Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-05-14 11:05
https://dane.gov.pl/pl
  • Moderatorzy
22 minuty temu, stench napisał:

Wg danych z WP C19 ma śmiertelność wynoszącą 2,54% sposród chorych na C19 choć jest to szacunek na wyrost ponieważ wielu chorych w ogóle się nie zgłasza do lekarza. Dotyczy to zwłaszcza lżejszych przebiegów.

Taka 2,5% śmiertelność rysuje się od samego początku covidozy.

Natomiast wśród całego społeczeństwa na C19 zmarło 0,21%.

Dane z dzisiejszych info z WP.

I do tego trzeba przyjąć, że naturalna śmiertelność wynosi 11,25% społeczeństwa rocznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stench napisał:

I do tego trzeba przyjąć, że naturalna śmiertelność wynosi 11,25% społeczeństwa rocznie.

Nie łapiesz, że tu nie chodzi o same zgony a ilość osób, które trzeba jednorazowo przyjąć do szpitala i ratować wszystkimi możliwymi sposobami. Trudno sobie wyobrazić co się dzieje gdy w jednym momencie trzeba znaleźć ileś miejsc z tlenem i przeszkolonym personelem by ratować duszących się pacjentów. 

Wiesz jaki był problem by na wiosnę po znajomościach znaleźć miejsce na oddziale gdzie pacjent miał szanse wyjść cało z covid?

Bez obostrzeń śmiertelność była by nieporównywalnie większa, nie tylko po stronie chorych na covid.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, malikali napisał:

Statystyki, w których szczepany wyparowały cuda Panie 🙂

 

3 minuty temu, malikali napisał:

wałek

Nawet nie rozumiesz tabelek, które wklejasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, fozzie napisał:

Nawet nie rozumiesz tabelek, które wklejasz.

O to wyjaśnij czym prędzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Przemysław_51508 napisał:

Nie tylko. Jak się nie ma własnej wiedzy to się słucha tego, któremu się uwierzy. Nie mając własnej wiedzy w danym kierunku nie jesteś w stanie ocenić kto mówi prawdę a kto bredzi lub najzwyczajniej kłamie, bo ma w tym swój interes.

 

zapomniałes jeszcze o dedukcji na "chłopski rozum " lub na wyczucie czyli w pale sie nie mieści

to podstawa na tym forum

10 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Nie łapiesz, że tu nie chodzi o same zgony a ilość osób, które trzeba jednorazowo przyjąć do szpitala i ratować wszystkimi możliwymi sposobami. Trudno sobie wyobrazić co się dzieje gdy w jednym momencie trzeba znaleźć ileś miejsc z tlenem i przeszkolonym personelem by ratować duszących się pacjentów. 

Wiesz jaki był problem by na wiosnę po znajomościach znaleźć miejsce na oddziale gdzie pacjent miał szanse wyjść cało z covid?

Bez obostrzeń śmiertelność była by nieporównywalnie większa, nie tylko po stronie chorych na covid.

wówiąc wprost nim zemrze te kolejne marne 30 tys ludzi to skutecznie zostana zablokowane szpitale na okres 2 miesięcy dla innych nagłych chorób bo beda usiłowali bez sanesu  ratowac te 30 tys

a wystarczy jesc amatadyne i kiszonki

proste

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, toptwenty napisał:

Gdzie jest soundchaser?

Zmęczył się prawdopodobnie orką na ugorze bezmyślności.

Dla mnie covid był lekką grypą 3-4 dniową.

Ale cenne to doświadczenie, bo odpieprzyli się na granicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co cię soundchaser obchodzi, już sobie wsadziłeś do łba, ze pewnie COVID go dopadł.

 

Wlasnie mam info, ze zdrowa osoba została uznana za chora, zaraz się okaże, ze kogo nie zbadają to covid

 

A potem lockdown i kaganiec na niezaszczepionych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

A co cię soundchaser obchodzi

Darzę go sympatią za walkę z bezmyślnością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piramidon napisał:

Darzę go sympatią za walkę z bezmyślnością.

Sorry, moja odpowiedz była do topa20, a ten raczej do myślących się nie zalicza, chyba ze inaczej:)

 

Na bank już sobie w głowach potworzyli, ze sound zarażony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
5 minut temu, bubusia napisał:

soundchaser

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, cir napisał:

zapomniałes jeszcze o dedukcji na "chłopski rozum " lub na wyczucie czyli w pale sie nie mieści

to podstawa na tym forum

wówiąc wprost nim zemrze te kolejne marne 30 tys ludzi to skutecznie zostana zablokowane szpitale na okres 2 miesięcy dla innych nagłych chorób bo beda usiłowali bez sanesu  ratowac te 30 tys

a wystarczy jesc amatadyne i kiszonki

proste

Lepiej dowalić antybiotyki ,respirator i po wyjściu koniecznie zalecić szczepionkę tak X4 

bo zbliża się Delta Mega .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Sound na urlopie? 🙂

2 godziny temu, absinth3 napisał:

 jak masz katar to siedź w domu, noś maskę i test. 

I się wcześniej zaszczep - taka sugestia. 

Na katar? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywistośc skrzeczy i to jedno jest pewne w tej pandemii,  tam gdzie się ją zwalcza szczepionkami wciąż wybucha i wybucha,  tam gdzie dali sobie siana,  cisza..

Stąd apele różnych ONZów o udostepnienie szczepionek do Afryki Indii itd. Póki co jeszcze nikt nie ma ochoty im tego dać za friko skoro z bogatych można zlupic nieziemski haracz

Jeszcze raz poddaję pod rozwagę to co parę dni temu kolega Amator wstawił,  tak do przemyślenia  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2021 o 19:52, jar1 napisał:

W tej teorii (odnośnie covidu) niezbędbny jest więc spisek "rządu światowego" albo i kosmicznego, bo przecież sytuacja dotyczy całego świata. Bez tego, wszystkie tego typu spekulacje są bez sensu. Bo każda władza nie chce się nią dzielić. 

 

Pogięło Cię, jakie teorie? 😉 Aktualnie przerabiamy rządy korporacyjne. Ja jestem korporacją, a Ty tzw. obywatelem. Możesz mieć swoje prawa, wolności, gadać do ściany w zaciszu swojego domu, przebywać w swoim rewirze, dzielnicy itd. To możesz. Na zewnątrz masz się podporządkować i być posłuszny. Masz robić to czego oczekuję, pracować i przede wszystkim kupować coraz więcej, tak żebym się bogacił. Nie ma znaczenia czy dorobię się na kryzysie wygenerowanym przez moje banki, pandemii czy Twojej modlitwie. Jak kasa będzie wpływać, będę zadowolony. Mogę też coś od Ciebie kupić np. ładną córkę, ale to rzadkie przypadki. Trochę denerwuje mnie fakt, że jest Was dużo. Jak jadę na plażę chcę być sam z rodziną i cieszyć się piękną pogodą. Niestety nie mogę, bo wszędzie Was pełno jak szarańczy. No i w końcu co do Twoich praw. Masz je zagwarantowane, ale nie łudź się. Mam je w dupie. Jeśli przyjdzie co do czego, moja kancelaria prawna przemieli Cię na proszek.

Możesz oczywiście protestować, wyjść na ulicę. Jeśli jednak zaczniesz się za bardzo stawiać, skasuję Cię. Umrzesz na zawał, w przypadkowym wypadku, z przedawkowania itd. Metoda nie ma znaczenia. Ważne jest jednie to, że przestaniesz gęgać.

No i? Coś Ci nie pasuje? To nie jest horror, tylko rzeczywistość w której żyjemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz klasyczne wypalenie życiem i nic więcej

a jar1 wiecznie młody 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten niby rząd światowy to po prostu World Economic Forum, G20, COP26 itp...oni tam się już dogadują co i jak ma być 

Nawet jak ktoś parę z gęby puści typu Schwab to i tak "rozsądny obywatel " typu jar mu nie uwierzy, bo to przecież niemożliwe i już 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Mrok napisał:

Pogięło Cię, jakie teorie? 😉 Aktualnie przerabiamy rządy korporacyjne. Ja jestem korporacją, a Ty tzw. obywatelem. Możesz mieć swoje prawa, wolności, gadać do ściany w zaciszu swojego domu, przebywać w swoim rewirze, dzielnicy itd. To możesz. Na zewnątrz masz się podporządkować i być posłuszny. Masz robić to czego oczekuję, pracować i przede wszystkim kupować coraz więcej, tak żebym się bogacił. Nie ma znaczenia czy dorobię się na kryzysie wygenerowanym przez moje banki, pandemii czy Twojej modlitwie. Jak kasa będzie wpływać, będę zadowolony. Mogę też coś od Ciebie kupić np. ładną córkę, ale to rzadkie przypadki. Trochę denerwuje mnie fakt, że jest Was dużo. Jak jadę na plażę chcę być sam z rodziną i cieszyć się piękną pogodą. Niestety nie mogę, bo wszędzie Was pełno jak szarańczy. No i w końcu co do Twoich praw. Masz je zagwarantowane, ale nie łudź się. Mam je w dupie. Jeśli przyjdzie co do czego, moja kancelaria prawna przemieli Cię na proszek.

Możesz oczywiście protestować, wyjść na ulicę. Jeśli jednak zaczniesz się za bardzo stawiać, skasuję Cię. Umrzesz na zawał, w przypadkowym wypadku, z przedawkowania itd. Metoda nie ma znaczenia. Ważne jest jednie to, że przestaniesz gęgać.

No i? Coś Ci nie pasuje? To nie jest horror, tylko rzeczywistość w której żyjemy.

O,  ja pierdziu. Trza emigrować w kosmos albo w astral. 

PS. Ja też jestem korporacja. No i co teraz? 🙂

Każde państwo to też koroporacja, tak samo każda religia... Korporacji jest od cholery, a kazda ma swój własny interes i biznes. Najczęściej sprzeczne ze sobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki, nikt was nie kocha, wiem, to straszne. Tak bywa.
Ale to nie oznacza, że to jest spisek kogokolwiek. 

Taki świat. Jak mają kochać innych gdy nie kochają siebie?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jar1 napisał:

Chłopaki, nikt was nie kocha, wiem, to straszne. Tak bywa.

Ale to nie oznacza, że to jest spisek kogokolwiek. 

Jak spisek? Gdzie Wy u licha spisek tu widzicie. Ludzie bogaci, dzierżący władzę mają większe możliwości i z tego korzystają. Widać to wszędzie, na każdym poziomie. Nawet w marketach. Chcecie mnie przekonać, że jeśli kierownik zaopatrzenia w Biedronce wyciska ze swoich ludzi ile się da, to prezes korporacji międzynarodowej (dla której te Wasze państwa nie mają najmniejszego znaczenia) jest altruistą? 😉  Na prawdę wierzycie w to, że wielkim koncernom medycznym zależy na Waszym zdrowiu/życiu i to z tego tytułu rozkręcają produkcję tych szczepionek na maxa? 😉

Na prawdę w to wierzycie? 😉

A poza tym:

Na prawdę jesteście do tego stopnia naiwni żeby wierzyć, że wirusolog laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier celowo kłamie i robi show żeby zdobyć popularność?

Jeśli tak powodzenia. Pogadamy z 2-5 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III WS już się zaczęła PiS kontra reszta świata. 

Oj, nie pogadamy za 2-5 lat. Yutubek też padnie...

27 minut temu, TomekL3 napisał:


Taki świat. Jak mają kochać innych gdy nie kochają siebie?!

Bo trzeba mieć za co, nawet siebie. A tego nienawiść do reszty świata nie zastąpi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mrok napisał:

Na prawdę jesteście do tego stopnia naiwni żeby wierzyć, że wirusolog laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier celowo kłamie i robi show żeby zdobyć popularność?

Jeśli tak powodzenia. Pogadamy z 2-5 lat.

facet ma 90 lat

daj link do jego wypowiedzi, tylko nie do jakiegos porąbanego portalu który twierdzi ze cos powiedział

Godzinę temu, Mrok napisał:

Na prawdę wierzycie w to, że wielkim koncernom medycznym zależy na Waszym zdrowiu/życiu i to z tego tytułu rozkręcają produkcję tych szczepionek na maxa?

moze na Biedronce sie znasz ale jak sie kręci lody w lekach to nie masz pojęcia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.