu poszedłbym jednak w suby otwarte lub dwa większe i mocniejsze zamknięte, minimum SB4000 [głębokość w granicach 55cm]. Dodatkowo seria 4000 to zupełnie inna klasa przetwornika, znacznie lepsze niż w serii 1000/2000/3000. Zgadzam się z wieloma poprzednimi postami, że najlepszym doradcą jest własne ucho - trzeba posłuchać i się przekonać co nam bardziej pasuje [otwarty/zamknięty] a wielkość dobrać do pomieszczenia.

9 minut temu, Martin Rejek napisał:

@SoundClub tak to ma być dedykowana sala w której to jest okno, ale będzie nie używane( zasłoniete roletami zewnętrznymi, a od strony pokoju gruby materiał obiciowy welurowy z jednej strony na szer. 324cm poszło 10metrow wiec będzie gesto upięte) pokój ma 324x504x250cm zastosowanie typowo Kinowe zero stereo... Przewiduje zakup kolumn Klipsch KL-525THX i do tego dwa suby SVS( które nie mam pojęcia) Elektronika to miała być Yamaha CX-A5100 i Końcówka Emotiva 5kanałowa Gen.3 projektora i ekranu na razie jeszcze nie wybrałem. Wiem ze musi być transparenty bo głośniki będą za nim... niestety pewna osoba mi odradziła kupno tej ze końcówki ponieważ stwierdził iż w moim mieszkaniu mogą być stare przewody i zbyt mały bezpiecznik i podczas włączania może wywalać bezpieczniki lub popalić kable... dlatego zdecydowałem na Anthema 1120... i na nim będę opierał swój system prawdopodobnie (słuchałem go dziś z Klipschami 6000/504/600w sklepie plus sub 4000) gra on miękko po cieplej stronie natomiast Yamaha jest jasna i teraz nie wiem czy jak bym wybrał Yamahe czy by nie było za jasno, żywo...

Ale to pytanie było do mnie Panie Kolego ?

Dużo tematów tutaj... dzisiaj już nie zdążę odpowiedzieć... życzę udanej zabawy sylwestrowej i do usłyszenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, daniel-de napisał:

Zapytam cię tak szczerze czy ty faktycznie taki głupi jesteś czy tylko takiego udajesz?

No matce byś mnie raczej nie przedstawił...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc budować odgrodę to pokusił bym się o zrobienie dopasowanych subów lub zlecił to odpowiedniej osobie. Po co wydawać kasę na ładne obudowy jak i tak tego nie będzie widać. 2x15" lub nawet 2x18" (albo jak kto woli 4x12" scan speaka taki jak siedzi w svs 2000) nawet w OZ zrobi robotę do tego kupić wzm.D klasy z dsp i po sprawie. Na pewno wyjdzie taniej a zagra zdecydowanie lepiej niż najwyższy model svs?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak pisałem wcześniej o hq150 czy jakoś tak , miał suba zamkniętego na 18" głośniku.  Nie widać dziś już tego nicku ale pewnie ma inny tylko nikt się przyznać nie chce . Wątpię że uciekł z forum bezpowrotnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie pomyślałem o tym... cały czas myśle o tym iż za 10-12 lat chce zjechać do swojego domku którego to budowa ma ruszyć za 5 lat ziemia jest już  od 3lat kupiona (1105m2) w okolicznej wiosce... i tam to chciałem wszystko wykorzystać później lub żeby było łatwiej sprzedać... bo jak zrobię to kto mi to później kupi ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lolo2 napisał:

Nie. Porownujemy zasadnoac zakupu otwartego do zamknietego suba. Plusy i minusy rozwiazan. A to ze w otwartym mozemy przytkac jedna lub wiecej dziur no sorry. Nie ma zmiluj. 

Biznes to biznes nie ma ale. 

Nie, nie porównujemy, po za tym wyraźnie powiedziałeś że jest odwrotnie niż na wszystkich wykresach.

7 godzin temu, Sf_svs napisał:

Jakiego pseudonimu? Napisał wyraźnie nazwę firmy którą oskarża o oszustwo .

przepraszam, nie doczytałem.

Soundclub ze swojej strony bardzo polecam, przy procesorze poszli mi bardzo na rękę, naprawdę nie musieli.

Godzinę temu, Sf_svs napisał:

Źle trafiłeś z takimi wnioskami końcowymi w temacie w którym przez ostatnie 5 stron była wojna jaki sub jest mocniejszy w kinie

Była mowa o cechach technologi, tylko Ty na siłę innym wciskałeś kino i SVS'y czyli jak zwykle przedstawiałeś swój zamknięty świat. Gdybyś pomyślał i czytał ze zrozumieniem to by się skończyło na 2 postach.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
27 minut temu, zibii napisał:

Chcąc budować odgrodę to pokusił bym się o zrobienie dopasowanych subów lub zlecił to odpowiedniej osobie. Po co wydawać kasę na ładne obudowy jak i tak tego nie będzie widać. 2x15" lub nawet 2x18" (albo jak kto woli 4x12" scan speaka taki jak siedzi w svs 2000) nawet w OZ zrobi robotę do tego kupić wzm.D klasy z dsp i po sprawie. Na pewno wyjdzie taniej a zagra zdecydowanie lepiej niż najwyższy model svs?.

Na ten temat musze porozmawiać z projektantem... bo rzeczywiście może wyjść dużo taniej... jestem stolarzem mam maszyny w piwnicy, frezarka dolnowrzecionowa, pila stołowa podstawowe narzędzia stolarskie, brak mi ukośnicy ale to tani zakup rzędu 300-400€ z posówem... kupno MDF -22mm i jazda  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fetek napisał:

 

Była mowa o cechach technologi, tylko Ty na siłę innym wciskałeś kino i SVS'y czyli jak zwykle przedstawiałeś swój zamknięty świat. Gdybyś pomyślał i czytał ze zrozumieniem to by się skończyło na 2 postach.

 

Nawet nie musiało się zaczynać żeby skończyć jeżeli Wielmożny Xajas spytał by dołączając do dyskusji jak kultura nakazuje , co mam na myśli a tak to poszło a jako że jest bardziej obeznany z tematem , wyszedł na większego debila ciągnąc tak długo tą dyskusję Tak samo jak i ty panie fetek . Koniec tematu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Martin Rejek napisał:

Na ten temat musze porozmawiać z projektantem... bo rzeczywiście może wyjść dużo taniej... jestem stolarzem mam maszyny w piwnicy, frezarka dolnowrzecionowa, pila stołowa podstawowe narzędzia stolarskie, brak mi ukośnicy ale to tani zakup rzędu 300-400€ z posówem... kupno MDF -22mm i jazda  

Wyjdzie taniej i lepiej zintegrowane z akustyka pomieszczenia  - proponuje poczytać zagraniczne fora, np. norweskie lub amerykańskie. Tam sporo dzieje się i robi we własnym zakresie jeżeli chodzi o dedykowane pomieszczenia HT i systemy in-wall włączenie z subami? Userzy wykonują naprawdę sporo projektu sami opierając się na profesjonalnie przygotowanych projektach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
38 minut temu, piskle smoka napisał:

Widziałem to już nie raz niczym nie zaskakujesz!!!

26 minut temu, will66 napisał:

Wyjdzie taniej i lepiej zintegrowane z akustyka pomieszczenia  - proponuje poczytać zagraniczne fora, np. norweskie lub amerykańskie. Tam sporo dzieje się i robi we własnym zakresie jeżeli chodzi o dedykowane pomieszczenia HT i systemy in-wall włączenie z subami? Userzy wykonują naprawdę sporo projektu sami opierając się na profesjonalnie przygotowanych projektach. 

W Niemczech tez... Oglądam na YT Grobi.TV i tam wrzucają zajebiste salki oparte na diy... ale poczekaj zaraz Xajas,Fetek uświadomią Cię że to blad i zaczną swoje filozofowanie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W Niemczech tez... Oglądam na YT Grobi.TV i tam wrzucają zajebiste salki oparte na diy... ale poczekaj zaraz Xajas,Fetek uświadomią Cię że to blad i zaczną swoje filozofowanie... 
Nie wiem skąd taka odzywka, a tak dla uświadomienia ty też nikogo nie zaskoczyles(w każdym bądźrazie mnie). Kto się subami interesuje większość filmików widział. Sama ynteligencja szpagatowa. A takie to forum kiedyś kulturalne było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

@piskle smoka nic do Ciebie nie mam... gdyby tutaj nie było madralinskich typu xajas, fetek i paru innych te forum było by nadal takie same, ale to oni zawsze musza postawić na swoim choć bym nie wiem co... prosty przykład mój temat- naśmiewanie się, szydzenie, nie wiem może zazdrość ? Naprawdę czasami to już ręce opadają i się nie chce takiemu odpisywać tylko jak mu nie odpisać jak Ci ciśnienie podniósł pisząc ze z tego gówna bata nie ukrecisz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się Martin tylko rób swoje. 

Tu na forum jest kilku GURU którzy oczywiście wiedzą wszystko najlepiej i nie przyjmują do wiadomości innego zdania niż ich własne, a jak masz inne to piszą obelzywe inwektywy.

Niestety kultura wypowiedzi jest tu na baardzo niskim poziomie, polecam ochłonąć i przeczytać dwa razy co się napisało a dopiero wtedy kliknąć "dodaj wypowiedz"

Wszystkiego najlepszego i powściągliwości w wypowiedziach życzę wszystkim ☺

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Anthem MRX1140 KlipschRP280F RP450 RP500M SVS PB3000 Canton865  Atmos7.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyganiał kocioł garnkowi.. każdy narzeka na brak kultury i narzucanie własnego światopoglądu a sami co robicie ? Akurat Ci najbardziej narzekający wprowadzają najwięcej zamieszczenia, wulgaryzmów i tylko oni nie są w stanie prowadzić żadnej sensownej rozmowy.

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, donsalieri napisał:

Tu na forum jest kilku GURU którzy oczywiście wiedzą wszystko najlepiej i nie przyjmują do wiadomości innego zdania niż ich własne, a jak masz inne to piszą obelzywe inwektywy.

 Może zrobisz takie zestawienie nick - obelżywe inwektywy, po co uogólniać.

W ciemno za rok 2018 obstawiam pierwsze miejsce Subfan vel Sf svs, drugie opłakiwany przez Ciebie Marcinos alias Martin Rejek.

3 godziny temu, donsalieri napisał:

Tu na forum jest kilku GURU którzy oczywiście wiedzą wszystko najlepiej i nie przyjmują do wiadomości innego zdania niż ich własne, a jak masz inne to piszą obelzywe inwektywy.

 Może zrobisz takie zestawienie nick - obelżywe inwektywy, po co uogólniać.

W ciemno za rok 2019 obstawiam pierwsze miejsce Subfan vel Sf svs, drugie opłakiwany przez Ciebie Marcinos alias Martin Rejek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola Hoxton,  moje nicki rzeczywiście brały udział w kategorii " inwektywy , wyzwiska " tyle że to do mnie były one kierowane przez tych którzy ciśnienia nie trzymali, poczytaj  ten temat od początku chociaż . Co do siebie też nie bądź taki skromny robaczku ....przyznaj się chociaż ty oficjalnie a nie jak @RAF77 uznał że najlepszym wyjściem będzie ucieczka po tym jak oficjalnie w pory narobił i został zgaszony- takiego właśnie zakończenie roku to błogosławieństwo w świecie gdzie obelga i oskarżenie nazywane jest " tezą " przez bezjajecznych i tchórzliwych. Teraz gość walczący merytorycznym mieczem pisze o " donosach " czy " konfidentach " tak jak ty Hoxton gdzie kiedyś unikaliscie jak ognia tematów w których blisko było konfrontacji lub do takowej namawiałem.  Sami zmienicie nastawienie jeżeli ktoś spuszcza z tonu tyle że dużo nie trzeba żebyście wrócili na swoje miejsce i zaczęli pisać znowu o chamach, brutalach i tezach które wysuwacie zamiast nazwać coś po imieniu.  Trochę szczerości wg innych jak i siebie życzę w Nowym bo to nie forum Audiohipokryzjastereo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Sf_svs napisał:

tyle że to do mnie były one kierowane przez tych którzy ciśnienia nie trzymali,

czyli jesteś taki sam jak oni ? Co to ma być usprawiedliwienie ? Co innego jest wstawić foto zaczerpnięte z sieci (jak ja to uczyniłem) a co innego wielokrotne słone wyzwiska przy każdej możliwej okazji torpedując kilka tematów jednocześnie.

W wielu wypowiedziach sam się podkładasz, po pewnym czasie ciężko reagować inaczej i z sensem. Szkoda czasu na takie gadanie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.