Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-28 23:21
https://dane.gov.pl/pl
2 godziny temu, TomekL3 napisał:

Mam taki przykład z podwórka teściowa, starsza kobieta, znalazła się na kardiologii. Przed tym dwukrotnie było u niej pogotowie. Ani pogotowie a tym bardziej oddział szpitalny nie zrobił, nie zaproponował nawet testu na Covid-19?!!

a po co jak zdrowa

najprawdopodobnie zrobili sami test kasetkowy , nic nie wyszło i zakoczyli temat covid

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Chicago napisał:

Ale owszem - idea bardzo fajna.

Szczególnie "ciemny lud" wziął ją sobie do serca i wydaje mu się że dzięki tej idei pozbędzie się problemów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, JuG napisał:

W piątek Sorrento Therapeutics ogłosi odkrycie przeciwciała STI-1499, które według firmy z San Diego może zapewnić „100% hamowanie” COVID-19, dodając, że leczenie może być dostępne miesiące przed wprowadzeniem szczepionki na rynek.

pozostaje jeszcze kwestia podstawowa - jaka cena  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, cir napisał:

ale przeciez juz ustalone ze chodzimy do czasu cipowania

Może warto będzie przyjąć dwie czipy albo szczepionki dla pewności?

funny-doctors-medical-memes-1024-5b58261

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
22 minuty temu, Chicago napisał:

Nic co wspólne nie jest dobre - kapitalistyczna struktura myślowa człowieka na to nie pozwala. Musiałaby nastąpić totalna, globalistyczna wymiana mózgów u całej populacji ludzkiej. Ale owszem - idea bardzo fajna.

Tylko dzięki "socjalistycznemu" mózgowi (stadność i wspólność) ludzkość wygrała wyścig selekcyjny. Skrajny "kapitalistyczny" indywidualizm doprowadzi ludzkość do zagłady.

Każda skrajność jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ludzie doprowadzają do zagłady, a nie jakiś twój urojony, tępy i niesprawdający się system. Każdy człowiek jest kapitalistą. Choćbyś się zesrał na miękko lub twardo, mentalności ludzkiej nie zmienisz. Tak jest również i w buszu. A jak sądzisz że jest inaczej, to zapakuj swój system audio w paczkę i wyślij po kolei kilkudziesięciu userom tego forum, żeby sobie posłuchali w ramach dobra wspónego. Zobaczysz, co ci po tym wspólnym dobrze zostanie. Te mądrości, to aplikuj w Rosji - może tam będziesz doceniony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, JuG napisał:

Tylko dzięki "socjalistycznemu" mózgowi (stadność i wspólność) ludzkość wygrała wyścig selekcyjny. Skrajny "kapitalistyczny" indywidualizm doprowadzi ludzkość do zagłady.

Każda skrajność jest zła.

Może jednak dzięki 10-ciu przykazaniom. Zdrowy człowiek socjalistycznego mózgu nie ma, może mieć co najwyżej instynkt stadny, coś w tym rodzaju. Złodziej ma socjalistyczny mózg, to na pewno. Np. dlatego że chce coś komuś zabrać bez uiszczenia opłaty za to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, Chicago napisał:

Zarazili cię JuG ruską kupą ideologiczną i tylko wymiana mózgu ci pomoże.

Jednak nie metro i nie dworzec - rura kanalizacyjna. Uważaj na przepływające gówno czy to twarde czy miękkie - może być wysrana z dupy chorego na COVID-19.

Wymiana mózgu ci nie pomoże - poziom kanalizacyjnej dyskusji z tobą jest nie do podniesienia. Bez odbioru.

PS. Sorry za język - chicagowscy kapitalistyczne polonusy innego jak widać nie znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JuG napisał:

Sorry za język - chicagowscy kapitalistyczne polonusy innego jak widać nie znają.

No i słusznie, że przepraszasz, bo to nie jest język polski. To jest język Kali być Kali nie być. Wstyd, żeby tyle czasu, jak sam przyznajesz, żyć i meszkać w Polsce i nie nauczyć się poprawnie pisać. Ale ty prawdopodobnie nie mieszkasz w żadnej Polsce, tylko trollujesz z kacapowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym JuG onanie, obrażasz tutaj innych swoimi tekstami w co drugim, trzecim poście, ale tego nie widzisz i chyba w ogóle się nad tym nie zastanawiasz. Ale ja was znam bardzo dobrze - i działa to właśnie w cieniu mentalności Kalego - jak Kali ukraść krowa, to dobry uczynek, ale jak Kalemu ukraść krowa, to zły uczynek. Czyli - jak wam ktoś wygarnie prawdę, to wrzeszczycie na cały świat jakie to zło się wam wyrządza, ale wszelki swój bród, i ten z przeszłości i ten terażniejszy, wręcz hołdujecie.

33 minuty temu, JuG napisał:

Jednak nie metro i nie dworzec - rura kanalizacyjna. Uważaj na przepływające gówno czy to twarde czy miękkie - może być wysrana z dupy chorego na COVID-19

Wolę mieszkać w amerykańskiej rurze kanalizacyjnej niż w ruskiej dupie, w której ciebie zainstalowano na stałe i tylko wychylasz z niej łeb, żeby coś pierdnąć i z powrotem do nie wskakujesz myśląc, że tam pachnie fiołkami. Ech, zuch jesteś JuG, zuch maładiec. Wąchaj sobie ten twój luksus i swobody ile tylko dasz radę - mnie w to nie mieszaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Chicago napisał:

Ale ty prawdopodobnie nie mieszkasz w żadnej Polsce, tylko trollujesz z kacapowa.

Pisałem - w bunkrze z dostępem do netu, lodówki i sracza. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TomekL3 napisał:

Mam taki przykład z podwórka teściowa, starsza kobieta, znalazła się na kardiologii. Przed tym dwukrotnie było u niej pogotowie. Ani pogotowie a tym bardziej oddział szpitalny nie zrobił, nie zaproponował nawet testu na Covid-19?!!

Może czytają to forum i uwierzyli że koronawirusa nie ma?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Jaro_747 napisał:

Może czytają to forum i uwierzyli że koronawirusa nie ma?

Bardzo śmieszne.

O innej śmieszności pisałem na Bocznicy już na początku pandemii. Największy i chyba obecnie najlepszy warszawski szpital MSWiA z ogólnie dostępnego dla wszystkich, przekształcono w jednoimienny. A teraz okazuje się, że łóżka dla pacjentów zakażonych są nieobłożone. W przychodniach przyszpitalnych na Wołoskiej przyjmowano rocznie ok. 35000 pacjentów z różnymi chorobami przewlekłymi. Teraz z dnia na dzień pozostali bez opieki. Protestowali ordynatorzy tego szpitala. Protestów Trzaskowskiego jakoś nie słyszałem, a może tylko uszły mojej uwadze. Nie słyszałem też, aby rządzący chcieli przerobić na szpital jednoimienny bezużyteczny obecnie Stadion Narodowy, wykorzystując do tego siłę WOT-u.

Skoro zakładasz, że starzy i schorowani czytają To Forum, to może skieruj do nich jakieś słowa radosnej otuchy. Np., że i tak muszą umrzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Zyzol napisał:

Protestów Trzaskowskiego jakoś nie słyszałem, a może tylko uszły mojej uwadze

przeciez to szpital resortowy , miasto nic do niego nie ma bo podlega bezposrednio pod MSW

27 minut temu, Zyzol napisał:

W przychodniach przyszpitalnych na Wołoskiej przyjmowano rocznie ok. 35000 pacjentów z różnymi chorobami przewlekłymi. Teraz z dnia na dzień pozostali bez opieki

prawnie jesli ktos zamyka taka dzialanosc musi wskazac nastepne miejsce udzielania swiadczen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomekL3 napisał:


Skoro tak piszesz...

To według ciebie nie istnieje rzeczywistość tylko te śmieszne wpisy?

To wybierz sobie jakieś drzewo, rozpędź się i zrób baranka. Rzeczywistość zaraz się odezwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ciekawostką jest fakt, że jakakolwiek teoria spiskowa pasuje do obecnej pandemii, a nawet kilka na raz  czy też wszystkie jakie się pojawiły. W każdym razie, obojętnie jak jest, to ten cholerny wirus istnieje i nie jest to żadna fikcja, jak niektórzy myślą. No nie - aż tak dobrze to nie jest. Wirus istnieje i ma się dobrze, i podejrzewam, że tak naprawdę nikt nic o nim dokładnie nie wie. Zgadzam się też z tym, że doszło do manipulacji liczbami chorych i zgonów, ale nie mam pojęcia w jakim celu. Kilka dni temu dowiedziałem się, że jedna z najbliższych przyjaciółek mojej mamy jest zarażona i przebywa w szpitalu - niestety, były chwile krytyczne już w samym szpitalu, ale nastąpiła poprawa - na chwilę. Znowu jest żle i leży Basia w szpitalu już dwa tygodnie. A jak się zaraziła? Jej mąż poszedł do okulisty i stamtąd przyniósł to świństwo - on nie ma objawów i jest na kwarantannie, tak samo jak cała rodzina - dzieci i wnuki. I wydawało się, że jak rodzina się spotyka na codziennych obiadach i zachowuje ostrożność z wszelkimi zaleceniami, to są bezpieczni. A tu taki koszmar. A tyle się mówi, żeby jednak się nie spotykać i nie bagatelizować problemu...??? Ech, co za fatalna sytuacja - znam tych ludzi 25 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To według ciebie nie istnieje rzeczywistość tylko te śmieszne wpisy?
To wybierz sobie jakieś drzewo, rozpędź się i zrób baranka. Rzeczywistość zaraz się odezwie.

Każdy ma swoją rzeczywistość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia. To poznawczo kompletnie jałowe pier..nie. Zajęcie dla kogoś kto nie ma pomysłu co ze sobą zrobić i w ten sposób zamierza tracić czas. Czyli nie dla mnie. Grzecznie podziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cir napisał:

przeciez to szpital resortowy , miasto nic do niego nie ma bo podlega bezposrednio pod MSW

Resortowe to jest ostatnie piętro, w pozostałej części leczy się tam, kto popadnie. Większość leczących się poradniach przyszpitalnych i klinikach to z pewnością mieszkańcy Warszawy. I to prezydenta Warszawy nic nie obchodzi? Albo inaczej. Obchodzi mniej niż ciężki los środowiska LGBTQI?

Godzinę temu, cir napisał:

prawnie jesli ktos zamyka taka dzialanosc musi wskazac nastepne miejsce udzielania swiadczen

Słyszałem o kilku przypadkach, że jednak nie wskazano. Może są to przypadki odosobnione?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli to wina Trzaskowskiego że szpital resortu podległego Błaszczakowi wyłączono z normalnej pracy.

Logiczne. Oczywiście logika PiSowską a nie normalną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem jest również w moim szpitalu .Też został przekształcony w jednoimienny .Przez wojewodę .Prezydent miasta nie miał nic do powiedzenia .MSWiA został przekształcony też decyzją wojewody . Nie ma znaczenia kto się w nim leczy ,decyduje wojewoda.

do Zyzola

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Aha, czyli to wina Trzaskowskiego że szpital resortu podległego Błaszczakowi wyłączono z normalnej pracy.

Logiczne. Oczywiście logika PiSowską a nie normalną.

Jeżeli nawet nie protestował, nie wskazywał alternatywnych rozwiązań, nie wsparł swoim głosem protestów ordynatorów - to tak! A przy okazji trzeba też zapytać, gdzie byli inni politycy opozycji? Myślami w tym szpitalu, na wszelki wypadek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
To nie ma znaczenia. To poznawczo kompletnie jałowe pier..nie. Zajęcie dla kogoś kto nie ma pomysłu co ze sobą zrobić i w ten sposób zamierza tracić czas. Czyli nie dla mnie. Grzecznie podziękuję.

Bardzo proszę. Nie trać czasu w takim razie na pierdoły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.