Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  344 członków

Sonus Faber Klub
IGNORED

Sonus Faber CLUB


mike27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[/size]

A w którym poważnym niemieckim miesięczniku ? Znam dwa testy niemieckie dotyczące Auditor M lecz słowa nie ma na temat sympatii śp Franco Serblina .

 

..Miesięcznik" internetowy i-fidelity.net

 

Tekst jest dostępny w internecie.

Edytowane przez moreno1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Od roku posiadam Sonus Faber TT, a od dwóch tygodni zasilam je HEGEL H70, oczywiście jest to skromny zestaw ale w moich warunkach mieszkaniowych są świetne, TT mam w wersji czarny lakier fortepianowy. Gdy przebudowałem system który miałem wcześniej okazało się że TT grają 200% lepiej.

Jestem bardzo zadowolony i dumny z posiadania minimalnego promila marki Sonus Faber.

Samo rozpoczęcie przygody z dokonywania różnych ustawień i szukania na co może być stać tak skromne kolumny jest niesamowite.

W audiostyl jest prezentacja odsłuch Sonus faber Aida z elektroniką T+A niestety nieudało mi się dotrzeć bo siedze zamknięty w szpitalu ale kto wie może kiedyś.

Pozdrawiam wszystkich, bardzo miło czyta się wasze dyskusje i spory. nabrałem dużo dystansu co do sprzętu i takiego przekonania że gdy się kupi coś za ogromne pieniądze to nie koniecznie nam przyniesie radość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie o Cremonę M. Zastanawiam się, czy nie będzie to za duża kolumna do 20mkw ??

SF od zawsze wzbudzał moje pożądanie i jestem w stanie iść na kompromis jeśli chodzi o dźwięk, żeby mieć te kolumny.

ALE, czy już w tych pieniądzach nie ma innych kolumn, które jednak grają wybitnie lepiej ?? Czy to już będzie gonienie króliczka ??

 

Bo np zawsze AudioPhysic był też marką którą lubię, szczególnie bo jednym z Audioshow i pytanie, czy ten styl i wygląd SF plus wieloletnie marzenie o tej marce warto poświęcić na rzecz jednak czegoś innego np AP.

 

Dzięki

Edytowane przez maciek36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie o Cremonę M. Zastanawiam się, czy nie będzie to za duża kolumna do 20mkw ??

SF od zawsze wzbudzał moje pożądanie i jestem w stanie iść na kompromis jeśli chodzi o dźwięk, żeby mieć te kolumny.

 

Skoro się napaliłeś to je kup;-)

Mogę napisać kilka słów o modelu podstawkowym bo takiego używam od jakiegoś czasu. Niestety Cremony Auditor M to wymagające kolumny. Z wieloma urządzeniami grają po prostu źle. Wynika to z tego że są to kolumny stosunkowo neutralne i potrzebują dość neutralnie grającego wzmacniacza o wysokiej mocy IMHO.

Co do Cremony podłogowej to nie ma chyba w Polsce zbyt dobrej opinii, podobnie jak pozostałe podłogówki SF (z wyjatkiem Stradivari). Generalnie Sonus w większości wypadków wypada lepiej w dziedzinie monitorów niż kolumn podłogowych. Kiedyś robili tylko podstawkowe kolumny i niektóre z nich udawały im się doskonale. W Cremonach M moim zdaniem jakość basu i jego integracja z resztą pasma jest taka sobie. Ale każdy ma inne preferencje i niech sam decyduje.

Jakość wykonania jest wyborna. Cremony to uczta dla oczu. Każdego dnia patrząc na nie będziesz się cieszył, że je posiadasz. Moim zdaniem to kolumny o idealnych proporcjach do niezbyt dużych pomieszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem ze tylko kształtem kosza i designem sie różnią a wychodzi ze sonicznie tez sie bedą różnić, dzieki za odzew pozdrawiam.

 

To polujesz na FM2 czy wolisz jednak lepszy dżwięk z Minimy Vintage ? Róznice są na plus dla Minimy V.

 

Kształt kosza w FM2 jest inny jak zauwazyłeś. Mid/woofer w Minima V ma inny kształt i jak dobrze pamiętam 12 cm średnicy i lepsze pasmo przenoszenia dołu od FM2.Przetwornik wysokotonowy to jedwabne przetworniki i też nie identyczne ale bardzo zbliżone jakością brzmienia do siebie. Ogólnie Minima V to wybitnie grające monitory i do pokoju

20 - 30 m wprost idealne.

Warunek dobrego grania - oryginalne standy Sonus Faber lub podobne markowe i mocno dociążone standy np:Foundation sprawdzą się równie dobrze co SF.

Edytowane przez Magnepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan dzieki za informacje, chyba odpuszcze te fm2, szukam czegoś znajomemu i chce aby był chłop zadowolony. Jak wiadomo dla znajomego sie chce na ogół lepiej niz dla siebie. Polujemy ogólnie na minime amator ale mało tego sie pokazuje, juz nie mówiąc o stanie. Są to moje drugie ulubione monitory zaraz po artach. takze chetnie przygarniemy jak jakis własciciel chce oddać w dobre rece:) jak sie nic nie trafi to pewnie wybór padnie na vintage...zobaczymy. Pozdrawiam:)

Edytowane przez konik123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum z ciekawością ale pewnych opinii nie łykam :)

Mam sf cremona bez m napędzam je naim supernite i najlepiej brzmi na tym zestawieniu rock metal punk rock reagge . Nie słucham z byt duzo płuknia raczej łojenia gitarowego. I wg cremony sa idealne do takiej muzyki moze to profanacja dla niektórych słuchać dezertera na ceremonach ale ja słucham i podoba mo sie tak samo jak behemoth czy metallica .

Kiza będziesz zadowolony jesli słuchasz rocka i ambientu . Yamahe znam i uważam ja za bdobry sprzet . Nigdy jej co prawda z cremonami nie słuchałem ale bym nie skreślił jej tylko dla tego ze nie kosztuje 50 tys zł . Liczy sie by tobie sie podobało .

Ja przerabiałem w życiu drogie kolumny wzmacniacze gonienie królika . A muzyka była na jakims tam drugim planie teraz mam o 60-70% tańszy sprzet ktory gra lepij z taka muzyka jak lubię i przedewszystkim słucham muzyki .

Oczywiście jesli podepniesz pod cremony jakies monobloki 100 w w klasie A za 60 tys zł czy bog wie ile to zagra to lepiej ale gdzie jest koniec ?

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polujesz na FM2 czy wolisz jednak lepszy dżwięk z Minimy Vintage ? Róznice są na plus dla Minimy V.

 

Kształt kosza w FM2 jest inny jak zauwazyłeś. Mid/woofer w Minima V ma inny kształt i jak dobrze pamiętam 12 cm średnicy i lepsze pasmo przenoszenia dołu od FM2.Przetwornik wysokotonowy to jedwabne przetworniki i też nie identyczne ale bardzo zbliżone jakością brzmienia do siebie. Ogólnie Minima V to wybitnie grające monitory i do pokoju

20 - 30 m wprost idealne.

Warunek dobrego grania - oryginalne standy Sonus Faber lub podobne markowe i mocno dociążone standy np:Foundation sprawdzą się równie dobrze co SF.

 

Jako posiadacz niegdyś wielu monitorów spod reki Franco Serblina 1995-99 czyli starego Sonus Fabera co nieco wiem od strony budowy tych kolumn ,stosowanych głośników ,zwrotnic etc.

 

Minima FM 2 nawet ostała się u mnie.

 

I tak : midwoofery technologicznie są te same. Stare SEAS W11 miały inny kosz ,seas po prostu ich nie produkuje .Nowy CA12 jest taki sam .To celulozowa membrana na aluminiowym koszu z gigantycznym jak na wielkość głosnika magnesem 90mm (ledwo wchodzi przez otwór w kolumnie .

Wykręcę i pokaże Wam na zdjęciach. Wysokotonowy jest taki sam w starych (ostatnich edycjach modelu ) i najnowszych wersjach czyli nie sprzedawany na zewnatrz Dynaudio D28/2 z dopiskiem ITEM no 81410 czyli frontem grubosci 2mm i klasyczną puszką za magnesem z tworzywa.

 

W starszych wersjach Minimy był poprzednik tego głosnika Dynaudio D28 AF ,mocowany za pomocą 4 śrub (nowy 3 sruby.) Zmienił się technologicznie w Dynaudio sposób mocowania przedniej płytki do membrany i stosowane rozwiązanie do dziś .

 

Zwrotnica Minimy to trzy elementy : cewka na zakres mid-bas , rezystor i kondensator na zakres tweeter. To cała zwrotnica. W Minimie Vintage -nie wiem . Jest to prawdopodobne iz będzie to samo ,to jednak nawiązanie do tego monitora w sposób niemal taki sam jak oryginał.

Obudowa Minimy to kunszt jej wykonania ,pancerne 4cm drewno orzechowe i ta obudowa jest znakomita pod kątem brzmienia .W nowych jest tak samo bardzo dobrze .

 

Natomiast zmieniły się wymiary zewnętrzne ,nowy model Vintage jest głębszy i ma większą średnicę portu bass reflex ,podają niższe pasmo w nowych ,nalezy się spodziewać nieco większego basu swobodniejszego ,lepiej wypełnionego. I pewnie tak będzie ,konstrukcja na to wskazuje ,choć nie porównywałem nowych do starych Minima. Należy pamiętac że to kolumna oparta o miniaturowy 11 cm przetwornik ,w Vintage tylko na szerszym nowym koszu 12cm o bardzo małej powierzchni membrany i w małych pokojach zagra pełniej ,w większych basu nie będzie mieć .

Czymś co przyciąga to aksamitne brzmienie góry ,soczystość kopułki Dynaudio

 

Tu porównanie opisywanych modeli oraz technologia ich produkcji :

 

http://www.ippinkan.com/sonusfaber_minima_vintage.htm

Edytowane przez Studio16Hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio16 hertz

Szkoda ze nie mieszkam w pl z chęcią posłuchał bym twoich zacnych wyrobów .

Ale kto wie moze jeszcze kiedyś bedzie mi dane ich posłuchać :) moze masz w planach jakies kolumny pod naima ;)?

Pozdrawiam

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czymś co przyciąga to aksamitne brzmienie góry ,soczystość kopułki Dynaudio

tak tylko ze w sonusie kopułka dynaudio gra całkiem inaczej niz w dynaudio:)) Ogólnie kolumny dynaudio to kapletnie nie moja gra, obwiednia wiedenskie granie...

Sonus gra całkiem inaczej, jakis rok temu miałem okazje porównać minime vintage z amator i jak napisałem ze na moje minima amator wypadła lepiej to zakrzyczano mnie tu:) Znalazłem dzis to

http://www.hifi-notes.com/sonusfaber1-en.htm#minimaamator

Jednoznacznie wynika ze minima amator stał wyzej, jesli to ta minima o której piszesz oraz jesli vintage i stare minimy sa tak podobne. Nie wiem ale wiem jedno ludzie wspominają jak grały stare sonusy z densenami itp Podłączając dzisiaj pod dobrą mocną lampe mozna zapomnieć o sprzecie i pochłaniać muzyke.

Kilka miesiecy temu ktos w poznaniu chyba sprzedał Guarnieri Homage za około 8tys, załuje ze ich nie kupiłem, zawsze byłem ciekawy tej kolumny, mimo ze bez koncówek nie ma co sie zblizać...podobno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze w sonusie kopułka dynaudio gra całkiem inaczej niz w dynaudio:)) Ogólnie kolumny dynaudio to kapletnie nie moja gra, obwiednia wiedenskie granie...

Sonus gra całkiem inaczej, jakis rok temu miałem okazje porównać minime vintage z amator i jak napisałem ze na moje minima amator wypadła lepiej to zakrzyczano mnie tu:) Znalazłem dzis to

http://www.hifi-notes.com/sonusfaber1-en.htm#minimaamator

Jednoznacznie wynika ze minima amator stał wyzej, jesli to ta minima o której piszesz oraz jesli vintage i stare minimy sa tak podobne. Nie wiem ale wiem jedno ludzie wspominają jak grały stare sonusy z densenami itp Podłączając dzisiaj pod dobrą mocną lampe mozna zapomnieć o sprzecie i pochłaniać muzyke.

Kilka miesiecy temu ktos w poznaniu chyba sprzedał Guarnieri Homage za około 8tys, załuje ze ich nie kupiłem, zawsze byłem ciekawy tej kolumny, mimo ze bez koncówek nie ma co sie zblizać...podobno:)

 

W istocie kopułki Dynaudio brzmiały lepiej w Sonusach i wielu innych kolumnach wykorzystujacych kopułki Dynaudio .Słynne kolumny A Capella Fortune bazowały na głosniku D28 i uznane w świecie .

W zasadzie nie tyle same kopułki inaczej brzmiały co cały charakter dzwięku wynikający z zaaplikowania papierowych midwooferów (Minima ,Electa ,Electa Amator,Guarneri ,Extrema) nadawał im innego brzmienia niż plastikowe membrany Dynaudio w głosnikach niskośredniotonowych (technologia MSP -polipropylen i silikat magnezu) .Dlatego po sukcesach dzwiekowych między innymi Sonus Fabera Dynaudio zaprzestało sprzedaży głośników ,po co inni mogą odnosić sukcesy na tych głośnikach ,to podejście firm produkujących głośniki.Podobnie Wilson Audio brzmiał lepiej na kopułkach Focala tioxidowych i Focal zrobił to samo zaprzestał sprzedaży swoich glosników.

 

Sonusy z Densenami B100 i DM 10 .To były czasy jednego dystrybutora od zacnych marek z Nieporętu ,ale jak wiemy w dystrybucji już praktycznie nie ma nic ,inni się obłowili tymi jego markami sprzętu w dystrybucji.

Hierarchia była taka ok 93 -94 roku : Minima , Minima Amator ,Electa ,Electa Amator ,Guarneri ,Extrema. Wszystkie wymienione bazowały na kopułkach Dynaudio D28 ,a dwie z wymienionych na Esotar T330 Extrema i Electa Amator (dwie ,poniewaz w Guarneri był D28 /2 tyle że z puszką z drewna)

 

Potem pojawiły sie Minuetto na dwóch Vifach ,udane obszerne z wiekszym 17cm mid basowcem. Nastepnie Concertino i Concerto itd.

 

Minima Amator była większym monitorem opierała sie na 14cm głosniku Seasa z membraną polipropylenową zatem bzrmiała większym dzwiękiem ,Electa i Electa Amator to 17cm ,Extrema 19cm z membraną bierną Kefa ,Guarneri -15cm , a Minima malutki ładnie brzmiący Seas 11cm z papierową membranką . Minima Amator napewno brzmi obszerniej ,ale spotkałem sie z opinią w tamtych czasach ludzi mających jedne i drugie że Minima to taka mała skuteczna tabletka od bólu głowy ,posłuchasz -przestanie ,taki angażujący dzwięk ,mniejszych rozmiarów niz Minima Amator czy ,Minuetto ale dokładny i muzykalny . Na tym samym midwooferku zbudowany był także ProAc Tablette 2 i 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Świetnie napisane Studio:) Od jakiegoś czasu gram na małych monitorach mid-bas 110 Radial2. Gdybym ich nie wypożyczył do domu to bym nie uwierzył że z takiej paczuszki jest tyle muzyki! Piszę to w odniesieniu do Minima, bo jestem zauroczony dźwiękiem z moich malutkich Harbs i o ile Magnepan trochę przesadził z metrażem to ja go rozumiem i mogę uwierzyć ,że tylko trochę. Takie miniaturki jak Minima Sonusa czy P3ESR Harbetha mogą człowiekiem całkowicie zawładnąć i wybić z głowy poszukiwania na resztę życia, warunki muszą być tylko dwa: doskonała pozostała część toru, najczęściej sporo droższa od monitorków i odpowiednie pomieszczenie- wtedy koniec,królik złapany:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan,

zachowaj proszę trochę powagi i nie rekomenduj monitorków na 12cm głośniczku do pomieszczeń 30m2.

Najsolidniejsze standy w takim przypadku nie pomogą.

 

Monitory Minima Vintage były testowane w moim pomieszczeniu odsłuchowym - 28m2 i niczego im nie brakowało,

Dżwięk satysfakcjonujący na 5+. Tak więc nie ma żadnej przesady w tym co napisałem - sprawdż a zmienisz zdanie.

 

Minima Amator była większym monitorem opierała sie na 14cm głosniku Seasa z membraną polipropylenową zatem bzrmiała większym dzwiękiem ,Electa i Electa Amator to 17cm ,Extrema 19cm z membraną bierną Kefa ,Guarneri -15cm , a Minima malutki ładnie brzmiący Seas 11cm z papierową membranką . Minima Amator napewno brzmi obszerniej ,ale spotkałem sie z opinią w tamtych czasach ludzi mających jedne i drugie że Minima to taka mała skuteczna tabletka od bólu głowy ,posłuchasz -przestanie ,taki angażujący dzwięk ,mniejszych rozmiarów niz Minima Amator czy ,Minuetto ale dokładny i muzykalny . Na tym samym midwooferku zbudowany był także ProAc Tablette 2 i 3

 

Studio 16Hz - posiadałem również w swoich zasobach Minima Amator które już nie były tak czarujące i dokładne

na wokalach jak Minimy.Owszem , lepszy bas ale z lekko wycofaną srednicą i bardziej uniwersalne w graniu [ do każdej

muzyki ].

To że SF podaje lepsze zejście w basie w Minima Vintage od Minim jest również słyszalne dla ucha i przeprowadzaliśmy

brzmieniowe porównania Minima Vintage vs Minima .Kształt midwoofera jest inny i na oko większy w Minimach Vintage

tak więc może zmylić każdego słuchacza. Dobrze że z dużą precyzją wyjaśniłeś użycie przetworników w w/w modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • av-15230.jpg?_r=0
  • Branża
  • 316 postów
  • Rejestracja: 02.03.2007

Wysłano dziś, 06:42

Witam,nie chce zasmiecac wątku bo z pewnoscia jest o brzmieniou a nie o danych technicznych

 

Minima woofer

http://www.seas.no/images/stories/vintage/pdfdataheet/h0149_ca11rcy.pdf

 

Minima Vintage woofer

 

http://www.seas.no/index.php?option=com_content&view=article&id=61:h1152-08-ca12rcy&catid=44:utv-prestige-woofers&Itemid=461

 

Ta sama powierzchnia membrany 55cm2 ,to jest ten sam typ lecz nowy z wiekszym obrzezem (koszem.

Seas sie wycofal z tych koszy ,14cm kosz zostal przerobiony na okragly i produkowany dla vienna acoustic (szerokie zebra) nowy ma waskie.

 

Minima V ma wieksz obudowe i wiekszy port br zatem gra korzystniej i dobrze bo nowy model choc nazwany vintage powinien byc lepszy ,ale i z estarego w wiekszej obudowie mozna takie brzmienie uzyskac.

 

-------------

Ja miałem Minuetto ,Minima ,Minima Amator,Electa Amator i Extrema ,Concertino i Concerto takze w pozniejszym czasie z rozliczen przyszly ,mam schematy zwrotnic ,gdyby ktos chcial i wiem co w srodku siedzi .Tylko Minuetto nie jest juz tak miniomalistyczny w budowie zwrotnic ,reszt to 1 rzad filtrow ,koncepcja F.serblina .

 

A zgadzam sie Minima byla nasycona w srednicy a MA juz nie. Gra technologia ktora sie tu potwierdza ,plastikowe membrany (polipropylen) nie maja nasycenia stad dynaudio tez tak brzmi .A w Minimie i Minimie V jest papier ,sprawdzony powlekany i gra.

 

pzdr

GR

 

Witaj GR.16 Hz,nie zasmiecasz wątku a z uwagi na dokładne parametry oraz modele przetworników użytych przez FS

przenoszę korespondencję do klubu Sonus Faber - myslę że i Ty nie bedziesz miał nic przeciw.

Wprowadziłeś bardzo dokładne i cenne dla wszystkich fanów Sonusa wyjasnienia dotyczące budowy oraz materiały z jakich zbudowane są i przez kogo poszczególne typy przetworników uzywanych przez Franco Serblina oraz firmę Dynaudio.

CD nastapi troszeczkę póżniej z uwagi na brak czasu.Pozdrawiam serdecznie GR i wszystkich fanów brandu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji...

 

Devialet dziś opublikował ustawienia SAM dla SF Cremona M. Jeśli ktoś ma te głośniki i Devialeta to niech opisze swoje wrażenia. Zawsze też można wypożyczyć Devialeta z salonu TOP HIFI i posłuchać zestawienia. Devialety bardzo fajnie grają z Sonusami.

 

Przy okazji prośba do Kolegów... ja mam Auditor M i czekam aż się uzbiera 100 głosów (teraz jest 68) i wtedy opracują w Devialecie algorytm dla moich kolumn. Jeśli ktoś byłby taki miły i zagłosował na Auditor M to będę bardzo wdzięczny.

Należy kliknąć na ten link

http://voteforsam.devialet.com/category/sonus-faber/?vfs-filter=popular

potem wybrać SF Cremona Auditor M i podać swój adres mailowy. Potem na ten adres przyjdzie mail z prośbą o potwierdzenie, iż głosowano na ten konkretny głośnik. Należy klikńać na link potwierdzający a 1 głos przybędzie. Każda osoba może 2 razy zagłosować maksymalnie na daną kolumnę.

Dzięki z góry za wsparcie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moreno, jak Devialet zagrał z SF Auditor M w porównaniu z Krellem 400x ? Możesz skoncentrować się tylko na samym

dzwięku w zakresach rytm , tonalność , barwa.

 

Ja miałem Minuetto ,Minima ,Minima Amator,Electa Amator i Extrema ,Concertino i Concerto takze w pozniejszym czasie z rozliczen przyszly ,mam schematy zwrotnic ,gdyby ktos chcial i wiem co w srodku siedzi .Tylko Minuetto nie jest juz tak miniomalistyczny w budowie zwrotnic ,reszt to 1 rzad filtrow ,koncepcja F.serblina .

 

 

Podobny zestaw SF [ prócz Concerto ] goscił w moim domu i najwieksze wrażenia pozostawiły Minima FM2 , Extrema ,

Concertino [ rewelacyjny monitorek ] i Minima Vintage.

 

Minima nie zagra tak jak Minima Vintage ale jeden z moich dobrych znajomych pokusił się o pewien eksperyment

o którym pisałem na łamach AS i udało się wywindować dzwięk z Minimy FM2 na dużo wyższy poziom. Otóż kolega wymienił okablkowanie w Minimach na VDH które podbijały bas . Otworzenie Minimy jest dość skomplikowane gdyż

kolumna jest dość szczelnie zamknięta i łatwo jest uszkodzić obudowę monitorka. Ale jeśli już komuś ta operacja się

powiedzie to zachęcam wymianę okablowania [ zwykłe druty ] na Transparenta Reference lub jakiś inny model ale nie

niższy niż Ultra. VDH nie polecam chociaż w tym wypadku sprawdził się doskonale dając lepsze wybrzmiewanie i zejscie

w basie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Dla informacji...

 

Devialet dziś opublikował ustawienia SAM dla SF Cremona M. Jeśli ktoś ma te głośniki i Devialeta to niech opisze swoje wrażenia. Zawsze też można wypożyczyć Devialeta z salonu TOP HIFI i posłuchać zestawienia. Devialety bardzo fajnie grają z Sonusami.

 

Przy okazji prośba do Kolegów... ja mam Auditor M i czekam aż się uzbiera 100 głosów (teraz jest 68) i wtedy opracują w Devialecie algorytm dla moich kolumn. Jeśli ktoś byłby taki miły i zagłosował na Auditor M to będę bardzo wdzięczny.

Należy kliknąć na ten link

http://voteforsam.devialet.com/category/sonus-faber/?vfs-filter=popular

potem wybrać SF Cremona Auditor M i podać swój adres mailowy. Potem na ten adres przyjdzie mail z prośbą o potwierdzenie, iż głosowano na ten konkretny głośnik. Należy klikńać na link potwierdzający a 1 głos przybędzie. Każda osoba może 2 razy zagłosować maksymalnie na daną kolumnę.

Dzięki z góry za wsparcie:-)

 

Moreno ja już Ci kliknąłem drugi raz bo podobno poprzednio jakś hucpa była,ale kliknąłem już z tydzień albo dwa temu:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.