Skocz do zawartości
IGNORED

Bezpiecznik Synergistic Research Blue, ORANGE i inne


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, msankowski napisał:
W dniu 27.12.2023 o 16:13, Cezary_58669 napisał:
Ja bym zrobił "duży krok"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Przeczytaj opinie..emoji6.png

Czy 3.15A to jest jakiś standard w audio?

Żaden standart to wartość bezpiecznika dobierasz go wedle urządzenia 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, msankowski napisał:

Taak, ten Rumun na eBay chyba jakieś muzeum elektroniki z RWPG wyprzedaje.

Jest jeszcze jeden koles z Bulgarii i tez ma podobny "klamotnik" na sprzedaż 🙂

Cieszmy sie że cos tam można jeszcze kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
W dniu 27.12.2023 o 16:13, Cezary_58669 napisał:

Ja bym zrobił "duży krok"🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Przeczytaj opinie..😉

Silver ... to musi grać 😉 !!!

W dniu 16.02.2023 o 21:06, sidru napisał:

Kupiłem jeden bezpiecznik HiFi-tuning Supreme silver w celu weryfikacji czy coś u mnie zmieni. W moim odtwarzaczu CD wstawiłem go w miejscu pod włącznikiem-czyli jako główny-wejsciowy bezpiecznik. Nie próbowałem zamieniec strony tylko posłużyłem się logo firmy jako kierunek przepływu do urządzenia. Różnica w brzmieniu była znikoma. Bezpiecznik zostawiłem a dźwięk ewoluował w lepsza stronę tylko trochę. Nic nie zapowiadało tego co stało się po dwudziestu-paru dniach (w większości pod prądem), dźwięk się pięknie otworzył, stał się dźwięczny, wszystkie pasma jakby się poukładały w równosci, najniższy bas ilościowo się nie zmienił ale przestał bumić. Przy odsłuchach zamykały się oczy a gdy muzyką tylko towarzyszyła jako tło, często zabierała całą uwagę. W głowie powracala jedna myśl..Boże jak to pięknie brzmi.

Zachęcony sukcesem postanowiłem domówic pozostałe pięć bezpieczników które są usytuowane we wnętrzu odtwarzacza. Kiedy zainstalowałem pozostałe bezpieczniki cały proces rozpoczął się od nowa. I znowu po dwudziestu-paru dniach dzwięk ,tym razem już w pełnej krasie zabrzmiał. Teraz nabrał szlachetności. 

Czy było warto? Cóż dla mnie, który słucha tego sprzetu prawie co dzień to był piękny finisz. Zdeje sobie jednak sprawę że wiele osób nie uslyszaloby zmian albo nie były by ważne dla nich. 

Przepraszam że tak dużo napisałem.

To co, znaczy że prawie zamieniłeś odtwarzacz CD na taki lepsiejszy z wyższej półki jakościowo-cenowej?

A ślepe testy robiłeś czy tylko WIARA (patrz wyboldowany tekst)? Prawie jak dobra whisky trzymana w beczce - szlachetna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam pomysł eksperymentu polegającego na wstawianiu cudownych bezpieczników w jakieś urządzenie audio jest dowodem na zupełną ignorancję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, bum1234 napisał:

Zaczęło się na stronie 1, wpis nr 1 🙂

Już dawno powinno się skończyć.

Zastanawiam się już od wielu lat nad tym co kolega tu robi. Wszystko neguje, jest ekspertem od wszystkiego, wszyscy którzy czegoś doświadczają są w błędzie i stara się ich przekonać, że nie mają racji. 

Czemu więc w Twoim przypadku nie skończyło się na wpisie nr1 i sam sobie dałeś jeszcze opcje 2, 3 i 4?

Czy nie ma forum, tematu w którym mógłbyś dzielić się swoją pasją nie negując czyichś doświadczeń i podważać wyniki ich porównań?

Proponuję małą konfrontację w pokoju diy na audio show.  Kolega się  pojawia i w gremium koleżeństwa robimy eksperyment na słyszalność negowanych przez Ciebie rzeczy.

W wypadku gdy większość poteierdzi zmiany a Ty będziesz twierdzić, że ich nie ma to napisz to wystawiając sobie ocenę.  W  wypadku gdy te zmiany usłyszysz po prostu  z uśmiechem i nowymi doświadczeniami  rozejdźmy się do domów  🙂

pozdrawiam Sławek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież on jest totalnie głuchy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji wydaje mi sie, że te radzieckie bezpieczniki są zwłoczne.

A IMHO cena 10 USD/szt to jest szukanie jelenia. Kilka lat temu płaciłem jakoś po 1 USD/szt.

Tu macie 3 USD/2szt: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeszcze taniej: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Laska said:

Zastanawiam się już od wielu lat nad tym co kolega tu robi. Wszystko neguje, jest ekspertem od wszystkiego, wszyscy którzy czegoś doświadczają są w błędzie i stara się ich przekonać, że nie mają racji. 

Czemu więc w Twoim przypadku nie skończyło się na wpisie nr1 i sam sobie dałeś jeszcze opcje 2, 3 i 4?

Czy nie ma forum, tematu w którym mógłbyś dzielić się swoją pasją nie negując czyichś doświadczeń i podważać wyniki ich porównań?

Proponuję małą konfrontację w pokoju diy na audio show.  Kolega się  pojawia i w gremium koleżeństwa robimy eksperyment na słyszalność negowanych przez Ciebie rzeczy.

W wypadku gdy większość poteierdzi zmiany a Ty będziesz twierdzić, że ich nie ma to napisz to wystawiając sobie ocenę.  W  wypadku gdy te zmiany usłyszysz po prostu  z uśmiechem i nowymi doświadczeniami  rozejdźmy się do domów  🙂

pozdrawiam Sławek 

Rzecz w tym, że w technice nie ma demokracji i   prawa tam obowiązujące nie powstały na skutek głosowania audiofilskiego gremium.

Więc taki typ "sprawdzania" możesz sobie darować, bo wynik jest z góry znany. To tak jak grać w pokera znaczonymi kartami.

Bzdurność twierdzenia o wpływie bezpiecznika na sygnał na wyjściu urządzenia audio jest tak wielka, że właściwie wstyd jest takim czymś się zajmować. Niemniej jednak można w  prosty sposób wykazać brak takiego wpływu obiektywnie.

Zaznaczam na sygnał. Więc nie może tu być mowy o czyjejś głuchocie, jak to uczenie, z pełnym taktem, dowodząc swojego nienagannego wychowania stwierdził audiograde.

Widać, że poziom edukacji spadł i to już dawno temu, biorąc pod uwagę średni wiek audiofila, który interesuje takimi idiotycznymi dodatkami.

 

Co trzeba mieć w głowie by nie zauważyć, że to czyste oszustwo polegające na wpychaniu bezpiecznika za kilka groszy w cenie setek złotych. To jest zwykły bandytyzm gospodarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.01.2024 o 12:35, pmcomp napisał:

Silver ... to musi grać 😉 !!!

Ba, jeszcze jak!!!🙂

P.S. Tylko trzeba stare srebro delikatnie wypolerować. Srebrny bezpiecznik za dolara, chyba to jest uczciwe, tylko nie audiofilskie i hiendowe😉

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

A IMHO cena 10 USD/szt to jest szukanie jelenia. Kilka lat temu płaciłem jakoś po 1 USD/szt

Sprawdź jeszcze raz cene/ilość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sprawdzalem. Nie na wiarę. I … gdybym wierzyl to raczej wymienilbym to sreberko na gruby drut miedziany. Ty mozesz wstawic gruby srebrny jesli ci zycie niemile. Kazdy swoj rozum ma … i wybór.

Pamietaj jedynie, ze jak zjarasz chalupe to z ubezpieczenia nie dostaniejsz ani grosika. Bo ubezpiczenie jest od ryzyka, a  ie od glupoty.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, bum1234 napisał:

Rzecz w tym, że w technice nie ma demokracji i   prawa tam obowiązujące nie powstały na skutek głosowania audiofilskiego gremium.

Więc taki typ "sprawdzania" możesz sobie darować, bo wynik jest z góry znany. To tak jak grać w pokera znaczonymi kartami.

Bzdurność twierdzenia o wpływie bezpiecznika na sygnał na wyjściu urządzenia audio jest tak wielka, że właściwie wstyd jest takim czymś się zajmować. Niemniej jednak można w  prosty sposób wykazać brak takiego wpływu obiektywnie.

Zaznaczam na sygnał. Więc nie może tu być mowy o czyjejś głuchocie, jak to uczenie, z pełnym taktem, dowodząc swojego nienagannego wychowania stwierdził audiograde.

Widać, że poziom edukacji spadł i to już dawno temu, biorąc pod uwagę średni wiek audiofila, który interesuje takimi idiotycznymi dodatkami.

 

Co trzeba mieć w głowie by nie zauważyć, że to czyste oszustwo polegające na wpychaniu bezpiecznika za kilka groszy w cenie setek złotych. To jest zwykły bandytyzm gospodarczy.

Rzecz w tym Szanowny kolego, iż nie o demokrację tu idzie ale o wyłapanie jakiejkolwiek zmiany przez ucho słuchacza.

Nie słucham muzyki na oscyloskopie, więc wpływ bezpiecznika na, jak to podkreślasz "sygnał" mnie nie interesuje i nie mam pojęcia czy taki byłby do wychwycenia przez urządzenie pomiarowe.

Każdy z kolegów który tu zabiera swój głos odnośnie wpływu bezpiecznika , pisze o swoich wrażeniach na zmiany w odtwarzanej muzyce.

Skoro przyjąłeś taką formę wykręcenia się od konfrontacji w gremium, tego czy Ty cokolwiek jesteś w stanie usłyszeć, to proszę trzymaj się tego i bacz proszę na to, iż my tutaj piszemy o wpływie na muzykę a nie sygnał.

Gdybyś się jednak upierał,  to jestem w stanie przeprowadzić taki test ze zmianami które usłyszy nawet największy ignorant.

Mam nadzieję, że stawisz się z garstką kolegów którzy słyszą podobnie lub wypierają to co słyszą a wnioski wyciągniecie w głębokiej zadumie.

Mam nadzieję, że retotoryka robienia z osób słyszących (a jest ich zdecydowanie więcej) idiotów zostanie przez Ciebie zarzucona.

Ot takie pobożne noworoczne życzenia.

PS: Kolego Bum1234 czy sam sprawdziłeś na oscyloskopie lub widziałeś wynik takiego badania? A mianowicie wpływu bezpiecznika na sygnał?

Bo zaczynam się zastanawiać skąd ta pewność...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minutes ago, Laska said:

Rzecz w tym Szanowny kolego

Jak zwykle. Czy wy czytacie to co się do was pisze? Bo mam wrażenie, że nie. 

Wobec tego wstyd mi, ale napiszę wprost - kawę na lawę, bo widzę, że mamy kłopoty z rozumieniem prostych tekstów.

Napisałem wyraźnie, że bezpiecznik wpływu na sygnał na wyjściu urządzenia nie ma wpływu. NApisałem też że można to w prosty sposób wykazać. Brak zmian sygnale oznacza brak zmian. brzmieniowych, to chyba oczywiste (a może nie?

Czy ci się to podoba, czy nie zjawisko percepcji rożnych bodźców jest bardziej skomplikowane niż ci się wydaje. Mówiąc prosto słuchasz nie tylko uszami, nadto wpływ na wrażenia mają również zdarzenia z przeszłości. 

W związku z tym jeśli chcesz rzetelnie sprawdzić przy pomocy słuchu, czy coś wpływa na brzmienie czy nie, musisz zrobić to w kontrolowany sposób, by pozbyć się wszelkich niepożądanych wpływów. Najlepsza do tego celu jest podwójna ślepa próba.

Jest to dosyć uciążliwe, więc lepiej sprawdzić czy coś wpływa na sygnał czy też nie.  Daje to w 100% obiektywną odpowiedź. 

Zdaję sobie sprawę, że to co napisałem i tak nic nie da, bo audiofile, z różnych powodów nie tolerują nikog, kto usiłuje pokazać im, że się mylą, wyciągając błędne wnioski. 

53 minutes ago, Laska said:

Mam nadzieję, że retotoryka robienia z osób słyszących (a jest ich zdecydowanie więcej) i

Po pierwsze nie robię z nikogo idioty, jeśli jestem nieuprzejmy, to tylko dlatego, że jako sceptyk jestem wrogiem nr 1, co ma odzwierciedlenie w sposobie w jakim są traktowane moje wpisy i jaka jest reakcja na nie..

Po drugie tekst w nawiasie jest typowym przykładem wniosku zupełnie nie popartego czymkolwiek rzeczywistym. 

To takie myślenie życzeniowe, które ma pomóc w utwierdzeniu się w swoich błędnych poglądach. Bo skąd taki wniosek? Na podstawie tego co wypisują ludzie na tym forum? To przecież nie jest w żadnej mierze próbka

reprezentatywna.

 

Daruj sobie kolejne wpisy, jeśli mają być podobne do obecnego. Obaj wiemy, że to co napisałeś, nie jest przeznaczone dla mnie. Używając terminologii wyborczej - chodzi ci tylko o twój elektorat 😄

Wskazuje na to forma w jakiej to wszystko napisałeś. Nie zależy ci na przekonaniu się jak jest naprawdę. Tym już przecież z góry założyłeś jak to wygląda, Zależy ci wyłącznie na tym by utwierdzić się w swoich przekonaniach i przede wszystkim pokazać swoim szanownym współwyznawcom, że jesteś prawomyślnym zwolennikiem audio-voodoo.

 

P.S.

 

1 hour ago, Laska said:

Bo zaczynam się zastanawiać skąd ta pewność...

To zastanawiaj się dalej, może kiedyś dojdziesz do tego. To bardzo proste, ale nie dla kogoś kto ucieka przed wiedzą i jest zbyt leniwy, by po nią sięgnąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Laska napisał:

my tutaj piszemy o wpływie na muzykę a nie sygnał.

przecież on tego nie rozumie. Dla niego - nie ma na oscyloskopie = nie ma akustycznie

po co to sprawdzać, marnować kasę, potykać się z tymi którzy to słyszą. Nie może być i koniec 🙂

ciekawe tylko dlaczego ten sam przebieg na oscyloskopie słychać kompletnie inaczej na milionie różnych konfiguracji sprzetowych

 

czary jakieś? 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, audiograde napisał:

ciekawe tylko dlaczego ten sam przebieg na oscyloskopie słychać kompletnie inaczej na milionie różnych konfiguracji sprzetowych

Rozumiem, że to osobiscie sprawdzałeś? No bo przecież gdybyś nie sprawdził tego miliona róónych konfiguracji sprzętowych, to byś tego nie napisał, nieprawdaż? 

...no może z tym "milionem" to tak dla zaokrąglenia...przypuszczam, że tak naprawdę to było tylko 956324 konfiguracji sprzętowych ...ale warto było dla efektu zaokrąglić...

Jeszcze jedno, oscyloskop okazał się słabowitym miernikiem, wobec ucha Jaśnie Słyszącego!

To ciekawe zjawisko jest, nigdzie indziej w technice nie spotykane.

Niech MOC będzie z Tobą!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy "techniczni" może zaczniecie coś wybitnego projektować?

przy wykorzystaniu waszej znajomości know-how - powinna to być buła z masłem

 

bo tu wasz potencjał ewidentnie się marnuje

trochę też robicie z siebie klaunów. Ale co kto lubi 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega audigrade jak zwykle zachwyca porażajaca siła argumntów i daje dowód głębokiego zrozumienia problematyki audifilskiej.

Gratuluję wybitnego wyczucia tematu i nad wyraz rozwiniętej intuicji, dzięki której żadne zagadnienie nie jest dla niego problemem.

Na zakończenie dodam tylko, że przymiotnik “audifillskiej” nie został tu użyty przypadkowo.

P.S.

żeby używać oscyloskopu, najpierw trzeba wiedzieć co to jest, nauczyć się go używać i dodatkowo wiedzieć kiedy się go stosuje. a do czego zupełnie sié nie nadaje. A to już nie jest problematyka audiofilska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bum1234 napisał:

żeby używać oscyloskopu, najpierw trzeba wiedzieć co to jest, nauczyć się go używać i dodatkowo wiedzieć kiedy się go stosuje. a do czego zupełnie sié nie nadaje. A to już nie jest problematyka audiofilska

Trzeba też wiedzieć, że są sondy do oscyloskopu i "sondy", jedne się nadają do pewnych pomiarów, a inne niekoniecznie. Pomijam już błędy pomiarowe, jakie mogą również i sondy wprowadzać.

O czym pisał też Konrad z MuzgAudio w wątkach DIY.

Oczywiście dla kogoś jak Ty, to żaden autorytet, tak jak p.Fikus od Lampizatora.

No cóż, w tym miejscu gdzie oni są Ty nie będziesz nigdy i to jest ten ból...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minutes ago, sir.jax said:

Trzeba też wiedzieć, że są sondy do oscyloskopu i "sondy", jedne się nadają do pewnych pomiarów, a inne niekoniecznie. Pomijam już błędy pomiarowe, jakie mogą również i sondy wprowadzać.

Umiesz czytać?

Chyba nie. Jeśli tak to nie rozumiesz prostego tekstu:

1 hour ago, bum1234 said:

żeby używać oscyloskopu, najpierw trzeba wiedzieć co to jest, nauczyć się go używać i dodatkowo wiedzieć kiedy się go stosuje. a do czego zupełnie sié nie nadaje

To co  napisałeś jest zawarte w moim tekście. Nie usiłuj dorabiać ideologii do czegoś na czym ewidentnie się nie znasz.

Powiedziałeś co powiedziałeś, twarzy już w ten sposób nie uratujesz. Szkoda, że twój poprzedni wpis zniknął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiada

 

stan ciężki 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bum1234 napisał:

Powiedziałeś co powiedziałeś, twarzy już w ten sposób nie uratujesz. Szkoda, że twój poprzedni wpis zniknął.

Akurat koło pióra mi to wisi.

Ale mogę powtórzyć...., dziwię się tylko moderacji i administracji, że przyzwalają na to co uprawiasz wespół z kolegami.

Wystarczy, że ktoś założy wątek o kablach, listwach, czy bezpiecznikach.

Zawsze można liczyć na takich jak ty i tobie podobnych zazwyczaj te same osoby.

No ale Audiostereo kocha klikalność, więc nie zrobi porządku z takimi.... pomiarofcami, no dobra pomiarofilami jak ty i tobie podobni.

 

5 minut temu, audiograde napisał:

sam sobie odpowiada

 

stan ciężki 🙂

A bo to pierwszy raz? 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tego forum - jest wiele powodów dla których setki osób je opuściło

a mogło być jedynym i opiniotwórczym

potworna krótkowzroczność i niekompetencja właściciela

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, audiograde said:

sam sobie odpowiada

 

stan ciężki 🙂

Twój jak najbardziej. Nieuleczalny 😄

 

1 minute ago, audiograde said:

szkoda tego forum - jest wiele powodów dla których setki osób je opuściło

a mogło być jedynym i opiniotwórczym

potworna krótkowzroczność i niekompetencja właściciela

Opiniotwórczość a la Elberoth i  gwiazdy audio-voodoo, to jest to czego wam trzeba?

Ezoteryka górą - wszystko efekt zastraszająco niskiego poziomu naszej edukacji.

Przykładów jest mnóstwo. Zwłaszcza w tej zakładce.

To co się tu wypisuje napawa wstydem. To kompromitacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sir.jax napisał:

Akurat koło pióra mi to wisi

Tak jak i większości tu z nas.Nie chłopcy sobie piszą co chcą szkoda czasu i nerwów 😉😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.