Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-28 11:42
https://dane.gov.pl/pl
12 minut temu, stara_lama napisał:

Wiem o czym piszesz. Problem w tym, że w pełni skuteczna maska, chroniąca noszącego, oprócz tego, że powinna być wykonana z materiału nieprzenikliwego dla drobnych cząsteczek (lub jak napisałeś inaktywującego wirusa) to przede wszystkim musi być szczelna, w przeciwnym wypadku będziesz wdychał niefiltrowane powietrze przedostające się z boku czy od góry maski, bo tamtędy zostanie ono wessane przez podciśnienie, które tworzysz na wdechu (droga najmniejszego oporu)/ A przez szczelne maski oddycha się zawsze dużo gorzej i szansa na ich masowe stosowanie jest mała

Ja wszystko rozumiem, chce zyc zdrowo bez chorób, farmacji zależy raczej aby ludzie chorowali, w maseczkach dorobią się raczej chorób, dezinformacja, reklama, manipulacja, trzeba byc debilem żeby wierzyć koncernom

To tak jak w Chinach, jeszcze niedawno ludzie tam głodowali, teraz przesiąkli "cywilizacją" i wskaźnik nadwagi, cukrzycy itd. Wzrasta, biznes sie kreci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .:Gerard:. napisał:

Ja wszystko rozumiem, ja chce zyc zdrowo bez chorób, farmacji zależy raczej aby ludzie chorowali, w maseczkach dorobią się raczej chorób

To tak jak w Chinach, jeszcze niedawno ludzie tam głodowali, teraz przesiąkli "cywilizacją" i wskaźnik nadwagi, cukrzycy itd. Wzrasta, biznes sie kreci

Od 30 lat przez 5-6 godzin dziennie mam założoną  maskę, podobnie jak setki tysięcy moich kolegów na świecie. Często po kilka godzin bez przerwy. Nie chorujemy bardziej niż inni. Oczywiście jeżeli ktoś wkłada maseczkę do kieszeni i nosi ją zasmarkaną przez tydzień to ma spore szanse. Trzeba używać jednorazowych lub po prostu codziennie wieczorem przeprać. Gaci też nie powinno się nosić cały czas tych samych ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, stara_lama napisał:

Od 30 lat przez 5-6 godzin dziennie mam założoną  maskę, podobnie jak setki tysięcy moich kolegów na świecie. Często po kilka godzin bez przerwy. Nie chorujemy bardziej niż inni. Oczywiście jeżeli ktoś wkłada maseczkę do kieszeni i nosi ją zasmarkaną przez tydzień to ma spore szanse. Trzeba używać jednorazowych lub po prostu codziennie wieczorem przeprać. Gaci też nie powinno się nosić cały czas tych samych ?

Pewnie musisz, ja po minucie się dusze, życzę ci abyś nie chorował, ale w wilgoci grzyby bakterie maja raj, to pewnie wiesz
Jestem zmuszony z tułaczki robić w branży budowlanej, w kilka godzić można mieszkanie przerobić na niekorzystne do życia właśnie przez wilgoć 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stara_lama, wnioskuje ze jesteś lekarzem

Ja wiem i ty wiesz, są lekarze i wyuczone tępe konowały którzy tańczą jak farmacja zagra, w końcu k**wa to najstarszy zawód

a mogę podesłać linki Profesorów Polskich i Niemieckich którzy nie poddali sie manipulacji, oni w dupie maja politykę biznesu 
i nie mam teraz maseczek na myśli

Ty wiesz to po ... mi to tłumaczysz ? Mam to w poważaniu
Wez tych tumanów lecz, lecz i jeszcze raz lecz, aby mi sie po ulicy nie kręcili, ich trzeba leczyć, 9/10 to niedojeby , szczep ich ile wlezie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, .:Gerard:. napisał:

A najlepsze ze stworzyli maski które unicestwiają wirusa, taki materiał specjalny, wczoraj w TV oglądałem

Pewnie jakaś izraelska firma, jak zgaduję... Sami go wyprodukowali to wiedzą najlepiej jak go zabić. ?

3 godziny temu, stara_lama napisał:

osoba zainfekowana stoi bez maski w odległości np 1 czy 1,5 metra od osoby zdrowej w masce

Ale ja nie jestem zainfekowany, to po co mi namordnik? Jestem zdrowy jak qń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, il Dottore napisał:

Pewnie jakaś izraelska firma, jak zgaduję... Sami go wyprodukowali to wiedzą najlepiej jak go zabić. ?

Ja tez mam dużo nienawiści do żydów bogaczy (nie do społeczności Izraela)

Akurat Niemcy chcą się wgryźć, oni w całej Europie biznes kręcą, Unia się rozszerza tam, gdzie Niemcy biznes robią  

Niemcy wywołały wojny, a teraz wy się bijcie i pomawiacie innych
Niemiecka mentalność jest taka, najniższym kosztem robić biznes, wyciągają błędy jak z nowego lotniska w Berlinie, ich stać wy***ać największy drapacz w Europie ale to dla debili, lepiej postawić tanio kołchoz i zarabiać od razu bo niewiadoma przyszłość, supermarkety niemieckie, firmy jak Monstanto, Bayer, Spożywka, Motoryzacja itd w całej Europie, Cala EU tańczy i płaci dla Niemców

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, il Dottore napisał:

Dla wszystkich entuzjastów namordników:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

rzeczywiście jak qń

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, stara_lama napisał:

Od 30 lat przez 5-6 godzin dziennie mam założoną  maskę, podobnie jak setki tysięcy moich kolegów na świecie. Często po kilka godzin bez przerwy. Nie chorujemy bardziej niż inni. Oczywiście jeżeli ktoś wkłada maseczkę do kieszeni i nosi ją zasmarkaną przez tydzień to ma spore szanse. Trzeba używać jednorazowych lub po prostu codziennie wieczorem przeprać. Gaci też nie powinno się nosić cały czas tych samych ?

Gacie można nosić bardzo długo. Należy je jednak codziennie zmieniać - brązowym do przodu, a żółtym do tyłu. Nazajutrz - odwrotnie.

 

I wtedy jest higienicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, stara_lama napisał:

Od 30 lat przez 5-6 godzin dziennie mam założoną  maskę, podobnie jak setki tysięcy moich kolegów na świecie. Często po kilka godzin bez przerwy. Nie chorujemy bardziej niż inni. Oczywiście jeżeli ktoś wkłada maseczkę do kieszeni i nosi ją zasmarkaną przez tydzień to ma spore szanse. Trzeba używać jednorazowych lub po prostu codziennie wieczorem przeprać. Gaci też nie powinno się nosić cały czas tych samych ?

Problem w tym ,że najgłośniej wypowiadają się ignoranci.

4 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Gacie można nosić bardzo długo. Należy je jednak codziennie zmieniać - brązowym do przodu, a żółtym do tyłu. Nazajutrz - odwrotnie.

 

I wtedy jest higienicznie.

Można też wymieniać gacie z maseczką i wtedy tych kombinacji jest więcej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, stara_lama napisał:

Tak, właśnie tak jest. Ta ochrona działa głównie w jedną stronę. Tak jak napisałem wcześniej aerozole zwłaszcza  drobne  przedostają się przez maseczki. Maska powoduje jedynie to, że są spowolnione i znacznie zmniejsza się ich zasięg, szybciej opadają. Wyobraź sobie, że osoba zainfekowana stoi bez maski w odległości np 1 czy 1,5 metra od osoby zdrowej w masce. Kropelki z cząsteczkami wirusa bez problemu przemierzają taka odległość. Osiadają na oczach, masce, a nawet ponad i pod nią, skąd są wraz z wdechem wciągane do dróg oddechowych. Gdyby ten zainfekowany miał założoną maskę to istnieje spora szansa na to , że wirus nie dotrze do sąsiada. Tak to działa. Prościej już tego opisać nie potrafię, za to jeszcze raz powtórzę to co wszyscy powinni zrozumieć i zapamiętać -   Nie zakładanie masek nie jest żadnym aktem odwagi tylko brakiem poczucia odpowiedzialności za krzywdę, którą można wyrządzić innym, a szczerze mówiąc zwykłym draństwem.

 

 

Przecież to tak jak z zasłanianiem ręką ust/nosa podczas kichania, nie chodzi tylko o dobre wychowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Jacchusia napisał:

Przecież to tak jak z zasłanianiem ręką ust/nosa podczas kichania, nie chodzi tylko o dobre wychowanie.

No mniej więcej tak ? Nie powinno się pluć na kogoś nawet jeżeli są to tylko niewidoczne drobiny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, stara_lama napisał:

Od 30 lat przez 5-6 godzin dziennie mam założoną  maskę, podobnie jak setki tysięcy moich kolegów na świecie. Często po kilka godzin bez przerwy. Nie chorujemy bardziej niż inni. Oczywiście jeżeli ktoś wkłada maseczkę do kieszeni i nosi ją zasmarkaną przez tydzień to ma spore szanse. Trzeba używać jednorazowych lub po prostu codziennie wieczorem przeprać. Gaci też nie powinno się nosić cały czas tych samych ?

Na jakim programie pierzesz maseczkę bo są różne opinie. Jedni w syntetykach 30°, inni ręcznie szarym mydłem a jeszcze inni w programie mieszanym - bawełna - syntetyk 40°? 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Amator 2b

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Amator 2b napisał:

Na jakim programie pierzesz maseczkę bo są różne opinie. Jedni w syntetykach 30°, inni ręcznie szarym mydłem a jeszcze inni w programie mieszanym - bawełna - syntetyk 40°? 

 

 

 

Używam jednorazowych tzw chirurgicznych, a tych prać oczywiście nie wolno. Co do innych, to jeżeli miałoby to inaktywować koronawirusa to minimum 60 stopni ale z kolei wiele bakterii,a nawet innych wirusów wytrzymuje bez problemów taką temperaturę, więc najlepiej solidnie przeprasować po praniu. Można też wykorzystać np piekarnik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z piekarnikiem to z czasu gdy sprzetu nie było

pranie niszczy strukture i ogólnie to bezsens chyba ze piszemy o maskach ze szmaty które i tak słuza tylko  temu aby nie dalo sie drzec japy i kichac jak niektórzy maja w zwyczaju wsród innych osób

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

wymieniać gacie z maseczką

Jak już to majteczki. I skarpeteczki.

W ogóle to zadziwia mnie ta lewacka nowomowa. Maseczkę to robią sobie kobiety z ogórka. A to jest MASKA. W życiu miałem bardzo mało do czynienia z chirurgią. Operowałem (tzn. wisiałem na hakach) tylko na stażu. I na każdej sali operacyjnej nakładało się maskę a nie żadną maseczkę.

To co? Może jeszcze respiratorek i szczepioneczka?

Jest to oczywiście celowy zabieg semantyczny lewactwa, które usiłuje zdobyć władzę nad językiem. Chodzi o to że maseczka jest fajniejsza od maski. Taka prymitywna propaganda. Brzmi to milej i  jakoś milej jest dostać 30 tysięcy kary za brak fajnej, sympatycznej maseczki.

Rzygać mi się chce... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest piękne! Lewactwo zaorane! ? Hasło pochodzi oczywiście z marszów różnych dziewuch z parasolkami i drucianymi wieszakami. Użyte w takim kontekście rozkłada lewactwo na łopatki! ?

1587402461883-my-body-my-choice-coronavi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, il Dottore napisał:

Jak już to majteczki. I skarpeteczki.

W ogóle to zadziwia mnie ta lewacka nowomowa. Maseczkę to robią sobie kobiety z ogórka. A to jest MASKA. W życiu miałem bardzo mało do czynienia z chirurgią. Operowałem (tzn. wisiałem na hakach) tylko na stażu. I na każdej sali operacyjnej nakładało się maskę a nie żadną maseczkę.

To co? Może jeszcze respiratorek i szczepioneczka?

Jest to oczywiście celowy zabieg semantyczny lewactwa, które usiłuje zdobyć władzę nad językiem. Chodzi o to że maseczka jest fajniejsza od maski. Taka prymitywna propaganda. Brzmi to milej i  jakoś milej jest dostać 30 tysięcy kary za brak fajnej, sympatycznej maseczki.

Rzygać mi się chce... ?

W masce !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

W masce !

I lewatywka razzzzzzzzzzzzzz! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cóż tam od rana spłodził w swym zindoktrynowanym rozumku żydofilny żydożerca? Zjadł już chlebek z masełkiem? Dołożył ogóreczka? A może czerwonemu pomidorkowi zrobił dzionek sznureczka?  Na wieczór ma kiełbaski grilowe. Z musztardką. Ale zakłamany lewak polskojęzyczny za gejowskie srebrniki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, papageno napisał:

I cóż tam od rana spłodził w swym zindoktrynowanym rozumku żydofilny żydożerca? Zjadł już chlebek z masełkiem? Dołożył ogóreczka? A może czerwonemu pomidorkowi zrobił dzionek sznureczka?  Na wieczór ma kiełbaski grilowe. Z musztardką. Ale zakłamany lewak polskojęzyczny za gejowskie srebrniki!

Na rano mam galaretkę z kurczaczka z groszkiem i jajeczkiem własnoręcznie uwarzoną. ? Na obiadek żona wspominała o kładzionych kluseczkach ze skwareczkami z ukraińskiej wędzonej słoninki kupionej w ruskim sklepiku. Do tego litewska wędzona kapustka obowiązkowo z cebulką, marcheweczką i oliwką z Grecji. Popijał będę zimnym piwkiem, które wstawiłem do lodóweczki już wczoraj, jestem bowiem przewidujący.

A kolacyjka? Cóż... może paróweczki Berlineczki? Jeszcze leży paczuszka w lodóweczce. Do tego chlebuś razowy co żona upiekła i irlandzkie masełko Kerrygold najlepsze na planetce. ? Obowiązkowo musztardka Prymat Sarepska, odkąd VAT na musztardkę się zmiejszył, to kupuję 6 słoiczków dziennie. No i ostry ketchupik curry z Lidla i łagodny Włocławek z polskiego sklepiku.

Żyć, nie umierać! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, il Dottore napisał:

Na rano mam galaretkę z kurczaczka z groszkiem i jajeczkiem własnoręcznie uwarzoną. ? Na obiadek żona wspominała o kładzionych kluseczkach ze skwareczkami z ukraińskiej wędzonej słoninki kupionej w ruskim sklepiku. Do tego litewska wędzona kapustka obowiązkowo z cebulką, marcheweczką i oliwką z Grecji. Popijał będę zimnym piwkiem, które wstawiłem do lodóweczki już wczoraj, jestem bowiem przewidujący.

A kolacyjka? Cóż... może paróweczki Berlineczki? Jeszcze leży paczuszka w lodóweczce. Do tego chlebuś razowy co żona upiekła i irlandzkie masełko Kerrygold najlepsze na planetce. ? Obowiązkowo musztardka Prymat Sarepska, odkąd VAT na musztardkę się zmiejszył, to kupuję 6 słoiczków dziennie. No i ostry ketchupik curry z Lidla i łagodny Włocławek z polskiego sklepiku.

Żyć, nie umierać! ?

I można Szwiat doganiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Amator 2b napisał:

I można Szwiat doganiać.

A nawet przeganiać. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, il Dottore napisał:

Jest to oczywiście celowy zabieg semantyczny lewactwa, które usiłuje zdobyć władzę nad językiem. Chodzi o to że maseczka jest fajniejsza od maski. Taka prymitywna propaganda. Brzmi to milej i  jakoś milej jest dostać 30 tysięcy kary za brak fajnej, sympatycznej maseczki.

Rzygać mi się chce... ?

Raczej chodzi o to, że maska się kojarz z tym

maska-gazowa-przeciwgazowa-mp4-nieuzywan lub tym 3e5ad3c74ff2b5c71973d0adbbab

A co tam robią lewacy to już kompletnie  nie wiem.

P.S

Przy rzyganiu zdejmij maseczkę, maskę tym bardziej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2020 o 11:58, il Dottore napisał:

A nawet przeganiać.

Z "ciemnym ludem" raczej nie ma szans na przegonienie świat. Nawet na dogonienie są marne szanse, ale wierzyć Kolega może w sukces, zwłaszcza z perspektywy zagranicznej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przynudzacie

dobrze ze chociaz wchodzi mi reklama z damska bielizna

ciekawe kto mi grzebał w komputerze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, cir napisał:

dobrze ze chociaz wchodzi mi reklama z damska bielizna

ciekawe kto mi grzebał w komputerze

Pewnie dzieci ?

Dzisiaj przy kolacji oglądałem "Alarm" w TVP, było o Natanku i jego w zasadzie sekcie. Reporterka z ukryta kamerą dostała się do grupy, jak oni to zwą, rycerzy Jezusa Chrystusa, czyli jego "wiernych". Podczas jednej z rozmów pewna pani poruszyła temat szczepionek na koronawirusa :)))))) A konkretnie zachipowanych szczepionek...myślałem, że się udławię ze śmiechu

Trwa tylko 16min, mysle że dla tej chwili warto?:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.